Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

wiec i mnie zmobilizowalyscie do ponownego zaczernienia sie ... i nawet do zrobienia zdjec... ale zdjecia wieczorem lub w weekend. Mamo E - nie moge uwierzyc ze to juz Twoj ostatani dzien w pracy. jak ten czas mija pamietam calkiem ostatnio" wspominalas, ze jeszcze 2 czy 2.5 miesiaca… ale ten czas leci… a my mamy termin na ten sam dzien:) Gonzallo, Annnnnna - tak wlasnie z dwa tyg temu na nowo postanowilam, ze jednak zaopatrze sie w taki monitor. Wlasnie dzisiaj mam zamiar zamowic. Wybralam BabySense V Zastanawialam sie nad Angel Care rowniez. Poczytalam opinie i niby Angel Care ma wiecej zaklocen. BabySense tez bylo kiedys tutaj nagrodzonym produktem na iparenting i tak jakos w koncu zdecydowalam sie wlasnie na ten.. o jeszcze cos mi sie przypomnialao co bylo za babysense… ma wieksze i ciensze sensory pod materac niz Angel Care A jesli chodzi o nowy vs stary to jakos nie chce mi sie wierzyc ze monitor uczy sie oddechu dziecka. Wydaje mi sie to bardziej chwytem reklamowym. A o jakims konkretnym modelu tak pisali? Ania P – wspomnialas Joli o puchnieciu, ze pozycja w kinie taka sama jak w samolocie i nawet seans tyle sa trwal co twoj lot.. wiec tylko dodam, ze to sie zgadza... tylko dochodzi jeden bardzo wazny aspekt... w samolocie znacznie zmienia sie cisnienie… ja jak lece nie nedac w ciazy mam nogispuchniete - oczywiscie na dluzszych trasah... a w ciazy to pewnei i godzinna czy 2-godzinny lot wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka stron wczesniej była instrukcja wklejania fotek na bloga. Poszukaj i wklej;) a jak juz umiescisz notatke wg instrukcji to dodaj kategorie ze swoim nickiem w tym celu; wejdz w zakładke\"kategorie\' wpisz nazwe kategorii- twoj nick i daj dodaj. Potem znowu odnajdz swoja notatke i na dole jest opcja\"zmien wpis\' kliknij i w kategoriach (lewy gorny rog) odszukaj swojego nicka, kliknij na niego i daj publikuj. A jaby co to mozesz mi posałas swoja notke na poczte to cie umieszcze na bloga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnna przepisałam sobie ten przepis na rafaello i chyba je zrobie jako tort na urodziny Nikodemka, moze zrobie podwojny krem tzn biszkopt, galaretka, biszkopt i rafaello, bedzie prawdziwy torcik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MentraElle podaj mail, posle ci namiary na bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu - wlasnie odgrzebalam Twoj adres i wyslalam Ci maila. ALe spamu, nie wchodzilam na ta srzynke ladych kilka miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tunciu Mnie się nic nie chce, tak jak na początku ciąży. Więc chwilowo będę Was czytała, jak codzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach-śliczny dzidziuś....ja też już chcę mojego synusia mieć przy sobie...a zreszta widzę,że wszystkie juz powoli mamy dość wyglądu małych słoni i każda chętnie wolałaby JUŻ Gonzallo-ja też się zastanawiam nad Angel Care i nie wyobrażam sobie nie mieć tego monitora oddechy,opinie słyszałam różne właśnie na temat fałszywych alarmów-wrażenia ponoc bezcenne..hmmmm Ja wczoraj z małżem poszłam na 1,5 h spacer,myslę,może coś ruszy a tu znowu nic i jutro sie biorę za okna żeby nie wiem co,a na dworze tak duszno,że dwa razy sobie dziś drzemkę zapodałam.Coś mnie ciagnie głeboko w Szanownej-tak sobie myslę,że może mi sie powieksza rozwarcie po milimetrze?fajnie by było gdyby tak faktycznie sie zaczeło a w szpitalu stwierdziliby,że jest np na 5cm:),ale marzenia warto mieć. Dzis w nocy panika bo Mały w ogole nie reagował na moje stymulacje reka i kopnąl po ok.40 min. a ja spanie z głowy do 3 nad ranem.Tyle sie nasluchalam o tych pepowinach i itp,ze mam jak zwykle swoje schizy a im dluzej tym bardziej sie boje.i wyzbyc sie tych lekow nie moge. Spicie na prawym boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum2be - z tego co pisza to najlepsza pozyjca do spnia w ciazy to lewy bok... ja jednak ostatnio duzo wiecej spie na prawym niz na lewym.. przynajmniej