Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Jasiu, Natalko - dzis Wasze swieto!!!! Najserdeczniejsze zyczenia dla Was obojga!!! Rosnijcie zdrowo!!! Zycze Wam udanej imprezki i pysznego tortu!!! Jasiu Ty swietowales w weekend - mam nadzieje, ze mamusia tortu dala sprobowac :P:P:P Spelnienia wszelkich dzieciecych marzen i super zabaweek :) A tak przy okazji dziewczyny prosze mi sie tu chwalic co pociechy wybraly :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś, Malwinko, Zuziu, Tymusiu, Natalko,Jasiu!!!!!!! głośne i radosne STOOOO LAAAAAAT!!!! Z okazji pierwszych urodzin życzenia zdrówka i radosnego dzieciństwa! rośnijcie nam pięknie!!!!! moc buziaków i uścisków!!!!! ❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️ Dziękujemy za życzenia 👄!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Witus, Tymus!!! Sto lat Sto lat!!! Niech słoneczko towarzyszy przez całe Wasze życie!! Spoznione ale bardzo szczere zyczenia urodzinowe od cioci Myszki:-) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ A dzis Natalka I Jas!!! Duzo duzo zdrowka i usmiechu, i niech ta radosc dziecieca i niewinna zostanie z Wami cały czas:-) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I zizi i Tobie i coreczce duzy 👄 z okazji ukonczenia roczku!!! Dopiero niedawno do nas dolaczylas wiec zupelne mi wylecialo z glowy ze i Twoja cora miala urodzinki:-) A chlopaki pewnie wczoraj swietowali, ciekawe jakie imprezki mamy zorganizowaly?? No i jakie prezenty dostali?? Carmen, jak tam sytuacja na horyzoncie?? AniaP, fajnie ze wkleilas ten link z klockami, spodobaly mi sie a potem doswiadczona mama czyli Dunia77 potwierdzila ze warto miec wiec moze i ja sie na nie skusze, majatek nie kosztuja a moze Majka miec fajna kreatywna zabawe. Do tego ona lubi ostatnio dokladac rozne rzeczy do siebie, ma taka wieze z okregow to juz dawno naklada, potem klocki z roznymi ksztaltami tez uczy sie wkladac do srodka:-) Najlepiej dostala taka wlasnie zabawke, ale chinczycy nie dopracowali bo do ksztaltu szesciokat mozna wlozyc kolko:-)) No i wlasnie, z tymi objawami dziwnymi to nie ciekawie to wyglada. Na pewno sie wystraszylas, takie niekonrolowane zachowanie organizmu. Dziewczyny rozne tezy wysunely i ja poza rada lekarz to wiecej nie wymysle. No i wersja ciaza.... Jest prawdopodobna?? Daj znac jak i dbaj o siebie 👄 Kasza udanej przeprowadzki i zapros na parapetowe:) :-) :-) chetnie bym wpadla i Cie poznala i twoja Pande:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, u nas tropiki:-)) Takie cieplutko, tak slonko grzeje.... Wczoraj wybralismy sie za Londyn, odwiedzic moje ulubione zwierzatka, wydry:-)) Jest 2 godz od Londynu takie miejsce gdzie jest kilka rodzajow wydr i jezdze tam co jakis czas popatrzec sobie na nie. Sa przeurocze, szczegolnie te najmniejsze azjatyckie:-)) Sa tez tam inne zwierzaki na przyklad jelonki tak oswojone, ze mozna je poglaskac, nakarmic...:-) I jeszcze kilka innych atrakcji, dlugo by pisac. Ale frajde zawsze mam ogormna. Tylko ze wczoraj wiele osob postanowilo wyjechac z Londynu i stalismy w korkach 3,5h!! Tragedia. Ale bylo fajowo, zabralismy znajoma pare i bylo wesolutko. I sobie przypomnialam jak super smakuje piwko w taki upal:-))) Do tego nad morzem....:))) W piatek przyjezdza tesciowa wiec bedzie troche sprzatania na tygodniu, ale bez przesady:-) No ale mowia ze tesciowa to nie z wizyta przyjezdza ale z wizytacja:-) hehehe Ale za bardzo sie nie przejmuje, plus jest taki ze to mama mojego M, wiec i jego zagonie w koncu do sprzatania:)) dziewczyny, jak sytuacja powodziowa u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoznione wszystkiego naaajlepszego dla Tymka Zuzi i Witusia🌼 i równie szczere zyczenia wszystkiego najnajnaj dla Jasia i Natalki🌼 rosnijcie zdrowo ( ( ( ( () --- () --- () --- () || - || || || .