Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Shila__powodzenia w rozmowie z szefowa,zeby bylo tak jak tobie najbardziej pasuje.ciekawe jak Fifi zaadoptuje sie z zlobku juz czekam na oips Twoj tego wydarzenia. Mamo E__czy Ty w swojej diecie,mozesz pic protein shakes? ja zaczelam od piatku dieta south beach,dla mnie podobna do dukana i wlasnie nie wiem jak to jest w tej kwestii shake'ow. a jak tobie idzie?,Ty pewnie juz luzik sobie zajadasz owoce i jogurty itp,zazdroszcze.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie doczytalam MamoE__z Toba jak najbardziej,tylko ciezko nam bedzie sie zgrac;) wspolczuje nocek i placzu Alex,a Ty potem do pracy jeszcze, bo ja to w domu to co innego. ale suuuupeeerrr Ci waga leci ,jejku,no wprost oszalamiajace,ale extra:D,gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza no cóż, prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie! stare, dobre, prawdziwe przysłowie :) Ale już sie przeprowadziłaś, tak? Jakaś fajniejsza ta nowa okolica? :) MamoE gratuluje wyników! No to teraz musisz chyba całą garderobę wymienić :) Ganetko powodzenia na nowej diecie!!! i Tobie życze pięknych efektów!!!! :) AniuP cieszy wiadomość , że ze zdrowiem sie polepszyło! i niech tak zostanie! I jak?, znalazłaś coś, na temat "jaki talent ma moje dziecko?" Mój Wit to chyba genetycznie będzie obciążony" zdolnościami muzycznymi, bo z każdej strony jakiś muzyk :P dodatkowo juz pokazałam mu jak frajdę przynosi rysowanie :) kredki mamy opanowane :P A! i przebiły się nam dwie górne jedynki! A jednak będziemy mieć zęby :P p.s. ta pogoda mnie dobija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza no cóż, prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie! stare, dobre, prawdziwe przysłowie :) Ale już sie przeprowadziłaś, tak? Jakaś fajniejsza ta nowa okolica? :) MamoE gratuluje wyników! No to teraz musisz chyba całą garderobę wymienić :) Ganetko powodzenia na nowej diecie!!! i Tobie życze pięknych efektów!!!! :) AniuP cieszy wiadomość , że ze zdrowiem sie polepszyło! i niech tak zostanie! I jak?, znalazłaś coś, na temat "jaki talent ma moje dziecko?" Mój Wit to chyba genetycznie będzie obciążony" zdolnościami muzycznymi, bo z każdej strony jakiś muzyk :P dodatkowo juz pokazałam mu jak frajdę przynosi rysowanie :) kredki mamy opanowane :P A! i przebiły się nam dwie górne jedynki! A jednak będziemy mieć zęby :P p.s. ta pogoda mnie dobija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Was ale weny na pisanie nie mam:O daje tylko znać ,ze zyje ,mamy się średnio...teraz już mam wrażenie ,że każde schorzenie,każde zachowanie jest"normalne" dla dzieci w pewnym wieku.. Kuba zachowuje sie w pewnych kwestiach identycznie jak Alex i Emilka,tzn jak mam wyjść łapie mnie za szyje i płacze ,żali się tak żałośnie ,ze mam wyrzuty okropne ,ze nie mam torby kangurzycy i nie mogę go wszędzie zabrać a przeciez wiem ,ze z M krzywda mu sie nie dzieje ale zaczynam jarzyc o co moze biegac... kiedy jestem w domu robie 100 rzeczy na raz jak kazda z Was ,tzn sprzatam i jednoczesnie tanczymy ,gotuje,Kuba ma swoje naczynia i w krzeselku pomaga mi itp a z M., ,maz siada z malym na podlodze maly zajmuje sie soba a m.,bierze laptopa i gra w pokera online...i maly sie nudzi ,kiedy jest juz bardzo zdenerwowany M,wola Tomka zauwazylam to kilkakroitnie a i Tomek pare razy powiedzial np.karmilem Kubusia ,no to pytam Ty?a gdzie byl tata...no ten tego 9oczywiscie nie wkopie ojca)wczoraj na temat wyslugiwania sie dzieckiem mieliscmy niezbyt mila rozmowe,dlaczego faceci nie maja podzielnosci uwagi? z pozytywnych milszych spraw bylam w kinie z sasiadka na naszym kultowym filmie seks w wielkim miescie,odpoczelam psychicznie ,przemycilysmy do kina po malej butelce szampana takiej 0,33 dla kazdej i bylo bardzo milo Mamo E szalejesz...prawko zdane kg w dol i to ileeeeeee:)super gratuluje ile czasowo zajelo Ci to zrzucanie?i jeszcze jedno,trzymalas sie bardzo skrupulatnie tej diety?cwiczylAs tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatek bylismy na szczepieniu,pani dr bardzo sie zdziwila ,ze Kuba taki dlugi ,normalnie nie wiem czy sie martwic czy co Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54......... ................... Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54..........8//5...10kg//78 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56..........5 / /7.. .7150//72 zizu77.............Zuzia......21.05....3330/56.........11 //20..9500//73 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.........6/9.....8540// 70 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...9/0 ....12kg/79 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........10/2 0. ..9.000//73 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........9/ .......9400/74 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......10/1....10400/79 AniaP..............Martusia.....13.06....3310/50....10//14 . .10660//76 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .9//25....8600//73 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... 8/21.....12350/79 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......8/ 9.......10220/72 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58....11//15..10.5/84 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......8 / 12......8880/73 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .10//7.....9.3//76 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51.....10 ....9.750//77.5 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........7//1... 8700// myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......10 /00.....11000/ 72 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..8300/68 nemezis2682.....Milena......24.06.....3300/54....... 10/02....8900/76 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56..... . 10/5 .. ..10/75 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....10/29.. ...10/76 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 7/16 ...9000//74 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....8700//73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E for you,ja chyab przejde na ta diete co Ty...waga ani drgnie w dol a nawet wacha sie pol lub kilo w gore:O juz mnie szlag trafia Sztorm..........53/158.................. 51.......fitnessx2.tydz.+22kg Anaconda_a...90/173.......85.......70........basen1xtydz, bez słodyczy nemezis2682...54/???..........50........54.. ......nerwy carmen37.......58/163.........58........54........ogranic zenie słodyczy, jak najwięcej ruchu+21kg Dunia77..........64/170..........59.......64 min....duchowe wspieranie odchudzających się aktywnie joolaa..........70/165.......70......70min...basen, ćwiczenia,mż+36kg Fasolkowa m....55/162.....58.......54/55.....spacery+przemyślenia, stres+15kg ewcisko.........81/169.........78........71......zero smażonego, spacery Gonia.............65/169........65,5.......60......ćwicz enia i dieta..+10kg Biała_czekoladka...65/162.....55........53...fitness 2x w tyg. dużo wody, spacerów i karmienie piersią .. tuncia...........82/173........80,5.......75..........str es ..........25kg mama E..........68/170.........77........63......dukam (wii jeszcze w pudelku) z 25kg ganetka.........70/155.........59........55......wielkie chęci i słaba wola AniaP.............60/169........66,5.......57.....szalej ce hormony+18kg(bez słodyczy) wiki3010........58/156.........71........58......szlaban na słodycze i plany żeby ćwiczyć (na razie tylko plany + 23kg jagoda369....86/176..........94........80.......francuska dieta proteinowa +22kg AtillaMama....?/170.............66.......?........ogranic zam słodycze,pływam raz w tygodniu lilianka09......61/169........58.......58........karmieni e piersią lusia.79.......55/168........59,5......55.......jakas za slaba motywacja moze na wiosne rower, moze wczesniej basen +15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do podzielnosci uwagi chlopow, a raczej jej braku, to sie nie wypowiem bo nie chce byc wulgarna .... ;) Jolu, wyobrazam sobie co czujesz, ja 8go lece na delegacje 'tylko' na dwa dni (a raczej dwie noce) a juz mnie zoladek boli z nerwow. Wiem ze nic sie dzieciakom nie stanie, M ostatnio sie wykazywal i az milo bylo patrzec jak sie swietnie bawil z coreczkami, ale ... no zawsze jest ta niepewnosc. Tylko ze niestety my mamy, tez musimy sie nauczyc 'let it go' ... w koncu to ojcowie, krzywda im sie nie dzieje, a jak tatus taki nieangazowany to dlatego dzieci bardziej za mama sa ;) :p Co do diety dziewczyny, jakbym jej sama