Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

chyba pojde do sklepu po farbe(bez amoniaku)do wlosow,bo jakos trzeba sie przygotowac na porod,zeby baby gdy zobaczy mame sie nie wystraszylo,czy moze poczekac do po porodzie w koncu kolor wlosow naturalnych od n´moich farbpowanych diametralnie sie nie odroznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen_____ pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to, ze ktoras z dziewyn pisze o twoim Witku. Wlazlam na bloga i jest - kolejny bobasek \"do wgladu\". Super chlopczyk!!! NIe widzialam twojego meza, ale jak dla mnei to maly do ciebie podobny juz od pierwszego dnia! Buziaki 🌼 A tera lece poczytac. Jasiek sobie wcina sniadanko, a potem czeka nas wycieczka do szpitala na pobranie krwi malego do drugiej fazy testow na kilka chorob genetycznych, min fenyloketonurie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna wysylam straaaasznie wolno mi to idzie dostaniesz za 3-5 minut normalnie probowac cos przez o2 wyslac to mozna wiecznosc spedzic;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Annnna ja tam lepiej opisow wielkich nie bede robic bo znajac mnie to cale opowiadania do poszczegolnego zdjecia by wyszly:-P Bog Ci zaplac dobra kobieto za pomoc Dunia jeju co za badania genetyczne????to takie obowiazkowe w US czy nie daj Boze cos w rodzinie sie podzialo??? No wlasnie co z Atilla i jej cholesteza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu, no wlasnie, to tak w Stanach obowiazkowo robia? Z jednej strony to dobrze a z drugiej nei wiem jakbym sie czula robiac take badania dzidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWKA TERMIN 5 CZERWIEC
DZIEWCZYNY CZY SPRAWDZIŁĄ WAM SIĘ PŁEC Z USG ??? TE KTÓRE JUZ SA PO PORODZIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez palnowane dziecko numer dwa i mocno "wypracowane". Jak wiecie - przy udziale medycyny ale sie udalo i to najwazniejsze! Zroznica wieku 3,5 roku. Tak chcielismy, okolo 3 lat i nieco nam sie przeciagnely staranka :-) Roznica 3 lat jest miedzy mna i siostra a takze miedzy M i jego bratem, wiec z doswiadczenia jest w miare ok. A ja po urodzeniu Hani doskonale wiedzialam, ze nie nadaje sie na mame brzdacow jeden po drugim :-o Teraz sie ciesze, bo z dzieciakami poki co bedziemy na innych czestotliwosciach, ze tak powiem i to mi sie podoba. czytam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annno jestes genialna!!!!dziekuje:-**** Tym samym to juz oficjalne; moja ciaza charakteryzuje sie ogolnie rozwijajaca i przerazajaca tepota mojej osoby jako ze sama nie umialam tych zdjec zamiesicic (dalej nie rozumiem co ja robilam zle???????). Tak moje drogie; dalam sie pobic technice:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza22 nie masz pojęcia jak ja w tej ciazy potrafię sie zawiesic na najprostszej sprawie ;) a jaki byki ort wale o matko ! nic, ciesze sie ze ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz wogole; mieszam jezyki, nie moge sie wyslowic jakies 'omamy' mam. 2 dni temu budze Sama o 5;30 bo mnie obudzila smieciarka (tak mi sie wydawalo) i mu mowie; kochanie idz szybko koszy nie wystawiles. Samidlo biedny zlazi na dol zaspany, w swoim seksownym dresiku wraca po chwili; 'ale dzis jest wtorek nie czwartek, nie wywoza smieci'. Poszedl spac. Hmmm...ale ja naprawde slyszalam smieciarke:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluniu gratuluje serdecznie !!! 🌻 Przesyłam całuski dla Julii, naszego pierwszego czerwcowego maleństwa 👄 Jak dojdziesz do siebie to się odezwij i zdaj relację z pobytu w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLUSIU!🌼 Przeogromne GRATULACJE dla WAS! ❤️:-)Wracajcie szybko do domku! Czekamy!:-) MantraElle- wyslij zdjecia, to dodam na bloga:-)(wieczorem).A wogole napisz mi jeszcze geneze Twego nicka, bo tak mi z francuska brzmi;-) Kasza, pieknie rozkwitasz w ciazy:-) A Sam dumny z brzuszkowej zonki jak paw!;-) Wogole to Twoje malenstwo bedzie mialo sniada cere(skore)...:-) Ganetka, ekspertem nie jestem, ale raczek skurcze sa takie symetryczne, oplatajace- ze tak sie wyraze. Moze masz jakis ucisk na jedna strone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza podejrzałam bloga. Muszę Ci powiedzieć, że bardzo ładnie wyglądałaś w ślubnej sukience. Tak narzekałaś na swoją wagę, a wcale nie jest źle. No widać, że doszły dodatkowe kg, no ale w końcu jesteś w ciąży, a poza tym wszystko wygląda bardzo proporcjonalnie. :) Tak sobie przypomniałam o twoim problemie z upchnięciem łóżeczka w waszej sypialni. I co jaki rozmiar w końcu kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWKA jak na razie dziewczyną, które już urodziły wszystko się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, slicznie wygladasz! I wiekszosc tych kg to widac ze tylko w brzusiu! Jeju, lasnie sie dowiedzialam ze zaluzje do salonu ktore mialy przyjechac dzisiaj lub jutro beda gotowe dopiero na 17go plus 5 dni do dostawy .... czyli ok 22go przyjada 😡 A niech ich to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteeczka otoz to!dziecko przynajmniej nie bedzie musialo lazic na solarium ja taka blada jak sciana niby szybko sie opalam ale szybko mi opalenizna zlazi:-( w tym przypadku akurat nie bedzie problemu:-D smiejemy sie tylko ze moze wyjsc fajny mix z racji tego ze u mnie wszyscy w rodzinie to blondyni z niebieskimi/zielonymi oczami (poza moim ojcem-dziedziczylismy z jakis tam pra pra pra dzadkow skas na Krymie czy cholera wie). No i teraz zeby nie wyszlo; ciemna skora i blond wlosy:-P Aniu P na etapie slubu nie bylo zle z waga chyba raptem plus 5-7kg teraz to juz prawie 20 zalamka totalna nie wiem gdzie to poszlo:-( co do lozeczka to na ebayu wygralam aukcje o koszyczek/moses basket taki na stojaczku do bujania. Ma to chyba nicale 90cm dlugosci, nie jest szerokie , zgrabne a wiadomo Bobas wyjdzie z macicy to przyzwyczajny do ciasnoty. W sumie bedzie mialo wystarczajaco miejsca na pierwsze 3 miesiace lekko. A poza tym przyszla mama chrzestna juz sie po nastepnej wyplacie szykuje do zakupu tego najprostszego lozeczka z Ikei.Generalnie teraz koszyk nie zajmuje duzo miejsca-stoi pod oknem. Lozko jak cos tez sie tam postawi a wtedy przeniesie sie koszyk na dol do salonu. Bajzel jest okropny bo jak mamy rozlozone lozko (mamy rokladana kanape w sumie wtedy lozko to jest raczej rozkladany materac ale styknie) to trzeba lazic po lozku zeby przejsc do koszyka. Wiec na noc ja bede ten koszyk chyba sciagac z tej \'bujajacej\' czesci i klasc na podlodze ze swojej strony materaca. Ma to w srodku materac kocyki itd wiec nie bedzie dziecku twardo, mi latwo siegnac reka i jak trzeba bedzie np zejsc z dzieckiem do kuchni to nie bede lazic po Samie. Niby to on po mnie lazi jak wstaje do pracy ale lepiej tak niz ja zebym po nim lazila latajac co godzine do kibla. Uffff:-P A tak wogole to przed chwila spedzilam urocze 20 minut na telefonie z niejakim Stevem z Citizen advice w sprwie swojego macierzynskiego. Nie dosc ze gadalam z gosciem tydzien temu godzine, wytlumaczylam mu wszystko myslalam ze zalapal, nie oddzwonil musialam sie za nim dobijac to dzis on odzwania gada gada i mowi \'a no to sie chcialas dowiedziec o wize dla meza tak?eee nie? aha o macierzynski?czekaj sprwdzilem nalezy ci sie 90% pensji przez 6 tyg a potem 123 funty tygodniowo przez 33 tyg\'. Myslalam ze sie posikam. JA TO JUZ OD MIESIECY WIEM pytalam o co innego. Co za ludzie. Ale ze byl gejem, ja lubie gejow, ten akurat brzmial wyjatkowo milo i wydawal odpoiednia ilosc ochh i achhh na wiesc o zlym traktowaniu mnie przez szefa; postanowilam mu wybaczyc:-P ma przeslac sprawe do ludzi od zatrudnienia jutro. Grrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz kasza ja właśnie tego nie lubię w UK, wszystko trzeba załatwiać przez telefon. Może i unika się kolejek, tzn czekasz sobie np godzinkę w domu na kanapie, aż łaskawie ktoś odbierze, ale później są takie skutki jak u Ciebie. No nic miejmy nadzieję, że sprawa nabierze tempa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh normalnie masakra jakas zaczelam teraz opisywac swoja sytuacje na jakis forach dla pracownikow moze tam cos pomoga. A tak wogole to szefus przyslal mi dzis czek (mial przyjsc w piatek ostatni ale jest dzis, teraz musze czekac kolejne 5 dni az sie zaksieguje ggrrrr) na kwote dosc hmmm satysfakcjonujaca (zaplacil mi podejrzanie duzo). I teraz normalnie na payslipie mi wpisal ze macierzynski zero