{*******} @@@@@@@@@@@@@ { ********** } . @@@@@@@@@@@@@@@ .{**** H A P P Y ****} { ** * B I R T H D A Y * ** } { ***** ***** } @@@@@@@@@@@@@@@@@ )---------( ____ ,-----------, ___ /_________________\ ma byc tort ale pewnie nie wyjdzie:D u nas sytuacja powodziowa stabilna,trwa usuwanie skutków ,woda opada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam tylko na chwilkę bo nie mam dostępu do komputera. Z małą lepiej i obyło się bez szpitala ale wyjechałam na wieś do mamy zregenerować siły. Tutaj niestety nie mam komputera a tym bardziej Internetu (teraz korzystam od sąsiadki). Nie wiem ile jeszcze zostanę- planuję powrót przed urodzinkami Lenki. Wszystkim roczniakom życzę dużo zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po malej przerwie :) wszystkiego najlepszego dla roczniakow :) zebyscie wszystkie sloneczka pieknie rosly i byly grzeczne dla rodzicow ;) informacja tygodnia: Laura znowu chodzi!!! :D w czwartek sie odbrazila na chodzenie. mordowala klocki, cos chyba nie szlo z tymi klockami po jej mysli wiec sie zezloscila, rzucila klockiem... i jak gdyby nigdy nic wstala i poszla :D my siedzielismy na kanapie i doslownie nas wmurowalo :D:D:D dopiero M po dluzszej chwili rzucil 'AHA' :D zatem Laurka sobie ladnie od czwartku dreptusia po domu :) ja mam upragniony urlop tygodniowy. od piatkowego popoludnia siedze w domu i robie to, co umiem najlepiej: opierdzielam sie :P dzis mam w koncu czas zrobic porzadny obiad z deserem. zatem ciasto sie juz studzi a za obiad zabiore sie po spacerze z mala bo i tak M wraca dopiero o 18.20... pogoda wysmienita wiec mala nabrala juz lekkich kolorkow na buzi od slonca mimo, ze ja smaruje kremami z filtrem. chwilowo mamy stop z zebami wiec wszyscy sie mozemy ladnie wyspac. do tego w koncu poszlam na ugode z tesciowa :P Brazylia odpada ale za to 19go lecimy do tesciowej (i tak od niej z domu na plaze jest bliziutko) a potem na tydzien do Polski. w Polsce posiedzimy kilka dni u moich rodzicow a potem pojedziemy w Bieszczady bo M sie tam bardzo podoba no i mala nawdycha sie zdrowego powietrza :) wiec ja teraz karnie ide nadrabiac czytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu, Natalko dziś wy świętujecie swoje pierwsze urodzinki :) Życzę wam absolutnie wszystkiego co najlepsze, dużo zdrówka i zawsze znakomitego humorku, czym na pewno przysłużycie się rodzicom :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to dopiero początek urodzin naszych forumowych dzieciaczków. Czy starczy mi inwencji twórczej na wymyślanie życzeń :P ;) Chyba dla świętego spokoju kupię ten test ciążowy, choć przecież się zabezpieczamy, no ale nasza Kasza, a właściwie Marianka jest przykładem, że jak ma się zajść w ciąże to się zajdzie ;) Te drgawki już się nie powtórzyły. Zawroty głowy, mdłości są - właśnie mi się teraz kończą. Chyba zrobię sobie listę ze wszystkimi objawami i moimi podejrzeniami przed piątkową wizytą u lekarza. Ja naprawdę MARZĘ o tym by nic mi nie było . Duniu to pomyślnej zmiany miejsca. Kasza oby przeprowadzka szła sprawnie. Gratulacje dla chodzącej Lenki :) Zmykam na dwór - dziś jest chłodzący wiaterek. Jeszcze jedno pytanko o kremy z filtrami dla dzieci. Czy ważne żeby była to 50 czy trzeba zwracać uwagę by było info, że odpowiednie dla dzieci od 1 roku życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catherine przepraszam chodziło mi oczywiście o Laurę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu, Natalko 100 lat od Michaśka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 tvn info non stop leci - masakra co się dzieje a my dziś na obiad ryż z truskawkami, byle na zimno bo upały nieziemskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie dolaczam do zyczonek 🌻❤️ niech nam wszystkie maluszki zdrowo i pieknie rosna!!!! 