nie robila to bym nigdy nie uwierzyla w tak szybkie rezultaty! Zaczelam 12 kwietnia, czyli poltora miesiaca temu. Nie gloduje a raczej jem ile chce, po poczatkowej 'chcicy' owocow (niestety tych jeszcze nie moge) teraz jest juz ok, choc od czasu doc zasu dorwe sie kilku truskawek lub winogron, czyli grzesze ale zwariowac przeciez nie moge ;) Ganetko, protein shakes nie sa dozwolone, Dukan doradza spozywanie 'czystych' naturalnych protein a nie sztucznych preparatow. No i czemu chcialabys pic to swinstwo, nie lepiej jesc zdrowe rybki, miesko, nabial? A ciuchy jeszcze te sprzed ciazy to mam, do wiekszosci juz wchodze i psychologicznie to swietnie na mnie podzialalo :) ale daleko mi jeszcze do figury jaka bym chciala, jeszcze z 6-8kg. no i na przyklad w sobote zjadlam maly kawalek piernika bo obchodzilismy urodzinki Duzej. potem na kolacje tylko proteiny i na drugi dzien tez trzymalam sie diety i nic mi nie przybylo ;) teraz waga leci w dol tak ok 1 -1.5 kg na tydzien, wiec jak bede w PL (od 10 lipca) to moze bede mogla zasmakowac zdrowe polskie owoce? mmmm acha, nie cwicze bo raz ze czasu malo a drugie to mi sie nie chce ... ale brzusio trzeba bedzie ujedrnic ... widac mi juz te moje dawne ladne miesnie, tylko ze sa 'troszke' rozluznione, wiec chyba zabiore sie za wajzera. Ganetko, ja ta diete barrrdzo polecam, ale jesli masz jakies rozruchy hormonalne to najpierw skonsultuj z lekarzem, bo mnie sie hormony troszke rozjechaly (cykl mi sie skraca co miesiac o jakies 5 dni ...) Sztorm..........53/158.................. 51.......fitnessx2.tydz.+22kg Anaconda_a...90/173.......85.......70........basen1xtydz, bez słodyczy nemezis2682...54/???..........50........54.. ......nerwy carmen37.......58/163.........58........54........ogranic zenie słodyczy, jak najwięcej ruchu+21kg Dunia77..........64/170..........59.......64 min....duchowe wspieranie odchudzających się aktywnie joolaa..........70/165.......70......70min...basen, ćwiczenia,mż+36kg Fasolkowa m....55/162.....58.......54/55.....spacery+przemyślenia, stres+15kg ewcisko.........81/169.........78........71......zero smażonego, spacery Gonia.............65/169........65,5.......60......ćwicz enia i dieta..+10kg Biała_czekoladka...65/162.....55........53...fitness 2x w tyg. dużo wody, spacerów i karmienie piersią .. tuncia...........82/173........80,5.......75..........str es ..........25kg mama E..........68/170.........70........63......dukam (wii rozpakowane ale trzeba wymienic baterie) z 25kg ganetka.........70/155.........59........55......wielkie chęci i słaba wola AniaP.............60/169........66,5.......57.....szalej ce hormony+18kg(bez słodyczy) wiki3010........58/156.........71........58......szlaban na słodycze i plany żeby ćwiczyć (na razie tylko plany + 23kg jagoda369....86/176..........94........80.......francuska dieta proteinowa +22kg AtillaMama....?/170.............66.......?........ogranic zam słodycze,pływam raz w tygodniu lilianka09......61/169........58.......58........karmieni e piersią lusia.79.......55/168........59,5......55.......jakas za slaba motywacja moze na wiosne rower, moze wczesniej basen +15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Wszystkiego Naj dla Wiktorii ! Czarunia chyba jednak o nas zapomniala ;) MamoE - gratuluje takiego spadku wagi ! Ost. ostro krytykowali diete proteinowa w tv , a ty jestes jak widac chodzacym dowodem skutecznosci jej . u mnie waga stoi w miejscu... ale coz sie dziwic jak kompletnie nic z tym nie robie... Kasza - no piknie to sekta wykazala sie w 100% :/ Moze na nowym miejscu poznasz lepszych sasiadow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na szczescie mala juz od wczoraj zdrowa i znowu zaczyna jesc. ufff, dobrze, ze szybciutko jej przeszlo i na urodzinki bedzie zdrowa :) nie moge uwierzyc, ze w sobote bedzie miala juz roczek!!! w piatek przyejzdzaja dziadkowie z obydwu stron, moja babcia z dziadkiem, siostra mamy z mezem i siostra (w dwupaku) M z mezem. nie wiem gdzie my ich pomiescimy ale jakos to trzeba bedzie zorganizowac. mamy jedno dmuchane lozko, pokoj goscinny i kanape wiec jakos to bedzie ;) eh, nie wierze, ze rok temu o tej porze dostawalam paniki przedporodowej, ze ja nie urodze, ze nie dam rady ze to i owo. ale ja glupia bylam :P Mamo E Dukam to jest ta francuska dieta proteinowa? bo z tego co piszesz to tak wychodzi. jak dla mnie dieta bomba, wlasnie na niej zgubilam ciazowe kilogramy kasza no widzisz tak to jest. wszyscys ie deklaruja a jak co do czego tu kupa. i nie wazne czy chrzescijanie czy nie. jak sama sie na wlasnym grzbiecie (nawet doslownie) nie przeprowadzisz to przeprowadzona nie bedziesz... macie jakies pomysly jak pogodzic smak polski i portugalski? bo nie halo po raz kolejny robic cos wloskiego albo troche takiego i takiego jedzenia. marze o sloncu na sobote to pojde na latwizne i bedzie grill, pieczone ziemniaczki, salatki i tort :P oby nie padalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuP - gratuluje tych pierwszych kroczkow ! co do zdolnosci muzycznych i umuzykalnienia to nic na to nie zapowiada u Ewki ;) bujanie, plasanie to chyba nie w jej stylu - a z gustem muzycznym tez srednio - bo np jedna z jej ulubionych piosenek to ta konczaca serial Majka :D a na urodzinki to chyba zakupimy malej fotelik smaochodowy... co prawda mamy teraz z przedzialu 9=18 ktory dostalismy od znajomych po ich dziecku - ale Ewka niedlugo wyrosnie z niego ?! W kazdym razie Ewki glowa jest juz blisko gornej krawedzi ... Zreszta i tak ten fotelik mial byc przejsciowo i docelowo mielismy kupic inny, a ze juz zrazilam sie do 9=18 to mysle nad 9-36 a konkretnie cybex pallas . Jesli sprowadzilabym go z Niemiec bezposrednio to jakies 200 zl mozna zaoszczedzic. Testy ADac przeszedl bardzo dobrze, ma tez tam jakies nagrody - plusem dla mnie jest ,ze przy mniejszym dziecku ma inny rodzaj zabezpieczenia niz pasy - tylko jest jakis taki kosmiczny .... ma ktoras z WAs wlasnie ten fotelik ? wozek parasolke mamy - zamowilam polskiej firmy baby dreams model jet - to niby taka podrobka maclarena ktorego tak chwalilyscie ;) a ktorego cena zaporowa byla . I na poczatku wrazenia hmm mniej niz srednie - raz ,ze waga - mial wazyc niecale 7 kg jak dla mnie to chyba bez kolek tapicerki budki etc ... tyle wazy ;) i nie da sie ukryc ,ze inaczej sie go prowadzi - ale po weekendowych dluzszych spacerach coraz bardziej przekonuje sie do niego a i Ewka nie narzeka co najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catherine, swietnie ze Laura juz wyzdrowiala! Biedulka ❤️ a co do pogody to ma byc coraz lepiej i pod koniec tygodnia slonecznie i cieplutko :) Grill chyba najlepsze wyjscie bo najmniej stresu i kazdy bedzie sie mogl 'obsluzyc' ;) Ja kuchnie portugalska znam z tej smazonej rybnej strony, nie widze zadnych podobienstw do kuchni polskiej. chyba ci nie pomoglam, co? ;) a dieta tak, francuska proteinowa :) Ty zgubilas kg i juz nie przybralas prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE__nie,ja wcale ich nie chce pic tylko tak pytam z ciekawosci,a noi w pl bym miala problem z glowy bo wygodne;),a mam prosbe w takim razie,przeslesz mi njakis link,co do menu jakie zajadasz,bo niby znalazlam w sieci ale tak z pierwwszej reki co i jak to by bylo extra. pewnie psycha Ci teraz ze szczescia szaleje,i czujesz sie atrakcyjna,ach super!:)ja juz hormony zbadalam w zeszlym tyg.i sa ok,wiedc postanowilam wziasc sie za diete konkretnie,tylko sie zastanawiam bo ta south beach dopuszcza warzywa w 1 etapie a dukan nie,czy sie myle?bo bedzie mi ciezko 2 tyg tylko proteiny. napisz kochana cos na ten temat jak mozesz.a jak metabolizm(tzn mam na mysli wc,bo w sumie zero blonnika jemy ,u mnie srednio:/ Lusiu^__to ja chyba tez sie skusze na ta podrobe maclarena:),bo my ze spacerowka to tez nie zawsze i wszedzie,no i maly pewnie juz nie za dlugo w niej pojezdzi,ja tak mysle pozytywnie do wiosny. a Ewka moze nie czuje jeszcze rytmu,ale za to ma inne walory,sprytna i rozgarnieta to chyba ona jest:D u nas wicher,wiec spacer krotki byl,jak to spacerem nazwac mozna,cos mialam zapytac Was i mi ucieklo,bede zapisywac sobie chhyba a potem pisac;) Carmen__gratulacje pierwszych zebolkow,czyli jestem od razu gryzonik,bo u na szaczelo sie gryzienie rzeczy dopiero jak gora poszla w ruch. MamoE__jeszcze raz pisze.....ale Ci zazdroszcze,kochana,to teraz musisz super wygladac. Joola__bo my to mamy w genach multitasking,a faceci to zero wyobrazni,oni tylko na jednym skupic sie moga,a z reguly na tym co dla nich jest