Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Ja tak samo jak MantraElle mam jakas slabosc do wlasnie takiego typu urody - ciemne oczy , ciemna oprawa, ciemna karnacja etc... Ewka coz wyszla jako calkowite przeciwenstwo ;) (nie wiem skad u niej az takie niebieskie oczyska - w koncu ja mam brazowe, moj szarawe - dziadkowie, babcie tez nie maja takiego koloru.... hmmm no chyba ,ze z wiekiem tez jej zszarzeje...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE - gratuluje zrzuconych kg!!!!! Ehhh zebym ja miala taki zapal do diet :( Chociaz pewnie u mnie dieta by nie wyszla, bo ja cale zycie na diecie :P:P:P:P Generalnie ostatnio jem baaardzo malo, ale waga jak stala tak stoi :( lusia - moj tez najbardziej lubi piosenke z Majki :):):):):):) Chociaz przy innych tez kreci doopka :P No i jego ulubione zajecie ostatnio - to podejsc i wylaczyc mamusi tv, albo kanal zmienic :P No ewentualnie kompa wylaczyc :P:P:P:P No a co do rozmowy w pracy - to szczerze mowic, ani mnie nie zadowolila, ani nie podlamala - generalnie spodziewalam sie wlasnie takij reakcji. Powiedzialam, ze bardziej mi pasuja godziny pracy na kasie, bo Filip - a menadzerka stwierdzila " no gdzies Cie upchniemy :P" Oprocz tego na dostosowanie grafiku raczej nie mam co liczyc, bo kazdy by tak chcial :( Wiec teraz sama zupelnie nic nie wiem, ale napisalam podanie, ze chce wrocic od 12.07. filip rozchodzil sie mi juz pieknie :):) Michalku Apsiki - sto lat!!! 🌻🌻🌻 Wszystkim dzieciaczkom wszystkiego naj z okazji dnia dziecka :) Moj filip dostal od mojej siostry takiew materialowe klocki i krawat :) Wieczorem cos od mojej mamy dostanie, a ja stwierdzilam, ze z okazji dnia dziecka pojde z nim do krainy zabaw :) ganetko - ja Cie pociesze :) Od przyszlego tyg w Polsce ma byc cieplo :) A ponoc w okolicach 10.06 nawet do 30stopni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSYZSTKIM NASZYM FORUMOWYM DZIECIACZKOM I ICH RODZENSTWU,USMIECHU,RADOSCI,WIELU WSPANIALYCH CHWIL W BESTROSKIM DZIECINSTWIE ORAZ OGROMU ZDROWKA, W DNIU DZIECKA ZYCZE JA I BENJAMIN!❤️❤️❤️ mialam pisac wiecej,ale synem sie obudzil z wielkim placzem,wiec sie tulimy,do pozniej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW DOŻO UŚMIECHÓW I RADOŚCI :* Unas wszystko ok ja pracuje tylko na uczelni nie wiem jak długo bo pewnie niedługo zwolnienie ok jest termin mam na 14 lutego :) żadnych objawów nie mam zobaczymy jak bedzie dalej i czy bedzie ok Milenka strasznie marudzi w nocy te zeby nie chca jej wyjsc i komary jej dokuczaja koszmar poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolaa ale zazdrosze tego wypau do kina :) A pokaznym wzrostem bym sie nie przejmowała Kubusia :) tak jak piszesz, że u każdego dziecka inaczej i indywidualnie trzeba na to patrzec :) Catherine, dobrez, że juz po choróbsku :) a urodzinki z pewnością się udadzą :) przecież zawsze chodzi o atmosfere a nie o jedzenie :) przynajmniej ja tak uważam :) Lusiu, zamawiałaś ten wózek przez internet? jesli tak, to czy mogłabyc mi podesłac linka? ja tez jestem na kupnie a chce coś sprawdzonego i w przystepnej cenie :) Ganetko dobrze, że hormony w normie i że to sprawdziła! no to teraz tylko życzy efektów na diecie :) Powodzenia!!! Fasolkowa moj Witas tez buziaki rozdaje!!! :D cos cudownego , to prawda! Wiki pogratulowac decyzji! mam nadzieję, że wszytskie plany uda Ci się, tzn Wam :) zrealizować !!!!! Powodzenia i brawo! Zizu znalałam w domu jakieś pastelowe kredki i zaczęłam bazgrać, Witek podłapał i nawet sprawnie mu to idzie! :) I co własnie fajne, to nie ląduja kredki w buzi :) Ewcisko no to masz bardzo grzeczną córeczkę! fajnie, że podróż minęła bezproblemowo! I Wiki cudo dziewczynka!!! bardzo tez podobna do Ciebie! Wiki Michaś też się zmienił na twarzy! juz poważny kawaler!!! :D Takietam Tosia tez taka słodka dziewczyneczka! :D