Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Mam nadzieje ze ten powyzszy wpis jest tylko czyims glupim zartem i Nemezis wkrotce sie do nas odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczymny bo ja pozapominalam hasel na bloga wejdzie i s[prawdzie prosze czy przed porodem jak zostawialysmy namiary na siebie nemezis nie zostawila swojego numeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam bloga, niestety nie ma tam do Nemezis kontaktu, nie ma jej też na Fb, a była, nie ma na Nk.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wstrząśnięta tym pomarańczowym wpisem i mam nadzieję ,że okaże się on tylko bardzo głupim żartem !!!! Kasza -zdrówka dla Marianny !!! Jeśli chodzi o Ikeę to tam nieudany zakup można zwrócić , trzeba mieć tylko paragon . Nie dziwię się ,że się popłakałaś !!! Takie piękne włosy !!! Ale tak jak pisze Dunia , włosy odrosną , a po drugie teraz chyba jest łatwiej i wygodniej :) Gonia - gratulacje dla Emilki !!! Najważniejsze ,żeby o butlę się nie upominała . Jeśli chodzi o pampki , to u nas już od ok. 3 mies. w dzień biega bez , ale na noc muszę zakładać pampersa :( Niestety podkłady pod prześcieradło , ani pieluchomajtki się nie sprawdziły , bo po pierwsze mała lubi spać w różnych pozycjach i np. na poduszce w pozycji embrionalnej :o po drugie jakby się zsikała to strasznie dużo jest rzeczy do przebrania i po trzecie ze względu na to ,że jest to noc i spanie raczej długie to nie chciałam ,żeby leżała na mokrym prześcieradle . Pieluchomajtki z kolei po prostu przeciekały i trzymały wilgoć , tak więc wróciłam do starych dobrych pampersów :) Ale tak to jest jak człowiek chce udoskonalić doskonałe :p Ewcisko - pisz kochana co u Was , chyba że specjalnie tak zwlekasz ,żeby budować napięcie :D Dunia - Zuza jest oburęczna ,że się tak wyrażę :) Był taki czas ,że praktycznie wszystko robiła lewą ręką , ale zaczęłam ją porawiać i teraz większość robi prawą . MamoE - u nas powodem problemów skórnych zawsze było mleko , potem doszły też brzoskwinie i truskawki :( Dziewczyny bardzo Was proszę , umieszczajcie też zdjęcia na naszym forum , a nie tylko na fb czy nk , ja nie mam tam konta i nie mogę Was i Waszych pociech pooglądać , plisss:) Pozdrawiam Was bardzo gorąco , buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc:(((((((((((
napiąłem ta informacje ponieważ Paulina często pisała na tym forum nawet sam pisałem jak Maksiu się urodził . Jak również chciałem zęby o niej pamiętano i wypominano jaka wspaniała kobietę kochającą matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezu Pauliny Nie rozumiem , co sie stalo? Co z dziecmi?Przeciez mieliscie wyjechac? Czy jakos mozemy pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc - proszę przyjmij nasze najszczersze kondolencje! Jest mi niewymownie przykro.......Może być Pan pewny, że będziemy wspominać naszą kochaną Nemezis jako wspaniałą, dzielną, odważną kobietę wspaniałą matkę, serdeczną koleżankę, z którą dzieliłyśmy nasze radości i smutki przez ten czas istnienia naszego forum... Dziękujemy, że pamiętał Pan i zawiadomił nas... Jeszcze raz, szczere kondolencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc - przyłączam się do pytania mojej koleżanki, jeśli możemy jakos pomóc, jakkolwiek, to proszę do nas pisać...proszę o tym pamiętać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - bardzo Wam współczuję , to wielka tragedia stracić najbliższą osobę ,żonę i matkę :( Chociaż znałyśmy się tylko wirtualnie , to będzie Jej nam bardzo brakować :( Jestem kompletnie rozbita, brak mi słów by opisać żal ... Dziękujemy ,że nas Pan zawiadomił . Nemezis - spoczywaj w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , no blagam was! Ktos wpisal sie na pomaranczowo podajac sie za meza Nemezis a wy mu uwierzylyscie :O Zwariowalyscie ! Jaja sobie ktos robi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc:(((((((((((