wygodne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catherine__swietnie,ze ksiezniczka zdrowa,teraz na przeszkodzie do imprezy nic nie stoi:),alez wy bedziecie miec gosci,ohoho...u nas ze wzgledu na brak miejsca rozne kombinacje sie stosuje;). zycze udanej soboty,zeby jednak byl griil,dla ciebie mniej pracy,a wszyscy beda zadowoleni,bo grillowe nmeni wszystkim pasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganetko, ja korzystalam wlasnie z neta co do jadlospisow, przedewszystkim stronek polskich. Nie mam takiego 'ulubionego' tylko czytalam i tak sobie dostosowalam do siebie to co moglam i chcialam jesc. Ja mialam zamiar zrobic 10 dni uderzeniowki ale pod koniec 9go dnia wysiadlam, i zjadlam warzywa a i tak zeszlo ze mnie 4kg w 9 dni! :) tak, jestem zadowolona choc swietnie to jeszcze nie jest bo tylko ja, no i M, widzimy gdzie i co spasc jeszcze musi, ale jak sie ubiore z glowa to nie widac tych faldkow ;) wiele ludzi komentuje jak swietnie wygladam (w porownaniu do przed) wiec to tez podtrzymuje na duchu. Co ja jem? na sniadanie zaswyczaj jogurt grecki 0% tluszczy i 0% cukrow plus otreby (pomagaja w sprawach wc) plus do smaku albo cynamon albo troche espresso i slodzik. Mnie smakuje. Na samym poczatku wydawalo mi sie ze bylam glodna wiec sie zajadalam serkiem bialym (o niskim procencie tluszczy) i wedzonym lososiem. Tluszcz w rybach dozwolony to hulaj dusza! na objadek piers kurczaka na parze albo pieczona albo jakas ryba. Jest mnoswo przepisow w necie ale ja z racji czasu jem proste rzeczy, np pieczony losos. Srednio faza uderzeniowa trwa 5 dni, potem wprowadzasz warzywa oprocz tych skrobiowych grochu i fasoli. wiec menu tez sie zrozszerza. Na kolacje jem tak jak na objad, a jak mnie wezmie glod psychologiczny przed tv to jem jogurt grecki. mozna sobie nawet zrobic nutelle, hihihi, ale ja nie jestem az tak slodkozerna i slodkiego mi jak narazie nie brakuje. I trzeba, naprawde kategorycznie, pic duzo duzo wody, bo proteiny utrudniaja prace nerkom wiec trzeba im troszke pomoc, no i duza ilosc wody pomaga tez i jelitom ;) Nie wiem czy ci pomoglam, ale nei chcialam tak dietetycznie zasmiecac dziewczynom. Jak chcesz, napisz na maila (w stopce) ja jutro bede w pracy ale moze znajde troszke czasu to ci podrzuce troche linkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE ____wszystkiego najlepszego dla Dużej 👄 Gratuluję spadku wagi.Ja na zadne diety się nie nadaję. Na samą myśl o odchudzaniu , zaczynam więcej jeść :) Kasza____teraz wiesz na kogo możesz liczyć. AniaP____gratuluję -Tobie poprawy zdrowia , Marcie - chodzenia :) Catherine____dobrze ,że już po chorobie. Na imprezach najważniejsze jest towarzystwo. Jak jest drętwo , to najlepsze jedzenie i super salony nie pomogą :) Będzie super , zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia____zaczynam się martwić. Mam nadzieję ,że u Was wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarunia___sto lat dla Wiktorii 🌻 Szkoda ,że tak dużo dziewczyn przestało się odzywać :( U nas znowu leje , normalnie depresji się można nabawić :( Miłego popołudnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) no no, to grillus i salatki przy Waszych prognozach pogodowych beda jak sie patrzy :) a gosci mam sporo ale i tez nie czesto nasze rodziny sie spotykaja wiec jak juz moga i maja ochote to coz ;) lusiu rozwalilas mnie na lopatki z gustem muzycznym Ewki :D chociaz corka mojego wujka lubila ta piosenke los ketchup czy cos 'aserehe'. z drugiej strony sasiadka ma dziecko rok i 7mcy i kaze opiekunce puszczac przez wiekszosc dnia mozarty, bachy itd. zeby dziecko sie umuzykalnialo i rozwijalo talent muzyczny. do tego puszczaja codziennie plyte z rozmowkami francuskimi, wloskimi i hiszpanskimi zeby dziecko sie osluchalo i w przszlosci moglo zdecydowac jakich jezykow chce sie uczyc. o basenie i lekcjach plywania dla maluchow raz w tygodniu nie wspominam. ja to mowie, ze jeszcze na tenis i szachy dla najmlodszych powinni to dzecko zapisac... Mamo E nie, nie przybralam ale scisle sie do niej stosowalam. po 5 dniach juz nie moglam patrzec na mieso i jajka a 3 dnia dostalam zatwardzenia, ze szok :P teraz moze i mam 1-2kg w ta czy w ta ale to raczej na zasadzie, ze sie nazre tlustego i zajem slodkim ale to i tak samo wraca