😘😘😘 przepraszam, ja tak przelotowo, mam dosc duzo pracy w tym tygodniu :( W sobote mielismy impreze urodzinowa dla Duzej i strasznie sie nastresowalam przed a potem jak wszystkie dzieci sie fajnie abwily to sie troszke zrelaksowalam :) ale nie ma to jak zaplacic komus za prowadzenie zalej zabawy, mowie wam, ja praktycznie nic nie robilam bo wszystko bylo na glowie innej osoby. A ze u nas jest lato pelna geba (ponoc dzis juz ostatni dzien lata...) to i niedziela spedzona na sloncu i w plenerze. Ahhhh, fajny weekend mielismy :) annnnnnna, a co sie dzieje? gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla NATALKI I JASIA RADOSNEGO DZIECINSTWA I DLUGIEGO, SZCZESLIWEGO ZYCIA! Kasza - udanej przeprowadzki Duniu - mam nadzieje, ze milo minela podroz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W imieniu mojej córki , dziękuję za życzenia :) Wszystkiego najlepszego dla wczorajszych jubilatów Witka i Tymka oraz dla dzisiejszych Natalki i Jaśka . Niech Wam wszystkie chwile mijają radośnie , szczęśliwie i mile !!! Dunia u nas jakiś czas temu było dokładnie to samo. Byłam z małą u lekarza , ale nic konkretnego nie stwierdziła . Sama wizyta podziałała na Zuzannę ozdrawiająco , bo gorączka w cudowny sposób przeszła. Lekarka poleciła mi paracetamol 125 mg w czopkach , który działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.Jest podobno lepszy niż te wszystkie zawiesinki doustne. Można go kupić bez recepty. Miłego pobytu u teściów. Daleko musisz jechać ? Myszko ale fajnie spędziliście dzień . U nas pogoda do bani, nie ma dnia , żeby nie padało, o dłuższych wycieczkach możemy tylko pomarzyć . Shila gratulacje dla Filipka . Jeszcze przez parę dni tak będzie , a potem Ty też szykuj się do biegów :) Catherine to dobrze ,że plany urlopowe ułożyły się po Twojej myśli.Laura widać nie jest pamiętliwa, narazie. Miłego opierdzielania się :) Vikusia miłego pobytu na wsi. Też by mi się przydał taki wypad. AniaP ja zwracam uwagę na to by krem był odpowiedni dla maluchów (najlepsze są filtry mineralne) , bo boję się , że te dla dorosłych mogą uczulić .A te dla dzieci i tak mają b.wysoki filtr. Ja akurat teraz mam krem firmy Avene do stosowania przez małych i dużych. Miłego popołudnia dla mamuś i bąbelków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak dodaję się te kwiatki , serduszka i inne ? Wiem ,że kiedyś pisałyście jak to się robi , ale teraz byłoby to szukanie igły w stogu siana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dzis rano wyslkalam 3 razy post i mi wcielo:( a chodzilo mi o zalegle zyczenia i te dzisiejsze:O a wiec Zuziu,Witasku,Tymusiu___zalegle ale szczere zyczenia urodzinowe wszystkiego co najlepsze i najpiekniejsze aby WAs spotkalo w Waszym zyciu,zdrowka,radosci i beztroskiego dziecinstwa❤️❤️❤️ Natalko i Jasiu__wspanialego dziecinstwa,szalonej i zabawnej mlodosci oraz szczesliwego doroslego zycia!!!Benjamin tez dolacza sie do zyczen i zyczy Wam HAPPY BIRTHDAY!!!!