Przesłodkie te nasze dzieciaki!!!! Kasza to fajna ta okolica! wszystko pod nosem"! No tylko ci sąsiedzi, hmmm , no zawsze musi byc jakis minus Ale moze gdzies obok mieszka ktoś normalny ;P :D I nie narzekaj tu na słońce bo u nas brak i zwariowac już można!!!! marzy mi sie upalny dzień!!!!!!! Shila mm nadzieję , że jakoś ładnie wpiszą Cie w grafik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu widze ze mnie znalazłas na face fajnie:) ja sie tam jeszcze do konca nie znam, bardziej na nk ale na nk Cie nie widze... Dzis dzien dziecka a ja zafundowałam Mateuszkowi badanie krwi... Ale jestem wyrodna mama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis no to termin na walentynki!!!! :D dbaj o siebie :) WSZYTSKIM NASZYM CUDOWNYM DZIECIACKOM Z OKAZJI DNIA DZIECKA ZYCZENIA ZDROWIA, RADOSNEGO DZIECINSTWA, ZEBY ZAWSZE CZULY SIE KOCHANE I BEZPIECZNIE, ZEBY NICZEGO IM NIGDY NIE BRAKOWALO, ZEBYSMY MY, RODZICE, MIELI ZAWSZE DLA NICH CZAS, ZEBY BYLY SZCZESLIWE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Naszym Dzieciaczkom, Duzym i Malym, duzo sloneczka, smiechu i samej radosci w zyciu!!!! Nemezis - ojjjjjj, jakie romantyczne!!! Piekny prezent na Walentynki!!! Tunciu, zgadzam sie, piekne masz zdjecie na FB AniuP, ja wiecej niz 11 musze zrzucic ;) spadam do pracy :( 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak badacie hormony? Jakos specjalnie sie te badania nazywaja? Ja chyba tez musze zbadac. Ostatnio cos mnie ciagle ciagnie do slodkiego :P Wogole ciagle bym cosik dobrego zjadla. Normalnie cierpie na bezsennosc :( tzn nie moge zasnac, kotluje sie w tym lozku i w koncu ok 1 zasypiam :( Czesto boli mne kregoslup :( Jakas nie do zycie jestem :(:(:(:(:( No i cykl mi sie skrocil do 26dni :( Masakra jakas :(:(:(:(:( A moj m mowi, zebym przez te zachcianki test ciazowy zrobila :P:P:P:P No ale okres mialam normalnie :P Ale coz chyba dla spokoju ducha kupie tescik i wowczas wszelkie zachcianki i dolegliwosci mi przejda :) Ahhh ta kobieca psychika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie u siebie :) Wróciliśmy wczoraj i jeszcze siedzę nie rozpakowana a przede mną urodzinki Lenki. Część uroczystości odbyła się u babci więc u nas będzie już bardzo skromniutko- tylko my i Chrzestna. Lenka już zdrowa a ja wypoczęta, chociaż już mnie dobijało to siedzenie samej w nieswoim domu (rodzice codziennie do pracy). Nadrabiam powolutku zaległości- troszkę mnie ominęło. Wszystkim już roczniakom składam najlepsze życzenia. Po urodzinkach napiszę więcej bo czekają mnie przygotowania. Aha i buziaki z okazji Dnia Dziecka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkiego najlepszego , szczęścia i uśmiechu na buziach dla naszych Słodziaków !!!! ❤️ ❤️ ❤️ Tuncia - ja dzisiaj zabieram małą do dentysty i boję się tego jak cholera . Apsika - wszystkiego najlepszego dla Michałka 👄 Szkoda ,że już nie piszesz . Z tego co pamiętam to byłaś na tym forum jedną z pierwszych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomnialam znowu - Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Dziecka ! Nemezis - fajny termin :) Carmen - jeszcze musialbym przetestowac ten wozek aby ze spokojnym sumieniem polecac go innym ;) Kupilam go na allegro za 329 zl z przesylka i gratisem ;) - teraz nie widze aukcji - model ten juz w tym roku nie jest produkowany, wiec trudniej go znalezc - ja skusilam sie ta waga (ktora jak juz pisalam byla mocno zanizona...) Ogolnie parasolki sa bardzo podobne do siebie. Podam namiary tez na inne nad ktorymi zastanawialam sie : http://www.allegro.pl/search.php?string=baby+design+travel&sourceid=Mozilla-search ten odpadl z uwagii na wage http://www.allegro.pl/search.php?string=baby+design+metro&sourceid=Mozilla-search o tym nie moglam doszukac sie opini na necie