Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

ja syzbciutko bo zaraz musze wyjsc poki jeszcze ranek i temp ponizej 30 KINIA I MALWINIA (hehe coz za rym ) wszystkiego najlepszego kochane dziewuszki! mam nadzieje ze urodzinki bedziecie mialy cudowne, zycze wam tylko samego slonca w zyciu i samych radosnych chwil. Abyscie spelnily wzystkie wasze marzenia i wyrosly na cudowne Pannice tak jak wasze mamy:-***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kinguniu i Malwinko-wszystkiego najlepszego i najpiekniejszego dla Was dziewczynki Kochane w dniu 1 urodzinek,rosnijcie zdrowo i badzcie duma i pociecha dla swych rodzicow❤️❤️🌻🌻❤️❤️ Fasolkowa mamo i Lilianko__dla WAs to jakby tez Wasze swieto,pirwsze urodzinki coreczek,wiec zycze WAm Kochane ,wszystkiego najlepszego dla Was i WAszych rodzin.❤️🌻 dzis juz wiecej nie dam rady napisac,bo padam a jeszcze chce popedalowac na rowerze:),jutro mam znajomych na kolacji,ktorzy naleza do wysokonosych,wiec dzis juz czynilam co nieco cudow;),nawet deser w polowie gotowy(poszlam na latwizne,wybacz Joola:)),a jutro mam nadzieje ze moje menu im posmakuje,w sumie robie to co umiem:D:P. dobranoc kochane mamy i smyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuncia a to ok nawet niewiedzialam ze trzeba hasło bo nie znam się na blogach a poki co jak bedziecie chciały to wysle moje fotki do was @ Gonia. o porodzie moze i przeczytam powspominam moj;) pozdrawiam wszystkie Mamy i dzieciaczki i kolorowych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa Mamo i Lilianko waszym córeczkom w dniu ich pierwszych urodzin życzę szczęśliwej przyszłości, żeby wyrosły na mądre dziewczynki 🌻 Kiniu, Malwinko duży całus od ciotki Ani 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki córeczka również dziś obchodzi pierwsze urodzinki - jutro idziemy świętować do parku, będą balony, jedzonko itp :) I pogoda też. Dziś o 14:00 w słońcu mieliśmy 32,5 C. Oby i w PL słonko zaświeciło tak pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Malwinko,Kingusiu wszystkiego najlepszego z okazji Waszych pierwszych urodzin🌼 duzo zdrówka przede wszystkim:) Fasolkowa mamo Lilianko dla Was duze buziaki,to również Wasze święto,pierwsza rocznica kiedy dziewczynki są z Wami:) aż wierzyć się nie chce ,ze rok od porodu minął ,pamiętam kiedy Was"poznałam" mam wrazenie ,ze to było tak niedawno:) nie poczytam wstecz co naskrobalyscie bo nie mialam netu caly dzien,wpadne jutro;) Ganetko pochwal się co zaserwujesz gosciom? na pewno zasmakuje nie ma sie co przejmowac (jesli masz jakies obiekcje i watpliwosci skocz do sklepu po Coppenrath und Wiese zawsze sie sprawdza ale ciiiiii:p)powodzenia jutro:) Witam nową koleżankę:) tyle doczytalam i juz oczy mi sie same zamykaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza wyników nie znam. GP nie zadzwonił, czyli domyślam się że wszystko ok. W piątek mam wizytę to sobie z nim pogadam. Ogólnie naprawdę jestem zdziwiona, że tarczyca jest ok. On mi chyba sprawdzał TSH i wyszło 1,2 czyli norma (przedział był chyba od 0,4 do 5). No a ja dziś się zważyłam, 64kg, czyli kolejny kg w dół bez diety (specjalnie nie narzekam ;P ), włosy zaczęły mi znów wypadać, w głowie nadal mi się kręci no i pobolewa (bolała nawet jak byłam nafaszerowana tabletami przeciwbólowymi które brałam na tą ranę po ósemce), serducho znowu szybciej bije w okolicach 90/min. Najbardziej obawiam się żeby wszystko nie zaczęło mi się babrać jak będę w PL. Tam nie ma moich tabletek. Mogłabym coś zabrać stąd,ale sama przecież sobie dawki nie wyznaczę. 