❤️❤️ a dla wszystkich mamusiek,ktorych dzieci juz sa prawdziwymi roczniakami wszystkiego najlepszego dla WAs,WAszych pociech i Waszych Rodzin🌻🌻🌻🌻🌻 ja tak na szyblkiego odpisuje bo dzis dosyc spacerowy dzien mielismy i padam z nog,u nas wyszlo slonko i weekend dlugipiekny (do dzis M w domu) Ewcisko__mam nadzieje ze droga byla spoko i pobyl bedzie udany Duniu__milego pobytu u tesciow i jeszcze raz 100 lat dla Jasia Goniu___mam nadzieje ze Emilka juz jak nowa i zdrowa AniuP_a ty kochana jak samopoczucie?hmm,tescik...wiesz ze jak przeczytalam objawy to to mi przez mysl przeszlo-test ciazowy!zdrowka zycze Ci kochana. Kasza__przeproowadzka?a wiec zycze w miare szybkiej i bezproblemowej,pomaga WAm ktos?macie jakis woz?powodzenia. Joola__oby juz teraz bylo sucho i wszystko jakos w miare szybko doszlo do dawnego stanu🌻 wszytkim,ktorym nie odpisalam wielkie 😘 Mamo E__jeszcze mi sie przypomnialo,ze napisalas..ze masz tez wiele mniej pozytywnych cech.....Kochana,przychodzi mi tylko jedno zdanie na ten temat,(moja mysl):)........TYLKO ANIOLY MAJA ROWNE SKRZYDLA!....dla mnie jestes bardzo pozytywna osoba,a kazdy z nas ma zle cechy ....tylko anioly maja rowne skrzydla:D:D:D...niezle co... milego wieczorku kochane mamy,moj Beni jz spi wiec ide pogapic sie z M w tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim roczniakom wszystkiego najlepszego a mamom dalszej wytrwałosci:* Moj Matis ma co prawda roczek 11 tego czerwca ale juz obchodził go teraz w niedziele. Tak wiec wkleje juz jego focie na bloga:) No i obiecałam sie pochwalic postepami Mateuszka, ale jeszcze tego samego dnia popsuł mi humor logopeda od Nikodemka i mi sie humor ulotnił. Moj Niki bardzo słabo mowi i czeka nasz powazna kontrola u wielu specjalistow. Ale teraz cos o Mateuszku. Mateuszek zareagował na pukanie w kolanko młotkiem przez lekarza:) Tak wiec jest czucie:) Dla nie wtajemniczonych dodam ze Mati urodził sie z roszczepem kregosłupa. Matis ogólnie ruszył do przodu i bardzo zaczął machac stópkami a to cieszy:) Może bedzie szansa na to ze stanie kiedys o własnych siłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu__o Matim-swietna wiadomosc,to nznaczy ze jest duza szansa na to ze bedzie chodzic:)🌻🌻a co do Nikosia,to czasem tak bywa ze dzieci dlugo nie ruszakja z mowa,zwlaszcza podobno chlopcy,synek mojej szwagierki mial 3 latka i tez slabo mowil,a potem po wizycie u logopedy ruszyl z piekna mowa i teraz jest bardzo wygadanym dzieckiem,az czasem sliuchac juz sie nie chce bo opowiada niekonczace sie hidstorie,zycze zeby WAm sie wszystko pozytywnie poukladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeprszam Was dziewczyny, ze tak... hmmm praktycznie nic nie pisze, ale doła mam strasznego... :( tak, tak, to nadal klopoty malzenskie :( wycagnelam reke, ale widocznie nie byla potrzebna...:( moze jutro bedzie mi troszke lepiej? :) chce w to wierzyc! Tunciu no pogratulowac Mateuszkowi!!!! oby tylko takie sukcesy!!!! ogromnie sie ciesze!!!! A o chlopcach ktorzy nie chca ladnie mowic i wyraznie to ja juz nieraz słyszałam:) bedzie dobrze! mmmmu musze leciec spokojnej i zdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu ja jeszcze w odpowiedzi na twojego posta- o skutkach ubocznych leków nic mi nikt nie mówił. Tylko tyle, że jeśli będę chciała zajść w ciążę to muszę poinformować lekarza, bo wtedy trzeba będzie zmienić lek, no i to dot wysokiej dawki. Obecnie jestem czysta ;) nic nie biorę. Dziś dotychczas miałam 3 złe chwile, tzn takie w których czułam się nie najlepiej. Napiszę wam jeszcze o przypadku mojej koleżanki, której synek właśnie