Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Dziewczyny,trafiłam na to forum szukając informacji o ciąży.Z całą pewnością mogę do Was dołączyć,bo moja Dzidzia urodzi sie wg obliczeń 2 czerwca. Dziś byłam na usg bo wczoraj dostałam tak silnych bóli w dole brzucha, ze wstać z łózka nie mogłam.Ale cale szczęście z maleństwem jest wszystko ok , mam tez wydruk z usg , co prawda trudno czegokolwiek sie dopatrzeć ale ja już wyobrażam sobie-\\\"to chyba nóżka,\\\"a to chyba pupa\\\"..ale jestem szczęśliwa!!!! mimo ze to była nie planowana ciąża i byla dla mnie wielkim zaskoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najna....bark mi słów, bardzo przykre....mój mąż aż zaniemówił. Trzymam za Ciebie kciuki!!!! OliOla to nawet nie az tak daleko siebie mieszkamy bo ja w okolicach Newcastel:-) Gosieńka witaj i odwiedzaj nas często:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez troszke jestem smutna....przestały mnie bolec piersi, a tak zazwyczaj bywa przed okresem :-( Najna wspolczuje Ci z calego serca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana mama
najna tak mi przykro aż nie wiem co napisać bo wiem jak Ci ciężko! Bądź dzielna kobieto, trzymaj się cieplutko. Uściski... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana mama
Gratuluje Gosieńka613 i witaj w grupie przyszła mamusiu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najna - wiem, że żadne słowa nie uśmierzą bólu.... :( Trzymaj się cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaplanowalam ciaze z przyjaciolka tzn.chcialysmy razem rownoczesnie zajsc w ciaze i ja czekalam na nia 5 mci ona tez dzisiaj dowiedziala sie z testu ze jest w ciazy ale zesmy plakaly ja urodze 13 a ona 26 a nasze mlodsze dzieci sa w tym samym wieku ....ale fajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacięcie
Najna, tak mi przykro kochana... :( Przesyłam Ci moc pozytywnych myśli!! Trzymaj się kobietko i nie poddawaj! Miesiąc lipiec jest też piękny :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najna kochana na pewno żadne słowa Ci teraz nic nie zmienią ale na pewno jeszcze wszystko przed Tobą!!! Będziesz mamą! Ciąża to zawsze wielka niewiadoma a tak na samym początku jest największe ryzyko, każda z nas nie może być niczego pewna. Sama się strasznie boję o siebie, wciąz nosze na rękach mojego Synka, on waży ponad 10 kg, muszę go włożyć do łózka, wyjąć - bo jak ma wyjęte szczebelki to oczywiscie ucieka z łóżka :) tak samo z wyściem na spacer, też muszę go wnieść po schodach, znieść. Też już chcę wszystkim powiedzieć że jestem w ciąży a równocześnie nie wiem czy nie za wcześnie. Ktoś tu napisał że najna może się nadwerężyła a ja co dzień dźwigam. Tez nie mam pewności czy w brzuszku wszystko w porzadku. W pon ide na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa1
najna nawet nie wiesz jak smutno zrobiło mi się dzisiaj rano jak przeczytałam o Tobie. Bardzo mocno Ci współczuje chociaż wiem że nic nie ukoi Twojego bólu. Brakuje mi słów.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa1
najna nawet nie wiesz jak bardzo smutno zrobiło mi się po tym jak przeczytałam o Tobie. Wiem ze żadne słowa którejkolwiek z nas nie ukoja Twojego bólu. Brakuje mi słów...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa1