nie wiem czemu tu pisze nie wiem w ogóle co robię :(((ale może dlatego ze tu mnie nikt nie zna:( Miala przyjechać do mnie.mieliśmy być szczęśliwi już było wszystko załatwione. nagle otrzymałem smsa ze jest w szpitalu żebym wracał jak najszybciej guz nieoperacyjny :( Paulinka jednak podjęła ryzyko operacji niestety nie obudziła się już :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54......... ................... Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54........13//17..11,9kg//81 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56...........1 3..... .9250//74 zizu77.............Zuzia......21.05....3330/56.........2 lata....12kg/92 Carmen37...... Witold......23.05...3500/55........17.....11,5//82 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...24 ....16.8kg/98 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// catherine_.........Laura.......05.06.....2950/50......... ./.....9350//75 Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........21/7 . ..12.3//85 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........21/ .......12kg/86 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......10/1....10400/79 AniaP..............Martusia.....13.06....3310/50.....17/0 ...13200/ok 83 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .16//7....10200//81 Shila2...............Filipek......14.06....4240/58.... 19/19.....14800/91 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam...........Antosia.....15.06...3090/51......17/15 ......13,8/84 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58....1 1//15..10.5/84 annnnnnna.........Michał......16.06....3360/??......1 11 / 22..12400/89 Gonia................Emilia........16.06....3040/50....2l ata 4m....14,5//94 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51.....10 ....9.750//77.5 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........12//9.. 9570// myszka79.......Maja.........21.06....3212/51.......10 /00.....11000/ 72 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58.....0// 28.....18/104 nemezis2882.....Milena......24.06.....3300/54....... 15/10....12000/84 Sztorm............Jaś.......25.06.....3550/56..... . 22m-ce ..13/86 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....10/29.. ...10/76 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 14/29 ...11200/83 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....12 kg/86 DRUGA TURA (niekoniecznie na czerwiec) termin porodu plec sztuk Nemezis2882 ......14.02.2011.........s............1.......Maksiu Catherine Gonia .........Lily .....19.05 .2011.....3360/50........5m....6440/62 Jagoda ...............12.08.2011.........sn......3750/59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej kafe swiruje chyba prawda? bo ja nie widzenowych wpisow od swojego ostatniego a widze na liscie tematow ze sa juz nowe gggrrr mam nadzieje ze ta cala sytuacja nie dzieje sie naprawde i ze jutro juz kafe jak i nasz temat wroci do normalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi sie odblokowalo... Jagoda ja tez mam nadzieje ze to wszystko to jest pic na wode...;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm????to jakieś żarty??? Ciężko mi uwierzyć żeby ktoś był aż tak bezduszny!!! Co nie zmienia faktu że chciałabym zeby jednak okazało sie to nieprawdą:( Ale Mężu Nemezis bardzo mi przykro,przyjmij moje kondolencje,uściski dla dzieciaków,bądźcie silni!!! Miałam napisać coś więcej ale jakoś nie dam rady,może jutro spróbuje coś skrobnac:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc moje najszcersze wyrazy wspolczucia,jezeli jest cos w czym moge pomoc prosze pisz na moj adres microa@gmx.at a Nemezis Nasza Kochana pozostanie sadze w pamieci kazdej z nas jako wyjatkowa Mamuska czerwiec2009. tak dziewczyny,ta smutna okolicznosc i wpis u Kaszy na FB sprowokowala mnie aby tu zajrzec.... wiem pewnie kazda z WAs sadzi ze olalam i zapomnialam,otoz nie,ale czasem w zyciu czlowiek potrzebuje czasu,zamyka jakis etap i zwiazne z tym tematy tez chce gdzies pozostawic badz odsunac na potem i tak tez jest ze mna...wiec wybaczcie moja nieobecnosc,myslalm kiedys nawet czy jeszcze nasze forum istnieje a tu prosze prosperujecie KOchane Mamy! co u nas....... mieszkamy od sierpnia w B-Bialej,Beni rozwija sie mowi i psoci,od wrzesnia chodzi do przedszkola(czesciej badz rzadziej)ja narazie nie pracuje i zaczynam w koncu odwlekany kurs prawa jazdy.tata Benjamina odwiedza Go raz w m-cu,ja poznalam kogos ale szybko okazalo sie ze tykamy w odwrotna strone,chyba musze pobyc sama z Benim a czas pokaze....musze