http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-trip-inglesina-2010-od-6-36-miesiecy-kurier-gratis-p-1128.html nad tym bardzo zastanwialam sie - a teraz widze ,ze zdrozal , wrrr bo wczesniej mieli je po 460 zl - ale raz ,ze palaka nie ma a dwa czytalam opinie i wiele osob narzekalo na kolka ktore mimo smarowan piszczaly ... w ciagu ost dni widzialam kilka tych wozkow i wszystkie byly ciche :/ i teraz juz troche zaluje ,ze jednak na ta inglesine nie postawilam zwlaszcza ,ze byla w promocyjnej cenie... http://www.allegro.pl/item965114845_spacer_baby_design_jet_7kg_pokrowiec_i_folia.html o to jest ten co my mamy - i co na plus budka ktora mozna przedluzyc (na tych zdj akurat nie widac) - cos jak w maclarenie;) raczki mozna wydluzyc , w opisie akurat tej aukcji jest ze regulacja oparcia 4 pozycje - a jest paskowa -co mnie akurat denerwuje troche... kola narazie ok , choc wydaje mi sie ,ze cos zaczyna popiskiwac jedno - a moze jestem nadwrazliwa... a na podnozku nie ma folii - wiec jak mala bedzie chodzic to pewnie bedzie wiecznie brudny... palak tez nie ma folii wiec mala slini go notorycznie , ale plam po wyschnieciu jak narazie nie ma - ma raczke do przenoszenia - wiec daje rade schodzic z nim w jednej rece i z mala w drugiej, udaje mi sie go rozlozyc jedna reka i zlozyc tez - wada ,ze palak trzeba odpinac i potem kombinowac jak dac sobbie rade bez trzeciej reki ;) Co dalej - nie mozna zamaszystych krokow robic, podbija sie dobrze ... ogolnie nie narzekam , ale moglobyc lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemizis - fajna data :) Trzymam za Was kciuki. Najważniejsze jest pozytywne myślenie .U nas na komary sprawdziła się moskitiera na łóżeczko . Chyba muszę ją wyciągnąć i przeprać , bo jak zaczną się te upały to i komary dadzą się we znaki . Carmen - moja księżniczka zawsze najpierw sprawdza czy coś się przypadkiem do jedzenia nie nadaje :D tak więc kredki muszę kupić takie specjalne dla maluchów , nietoksyczne . Ewcisko - dobrze , że powrót był ok. Nie chciałam wcześniej pisać , żeby Cię nie straszyć , ale jak pojechaliśmy do Zakopanego jakieś 3 mies. temu to podróż w tamtą stronę była super , natomiast powrót to istny koszmar ( a to tylko 3 godz. jazdy) . W ogóle nie chciała siedzieć w foteliku i niestety ostatnią godzinę spędziła na moich kolanach wyrywając się i wydzierając na całe gardło . A jechaliśmy większą grupą dużym samochodem i zależało mi żeby mała była grzeczna.Od tamtego czasu nie planuję dłuższych wycieczek jak na godzinę jazdy od domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja witam w dzień dziecka:) Wszystkiego dobrego dla wszystkich dzieciaczków!!! Sto lat dla Michasia Apsiki i dla Wszstkich roczniaków którym nie złożyam wcześniej życzeń!!!! Kasza moja mała nadal mało je, no ale troche więcej od Marianki. Dzisiaj np wypiła 90 ml mleka i zjadła pół kromeczki chleba z jajkiem bez skórki i do teraz to wszystko:( Zaraz będę dawała jej obiadek ale co z tego wyjdzie to nie wiem, mam nadzieje że zje trochę bo nie jadła nic już dobre 4 godz:( A co do podróży, no to wszystkim Wam które planujecie dłuższą podróż to polecam wyjechać na noc, albo chociaż na drzemkę dziecka to macie pewność że dziecko chociaż część tej podróży prześpi!!! Moja Wika tego dnia co mieliśmy wyjechać miała pierwszą drzemkę ok 40 min tak do 12 póżniej po 17 położyłam ją na drugą drzemkę obudziła się o 19.30 i wtedy mój M się położył spać:P no i obudziłam go o 23 bo wtedy zobaczyłam że Wika robi się śpiąca, wyjechaliśmy koło północy, mała zasnęła odrazu i spała do 5:) Jeśli chodzi o podróżowanie z nią jak nie śpi to też u nas jest tragedia, bo mała w foteliku wytrzymuje góra 30-40 min ale to naprawdę góra!!!!Także byłam naprawdę miło zaskoczona tą podróżą. Mieliśmy do pokonania aż tysiąc kilometrów w jedną stronę. Kasza wszystkigo dobrego na nowym mieszkaniu:P no i znowu nie mogę dokończyć bo mała mi nie daje............