3 wieczory temu miałam dziwne zdarzenie. Tradycyjnie oglądaliśmy z M film, no i już tradycyjnie w pewnym momencie zaczęło mi się kręcić w głowie. Pomyślałam czas na sen. W łazience podczas mycia zębów doszły mdłości, a po drodze do sypialni zaczęły mi drżeć nogi. W łóżku trzęsłam się cała, do tego stopnia, że zęby mi się obijały o siebie. Ale się bałam. Po prawie godzinie wszystko się uspokoiło. Myślałam, że to może nerwy, ale w głowie miałam spokój. Nie wiem co to było, ale nie chcę tego ponownie. M chciał wzywać pogotowie. W każdym razie następnego dnia nie wzięłam żadnej tabletki, antybiotyk się akurat skończył więc ok. Ząb, a właściwie jego brak bolał niemiłosiernie, ale wytrzymałam na odwyku ;) Może któraś z was też miała podobne zdarzenie? Kasza na pewno wspomnę lekarzowi o oczach, bo rzeczywiście z widzeniem gorzej. Kończę ten wywód o mnie. Życzę dobrej nocki. P.S. U nas pchają się 4 zęby, górne 1 i 2. Ślina leje się jak z kranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak udało mi się zajrzeć na chwilkę:P 🌼 Wszystkiego co najlepsze dla Naszych rocznych dziewczynek Malwinki i Kingi!!!! 🌼 Lilianko i Fasolkowa mamo pociechy z córeczek!!!!!!! Aniu P dziwne te twoje dolegliwości. Też bym się wystraszyła!!! Nigdy mi się coś takiego nie działo! Co do zębów to u nas też chyba coś się zaczęło dziać, górna lewa jedynka urosła już chyba maksymalnie a prawa nawet się nie przebiła ale dziąsło jest lekko napuchnięte. Śmiesznie ta moja córa wygląda z jednym ząbkiem na górze:P Ale mamy wysyp ostatnio nowych mamuś:) Ale suppper jak nas więcej to zawsze raźniej!!! Dowód odebraliśmy, śmiesznie wygląda takie zdjęcie bobasa w dowodzie:P Jesteśmy już prawie spakowani. I jutro ruszamy......:) Wiki chyba dzisiaj wyczuła całe zamieszanie związane z wyjazdem i w ciągu dnia spała tylko 20 min. i to w aucie:(a energi miała tyle że szok, padła dopiero koło 22:( Normalnie nie wiedziałam skąd ona tą energię już czerpała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizu twoja córeczka też dzisiaj kończy roczek!!!!!!! Tak krótko z nami jesteś że nie zdąrzyłyśmy zakodować że Twoja mulutka urodziła się 21. 🌼 Dla Ciebie i Towojej córeczki Zuzi wszystkiego co najlepsze!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko dobrze, że zapamiętałaś :) Zizu i ja również życzę twojej córuni wszystkiego co najlepsze 🌻 Uff załapałam się jeszcze na dobrą datę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Kingo, Malwinko i coro od Ziziu ;) - wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin !!! Moc usciskow od wirtualnej cioci :) AniuP- dosc niepokojace te objawy ...mi od razu mdlosci, zawroty glowy kojarza sie z jednym... hmmm ale moze to poprostu oslabienie organizmu i za duzo lekow :/ Teraz jak organizm po tej calej chemii odtruje sie to mam nadzieje, ze juz taka sytacja nie powtorzy sie u Ciebie ! a u nas ma byc dzis - jakies 20 stopni , wiec i tak sukces ;) Mielismy jechac w gory, ale nic z tego - raz ,ze zalane drogi i objazdy, dwa -ze ziemia jak gabka nasiaknieta no i klocki hamulcowe do wymiany - wiec lepiej nie ryzykowac ;) Ewcisko - spokojnej drogi i udanego pobytu u siostry ! co do klockow to Ewka ma takie drewniane firmy eichorn i bawi sie nimi nawet jak na nia dosc czesto - wiec polecam ! Dada-dada - 1 lipca rodzilo mi sie bardzo zle :D Nie wdaje sie w szczegoly , ale zakonczylo sie cc. Ogolnie trauma :/ Data fajna,ale ja bardzo chcialam aby urodzila sie jednak w czerwcu - najwidoczniej mala miala od poczatku wlasne zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlag mnie trafi , rozpisałam się po raz drugi i znowu kicha . Tym razem komp się wyłączył , chyba coś nie styka , więc będę pisała n a raty i niestety skrótowo. Ewciski i AniaP dzięki za życzenia, fajnie że pamiętałyscie :) Impreza udana.Mała dostała mnóstwo prezentów. Tylko rodzina się nie dogadała i mamy 2 rowerki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila2 to dobrze , bo się martwiłam , że Twoja radość jest przedwczesna. Trzymam kciuki , żeby żadna alergia się nie przyplątała. Gonia córeczka już zdrowa ? Myszko79 tak mamy golden retrievery. Bardzo je polecam .Tak jak pisałaś , są za bardzo przyjazne. Nasz kumpluje się nawet z pijaczkami spod sklepu. Ganetka my mamy psa. Za 4 mies. skończy 5 lat , więc jest już spokojniejszy, bo wcześniej to istny huragan , a nie rodzinny pies. Niczego się nie boi, kocha wszystko i wszystkich , nawet żaby. Kury wprost ubóstwia, ale jest to miłość bez wzajemności , zwłaszcza ze strony ich właścicieli :) Moja mała może zrobić z nim wszystko , czasami aż muszę biedaka przed nią ratować. Ganetka udanej kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko życzę Wam szerokiej drogi , żeby Wiki dobrze zniosła podróż i ogólnie udanego wyjazdu . Tuncia pisz o tych emocjach !!! Dada dada napisz coś więcej o sobie i swoim szkrabie. Dziewczyny konwalie są bardzo trujące , więc uważajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pusto, ale to nawet dobrze, bo bałam się, że dużo do nadrabiania będzie ;) Carmen dziś wasz Wituś ma swoje pierwsze urodzinki. Życzę mu szczęśliwego dzieciństwa przy boku mamy i taty :) 🌻 Kiedyś to pisała z nami Mum2be i dziś jej Tymuś też ma urodzinki - Mum2be jeśli podczytujesz to i do was ślę uściski. Wstaw na bloga jakieś zdjęcia Tymka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jak chyba wcześniej wspomniałam (skleroza -za często myślę o tym co tu napisać i potem się gubię) świętowaliśmy w parku urodziny koleżanki Martuli :) Dzień bardzo udany, pogoda aż za dobra, o 17:30 mieliśmy w cieniu 27,5 C. Byłam pewna, że po 5godz na dworze MArta pięknie nam zaśnie, a ona chyba w jakiś imprezowy nastrój wpadła i zasnęła dopiero o 22:15. Balangi jej się zachciało ;) Wiecie kupiłam dla tej małej takie nazwijmy to klocki Fisher Price - Little People. No i są super. Sama się zastanawiam nad ich kupnem. Przedział wiekowy od 1 do 5 lat. O takie: http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Toys/Preschool-Toys/World-of-Little-People-Neighbourhood-Vehicle-and-Playtime-Set%280032145%29 Tu widać je w pudełku: http://www.gumtree.com/london/35/58416935.html Na zdjęciach może nie wyglądają atrakcyjnie, ale są naprawdę fajne. Jeden z samochodzików wygrywa melodyjkę, a to coś co wygląda jak wychodek :P do huśtawka (sorki tak mi się skojarzyło ). Są różne rodzaje tych klocków, można całe miasteczko stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile uda mi sie zczytac i odpisac, choc tylko strone mam "w plecy", ale dzieciaki pod bokiem wiec moze byc roznie :-) Ja mialam dwa dni i nocki nieco ciezkie, bo Jasiek mial jakiegos albo wiruska, albo cos z brzuszkiem, albo z zebami (spuchniete znowu ma wszystko w buzi :-o) albo jedno i drugie, jedno przez drugie - interpretacja dowolna. A byc moze, ze jeszcze na to jakis skok sie nalozyl ;-P W kazdym razie skonczylo sie goraczka 38C z kawalkiem, maruda na maxa, wszystko bylo zle i nietak, nocki do bani, dni tez niewesole. Ale wczoraj juz bylo nieco lepiej i dobrze, bo bylo dmuchanie pierwszej swieczki :-) Wszystko