d normy jak nastepnego dnia zjem normalnie. ale standardowego efektu jojo nie ma. ganetko w proteinowej nie ma warzyw w fazie uderzeniowej. uderzeniowka to 1-10dni w zaleznosci od tego, ile chcesz zgubic. wteyd masz wyszczegolnione 8 kategorii pokarmow, ktore mozesz jesc (np. chude mieso, biale sery itd). dopiero potem dodajesz warzywa. na wc trzeba duuuzo pic bo to rozwadnia i ulatwia wychodzenie wiadomo czego :P i mozna pic wszystko od wody przez herbate po cole light (ale nie zwykla) w ogole jesli chcesz poczytac o tej diecie to polecam ksiazke Dr Pierre Dukan 'Nie potrafie schudnac'. tam jest wszystko opisane od A do Z tym optymistycznym akcentem zabieram sie za muffina z podwojna czekolada :D wybaczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizu u mnie na imprezach rodzinnych sa kalambury bo nikt nie mowi niczyim jezykiem, tylko jeden wujek ze strony M zna rosyjski ale jego nie bedzie. rodziny porozumiewaja sie na migi, baaaardzo lamana angielszczyzna + rodzime przeklenstwa wiec ja zawsze mam ubaw :D nie wiem czemu ale wszyscy lubia te szpoki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco, Najlepsze życzonka dla następnych Roczniaków. Duża buźka dla szczęśliwych Mam. MamoE- gratulacje podwójne. Prawko w Anglii, no, no, no chylę czoła. A kilogramy- tylko pozazdrościć. :D Ganetka- ja próbowałam się odchudzać właśnie tą dietą south Beach .Zmodyfikowałam ją troszkę na własne potrzeby, czyli czasem dopuszczałam się grzeszków i powiem Ci, że bardzo szybko straciłam zbędne centymetry i kilogramy. Nie powiem, jeszcze dwa kg bym chciała stracić, ale jestem niezwykle zadowolona z dotychczasowego rezultatu. Mieszczę się we wszystkie stare ciuchy, nawet te bardzo kiedyś obcisłe. Cudowne uczucie. :D Kasza- życzę nowych, pomocnych i sympatycznych sąsiadów. Niestety, tak jak dziewczyny pisały, najlepiej zawsze liczyć na siebie. Cathrine- zdrówka dla Was. Shilla- Trzymam kciuki za powodzenie rozmów z szefową. Pamiętam te moje rozmowy i z całego serca życzę, aby Twoje przebiegły jak najbardziej pozytywnie. AniaP- super nowiny! Oby wyniki wyszły ok. Moja Mała też tańczy, wygląda to rewelacyjnie. Od jakiegoś czasu m a też fazę na podskoki. Trzyma się czegoś, ja jej mówię „hop, a ona jak kangurek z takim zawzięciem na twarzy podskakuje. Komiczne. Od Dnia Matki nauczyła się nas przytulać i całować. Mówię do niej „daj buziaka, a tu buziak. Byłam bardzo mile zaskoczona i to jeszcze w Dzień Matki. Na hasło przytualki jestem wyściskana. Ale fajnie mieć już takiego starszego bobasa! Co do upadków, powiem Wam, że Moja kilka razy przygrzmociła dość solidnie. Wargę już kilka razy mieliśmy rozwaloną, czoło w siniakach, nawet kiedyś na policzku siniak się zrobił. Wszystko podczas prób chodzenia . Niestety te upadki sprawiły, ze Mała zaczęła się bać robić pierwsze kroczki. Nagle przystopowała i gdy musiała gdzieś przejść to na czworaka było jej łatwiej. Teraz już więcej chodzi i coraz lepiej, ale wciąż, gdy ma większy dystans zasuwa na czworaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu79__my mamy cybex pallas!!!!jest bardzo dobry,fakt na poczatku troche dziwny jest ten panel zamiast pasow bezp.ale nasze dzieci juz bardzo wygodnie moga w nim podrozowac,w testach jest w czolowce jesli chodzi o bezp dziecka,polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE i Catherine___dzieki wielkie moje skarby,ze napisalyscie co nieco o dukanie,juz poszperalam i znalazlam kilka przepisow i wogole sie doksztalcilam,wchodze w to,chociaz dieta south beach tez mnie korci,ale moze uda mi sie te kkilka dni na proteinach jednak,a potem to juz z gorki:),narazie staram sie pic nawet mam ciagle pragnienie;). Fasolkowa mamo__milo ze piszesz:),ta dieta jest calkiem mila jak dla mnie,w sumie to cos musze robic,bo po porodzie bylo 59 kg,a teraz doszlo do 64Kg!tzn jest dzis 62,5 przed @,wiec moze juz cos ruszylo bo robilam od ptku SB. super prezencik mala Ci zrobila z tym przytulaniem i buziakami,u nas narazie to my obdarowujemy nimi Beniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam pisać i co !!! I nic nie wyszło!!! Mnustwo pracy, jest ciężko ale jakoś dajemy radę! Podjełam decyzję o przekwalifikowaniu zawodowym a właściwie o drugim zawodzie i od października idę na studia a potem