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catherine no to to dziecko sąsiadki ciężko pracuje. Nie wiem czy to dobre, bo normalnie to aż takich rzeczy się nie wyprawia. Rozumiem puścić trochę muzyki poważnej. Może ich też tak wychowywano? Ja tam daleka jestem od takiego przeładowywania dziecka. Zapytałąm o te zdolności, bo zauważyłam, że Marta ma już ulubione instrumenty, albo inaczej na niektóre instrumenty od razu zwraca uwagę, wychwytuje ich dźwięk w TV i wtedy nic się nie liczy, normalnie w pierwszej chwili zastyga. No i oprócz tańca to ona jeszcze śpiewa/mruczy po swojemu. W zeszłym tygodniu to wykorzystałam. Marudziła mi w parku, zauważyłam że niedaleko siedziały 3 osoby (z gitarą, skrzypcami i wiolonczelą), które uczyły się jakiegoś utworu. Podjechałam do nich i miałam spokój, Marta słuchała i słuchała :) Troszkę poszperałam, ale w sumie nic ciekawego nie znalazłam. Może tylko to, tak ogólnie o różnych zdolnościach: http://kebe.pl/wychowanie-i-rozwoj/rozpoznaj-talent-u-swojego-dziecka/ Wiki fajnie, że się odezwałaś. No z tego co napisałaś, to rzeczywiście nie próżnowałaś - podziwiam cię za takie samozaparcie, chęć dalszej edukacji (mnie się już nie chce, ale kto wie co życie pokaże), no i na koniec ta najmilsza część - kolejne starania :) Dobrze, że choć u was powódź nie zaszkodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catherine ja to tak myślę, że te wasze rodzinne spotkania mają jeden wielki plus - nikt się nie pokłóci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila no to teraz czekamy do 12 lipca i później wszystko wyjdzie w praniu ;) Może jednak zrobią grafik trochę pod ciebie. Kasza na Aptamilu dla rocznych dzieci jest napisane, że powinno wypijać 510ml, no ale reszta to wiadomo posiłki stałe. Twoja Marianka wypija bardzo dużo wody, może przez to brzuszek jest ciągle pełen i nie chce jeść. Z drugiej strony przy takich upałach nie ma się co dziwić, że spragniona. Może by jedzenie bardziej płynne robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja życzę wszystkim naszym dzieciaczkom wszystkiego najlepszego w dniu ich święta. Szczęśliwego dzieciństwa! :) Apsika dla twojego Michasia extra całusy z okazji 1 urodzin :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznac sie która z was to Jo Mitura? Bo nie wiem kogo mam przyjac na FB:p A po fotce nie kojarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu ja wiem kto to :) Przyjmuj bo to jedna z nas :) A ty masz może konto na NK? Bo wydaje mi się, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia a co ciekawe to ja Cie nie szukałam :p nie wiem skad i jak ale pojawiłaś mi się w propozycjach znajomych:D poważnie a może szukałam Cię kiedyś na samym początku jak podawałyśmy sobie dane do nk i fb a teraz "inteligentne urzadzenie" Cię znalazło?:) Na nk nie umiem Cię znaleźć:( przesle Ci linka na fb ,byc moze masz w ustawieniach zablokowane wyszukiwanie czy cos Kasza noooo prosze Mala na swoim Wy na swoim....nono nie za dobrze?:) a powaznie,to wszystkiego dobrego w nowym mieszkaniu...wiesz co do nowego mieszkania powinno teraz być?:P a z szampanem nooo wiesz sfermentowany napój musujący marki ruskiej ...i tyle...napisałam szampan bo bardziej z premierą mi się kojarzył:classic_cool: Mamo E probowałam zacząć dzisiaj diete ale m.,z okazji dnia dziecka zabral nas na pizze no i pizzy nie lubie ale salatka z czterema serami i winogronem plus guiness nie sprzyja diecie:(no wiec od....jutra:D napisze Wam co moj M.,zrobil bo nie wytrzymam a potem doczytam dalej... pojechalam z sasiadka na zakupy spozywczo-chemiczno-warzywno-owocowo-rzeznikowe i oswiadczylam kategorycznie ,ze nie biore Kubusia ,mam dosc pchania wozka ,trzymania go,wykladania towaru,wyrywania mu tego co sciaga z polek (co