skończył roczek. Ona od ok 7 tyg ma non stop temperaturę, w nocy poci się niemiłosiernie, ma bóle głowy, ostatnio wymioty, światłowstręt, jakieś skurcze czy drgania nóg, drżą jej dłoni, w krótkim czasie schudła 6kg i chyba coś jeszcze ale nie pamiętam. Lekarka trzy razy dawała jej na to antybiotyk, bez żadnych skutków, rentgen płuc nic nie wykazał, ostatnio spędziła 2 dni w szpitalu - też nic nie wykryli, badania krwi w normie, hormony chyba też. W międzyczasie miała obrzękniętą nerkę (stąd ten 1 antybiotyk). Obecnie w szpitalu stawiają na to, że ma nerwicę. Za dwa tyg kolejne badanie w szpitalu. Ona mieszka 2 bloki ode mnie - więc jak się już spotkamy to tak się trochę pożalimy jak to nam źle czasami. A może i ja nabawiłam się nerwicy - tylko skąd to się bierze??? Nie ma co gdybać, tylko tak jak mi dziewczyny radzicie muszę się zabrać za to. Do wyjazdu do PL mam miesiąc. Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny.widze ze tu sa jakies urodzinki (no tak nie jestem jeszcze na bieżąco minie troche czasu az wszystko ogarnę;) ) tak wiec wszystkiego najlepszego dla roczniaków.Ja zresztą tez jestem z maja:) lusia.79 wracając jeszcze do porodu to mi tez bylo nienajprzyjemniej ;/ bo lezałam 18 godzin:D na porodowce no i nie dali mi znieczulenia,choc prosiłam ale wkoncu jakos dalam rade.z moją pierwszą corką bylo inaczej-lezałąm 3 godziny i urodziłam w moment.ale znam 2 kolezanki ktore miały po 3 cc wiec jesli planujesz jeszcze nastepne kiedyś to masz wielkie szanse i napewno bedzie wszystko ok:) zizu77 no coz jest to Oleńka ur.1 lipca no i jest bardzo grzecznym dzieckiem.w sumie neiwiem co pisac tak ogolnie, na tą chwilę : stoi z trzymaniem,jeszcze nie chodzi,ma 2 ząbki ale je wszystko jak stara;) takich dziecinnych jedzonek-papek juz nie chce,tylko zeby jej "dorosłe jedzenie" kroić w kosteczkę i najlepiej ze ona sama se bierze i je,no i od maleńkości robiłam tak,ze rościelałam kołdrę na podłogę i kladalam ją na ta koldre a ona się przekrecała,turlala,potem raczkowala no i teraz trzyma się czegos i tak sobie przechodzi,a ja w tym czasie ogarniam dom,no i coz-śpi ze mną,prawie wogole nie uzywa łożeczka,juz zaliczyłam szpital,gdy miala 4 miesiace(zapalenie oskrzeli) no i poza tym to wszystko ok jest dorodna,zdrowa,rumiana i wogole kochana:) Dunia77 dołączam dopiero teraz,bo prawie do konca ciazy pracowalam,potem byl odpoczynek na Mazurach ,potem "przygotowywanie gniazda" no i potem jak się juz "rozpakowalam" to kompletnie czasu nie bylo na neta;] dzieki za informacje.ja kiedys tez poronilam ale na szczescie po burzy zaswieci słonce;) coz,wyglada na to,ze ta wielka fala zbliza się do Pomorza czyli do mnie wiec mam tylko nadzieje,ze woda nie bedzie zbyt zimna bo plywam jakos ...nieźle... ;/ buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen - duzo radosci. wszystko bedzie dobrze. Pewnie Twoj M odreagowuje i sam ze soba nie potarfi sobie poradzic. Ciekzi moment w zyciu:( Wiec zycze Ci wszystkiego najlepszego i duzo sily dla Was wszystkich w tym trudnym okresie AniuP - juz nie bede Cie meczyc;) tylko raz jeszcze wspomne, ze moze byc to zatrucie organizmu samo, moze yeast infection, czesto ida razem. Nie bede opisywac co ja przechodzilam prze dlugi okres, poniewaz nie miejsce i czas. Czulam sie fatalnie i nic nie mogli zidentyfikowac. Nie mam czasu rozpisywac sie, ale czesto tarczyca jest powiazana z "przeladowaniem" oragnaizmu Jest tutaj w stanach psychiatra, ktory ma tez doktorat z odzywiania - zrobil go po tym jak jego syn zachorowal na autyzm. Poelcam