Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

a ja czas od ostatniego wpisu bezczelnie przespalam mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez wyslijcie to haslo bo dzisiaj chcialam Was zobaczyc ale nie moglam wejsc na bloga . ❤️ acha261@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje za hasło 🌻 Ja sie zbieram w sobie żeby poczłapac do polskiego sklepu po śnieżkę bo mam ogromną ochote na rafaello własnej roboty a podczytałam dziewczyny na majaówkach i dały tam prościutki przepis: 1 biała czekolada 0,5l kremówki (36%) 3 śnieżki lub bite śmietany 3 paczki wiórek kokosowych Trzeba ubic kremówkę, dodac bite smietany lub snieżki i rozpuszczoną czekoladę. Wszystko miksujemy. Po zmiksowaniu dodac do masy 2 paczki wiorek. I już. Przekładac wcześniej nasączony biszkopt, na wierzchu i po bokach tez posmarowc masą, posypac wiorkami gore i boki. Wstawic do lodówki na kilka godzin. Ja kupuję gotowy ciemny biszkopt, ale mozna samemu upiec (ciemny) mam nadzieje ze sie nie obraża za wklejenie go tu. I oczywiście wczoraj jak na skrzydłach poczłapałam do sklepu i wsztystko kupiłam oprócz tej nieszczesnej sniezki - ech, kto nie ma w głowie ten ma w nogach :/ Miłego dzionka życze Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza, to nie jesteś jedyna. Ja już od wczoraj funkcjonuję w jakimś innym świecie. Często przysypiam. Dzisiaj też od 10.00 do 11.00. Myślę jednak, że to od pogody bo u mnie szykuje się burza, ale się nie może wyszykowac do końca, duszno, parno, nie ma czym oddychać. Tragedia. Błagam o deszcz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,czy ja mogę też dostać namiary na bloga?dodam swoje zdjęcie aby się uwiarygodnić.W końcu jestem tu nowa:) kasia2314@o2.pl fajnie,ze już przynajmniej 2 z nas mają swoje mróweczki przy sobie.Zazdroszczę strasznie,choć może nie tego,że mogą powiedzieć ,że już \"po bólu\" ale,że zaspokoiły swoją ciekawość.Ja nie mogę się doczekać aby zobaczyć małego-niby 9miesięcy jest tak blisko,ale nie mam pojęcia jak wygląda. Aha-mam 1 pytanie-czy któraś ma zamiar zaopatrzyć się w monitor oddechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze wpisałam nowe hasło i pisze że nie prawidłowe a na stare hasło weszło dlaczego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze i jagoda sie odezwała;p a gdzie byłas jak Cie nie było? Znowu zmobilizowałam dziewczyny chyba do odezwania sie:) Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonzallo ja mam zamiar tylko rozmyślam nad Tomme Tippe i Angelcare i nie wiem który, przyznam ze to nie mały wydatek wiec musze podumac jeszcze, a Ty jak sie na to zapartrujesz? jak reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach, Twój synek jest taki kochaniutki, maleńki aniołek. Słodko sobie śpi. A ty nabieraj sił i ciesz się NIM - jest CUDOWNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no to znowu sie cos pochrzaniło? Wczesniej wchodziło mi na nowe hasło i poczta mi tak wchodzi... Och juz sił nie mam;/ Ale pogrzebie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest ok :) , może mnie nie wylogowało od wczoraj - hmmm dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu żeby zobaczyć bloga wchodzi na stare hasło ale żeby się na niego zalogować i coś edytować tylko nowe! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha79 tak dla pewnosci, to Ty przesłałas mi maila z prosba o hasło? Wole sie upewnic... Odpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ja sie zaloguje i postaram zmienic na nowe ok?co 2 glowy to nie jedna:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do annnnnnna-ja właśnie szukam czegoś na allegro-ale z tego co widzę prawie wszystkie urządzenia sa nowe.Myślałam,że ktoś odsprzeda mi używane.Wiem,że to straszny wydatek-ok 200-300zł,ale pamiętam jakiego stracha napędziła nam Hania.Już w szpitalu przestała na kilka chwil oddychać bo zakrztusiła się mlekiem z butelki.Jak zobaczyłam,że mi dziecko robi się fioletowe jak śliwka-mimo bólu po cc pobiegłam po pomoc do pielęgniarek.Odessały mleko i przeprowadziły reanimacje.W domu też nam kilka razy robiła takie numery-najbardziej się bałam nocy-mimo,ze leżała na boczku i łożeczko miała ustawione pod kątem .Dlatego teraz nie chcę przeżywać ponownie takiego stresu.Mam nadzieję,że zadnej nie napędziłam stracha-ale w razie czego jeszcze w szpitalu można podpytać położne jak pomóc w takich sytuacjach dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja też mogę podejrzeć na stare hasło, ale żeby już coś zmieniać na blogu to potrzebne nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze-Tuncia Ustawienia-bloog-zjedz na sam dol ostatnia opcja i aktuaizuj. Ty klikaj ja sie boje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam o tym monitorze oddechu, tylko mnie nie stać niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już nie można przeglądać na stare hasło:) Właśnie sprawdzałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonzallo a ja sie boje kupic uzywke - jejuu no wybijcie mi nowy z głowy, ale wyczytałam ze ten monitor uczy sie oddechu dziecka i dopiero wtedy dobrze działa i mam taką jazde na tym punkcie że szok, mojemu M też to przeczytałam i powiedział ze jesc nie bedzie a nowy kupic trzeba :( dlaczego to jest takie drogie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz biore sie do zaczerniania nicka,moze teraz mi sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o juz jestem zaczerniona,a fotke na blooga tez dam,ale moj M musi mi pomoc z tym ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ Pisalam i zniklo ;) Tuncia - wysle na Twojego maila moj adres z prosba o podanie nowego hasla ;) Ja wybieram sie na week w gory (a co mi tam :D ) Czuje sie ok, na srodowej wizycie tez wyszlo ,ze postepu jako takiego nie ma , od poprzedniego razu, tak wiec mam nadzieje, ze wroce z dzieciakiem w brzuchu ;) I juz ciekawa jestem co nowego wyczytam jak zjawie sie tutaj w niedziele :) Co do monitora oddechu slyszalam ,ze sprawdza sie ale tylko w przypadku gdy dzieci maja jakies wrodzone problemy ... (dokladnie nie pamietam o co chodzilo) W kazdym razie przy zdrowym dziecku to niepotrzebny wydatek a i dodatkowy stres bo czesto sa falszywe alarmy... MIlego week zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×