funtow, chorobowy 395 , basic pay 1137 i w sumie zaplacil mi 1137. Czemu macierzynski zero jak ja od 1go maja jestem na maternity? co to jest to horobowe? co on sobie od panstwa ciagnie SSP za mnie? skad mi nagle tyle za macierzynski jak cos? heh no i oczywiscie musialam napisac list do niego zeby sprawdzil z ksiegowym itd bo nie chce ze jak ta sprawa trafi do trybunalu zeby bylo \'patrzcie ja jej zaplacilem wiecej a ona jeszcze marudzi\'. Mam ochote skopac go w ciemnej uliczce:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ze walkuje temat ale wlasnie zdalam sobie sprawe ze on wyciaga dzieki mnie pieniadze od pastwa! przeciez SSP jest w wiekszosci zwracane pracodwacy przez panstwo!to jak on sie rozliczyl za ostatni miesiac ze mi zaplacil chorobowe to oni mu ta kase dadza! kurde musze to gdzies zglosic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teorie spiskowe juz zostawiam:-P pytanie; zmiana pieluszki wycieramy/myjemy pupe co dalej?jakis krem by nalezalo prawda? sudocream wiadomo najlepiej tylko na odparzenia. Na innych topikach dziewczyny pisza o zwyklej nivei albo o mace.O co chodzi z ta maka?zwykly talk dla bobasow nie mozna tylko trzeba krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Klunia - gratulacje !!! A u mnie dol - okazalo sie ,ze rozwiazuja moj oddzial i to juz w lipcu :( a ze oddzial otwarty na zasadzie franczyzy to nic ich nie powstrzyma przed kopnieciem mnie w tylek i to w 9 mce ciazy :( coz macierzynski tak czy tak placic bedzie mi Zus tyle ,ze chyba pod koniec zamiast opiekowac sie maluszkiem bede musiala lata na rozmowy w sprawie nowej pracy :( a ze kryzys jest to nieciekawie moze byc :( no i jeszcze pewnie na zasilku wyladuje albo w jakiejs podlej pracy w ktorej bede sie stresowac , robic po 10 godz dziennie i zarabiac grosze , a ta naprawde lubilam :( ajjj ... Termin mam na 23 wg om, wg usg w 12 tyg - 21 - lek mowil ,ze w ciagu 2 tyg powinnam rodzic, a teraz to niech dziecko siedzi w srodku i chocby do polowy sierpnia :( zdolowali mnie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantra____ co do tej wit D. Wczoraj znalazam opinie American Academy of Pediatrics, najnowsze rekomendacje z jesieni ub. r. Tutaj link: http://www.aap.org/pressroom/nce/nce08vitamind.htm Wychodzi na to, ze nietylko zalecaja, ale i zwiekszyli dawke :-o Aha, no i ta czysta wit D z enfamil, ktory link wczoraj podalam jest nieosiagalna w sklepach. Co wiecj, w materialach tez ze strony AAP wynika, ze nie ma aktualnie na rynku czystej wit D. A ja mam tez enfamil, poly-vi-sol i to mam dawac malemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ klunia_____ ogromne gratulacje!! Dochodz szybko do siebie, zeby brzucho ladnie sie goilo :-) A cora z czasem upodobni sie do mamy 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ ganetka____ ja cala ciaze wlosy farbowalam, moze pierwsze miesiace nieco zacisnelam zeby z siwymi na glowie. Ale potem regularnie, co miesiac, poltora to max. I farbami normalnymi, z amoniakiem, bo inne moich siwych nie lapia a tylko "miziaja" :-) Poprzednia ciaze tez tak robilam, wiec chyba bez stresa mozesz sobei teraz poprawic nastroj robiac wloski 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza_____ te badania to "z automatu", przynajmniej w Texasie. Nie wiem jak u Mantry w NY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E_____ to sa badania na choroby genetyczne, zaraz wam wymienie. Tylko polece po kartke, na ktorej to mam. - sickle cell anemia (to chyba podobnie jest w polskim, nie wiem) - phenyloketonuria (fenyloketonuria) - hypothyroidism (czyli zw z tarczyca) - galactosemia (zw z metabolizmem cukru: galaktozy) - congenital adrenal hyperplasia (? nie mam pojecia jak to po polsku opisac) Chodzi o to, zeby te choroby ew jak najszybciej wykryc i walczyc z nimi od razu. Wiec nie mam stresa zw z tymi badaniami, bo jesli by cos bylo nie tak, to wole wiedziec szybko, po takich badaniach, niz po miesiacach wloczenia sie po lekarzach i szukaniu diagnozy prawidlowej. Malemu pobrali krew z piety i wyniki przesla do pedaitry. Tylko oczywiscie nie spytalam kiedy, ale w poniedzialek mam kolejna kontrole z Jaskiem to sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×