zrobic prawko a potem ostro rzucic sie na rynek pracy,potrzeba samorealizacji i niezaleznosci musi byc odhaczona;) to tyle tak na szybko i w skrocie....nie nie obiecuje ze bede zagladac znowu i nic poprostu do nastepnego razu ,sciskam WAs Mamusie te na ziemii i w niebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm????to jakieś żarty??? Ciężko mi uwierzyć żeby ktoś był aż tak bezduszny!!! Co nie zmienia faktu że chciałabym zeby jednak okazało sie to nieprawdą:( Ale Mężu Nemezis bardzo mi przykro,przyjmij moje kondolencje,uściski dla dzieciaków,bądźcie silni!!! Miałam napisać coś więcej ale jakoś nie dam rady,może jutro spróbuje coś skrobnac:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, chodze jak zakrecona. Tez ciezko wyobrazic sobie ze ktos by mogl miec takie "poczucie humoru". I ciagle mam nadzieje, ze Nemezis sie zaraz odezwie i wyprostuje sytuacje. Chociaz, wlasnie, ciezko zeby ktos sobie tak zartowal... Diagnoza "nieoperacyjny" wcale nie oznacza, ze czlowiek nie chce walczyc i jednak wierzyc w cuda, szczegolnie gdy ma dla kogo i po co zyc. Jesli tym razem medycyna miala racje to... Nie wiem, czy gorsze dla mnei byloby odchodzenie powoli, w bolu i ze swiadomoscia, ze minie mnie cale zycie moich dzieci, nie wiem czy mialabym odwage na codziennosci w tym okresie zycia. Nie wiem czy nie podjelabym jednak ryzyka, jak nemezis. Nemezis_____ gdziekolwiek jestes dziekuje ci za to, ze pokazalas ze mimo pod gorke w zyciu mozna isc dalej z prostymi plecami i nowymi marzeniami, ze mialas sile walczyc o swoje szczescie i podejmowac odwazne decyzje ❤️ Taka pozostaniesz w mojej pamieci ❤️ A Twoim najblizszym sle najserdeczniejsze wyrazy wspolczucia. Kiedy smutek i zaloba przycichna, mina, ulozycie sobie zycie a Nemezis bedzie nad Wami czuwala i slala dobre mysli gdziekolwiek jest i bedzie. Rany, naprawde chcialabym wierzyc, ze to niesmaczny zart....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie chce mi sie wierzyc, ze to prawda. Jednak kto bylby az tak bardzo zwichrowany psychicznie ,aby w taki sposob sobie "zartowac"... tak czy tak tragiczne to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganetko - ja rozumiem taka potrzebe odciecia sie, choc szkoda, ze nie ma Ciebie tutaj z nami. Zycze powodzenia w ukladaniu sobie zycia na nowo. I jednak mam nadzieje, ze nie zapomnisz o nas, a te froum przetrwa do Twojego powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rownież jestem wstrząśnięta ta wiadomością i tez mam nadzieje ze to nieprawda. Mysl o osieroconych Milence, Maksiu i Martynce napawa mnie takim smutkiem, ze nie mogę powstrzymać łez. Mężu Nemezis tobie tez bardzo współczuje, obys odnalazł teraz w sobie mnóstwo sił ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganetko_____ pamietaj, ze myslimy o tobie czesto, kibicujemy ci z calego serca. Gdy najdzie cie ochota, koniecznosc to pisz - o dobrych czy zlych rzeczach. Co ci na sercu lezy. Kazda z nas lapie czasami oddech od "cyber zycia" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gościu wyrazy współczucia. Weszłam na forum akurat kiedy toczyła się dyskusja, ale tak mnie ta wiadomość zaszokowała, że nie byłam w stanie nic napisać ... Mam pytanie, czy wasze orientujecie się kiedy wymienić fotelik na większy? czym się sugerować: wagą dziecka czy wzrostem? Któraś z Was tak fajnie kiedyś o tych parametrach ;) pisała. Teraz Wam trochę pomarudzę. Mam nadzieję, że moja obecna ciąża i to, że nie poświęcałam Tosi tyle czasu ile bym chciała nie odbije się na niej negatywnie. Niemal całe lato przeleżałam w domu, bo kiepsko się czułam i wyjście na dwór graniczyło z cudem. Pogoda była świetna, a ja leżałam i ryczałam z bezsilności. Na pomoc matki nie miałam co liczyć, słyszałam i słyszę od niej tylko: musisz radzić sobie w jakiś sposób sama. Teraz z racji wielkiego brzucha i ociężałości też nie bardzo uczestniczę w jej zabawach, nawet pochylić się nad stolikiem jest mi ciężko. Brzuch dosłownie zajmuje ponad połowę długości moich nóg! Na prawdę mam już dosyć! Na dodatek brzuch często jest twardy... Tak mi jej szkoda, przedszkole czy żłobek też odpada, bo do południa jest mi słabo! Masakra! Więcej dzieci nie chcę mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×