tak zasypiam i tak spie do pierwszej pobudki... nastepnie lewy i raz na jakis czas chwilami plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie tak jak Ty,ale mam wyrzuty sumienia za kazdym razem czy oby niczego złego nie robię.Moja mama i tesciowka mowia,ze jak one były ciezarne to nikt im nigdy nie mowil,ze na prawym nie wolno a na lewym tak o plecach nie wspominajac.Wychodzi z tego,ze im wiecej czlowiek wie tym bardziej sie przejmuje niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No najlepiej na lewym boku spać, ale ja to całą noc na jednym boku to bym nie dała rady, bo wszystko boli! Zasypiam na lewym a potem tak na zmiane raz lewy raz prawy! A ja właśnie tak się objadłam słodyczy, że aż mnie mdli! Jakieś takie napady mam czasami, że nie mogę się powstrzymać! Wogóle od zawsze jem dużo słodyczy ale w niektóre dni teraz w ciąży to przesadzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w klubie wiki,wlasnie maz kroi miodownik i robi Ineczke,dodam,ze to nie jest pierwsza porcja ciacha dzisiaj,zaliczylam juz sliwkowe mniaaaam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum2be - mi np lekarz nic nie mowil, ze mam spac na lewym boku, tylko to wyczytalam sama. Polozna na szkole rdzenia mowila, ale ze jest ok na plecach tez z podlozeniem lekkim pod jednym bokiem, zeby nie byc zupelnie na plecach. Wiec tez uwazam ze nie mozna dac sie zwariowac. Oczywiscie jesli w danych pozcjach ma sie problemy z oddychaniembojest ucisk to warto spac zawsze nalewym boku. Slyszalam, ze nawet na brzuchu zdarza sie kobietom spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wygladacie super! ciezko uwerzyc ze to jzu naprawde koncowka ciazy:) ale ten czas plynie. Bardzo mi sie dluzyly pierwsze miesiace, pewnie dlatego ze fatalnie sie czulam... ale poznej to ju poszlo.. a tutaj wciz tyle rzeczy do zrobienia i zalatwienia przed porodem... a czasu i sil co raz mniej. No ale nei moge narekac czuje sie w mare... w prownaniu do tego co bylo na poczatku Pimach - Synus przecudowny! Jeszcze raz gratuluje! Ciesez si razem z Toba... wkoncu to tak wyczekany dzidzius.. ciezka i stresowa ciaza. Teraz juz bedzietylko lepiej! Widac, ze Ty juz zrzucilas troche wagi... tak po twarzy tylko, ale zauwazanle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myslicie o sterylizatorach. Takich do mikrofalowki lub parowe na prad czy jakie tam jeszcze sa:) zaczelam zastanawiac sie, zeby nie zrobic tak jak MamaE wlozyc do garnka i zapomniec:) jdnak zmeczenie, brak czasy etc moze zrobic swoje a ak wygodniej i bezpieczniej co myslicie? macie jakies ulubione metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluniu!!! co z Toba? mam nadzieje, ze wszytsko OK... daj znac jak tylko czytasz, poniewaz juz ladna chwile nie pisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, też dziś myslałam o Kluni bo ona miała taki sam problem jak ja z wodami i jestem ciekawa jak to u niej się skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolowa Mamo GRATULUJE!!! Kiniu witaj po tej stronie brzuszka :):):):):) Rosnij zdrowo!!! Tunciu ja tez poprosze nowe haslo:) izulek_izzy@wp.pl Jejku dopiero co zaszlysmy w ciaze, powstal ten topik a tu juz dzici sie rodza :):):):):) Ja tez juz chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sterylizatora to ja nie kupiłam i nie kupie, albo garnek albo.... parowar. Gdzieś doczytałam że dziewczyny wykozystują ten garnek do gotowania na parze jako sterylizator, ja mam akurat z wyłacznikiem czasowym wiec może sie nada ;) my mamy ten akurat, jeszcze go nie wypakowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tez poprosze nowe haslo gonia@vp.pl Jak patrze na Pimach z malym Antosiem to az jej zazdroszcze ze juz po wszystkim moze go sobie przytulac do woli. Tez bym juz chciala. Dzisiaj mialam bardzo mily dzien w pracy jedna z klientek powiedziala mi ze widziala takiego slicznego rozowego misia i kupila go dla Emilki. Prosze jak to Irlandczycy potrafia byc mili. Ale to jeszcze nie koniec jakis