Wam bede tlumaczyc) zostawilam go w domu z M.,i cale szczescie bo bylo tyle ludzi jak przed Bozym Narodzeniem, wracam do domu po 4 godz moja rodzina gotwa na pizze pytam Kuba jadl ...no jadl pytam co...noooo danonka mowi Tomek para szla mi juz uszami,po pierwsze nie daje danonkow a po drugie Kuba jadl zupe o 11.30 ,m mial mu dac drugie danie o 15.00 a byla 18 no wiec rozbieram sie i grzeje jesc malemu ..obraza na mnie bo przeciec MOGE MU DAC KAWALEK PIZZY...myslalam,ze moje spojrzenie strzela piorunami ale nie....okazalo sie ,ze nikt nie padl porazony....nakarmilam Kube zjadl bez wybrzydzania cale pure warzywne i mieso czyli byl glodny mowie do Tomka ,przynies pampersa przewine jeszcze Kube...na to Tomkowi wyknelo sie...ale ja go przewijalem dopiero... pytam dlaczego Ty....no bo tata pojechjal gdzies....myslalam,ze eksploduje pytam spokojnie Tomka dalej... okazalo sie,ze tylko ja w brzydla pogode mam sie ciagnac wszedzie z dzieckiem mojMaz wymyslil sobie sposob musial jechac do mechanika i sklepu 20 km w jedna strone wiec uspal Kube i zostawil dzieci same ...myslalam ,ze go zabije,oczywiscie poklocilam sie z nim ...a najgorsze jest to,ze on nie rozumie o co mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na naszym blogu. Duniu jakie śliczne zdjęcia z Wielkanocy - nie ma to jak refleks :) Fasokowa Mamo a Kinga jaka do ciebie podobna - ma chyba również twój uśmiech :) Jaki śliczny chłopczyk wyrósł z Antosia od Pimach :) Nemezis a może wstawisz jakieś rodzinne foto z Komunii? Kasza na tym ostatnim zdjęciu Marianka bardzo podobna do Sama. Dziewczyny z zaległościami fotkowymi, wstawcie coś nowego :) MamoE, Kasza a skąd pomysł na takie a nie inne drugie imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsika stooo lat!!! dla Michasia! :* 👄 ❤️ Shila, hmmm no ja np wiem, że mam problemy z poziomem prolaktyny wiec robie badanie PRL. Mysle , że jak powiesz w lab. ze chcesz sobie sprawdzic hormony to bedzie ok. No ale może Ganetka Ci podpowie lepiej w tej sprawie... :) A może ja zapytam mojej cioci jutro jak to wyglada i jutro bede mogła Ci konkretniej odpowiedziec :) Vikusia witamy i cieszy , że w takim dobrym humorze do nas wracasz!!! :) Lusia dzieki za te wszytskie linki! i podpowiedzi bardzo bardzo!!! :) 👄 Zizu ja jeszcze planuje zakup czegoś takiego dla Wita - alternatywa dla lamiacych sie kredek :) http://allegro.pl/item1048277239_znikopis_tomy_megasketcher_6555_ssp_311.html Kasza faktycznie Marianna malutko je. Robilas jej morfologie czy wszytsko ma w normie? ja chyba jutro poprosze o skierowanie na morfologie, żeby sprawdzic czy wszytsko ok, bo tez Witas niejadek... To tak w skrócie ... zycze dobrej nocki, przede wszystkim spokojnej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde joolaa nie chcę cię jeszcze bardziej podsycać w tej złości, ale ja w tej sytuacji to chyba bym wyszła z siebie. Już samo czytanie powoduje u mnie wzrost ciśnienia. Przy twoim M, mój to anioł. M sobie to wszystko nieźle wymyślił, ale sądzę że to bardzo nie w porządku w stosunku do Tomka. Żeby tylko on się nie zaczął złościć na Kubę, no bo jednak nie do niego należy opiekowanie się/karmienie/przewijanie i nie wiem co jeszcze. No i też Tomek jest postawiony w trudnej sytuacji, bo z jednej strony nie chce podpaść tacie, a z drugiej widać, że jednak troszkę walczy o swoje wspominając niby to przypadkiem o tym co robił. Co z jego wolnym czasem? Przyznam, że dziwię się, że twój M tak lekko podchodzi również do zostawiania dzieci samych w domu. Twardy orzech masz kochana do zgryzienia. Ty mądra babka jesteś i wiesz jak się zemścić na M. Tyle, że tu to trzeba wymyślić coś co zostanie mu w głowie już na dobre. No bo nie ma co ryzykować i czekać aż nie daj Boże coś złego się stanie pod twoją nieobecność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×