Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Gość kastkaaaaaaaak
jest mozliwosc zajscia w ciaze przez palec ? jeżeli miał on miiinimalną stycznosc ze spermą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastkaaaaaaaak
a jezeli byl minimalny kontakt ze spermą i się umyło ręce, to jest mozliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jest bardzo sutno znow chodzi o mojego meza i znow ta sama sytuacja co wczewsniej wam wspominalam o niej chcialabym dzis urodzic zeby zobaczyl jak bardzo mnie to stresuje i boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzicie zaczernilam nicka teraz ktos powie mi jak wejsc na bloga czy haslo poda paolcia.23@.o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia_____ ponoc wlasnie z mowieniem u chlopcow jest tak, ze zaczynaja pozniej (tak statystycznie rzecz ujmujac). Mysle, ze skoro lekarz poweidzial, zeby sie jeszcze nie przejmowac to dajcie mu jeszcze troche czasu. A czy on ma duzy kontakt z innymi dziecmi, bo do przedszkola chyba juz chodzi, nie? Ponoc taka granica jakas w przypadku mowienia jest piec lat, wiec to jeszcze troche. Aczkolwiek temat mozna walkowac przy kazdej wizycie u lekarza :-) Tutaj w USA tez nie ma wizyty u ortopedy. Bioderka sprawdzaja raz, ze zaraz po porodzie, jak pediatra oglada dziecko po raz pierwszy i potem na kazdej wizycie, a pierwsza jest bodajze w 5 dobie po urodzeniu. Jesli cos jest nie tak, to daja skierowanie na USG. U nas byla inna historia, Hani nic nie klikalo w bioderkach, ale jak sie popatrzylo na jej kregoslup to dolny odcinek, tuz nad pupcia jakby jej \"schodzil\" w jedna strone i byla tam faldka skory nieco krzywa, ktora sprawiala wrazenie, ze i przedzialek na dupci jest krzywy. Nie dawalo mi i mezowi to spokoju i jak mala miala chyba ze 2 mies bylismy z nia na USG. Skierowanie dala pediatra, choc na jej oko to bylo tylko takie \"ulozenie\" jeszcze po porodzie, po ciazy. Ale na nasza prosbe, bez problemu skierowanie wypisala i okazalo sie, ze miala racej. W srodku wszystko bylo okej, a teraz mala juz ma wszystko \"na oko\" prosto :-) Takze szerokie pieluchowanie - ja nawet nie wiem jak to sie robi :-) marteczka____ masz racje, ze czesto bol, czy malo mleka sa wymowka zeby szybko skonczyc karmienie, ale... oznacza to, ze kobieta nie chce, skoro szybko sie poddaje. Ja ciebie podziwiam, po tym co piszesz to chyba bym sie poddala b. szybko. Ale tobie zalezalo wiec dalas rade i tak pewnie bedzie w wiekszosci przypadkow, gdy kobieta naprawde chce karmic. Faktycznie, lepiej byloby gdyby miala odwage przyznac sie, ze nie chce karmic i dlatego nie walczy o pokarm czy dobre przyzwyczajenie dziecka. Czesto brak pokarmu, bol itp staje sie wymowka, ale - jak juz wpsomnialam - bez wymowki naraza sie na duuuuza presje otoczenia, krytyke, ze jest totalna egoistka, krzywdzi wlasne dziecko z zimna krwia. Tak bywa tez ze strony najblizszych, w tym - meza, ktory bardzo czesto staje sie \"swietym straznikiem\" karemienia piersia (a jak przyjdzie dac mleko odciagniete z butli to sie miga az milo.... :-O ). monik___ ja tez slyszalam, ze schody sa dobra metoda. Moze cie ruszy :-) Ja niestety nie mam zadnych schodow pod reka, a tez moze bym polatala, bo mi dzis cos maly znowu daje w kosc (lonowa :-p ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm schody powiadacie...... Muszę niedługo wypróbować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do karmienia piersią to ja bardzo badzo bym chciała, ale też trochę wkurza mnie ta nagonka na ten sposób karmienia bo uważam że to wybór każdej z nas a nie przymus, jak kobieta ma karmić piersią i być ciągle zdenerwowana że musi to robić to po co, myślę że dziecko też wtedy na tym nie skorzysta bo będzie wyczuwało zdenerwowanie matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza ja też miałam wczoraj grilla tylko że na obiadek (kiełbaski, schabik), do tego zrobiłam pomidorki z mozarellą:) mniam, tak się objedliśmy że do końca dnia tylko na napojach byliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik moj Niki tez wg innych mowi tylko mama tata i nie. Ale to nieprawda. Mowi wiele innych słow ale ich rzadko uzywa. A jak jest w towarzystwie to nic nie mowi tylko sie bawi, wiec moze i tak jest z corka Twojego brata. Najlepiej wiedza rodzice ile dziecko mowi. Moj Niki powtorzy wsztystko, ale bardzo niewyraznie, ale nie uzywa tych słow w rozmowie, trzeba go do tego bardzo mobilizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen- gratulacje!!! Pewnie niezmiernie się cieszysz, ze masz maleństwo w ramionach i poród za sobą. Co do karmienia: piers owszem jest to wygodne, ale pierwsze 4 dni, wyłam z bólu. W nocy oczywiście wygodnie, bo wystawiasz cyca i juz. Ale z drugiej strony robiąc mleko, moze go podac kazdy: babcia, tatus, a mamusia moze odespać. Kazdy wariant ma swoje plusy i minusy, a decyzja musi byc indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dostałam smsa od Monik. Urodziła Natalke. O 3 w nocy odeszły jej wody a o7.50 urodziła. Dostała 10 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie MONIK85...........24.......1.06......C......N ATALKA.............