Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

ojjj tuncia to nie jestes sama, ktora chce urodzic i byc znowu zgrabna:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza obejrzałam fotki. Faktycznie bardzo młodziutko wygladasz, pozazdroscic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do planowania dzidzi to ta dzidzie planowalismy i udało sie za pierwszym razem:) Ale moj Nikodemke to wypadek przy przyjemnosci:P (nie napisze pracy, bo raczej było relaksacyjnie:P) Acha no i moj Niki był zrobiony pod namiotami i teraz uwielbia na dworze przebywac, a teraz dzidzia normalnie w łozku po Bożemu, to może bedzie spioszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze dodam ze napisałam ze anonim do mnie napisał bo pisało juz ze konto usuniete takze nawet odpisac sie nie dało. Takze ktos załozył tylko konto zeby mi ta wiadomosc napisac chyba. No i ja ze złosci skasowałam te wiadomosci bo miałam sie nie przejmowac, ale potem zaczełam rozmyslac ze jestem taka gruba i ze maz mi ciagle dokucza ze mam b"boczki" i nie chce ze mna bzyku bzyk, ze sie rozbeczałam... A jak sie rozbeczałam to maz dopytywał dlaczego i nie uwierzył ze dziwnym trafem usunełam wiadomosci. Powiedział ze zmyslam, ze pewnie mu cos w laptopie znalazłam i sobie cos uroiłam. No i to na tyle... Ale juz chyba bedzie ok o ile znowu sobie cos nie uroje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia w sumie dobrze że mu wierzysz, faktycznie to mogła napisać jakaś laska której Twój M czegoś odmówił, albo coś takiego. Jak ktoś ma odwagę napisać Ci coś takiego to niech kurde ma odwagę się przedstawić!!! Mum2be ja też wiem że jest straszna nagonka na karmienie piersią, moja koleżanka wręcz dostaje ochrzan na każdej wizycie położnej w domu bo dokarmia!!! A ona właśnie tłumaczy że mały w ogóle się nie najada z cyca i ciągle beczy i szuka jedzenia. Z tą żółtaczką to niezłe przegięcie!!! A ja właśnie wróciłam z KTG, oczywiście nic się nie dzieje. Na kolejny zapis już mnie nie umówiono bo we wtorek mam iść już do szpitala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana mamo z tym czopem to któraś chyba już wklejała kiedyś jakąś informacje. On może odchodzić nawet na 2 tyg przed porodem. Jeśli byłyby z krwią to może świadczyć że poród już bliski ale jeśli jest bezbarwny to może jeszcze trochę czasu upłynąć do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh normalnie chyba sobie kupie koszulke z napisem \'I am over 21\' albo ze zdjeciem swojego dowudu czy cos hihihihi:-D Mum2be z tym karmieniem piersia to z tego co czytam niezle \'polowanie na czarownice\' w PL robia. I to kobiety kobietom najczesciej takie jazdy odwalaja. tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza jak twoje młode będzie mieć 15 lat to ludzie będą myśleć, że wy rodzeństwo jesteście :) Tak trzeba podchodzić do młodego wyglądu. A tak w ogóle to miałam ci napisać, że masz bardzo ładną cerę, taką porcelanową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! Dziękuję za miłe przyjęcie do grona czerwcówek.Poprzednio bywałam na forum lipcówek,bo jakoś myślałam że to raczej początki lipca,ale odkilku mies lekarka potwierdziła termin czerwcowy i tego sie trzymamy. Zresztą na forum lipcówek jakoś tak niefajna atmosfera,a dziewczyny raczej poruszają zbyt błache i drobiazgowe problemy-u was jest zupełnie inaczej-tak normalnie..nie wiem czy wiecie o co mi