Ci jego prace Ogolnie leczy dieta i psychotropy to ostatecznosc, ktore przepisuje tylko jak ktos absolutnie nie chce stosowac diety. musze wracac do pracy, szybko znajde strone http://www.nutritioninstitute.com/bruce_semon_md.html pamietaj, ze warto sporobowac innych rzeczy za nim zaczna ladowac w ciebie mase chemii i stwierdza schorzenie neurologiczne i beda starali ci niewelowac skutki a nie leczyc przyczyny, bo to jest czesto w tego typu schorzeniach oczywiscie nie diagnozuje Ciebie... nerwica to czesto zatrucie chemia oragnizmu... organizm mowi ze cos jest nie tak ok koncze wywod:) duzo zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dada - a Twoje miasto szykuje sie jakos na wieelka wode? Do Szzcecina fala ma ponoc dojsc w niedziele, ale nie zauwazylam zeby cos w tym temacie robili :P:P:P:P:P Milego dnia mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się, że jesteśmy! Nie nadgonię, bo nie dam rady, troszkę przejrzałam i witam serdecznie nowe Dziewczyny! :D Dziękujemy bardzo, bardzo za życzenia! Duża buźka dla Wszystkich. I my składamy najlepsze życzenia, zdrówka, szczęścia i jak najwięcej radości w kolejnych "roczkach" dla wszystkich forumowych "Roczniaczków". Pomyślności dla szczęśliwych i dumnych Rodziców, bo każde urodzinki naszej pociechy to także uroczystość dla nas- mam i tatusiów, prawda? :D Ściskam mocno kciuki za Wszystkich, których dotknęła ta nieszczęsna powódź. Dawajcie znać, czy wszystko w porządku i czy stan wody opada. Oby jak najszybciej to wszystko minęło. Postanowiłam sobie raz na tydzień, bądź częściej, jak się uda podczytywać Was, bo nieładnie tak zaniedbywać forum, które pomagało przez całą ciążę. Ach, specjalne uściski jeszcze dla Pimach i dla Barbary. Barbara, ja chyba Ciebie kojarzę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy dzis na bilansie i oto nowe wymiary mojego Ksiecia:) Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54......... ................... Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54..........8//5...10kg//78 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56..........5 / /7.. .7150//72 zizu77.............Zuzia......21.05....3330/56.........11 //20..9500//73 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.........6/9.....8540// 70 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...9/0 ....12kg/79 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........10/2 0. ..9.000//73 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........9/ .......9400/74 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......10/1....10400/79 AniaP..............Martusia.....13.06....3310/50....10//14 . .10660//76 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .9//25....8600//73 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... 8/21.....12350/79 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......8/ 9.......10220/72 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58.... . ...7//05..9500/76 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......8 / 12......8880/73 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .10//7.....9.3//76 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51.....10 ....9.750//77.5 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........7//1... 8700// myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......10 /00.....11000/ 72 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..8300/68 nemezis2682.....Milena......24.06.....3300/54....... 10/02....8900/76 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56..... . 