Łódzkie Mum2be..............30....2.06.......s........Tymuś..... ......Katowice carmen37...........24....2.06........s..........??????.. .. .......małopolskie lilianka09............26....2.06........c......Malwinka. ......mazowieckie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............32....4.06........S........ ?? .......................Stany Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...............Łódź czarunia............34....8.06.........c........Wiktoria ........Świnoujście gonzallo..........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?......Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…URODZINKI….WAGA/WZROST..........IMIE Pimach………........10.05....35 tc....2850/54 cm.......cc.........Antoni Fasolkowa mama..21.05...............3350/54...........cc.........Kinga Carmen37................................3500/55......... ..................... Monik85..............24.05.............3300/55..........sn.........Natalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie MONIK85...........24.......1.06......C......N ATALKA.............Łódzkie Mum2be..............30....2.06.......s........Tymuś..... ......Katowice carmen37...........24....2.06........s..........??????.. .. .......małopolskie lilianka09............26....2.06........c......Malwinka. ......mazowieckie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............32....4.06........S........ ?? .......................Stany Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...............Łódź czarunia............34....8.06.........c........Wiktoria ........Świnoujście gonzallo..........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?......Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....sn/cc......IMIE Pimach………........10.05....35 tc....2850/54 cm.......cc.........Antoni Fasolkowa mama..21.05...............3350/54...........cc.........Kinga Carmen37................................3500/55......... ..................... Monik85..............24.05.............3300/55.......... sn.........Natalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik gratki ....standardowo już zdrowka dla Was i wszystkiego dobrego:)🌼 prawdziwy\" wysyp\" na czerwcówkach:D kto następny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nIE NO NASTEPNA JUZ MUSI BYC aPSIKA;P A moze juz jest mamusia? Apsika jestes? A jak nie Apsika to Mum2be A co z lilianką? oj Kaszko i widze ze Twoja kolej tez sie zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik_gratulacje,zdrowka dla corenki zycze i wszystkiego dobrego dla Ciebie,pewnie jestes w siodmym niebie,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, Carmen - GRATULUJE!!! Pewnie baaardzo szczesliwe jestescie obie :) Pimach - Antos to pieknusi:) Co do chodzenia po schodach i mycia okien - Ja ostatnio slyszalam, ze ponoc pranie reczne baaardzo pomaga:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik85 GRATULUJĘ!!! ❤️🌼 I kolejna szczęściara wśród nas :) Uściski dla Natalki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z UK, rozmawiałam wczoraj z koleżanką, która urodziła 15 maja i dowiedziałam się, że w szpitalu nie zmierzyli jak długi był jej synek - dopiero po tyg zrobiła to położna na jej prośbę. Ponoć tego tu nie robią - no chyba, że tylko w tym szpitalu. Czy wiecie coś na ten temat? Kasza jak u Ciebie dzisiaj z głodem bo ja pałaszuję bombonierkę. Nie mogę się powstrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu P moja znajoma rodziłam 5,5 miesiaca temu i tez poznali tylko wage dziecka a mierzyli go na drugi dzien w domku - sami ;) potem połozna zmierzy na pierwszej wizycie na prosbe rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zaliczyłam chyba już ostatnią przed porodem imprezkę domową-parapetówka u kolegów. Oczywiście najadłam się różnych kanapek, wrapów i moich ukochanych jajek