chodzi...namieszałam trochę. Ja tak ja ewcisko-miałam bardzo nieregularne cykle dlatego ciąża nie mogła być liczona wg om,a wg usg. Mam już syna 10 letniego..teraz czekamy na córunię..ale zobaczymy czy oby się uda ..ciąża w zasadzie nie była planowa,oczywiście z racji:praca..praca...kredyty do spłacenia...ale od chwili jak sie dowiedziałam -był to 4 tc to bardzo wszyscy się cieszymy i czekamy..zwłaszcza syn nie może się doczekać upragnionego rodzeństwa..a mąż-córeczki.. lusia - u mnie z pracą też nie wiadomo cobędzie-cały czas była mowa że max po roku wracam,ale jakieś zmiany się porobiły i teraz sama już nie wiem czy będę miała możliwość wrócić na swoje stanowisko-a w sumie zależało mi na tym i też nerwowa ostatnio jestem z tego powodu..a pracowałam całą ciążę aż do teraz praktycznie..od poniedziałku jestem dopiero na l4.. Widzę że nie jestem sama z tą różnicą wieku u dzieci:sztorm i joola.. nawet wiek mamy podobny-ja mam 33 lata i zastanawiam się jak to będzie czy dzieci będą miały dobry kontakt..mam nadzieję że tak-syn jest dość czuły do młodszych dzieci i lubi maluchy i opiekować się chce siostrą-myślę że będę też miała z niego pomoc na początku zwłaszcza..wybaczcie że tak się rozpisałam ,ot tak w skrócie o mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza rzeczywiście wyglądasz bardzo młodziutko (napewno nie na swój wiek) Ale powiem Ci że ja też jeszcze do niedawna tak miałam. Jak chciałam kupić alkohol to mnie o dowód prosili:) Jakieś dwa lata temu zapomniałam zabrać dowodu bo wyskoczyłam tak na szybko do marketu po szampana to za nic nie chcieli mi go sprzedać a ja wtedy to już prawie 24 lata miałam. Teraz jakoś to minęło. Chyba się zestarzałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum2be, my wczoraj skończylismy walkę z żółtaczką. W szczycie miał w szpitalu 9,4, a w domu jak mi przespał 15 h (oczywiscie wybudzałam go na jedzenie), to zaczełam sie martwic. Zadzwoniłam do połoznej i ona mi poradziła sprawdzic bilirubinę. Była 8,19. Zadzwoniłam do pani dr i ta kazała włączyc lek, bo za wolno spada. Podobno powyżej 12-13 sie naswietla, tym bardziej jestem zaskoczona, ze Cie z takim poziomem wypuscili. Tusiek dostawał 3 x dziennie 1/4 tabletki Luminalu i po 5 dniach ma 3,65. Nagonka na karmienie jest okrutna, ja za kazdym razem dostawałam opierdziel, ze cos nie tak karmie. Teraz tez Tusiek za mało przybral, chyba go za krótko karmiłam, ale skad ja to mam wiedzieć? Kazali mi go po brodzie smyrac, po nosie, uszach i stopie, jak zasypia. A najpierw przebrac, zeby sie rozbudził, ale dziecko z żółtaczką spi jak zabite, więc rozumiem Twój ból. Trzymaj się. Tuncia, bez komentarza pozostawię tego \"życzliwego\". Posłuchaj intuicji, co Ci podpowiada. Jesli wierzysz mężowi, to zapomnij o tym, ale bądź czujna. Niestety wywłok nie brakuje. Ja najlepiej cos o tym wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie siostry jedna starasza jest o 11 lata a druga o 13 lat. One ze sobą mają bardzo dobry kontakt, dogadują się. Chociaż z tego co opowiadają to kiedyś podobno nie raz ciuchy czy plecaki latały z 9 piętra. Mój kontakt z nimi jest nieco inny, ja czuje przed nimi jakiś respekt, coś takiego jak przed tatą. Może dlatego że w sumie od 9 roku życia one mnie wychowywały. Może gdyby nie moja sytuacja nasze relacje byłyby inne. Ale tak to zawsze jest jakiś taki dystans!