sie "goilo" jak puscilismy babla na trawke, samopas wiec super, ze pogoda chociaz wytrzymala :-) teraz poczytam, choc mlody juz mi sie pcha na rece :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dada_dada____ witaj w naszym gronie :-D Tak jak Tuncia napisala, cieszymy sie, ze nowe-"stare" (bo juz prawie roczne ;-) ) mamy do nas dolaczaja 🌼 A zalozycielka naszego topiku, to z tego co pamietam, to chyba poronila b. wczesnie i rpzestala z nami pisac z tej przyczyny. jesli zle kojarze,t o moze ktoras z dziewczyn mnie poprawi. gonia_____ daj ten ryz z marchewka. Ja tez przerabialam z Jaskiem ostatnimi dniami, bo i kuy byly niekonieczne. Ryz z marchewka albo rozgotowanym jablkiem (applesouce) :-) Mam nadzieje, ze wirusisko sobie szybko pojdzie, bo jak na cos z jedzenia to za dlugo to trwa. Dobrze, ze chociaz pije :-) Zdrowka zyczymy :-) A z tymi rozwodami od 95 roku to chyba jakies jaja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️ Zyczenia urodzinowe dla Kingi i Malwinki i Zuzi (od Zizu) - spoznione oraz dla Witka i Tymka (Mum2be juz tak dawno sie nie odzywala...) Dzieciaczki, rosnijcie zdrowo i wesolo na pocieche swoim najblizszym, poznawajcie swiat bezpiecznie ale wnikliwie i niech slonko sie do Was usmiecha kazdego dnia 🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko, Kinguś, Zuziu, Witusiu i Tymonku wszystkiego najlepszego, kolorowego beztroskiego dzieciństwa, us miechu na buce, spełnienia wszelkich marzeń 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ganetka Annnnnnna__cos ostatnioo cicho od Ciebie,jestes? dzieki ze pytasz, moich rodziców zalało (małopolska) wiec wiszenie na telefonie, moj M waśnie pojechał po pompę do mulu (bo rodzice maja tylko taka do wody), będziemy im wysyłać, wyjazd do PL odroczony do odwołania, generalnie nie za wesoło :( Michas zdrowy, rozrabia za trzech, pogoda u nas masakryczna, od 3 dni +30 wiec wychodzimy tylko przed 10 ta i po 17 tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za życzonka:-):-) Wczoraj mieliśmy imprezkę.Malwisia dostała masę prezentów: plastikową piaskownicę,basen ogrodowy(ach będziemy się pluskały, żeby tylko lato było gorące), pojazd-auto,psa na biegunach,śpiewającego Puchatka.... Wszyscy fajnie się bawiliśmy ale Mała wieczorem wyganiała już gości swoim marudzeniem i płaczem.Już dosyć miała tych wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztorm...
Nasze Kochane roczniaczki.... rosnijcie zdrowo ,badzie pociecha dla rodzicow i zaskakuje NAS WASZYMI USMIECHAMI I POMYSŁAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIM ROCZNIAKOM WSZYSTKIEGO NAJ!!!! SPELNIENIA MARZEN!!! Spoznione, ale szczere :) No a u nas Filip zaczyna powoli lazikowac wiec jest ciekawie :):):):) Narazie robi po 3 - 4 kroki i siada na dupce :P Ale tak pol dnia moze :) No i niespodziewanie zauwazylam u Fifcia, ze on ma juz czesciowo 4 - piekny kawalek wystaje zza dziasla :P jakos bezobjawowo sie obylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko_____ szerokiej drogi :-) Ja jutro tez pakowanie, bo zmieniam na tydzien lokum, jade do tesciow,a od nich potem do siostry do Wawy na pare dni :-D AniaP______ dziewczyno, ja z takimi objawami to wialabym do lekarza, kazdego po koli jak leci!!! Mialam kiedys cos podobnego, jak bylam..... z Jaskiem w ciazy ;-) Pisalam wam chyba nawet o tym jak mnie dopadlo pod prysznicem, ledwo stalam, telepalam sie (tyle ze mi jeszcze mega zimno bylo, choc zero goraczki), zeby mi szczekaly o siebie, a szczoteczka to prawie je sobie wybilam, tak mi rece dygotaly... Trwalo