gotowanych na twardo z majonezem i szczypiorkiem (obowiązkowe na każdej imprezie u mnie w domu). Ale nie o tym chciałam napisać-po prostu ciągle mi jedzonko w głowie ;) Wspomnieni koledzy są gejami i było też trochę ich znajomych no i mój brzuch, a właściwie córcia robiła wśród nich furrorę. Głaskali, mówili do małej i dosłownie było widać jak się wzruszają, gdy czuli jej ruchy. No i przyznali, że bardzo mi zazdroszczą no bo oni tego nigdy nie doświadczą, a bardzo by chcieli. Aż się głupio czułam w pewnym momencie, bo się w kolejce ustawili :) Oj jesteśmy szczęściarami, że możemy mieć nasze maleństwa pod serduszkiem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnna czyli wychodzi na to, że oni nie praktykują mierzenia maluchów po porodzie. JA i tak poproszę to może mi od razu zmierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana Mama
Hej brzuchatki!!! Od piątku mnie tu nie było i proszę co się porobiło Monik, Carmen - GRATULUJE!!! Coś niesamowitego mamy już 4 mamusie. Ale jesteście szczęśliwe co? :-) No i jeszcze jedno co się zmieniło - nie mogę się dostać na bloga. Zmiana hasła???? Dajcie znać i nowe namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, Carmen - gratulacje ;-) Ja też juz chciałabym swoją maleńką na rękach trzymać:) Mam pytanie, skąd wiadomo kiedy trzeba zmieniać pieluchy na większy rozmiar.. no dobra wiem, ze jak sie ciasne niby robią, ale te rozmiary są wkurzające... 2-5, 3-6,4-9kg,7-18,9-20, 11-25kg?? To są akurat rozmiary oryginalnych pampersów... jak sie w tym połapać?jeszcze an jednych pisze midi,a na innych maxi... Często an forum wypowiada się niejaka \"Żyrafa długa- położna, obczaiłam jej stronę... i dorwałam co wolno a czego nie wolno jesc w trakcie karmienia piersią... ja się zastrzelę;] http://porady-poloznej.pl/dieta-mamy-karmiacej-piersia/ serio spadnę z wagi, bo co bym chciała to mi jesc nie bedzie wolno;] w przyszłym tygodniu jadę do Makro zaopatrzyc się w mrożonki, piersi z kurczaków i ryby, zeby potem nie puszczac męża samopas po sklepach bo to moze nie wyjsc. Teściowa tez juz zapowiedziala ze pozyczy mi parowar;] wiec sie zacznie... najgorzej ze męza trzeba nakarmic normalnie a siebie tymi jałowymi duszonymi paskudztwami...wiec nie dosc ze tortury z powodu zapachów i smaków to jeszcze podwójna robota. A własnie to moze doswiadczone mamy jakies przepisy kellostrawne zapodadzą? Jak z zupami, mozna jesc dobrowolnie? bo o tym nigdzie nie pisze (nie mowie tu oczywiscie np. o grochowej). Nie wiem czy juz Was pytałam o fotelik w samochodzie, ale najwyzej zapytam raz jeszcze , bo szlag mnie trafia ze nigdzie nie mogę sie dowiedziec co i jak a przepisy są zbyt ogólnikowe : http://fotelik.info/prawo.html Jesli np. jadę sama samochodem to mogę miec fotelik z małą na przednim siedzeniu zapiety tyłem do kierunku jazdy- jesli oczywiscie nie mam lub jest odłączona poduszka powietrzna- to kapuję od a do z...ALE Jesli np. jadę ja i mąż- czy fotelik na tylnym siedzieniu musi byc tez tyłem do kierunku jazdy czy moze byc przodem? Czy muszę siedziec z tyłu, czy mogę z przodu koło męża(wolę z przodu a nie wiem czy gdzies tego nie normuja prawnie-) nie bede pytac panow policjantów bo sie wstydze;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik_____ gratulacje!!! Mamy dzieciaki z tego samego dnia :-) NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie MONIK85...........24.......1.06......C......N ATALKA.............Łódzkie Mum2be..............30....2.06.......s........Tymuś..... ......Katowice carmen37...........24....2.06........s..........??????.. .. .......małopolskie lilianka09............26....2.06........c......Malwinka. ......mazowieckie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............32....4.06........S........ ?? .......................Stany Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...............Łódź czarunia............34....8.06.........c........Wiktoria ........Świnoujście gonzallo..........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?......Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach………........10.05....35 tc....2850/54 cm.......cc.........Antoni Fasolkowa mama..21.05...............3350/54...........cc.........Kinga Carmen37................................3500/55......... ..................... Monik85..............24.05.............3300/55.......... sn.........Natalka Dunia77..............24.05....38tc....3465/51..........sn.........Jas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×