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się w dwukapu (niestety) żadnych oznak porodu...;/ jestem wsciekła na maxa, nie dosc ze z mężem od 4dni nie rozmawiam, to jeszcze dzieciakowi sie nie spieszy. Kasza zazdroszcze, ze Twój to ma ochotę na umizgi- moj mi dawno wypalił, ze nie pociaga go brzuch ciazowy(+cała reszta), we wtorek chciałam sie troche poprzytulac0 bo moze cos by w koncu ruszyło to zjebał mnie jak psa, ze sie naczytałam pierdół an necie ze to pomaga i ze mam mu dac spokoj- mam mega doła. Jakbym była hemafrodytą to mialabym go w dupie za przeproszeniem. Boję się tego porodu juz cholernie, na sama mysl mam gęsią skórkę. Jak do poniedzialku nic nie będzie to mam sie zglosic na badanie i ekg... ale przeciez oni nie wywołują tak od razu- a w sumie to juz bym nawet chciala, lepiej szybciej niz dalej w dwupaku się kulać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primach dzielna kobieto; dobrze ze piszesz. Walcz dalej, biedne jestescie z ta zoltaczka jeju mam nadzieje ze mnie to nie spotka... Anaconda Powiedz swojemu ze ma ostatnia szanse bo potem przez lekko 6 tygodni nie dostanie wiec niech sie szybko namysla. A najlepiej to olac temat na jakis czas to sam przyjdzie (z moim o dziwo tak bylo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ciezka sprawa w takim razie...ja nawet probowalam maile pisac przez jakis czas ale tez nie skutkowalo-bylo odbierane jako infantylna proba zwrocenia na sibie uwagi (ggrrrrr!!!!!)ale wiesz masz swoj honor nie pros sie. Laski ci nie robi. A czemu sie klocicie jesli mozna wiedziec? tylko przez brak seksu czy cos jeszcze ?Wez ciepla kapiel (tzn letnia)ubierz sie ladnie i idz z kolezaka na spacer. Nie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam, że dzieci z żółtaczką tak dużo śpią. Zapamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dziewczyny szybkie pytanie kolezanka jedzie do PL na weekend odwiedzi mi apteke o co mam ja poprosic? tantum rosa (to jest to chyba do gojenia rany/krocza) jakas herbatke koperkowa od 1 tygodnia, co jeszcze? ta witamina D to bez recepty? mam prosic o sol fizjologiczna czy jak? pomozcie mi z lista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis w borowym nastroju. Noc kiepska, ale nie z powodow ciazowych, ale matyldowych...Jak tak dalej pojdzie i nie zacznie normalnie spac, to bedziemy fruwac po scianach...:-o Kasza, ja bym polecila Ci tak: -sol fizjolog.( z 10 fiolek) -tantum rosa( z 5 saszetek) -sudocrem (srednie opakowanie najlepiej) -oilatum(emulsja do kapieli) -herbatke z kopru wl.( z Bobovity, bo niecukrzona) -Plantex (herbatka na kolki,wzdecia) -Espumisan(krople, zastosowanie j/w), albo Infacol -wit.D(chyba mozna bez recepty) -Vibrucol( czopki na stany pobudliwe, bole, kolki-baaaaardzo dobre) -gaziki jalowe (5x5) do przemywania buzi np. Mysle, co jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- sol morska ( np.Marimer, DisneMar) do noska; a masz cos do oczyszczania? Np. Nose Fride(super sprawa), albo Katarek, albo zwykla gruszka? -herbatke na laktacje ( np. Hippa) -ewent. tez nadmanganian potasu ( tak profilaktycznie, jakby byly problemy ze skora-b.dobry jest; 1 saszetka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja powiem tak: sudocrem - tanszy w UK i w każym markecie kupisz http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/CatalogSearchResultView?storeId=10052&catalogId=11051&langId=-1&pageSize=12&beginIndex=0&sType=SimpleSearch&resultCatEntryType=2&searchTerm=sudocrem