czas po tym przyszla pani z wielkim bukietem kwiatow ... dla mnie. Moj chlopak postanowil zrobic mi niespodzianke. Az sie zrobilam czerwona bo pelno ludzi akurat bylo. Co prawda tlumacze sobie ze te kwiaty to pewnie dlatego ze wlasnie dzisiaj pojechal sobie z kolega i bratem na meski wypad i wraca w niedziele. Ale mimo wszystko i tak jest mi bardzo milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemeczenie daje znac o sobie moj email gonia44@vp.pl poprzedni nie jest prawidlowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra robota z tym bloegiem :-) Mam nadzieje, ze dziewczyny juz sie pozaczernialy, bo zostaly mi jeszcze dwie strony do nadrobienia z dzsiaj. Moze wiec w temacie tego zaczernienia to wyjasnie podstawe: jesli wpisujesz posta pod swoim nikiekiem, ale nie masz ustawionego do niego hasla - to twoj nik nad postem pojawia sie jakos pomaranczowy. I wtedy kazdy moze go sobie uzyc, bez zadnych problemow i wpisac rozne bzdry itp. Ale jasli zabezpieczycie swojego nika haslem, to wtedy pojawia sie on na czarno i zeby go podrobic to juz trzeba nieco wiecej inwencji tworczej, jak to bylo z Jola. Aha, a ja ze swoim \"swirem\" w sprawie podawania maila na forum, grzecznie poprosze kasze, zeby mi podeslala nowe namiary. Mam nadzieje, ze moze za mnie poreczyc, ze ja to ja :-) Chyba ze tuncia masz mojego maila, takiego na \"aga...\" to podeslij mi bezposrednio. Dzieki. Lece czytac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienil ktos haslo blooga??? nie umie sie wpisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Duniu - wlasnie z jakas godzinke temu nie widzac zadnego nowego Twojego posta zaczelam sie zastanawiac czy akcja nie ruszyla bardziej do przodu... ale widze ze jestes cala i zwarta:);) przynjamniej czesciowo zwarta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantra____ zwarta i dzis juz w zasadzie bez zadnych objawow. Nawet skurcze zadko. Czyli czekamy dalej :-) Boli mnie tylko brzuch, ale nie tak skurczowo. Poprostu ciagnie mnie cala prawa strona, ale to podejrzewam, ze to od jedzenia jakiegos. Penwie po wizycie w kibelku przejdzie. Sorrki :-P A jeszcze wczoraj wieczorem wylazlo troche czopa. Ciekawe czy to wszystko czy jeszcze cos? No i co u Lilianki :-) ??? Ja tez spie na obu bokach, bo na lewym bym nie wyrobila z dwoch pododow. Raz, ze na jednym z zaloenia nie dam rady; a dwa - mam krzywa (mimo prostowania) przegrode w nosie i gdy leze na lewym boku gorzej mi sie oddycha, szczegolnei teraz gdy sluzowka mi szwankuje. Wiec nie ma to tamto, prawy boczek tez jest uzywany i nie mam jakos zadych problemow z tym. Gorzej na plecach. jak tylo na chwilke sie tak poloze to z miejsca mam wrazenie, ze brakuje mi powietrza. Wiec musze w takiej polsiedzacej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE MAMUSKI MAMMMM JUZ NOWE HASŁO SLEPA JESTEMMMM PRZEPRASZAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja monitor oddechu sobie daruje. Choc jakbym miala takie przejscia jak gonzalo z hania, to chyba bym nie odpuscila. Tez naczytalam sie roznych opinii, te 3 lata temu i stwierdzilam, ze niepotrzebny wydatek. Jedyne co mielismy to taka nianke elektorniczna, wybitnie do podsluchiwania co sie dzieje w sypialni, jak mala spala. Wtedy kupilismy glownie do Polski, na wyjazd, bo moi rodzice mieszkaja w szeregowcu i na dodatek mala spala w pokoju na samej gorze. Teraz taka niania sie przyda, bo mamy chate, ogrodek, wiec pewnie bede ja podlaczac. A co do spania w nocy to pamietam, ze ja i tak spalam jak na spzilcha. Kazdy szmer ze strony dziecka stawial mnie na nogi i dlugo trwalo zanim przestalam "wisiec" nad lozeczkiem przy kazdej okazji. Ale musialm oswoic halasy zwiazane z dzieciakiem i tyle. Potem zaczelo mi to coraz bardziej przeszkadzac, wiec jak mala miala 8 mies to zostala wyprowadzona do swojego pokoju. Teraz maly tez tak pewnie bedzie mial, a ja zapewne i tak nei unikne "wiszenia" nad lozeczkiem i nasluchiwania itp itd :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×