10/5 .. ..10/75 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....10/29.. ...10/76 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 7/16 ...9000//74 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....8700//73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen__to smutne,ze jeszcze nie odnalezliscie nici porozumienia,to czasem tak jest ze wlasnie po stracie bliskiej osoby(matki w tym wypadku)ludzie staja sie nieprzystepni,zli na wszystkich innych,ze akurat to jego spotkalo,kazdy przerabia zalobny czas w inny sposob,mopze Twoj M potrzebuje czasu,zeby zrozumiec,oswoic sie z mysla utraty. ja ciagle wierze ze odnajdziecie droge do siebie od nowa,ze zdarzycie zanim cos sie wypali,wspolczuje Ci ze musisz tegon doswiadczac i Maly Witasek przede wszystkim,achh:(:(,zycze Ci zeby znow zaswiecilo dla WAS slonce i w trojeczke byli szczesliwa rodzinka razem,chocby na koncu swiata,ale razem,pamietam ze kiedys wspominalas o tym ze chcecie miec drugie dziecko,wiec zycze WAm aby plany wkrotce jednak sie spelnily❤️,myslami jestem blisko Ciebie,wiem ze musi byc Ci choleQnie ciezko ❤️🌻 fasolkowa Mamo__wotaj nam Kochana,oj nie ladnie nas tu tak zostawiac:(,oby teraz czesciej udawalo Ci sie tu do nas zagladac:),prosimy raz w tygodniu z kawka,troszke relaxu od codziennosci na naszym cafe;). Annnnnnna__wspolczuje,ale sytuacja rzeczywiscie jest nieciekawa,u moich naszczescie tylko piwnice zalalo,oby u Twoich rodzicow odeszlo to paskudztwo w sina dal.pozdrawiam i sily oraz wiary zycze🌻.a co do tego mojego sformulowania pyt,to wybacz ale czasem gdy sie spiesze pogubie chyba mysli i wtedy tak bez sensu brzmi. my po bilansie tzw.rocznym,oraz szczepionce na zoltaczke(lekarz stara sie aby jego pacjenci przed okresem urlopowym ja otrzymali),maly troche poplakal u niego,ale na poczekalni byl gwiazda,wsrod rodzicow i dzieci:D,ach komunikatywny po mamuni;):D.u nas gorne jedynki obie lopaty stoja,a druga dwojka na gorze tez niesmialo spoglada,maly podciaga sie na wszystkim w gore,a stoi przy wszystkim,w kojcu lazikuje sobie w kolo,a w lozeczku przed spaniem niekiedy godzinny aerobik odprawia:O. Joola__pytalas KOchana co serwowalam gosciom,otoz,bylo danie glowne i deser. losos w ziolach na makaronie tagliatelle o smaku chili z sosem cytrynowo-rucolowym,a na deser,gotowy ;)biszkopt z masa z bitej smietany a na wierzchu truskawki,to podane na lustrze musu truskawkowego,mmmmm...pycha,powiem nieskromnie. a coppenrath&wiese,dla mnie zawsze bardzo dobry wybor,ale tym razem tylko biszkopt byl gotowy:D:D.w kazdym razie sprostalam gosciom,bo byli troszke mile zaskoczeni gdy zobaczyli zarelko,i oto chodzilo:D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj.....ale wale literowki,az szkoda poprawiac bo tyle tego jest:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila__teraz dopiero dokladnie przeczytalam....gratuluje pierwszych kroczkow Filipkowi,super,to radosc w domu ogromna:) Shila,Dada-dada__wspolczuje nadchodzacej niepewnosci zwiazanej z wielka woda,zycze WAm i Wszym bliskim aby WAS ominelo.🌻 Kasza__co do tych blizniaczek promotora,to nasuwa mi sie mysl,ze czasem wlasnie tacy wydawaloby sie madrzy,inteligentni ludzie,postepuja jakby byli niespelna rozumu,jak mozna tak konserwowac dzieci,a potem bidulki beda chorowac ,ja tego sobie nie wyobrazam nie wychodzic z dzieckiem,ja staram sie od poczytku codzien,wiadomo czasem gdy b.zimno,leje ciaglke deszcz to odpuszcza, ale max 1-2 dni,a potem heja na powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×