sól morska - (chodziło o wode morską? ) UK do kupienia w Boots oliatum - taniej kupisz w Uk w Boots http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10052&productId=9333&callingViewName=&langId=-1&catalogId=11051 gaziki kupisz w Boots lub na działach dzieciecych herbatke na laktacje, koperkową ja kupiłam w PL sklepie, kupisz też w miedzynarodowych z PL asortymentem (z PL wychodziło mi drożej np hipp dla koniet w ciązy). A reszte tak jak Marteeczka pisze :) mi mama wysle CEBION MULTI http://www.aptekaotc.pl/p/pl/3879/cebion_multi_-_10_ml.html wiecej z PL nie zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowy motylku moim zdaniem brzuszek nie jest wcale taki mały. A kiedy miałaś ostatnie usg i ile ważyła Twoja Jula?? W sumie to przed tobą conajmniej 3 tyg jeszcze więc mała napewno nabiera teraz na wadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza22 - żremy sie od kllku dni o jego urlop po urodzeniu dziecka, nie ma co sie rozpisywac, ale apogeum było w momencie jak mi pwoiedzial ze to moja wina ze nie oze urlopu ustalic bo oglabym juz urodzic a i ze nie wiem kiedy urodzę... palant..krew mnie zalewa. Ale co zrobisz.Z tego wszystkiego wczoraj jak rypnęłam drzwiamy do sypialni tak szyba sie rozleciała;/ wiec wogole bojowy nastroj..:) Pytanie, kazde niemowle musi miec podawaną wit.D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 1 czerwca na świat przyszedł mój Michałek:) Jestem ogromnie szczęśliwa i wniebowzięta moim skarbem. Próbowałam rodzić go naturalnie. Miałam chyba całą serię wspomagaczy porodowych, z 10 masaży szyjki macicy i oksytocynę - nie polecam. W końcu byłam na tyle wykończona, że postanowiono zrobić cesarkę. Tak więc o 23.30 zobaczyłam mój mały cud na świecie:) Fotki dołączę wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie jeszcze z plecaczkiem z przodu melduje :) Dzisiaj znowu blam zaczepiona, tym razem w supermarkecie wybierajac sie do kawiarni - mloda babka, szczupla laska mnie zatrzymuje i mowi jaki ladny zgrabny brzusio mam, bo niby ona byla wielorybem w ciazy. No niby przyjemny komentarz ale zobaczymy jak to bedzie kilka miesiecy po, czy ja tez taka szcupla jak ona sie stane???? Dziewczyny w UK, oilatum brac na recepte od GP, za darmo bedzie! Herbatek w UK raczej sie dzidziom nie podaje :o wszystko z cyca ma dziecko dostawac. Pamietam z Msza, kiedy miala troszke wiecej niz 4 miesiace rwala sie juz do naszego jedzenia, byla czesto glodna, przekroczyla dwukrotnie wage urodzeniowa a pielegniarka okregowa na okraglo mi powtarzala, do szostego miesiaca karmic wylacznie piesia! Wkurza mnie to takie traktowanie, tak i jak ta nagonka co opisalas Mum2be - po pierwsze, lekarze i pielgniarze maja pierwszy obowiazek do pacjeta, bez wzgledu na jakies dyrektywy itp!!!! Strasznie mnie takie cos wkurza!!! Ktoras pytala sie czy skurcze moga byc tylko tak z dolu, po lewej czy po prawej stronie ... mnie polozna tlumaczya ze raczej nie, skurcz ma obejmowac cala macice. Ale jak to jest w praktyce? Kazda z nas jest przeciez inna :) Tunciu, trzymaj sie, nie wierz tym \"zyczliwym\" anonimom, bo takie osoby nigdy zyczliwe nie sa!!!!! Ufaj twojemu serduchowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAA!!!! A wiec mamy Dziecko z Dnia Dziecka!!!! GRATULACJE APSIKA - PUNKTUALNA MAMO!!!! NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz ediaaa ..............32...20.06.........s.......córcia?............ Śląskie AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54........cc.....Kinga.......... Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.......Łódzkie Dunia77............24.05....38tc.....3465/51........sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika.............1.06.......40tc!!!..................cc .......Michalek......podlasie Klinia...............03.06.....38tc....2789/..........cc ........Julia...............UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻❤️🌻 GRATULACJE APSIKA!!!! WITAJ MICHALKU!!!! 🌻❤️🌻 hehe, nie wyszlo powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsika wielkie gratulacje. Ostatnio oglądając zdjęcia na blogu tak sobie o tobie myślałam czy już urodziłaś. W takim razie czekamy na foteczki maluszka. Zazdroszczę ci że już masz swojego maluszka przy sobie!!! Anaconda mówię ci szkoda nerwów. Ja też miałam od poniedziałku bardzo nerwowe momenty i się strasznie wkurzałam ale sobie tak pomyślałam że i tak to nic nie da tylko moja dzidzia będzie przeze mnie się źle czuła. Weź głęboki oddech i się odpręż. Po prostu faceci są z innej planety i ani my ich nie zrozumiemy ani oni nas. My musimy liczyć tylko na siebie i najważniejsze to to żeby być silnym bo różnie w życiu bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteeczka ten Vibrucol to na co dokladnie jest bo nie rozumiem Tantum rosa, herbatk dla bobasa (dzieki za nazwy) i i vitamina D. To napewno , sudocream tu tanszy i oilatum jak cos, mozna oba na recepte jak mama E pisze:-D (pod tym wzgledem jest lepiej) no nie wiem co jeszcze? Poza tym mam gruszke taka malutka do czyszczenia noska:-) juz mi druga kolezanka wieki temu przywiozla:-) Anaconda; ale ze jak?! co on zglupial? Ty sie go spytaj kto tu jest w ciazy bo jemu chyba tez hormony szwawnkuja;-/ grrrr.... APSIKA!!!!Gratulacje! ha a nie mowilam????wypatrzylam co i jak z Toba na innym topiku jak pisalas dzien przed ze idziesz do szpitala:-) jak z tym masazem szyjki poszlo? i ile Mihal wazyl/mierzyl? Mamo E nie wiem ja tam wole herbatki miec na wszelki wypadek do tego koperkowo/wzdeciowe jakby sie cos dzialo zamiast infacol i inne leki ladowac to bede probowac jak cos z poczatku herbatkami. Hehehe mnie moja Mucza rozwalila kilka tyg temu jak z nia gadalam o tym czy dopajac dziecko; ona mowi ze jak chce to moge, na co ja ze woda pewnie albo herbatka z kopru. A ona na to; ja w NY milam takie specjalne soczki Gerbera od 1 miesiaca i tym Jerrego poilam. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! miesiac i soczki Gerbera!!!!!!!!ona mowi ze to byly specjalnie od 1 miesiaca yyyy ja rozumiem ze wtedy Gerber i pampersy to bylo nowe i pelen szal ale bez przesady. Uswiadomilam kobiete ze teraz to nie bardzo. Sama przyznala ze ona neta i nikogo do pomocy nie miala wtedy i napewno ja wiem lepiej. No-tak ma byc!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny...dzis w dzien nawet fajnie podjadl,ale wciaz jak dla mnie za malo. Pimach,moj mial naswietlanie i kroplowe na wyplukanie,wypuscili nas wczoraj z 7,65 bo spada,ale ja wciaz sie boje ze wzrosnie.Do kiedy w ogole ta zoltaczka moze byc?tzn do kiedy mam sie bac?wiesz moze?zapomnialam sie zapytac lekarki z tych emocji.Sama chyba pojde mu zrobic badanie za jakis tydzien zeby zobaczyc czy spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×