egzaminy an audytora. A na koniec roku działamy w sprawie rodzeństwa dla Dominika więc trochę się u mnie dzieje. Musiałam sobie dużo przemysleć i podjąć kilka decyzji. Mały nadal bardzo grzeczny, spokojny i bezproblemowy! Co do powodzi to straszne co się dzieję, ja mieszkam bardzo blisko rzeki ale u mnie wszystko pod kontrolą. Ogólnie poznań dobrze sobie poradził to co zalało to ze studzienek lub wody gruntowe a teraz już wody nie ma przybywać :-) Postaram się trochę poczytać co u was, nawet juz pare stron tak pobierznie przejżałam więc do napisania :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catherine___:D :D :D :D :D U Was na imprezach rodzinnych musi być zabawnie :D Carmen___ gratuluję ząbków !!! Do rysowania macie jakieś specjalne kredki ? My rysujemy ołówkiem , ale moja księżniczka bardziej woli go ogryzać niż rysować, a jak próbuję go zabrać , to awantura na całego :) Fasolkowa mamo___bardzo się cieszę , że piszesz. Moja też się przytula i całuje , tylko ,że robi to otwartą buzią i zębami :) Czasami te buziaki są bolesne :D Upadki mojego dziecka nic nie uczą i nie zniechęcają do chodzenia.Wręcz przeciwnie, biega coraz szybciej. Wiki3010___fajnie ,że się odezwałaś.Twarda babka z Ciebie, zmiana zawodu i powiększenie rodziny prawie w jednym czasie robi na mnie wrażenie . Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja melduje się że już wróciłam:) Droga powrotna supper, Wika przespała 9 z 11 godzin jazdy i była mega grzeczna!!!!! Napiszę resztę później, bo niestety przeczytałam tylko pobieżnie. Pozdrawiam wAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nareszcie-przeprowadzeni, mloda spi U SIEBIE W POKOJU:-D chlop poszedl do pracy (dzis sswieto wiec tylko pol dnia) jeszcze tylko zostalo cos do poukladania w komodzie i laba:-P Zizu nie przejmuj sie ze mala przy nauce chodzenia sie obija. Hmmm moze zlego slowa uzylam (nie przejmuj sie) ale tenetap trzeba przezyc.Moja corka zaczela chodzic z koncem 8 miesiaca i caly kolejny miesiac wiecznie sie obijala;-/ ostatnio ma etap wdrapywania sie, buchnela na plecy ze stoliczka muzycznego i udrzyla glowka. Chlop byl przy tymmowi ze przez moment myslam ze zlamala sobie kregoslup bo sie nie ruszala i lezala jak kukla. A przeciez on siedzial obok nie, chwila nieuwagi, i juz, tegoniestety nie da sie uniknac:-( a 3 dni temu przyprzeprowadzce mala z radoscia skakala po materacu, uderzyla w sciane i krew jej poszla na wardze . Ale juz jest zdeycodowanie lepiej z upadkami, teraz ma takie powazne tylko jak sie 'rozpedzi' za bardzo:-P U nas nocki juz byly dobre, od okolo 2 tyg mloda budzila sie tylko kolo 5 raz. A wczoraj poszla do swojego nowego pokoju i znowu pobudka o 2;30 i po 5. Grrrrr!!!! Ewcisko jak Wiki z jedzeniem? ja kilka tyg temu wspominalam ze mloda nie ma apetytu tak? to powiem ci ze wtedy to byla lasuchem w porownaniu z tym co jest teraz. Odkilku dni specjalne potrawy jej gotuje, dzis na sniadanie drobilam kueczki z chleba zmieszane z zoltkiem jajaka gotowanego. Obok serek topiony,. Nie chciala. Ser zolty- nie chciala. Jedzenie Sama- nie chciala...i tak juz odkilku dni. Na dobe wypije 17 uncji mleka (kolo 500 ml) i ponad litr wody. Nic poza tym... Ganetko w efekcie po dlugich oczekiwnia z grupy osob ktora miala nam pomoc zostal promotor, przeciagal ile sie da, na koniec przyjechal wsciekly, robil aluzje w stylu ;'patrzcie tu firma od przeprowadzek z ciezarowka jest'. No zesz cholera, nie bylo by problemu wynajac dla nas pal licho kase, trudno. Wzieli by na raz ciezarowka mala i po klopocie. Ale nieeee wielcy BRACIA i SIOSTRy tzw 'swieci' mieli nam pomoc jak na 'prawdziwych' chrzescijan przystalo. Bleeee zasrana sekta.. Shila jak z praca? carmen pytalas o now okolice- fajna:-) mozna powiedziec ze w centrum tzn blisko centrum bo centrum to tutaj 2 wieeelkie ulice (4 pasy jedna strona)ktore sie przecinaja. Zaraz przy campusie uniwersyteckim jestesmy, od strony parku i pola golfowego (tylko trzeba przejsc jedna ta wielka ulice ale sa tam chodniki i swiatla hurrra!!!!). No i jak te ulice sie przecinaja (te duze ) to twoza kat prosty no i my wlasnie w tym kacie mieszkamy:-) no i w tym kacie jest dosc spokojna dzielnica, laczka, parki, domki, wrecz nietypowo to wyglada ze miedzy tymi domkami, na ulicy