moze krocej niz godzine, ale mialam pietra, bo akurat wtedy bylam sama z Hania w domu, M na wyjezdzie :-o Takze jakby do tego doszly zawroty glowy i jeszcze problemy z oczami to albo sterroryzowalabym angielksa sluzbe zdrowa i znalazla jakiegos speca,a lbo od razu umawiala sie na badania w PL. Nie czekaj kochana ❤️ a czy ktorys lekarz ci mowil o jakis skutkach ubocznych lekow, ktore bierzesz/ Czy moze sie przytrafic cos podobnego? Bo skoro te oslabienia i mdlosci, zawroty glowy zdarzaja ci sie regularnie to ja bym zwalila na reakcje na jakies leki, albo... kup tescik :-D Trzyam kciuki, zebys wyszla szybko z tym na prosta, bo ciekawie to nie wyglada ❤️ Co do zabawek> Little People Hanka wprost uwielbiala swego czasu a i teraz sobei zyczy zeby jej wlaczyc plyte z bajkami (sa, sa :-D ). A mega blocks to wogole moim zdaniem pierwsze obowiazkowe klocki dla dzieciakow - tez mamy calkeim niezly zapas po Hance i wyjmiemy z szafy po powrocie do domu z wakacji u dziadkow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego NAJ NAJ NAJ dla czerwcowych MAJOWIATEK! Dla Kingi, Malwinki, Zuzi, Witka, Tymka - duzo zdrowka i dlugiego szczelsiwego zycia! AniuP - duzo zdrowka. Wygalda to rowniez na zatrucie organizmu. Z tym, ze te Twoje efekty specjalne moga swiadczyc o roznych schorzeniach. Na Twoim miejscu udalabym sie do lekarza i na szczegolwoe badania i nie ifgnorowala tego, zeby wykluczyc jakeis niebezpieczenstwa i otzrymac odpowiedz dlaczego tak sie dzieje. Mozliwe, ze to odtruwanei oragnizmu po tabletkach. Jesli badania na nic szczegolnego nie wskaza, wzielabym sie za ostre odtruwanie organzimu. jeszcze raz zdrowka Ewcisko - mam nadzieje, ze milo minela/ mija podroz i ze przyjemnego pobytu u siostry Shila - gartulacje dla Fifi milego tygodnia mamusie i maluchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, Tymek i Witek: kochane roczniaki! wszystkiego najlepszego! mam nadzieje ze pogode mieliscie wysmienita na przyjecie, z zabwa sie udala. Szczesliwych kolejnych 100 lat!! Aniu P Dunia napisala wprost to czego ja nie chcialam sie spytac aby cie nie wkurzac/martwic. Robilas moze test ciazowy? jak nie to zrob Jak bedzie negatywny to zdecydowanie wizyta u neurologa konieczna Ja szybko znowu bo juz weekend minal jutro zaczynam sie przeprowadzac do nowego mieszkania, niby mamy tydzien ale bez wozu szybko minie, musimy prosic po ludziach zeby nam pomogli. Dunia ja jeszcze nie jezdze w nastepna sobote ostatnia jazda i dopiero egzamin, dziadek tej mojej koleznki mnie uczy ale powiedzial ze za 1 razem pewnie mnie obleja dla zasady bo nie jestem stad:-( poki co jezdze oldsmobile 4 drzwiowym a ostatnio nawet dziadek przyjechal i uczyl mnie na...lincolnie 4 drzwiowym! wielka krowa prawie jak limuzyna, musialam brac zakrety jak autobus:-D wiec pickup juz mi nie grozny Dziewczyny jak z powodzia? dzis bylismy po raz kolejny u promotora Sama w odwiedzinach znow nam sie zal ich blizniaczek zrobilo. Male maja 3miesiace i poza wizytami u lekarza na zewnatrz nie byly ani razu!aaa!!!!! paranoja! ich mama mowi ze za wczesnie, ze okres alergi bla bla i ze za 2 tyg wezmie je do kosciola:-/ innych rezczy nie bede juz komentowac nie moj cyrk nie moje malpy ale zal dziewczynek:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego dla Witka i Tymonka !!! - to spoznione ;) I Wszystkiego Naj Naj NAj dla Natalki I Jaska !!! Kasza - spokojnej przeprowadzki. a tych blizniaczek -fakt szkoda... Shila - gratulacje dla Filipka :) Carmen jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×