gdzie sa rrawniki i tylko 3 domy nagle stoja mieszkania. No ale wracajac do tych 2 duzych ulic...to przy nich sa sklepy, jaki chcesz znajdziesz wszystko. W sumie cieagnie sie to kilkometrami ale przynajmniej bede miala co robic:-D pod warunkiem ze wyjde gora po 8 rano na 2,5 godz bo potem juz nie mozna wytrzmac na zewnatrz a i kolo 8 jest 25 albo wiecej. Lusiu niestety w nowym miejscu nad nami mieszkaja 4 osoby z tej sekty...sie wkopalismy. Ale ja juz tam nie bede szla przez nastepne kilka tyg albo wogole. A jak sie mnie promotor spyta czmu nie chodzimy to mu powiem ze sie zawiodlam na 'swietych' i ze sa pieprzoni hipokrycie i ze ZABRANIAM Samowi tam chodzic (zeby on nie mial klopotow z profesorem to powiemy ze ja nie chcei juz) Jolu z tym szampanaem mnie rozbawilas:-P nie wolno pic w miejscach publcznych w PL niedobra ty:-P naukowcy potwierdzili ze podzielnosc uwagi to glowieni cecha kobieca i bardzo rzadko wystepujaca u chlopow, tak nas natura zalatwila... Wiki dzielna kobieto zazdroszcze studiow,,, je jeszcze prawie 2 lata musze czekac... Catherine nagraj impreze rodzinna chetnie ogladne na youtube i sie posmieje he he:-P tak wygladal nasz slub po trochu bo znajomi, mama , brat mowia po ang bez problemu ale wujek z ciocia ani troche i tez sie z M dogadywali na migi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE no to skończyły się dobre czasy z usypianiem Oli. Tak jak piszesz, to jest jakaś norma z tymi problemami łóżkowymi ;) naszych pociech. U nas też wszystko inaczej wygląda. No i jaki piękny efekt - 11kg super. Z tego co pamiętam, to teraz długi okres podtrzymujący cię czeka, nie pamiętam dokładnie jak oni to nazwali fachowo w tej diecie. No chyba, że nie kończysz na 11. ganetka nie chce cie smucić, ale mama mnie poinformowała że w PL to lato dopiero w sierpniu zawita. Mnie to też nie cieszy, bo 3 sierpnia to ja już do UK wracam. Oby się te prognozy nie sprawdziły. Również trzymam kciuki za jak najlepsze wyniki diety :) carmen szczerze to nie miałam czasu na szperanie w necie - weekend z M = brak czasu na cokolwiek ;) twój Wituś już kredki opanował, zazdroszczę ja wyczekuję tego momentu gdy Marta zacznie robić pierwsze bazgrołki, na razie np długopis ląduje w zaślinionej buzi ;) Gratuluję zębów - doczekałaś się :) joolaa każdy facet jest taki sam, a jeśli się znajdzie jakiś wyjątek, to tylko dla potwierdzenia reguły. Wiecie co nie wiem, jak to kiedyś robiły np nasze prababcie, przecież wtedy to faceci chyba w ogóle nie pomagali w domu, to była praca kobiet, dom, gotowanie, wychowanie dzieci, porządki itp. Nie wyobrażam sobie tego. Ja też jestem znowu zła na M. wrrrr joolaa ja myślałam, że około 1 roku życia wzrost dziecka to właśnie ok 80cm. Wiadomo +/-. Może teraz szybciej podrósł, a przez następne miesiące będzie rozwijał się w innej dziedzinie? A na siatce tej z centylami, trzyma się mniej więcej tej samej linii? Nie wydaje mi się żeby to był problem, pani doktor pewnie się zdziwiła, że taki duży chłopak i tyle :) Catherine dobrze, że Laura już wyzdrowiała :) Dokończę jutro i tylko jeszcze się pochwalę - znowu ;) Pamiętacie, napisałam że Marcie pchają się 4 ząbki jednocześnie. W nocy wyszły nam górne dwójeczki. Niech jedynki też się przepchną wreszcie, bo z tymi dolnymi jedynkami i górnymi dwójkami to taki mały kasownik z Marty będzie ;) Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ganetko - ciesze sie, ze jestes zadowolona z fotelika i jeszcze bardziej utwierdzilas mnie w przekonaniu aby wlasnie ten model kupic . Ewcisko - to super mialas ,ze mala taka spokojna podczas podrozy byla u nas chyba tak latwo by nie bylo - juz mialam przedsmak tego co moze mnie czekac podczas week kiedy stalismy w korku prawie godzine i mala takie cuda wyczyniala, ze mialam ochote wyjsc z samochodu i juz nie wracac ;) Carmen - zapomnialam :/ gratuluje zabkow ! hmmm ja jescze nie dawalam kredek ale zapewne wyladowalaby w buzi ;) Zizu - u nas buziaki wygladaja identycznie :D a przytulanie to u nas juz od dawna :) Slodko to wyglada zwlaszcza jak jest zmeczona - przytula sie co chwile do tego tak wzdycha, mruczy - jak kociak :) Wiki - bardzo ambitne plany ! pozdrawiam ! Fasolkowa mamo - fajnie ,ze dalej z nami jestes !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×