Przepraszam za powtarzanie się. Wyskoczył mi błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najna, tak mi przykro, nie ma słów, które dodadzą Ci otuchy. Jedno jest pewne. Na pewno jeszcze będziesz Mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny. kochane jesteście. Teraz przynajmniej wiem ze trzeba poczekać zanim sie powie rodzinie. Teraz musze uświadomic wszystkich ze jednak nie będzie dzidzi. Jakos daje rade bo to dopiero był poczatek. Może lepiej ze to teraz to sie stało bo mogłoby sie zdarzyc w 5 miesiącu - wtedy byłoby o wiele trudniej. Lekarz kazał abym zrobiła miesiąc przerwy w staraniu sie i od grudnia zaczeła próbować ponownie. tak więc chyba juz nie bede do was zagladac. Musze się wyluzować i przestac o tym myśleć. No chyba że w czerwcu. A wy o siebie dbajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa1
Całym sercem jesteśmy z Toba najna. Mam nadzieje że juz niedługo znów ujrzysz te dwie kreseczki. Pozdrawiam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, ja rowniez dostalam @ dzis rano... # dni po terminie, a juz myslalam, ze starania sie powiodly. Moze to opoznienie przez podroz i antybiotyk??? Chociaz leczac sie na zapalenie pecherza uprzedzilam lekarza, ze moge byc w ciazy i przepisal mi antybiotyk taki, ktory ciazy teoretycznie nie powinien zaszkodzic. A moze bylam w ciazy i poronilam???? Mam normalny okres, brzuch tez boli tak jak zwykle.... Coz, moze nastepnym razem sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana mama
Hej dziewczyny mam mały problem strasznie mnie kłuje dziś jeden jajnik, normalnie dziwne uczucie jak przy owulacji. Trochę się martwię bo to dopiero 6 tydzień ciąży!!! Czy któraś z Was tak miała na początku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJNA-wiem ze to jest straszne i nie ma slow aby ukoic ten bol ,,odpocznij nie wiem jak wasza sytuacja wyjedz zmezem chocby na wekend badzcie blisko siebie ,i nie opuszczaj nas calkiem wpadnij kiedys zawsze bedziemy pamietac.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatko mega wariatko...szkoda ze tym razem się nie udało ale w lipcu tez może być pięknie! Trzymam mocno kciuki:-) Zakochana mamo mnie tez dopadał taki ból ale 2 tyg temu (4 tydz), zaczęłam więcej odpoczywać, polegiwać no i nie robić mega zakupów i przeszło.Spróbuj pozbyć się części obowiązków i mam nadzieje ze i Tobie pomoże. A ja od tygodnia chodzę z bólem głowy, zaczyna sie ok południa i każdy krok to jakby walenie młotkiem w głowę. Nigdy nie miałam takich boli głowy!!! Czy któraś ma podobny problem, a możne wiecie jak sobie z tym radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
Najna tak strasznie mi przykro ze az nie wiem co Ci napisac. Przytulam Cie mocno:-*** U mnie tez nie za ciekawie we wtorek ta mnie bolal brzuch ze skonczylam prace i nic nikomu nie mowiac poszlam do szpitala. czekal tam juz na mnie moj chlopak (on pracuje w szpitalu) i spedzilam wpierw 3 godz czekajac na ostrym dyzurze. Normalnie bym sie tymi bolami nie przejela ale z moich obliczen jestm w 6 tyg i 4 dniach ciazy bol mialam od kilku dni pogarszajace sie no i (tylko teraz sie nie schizujcie dziewczyny) sama swietnie pasowalam do obrazka ciazy pozamacicznej. Zostalam ogladnieta przez mloda juniior doctor i po kolejnych kilku godz i konsultacji z pania ginekolog przyjeta na oddzial. Wbili mi w lape cholerny wenflon (co za ironia: ja uwielbiam to robic innym ale jak przychodzi do wbijania mi igiel to dostaje zaj***). Musialam zostac na noc na obserwacji i czekac na usg. Oczywiscie nie bylabym soba jakbym w srodku nocy nie postawila oddzialu na nogi-idac do kibla straciam przytomnosc-Jezu mialam taki 'zjazd' jak nigdy w zyciu biedne pielegniarki dziewuszki w moim wieku , jak juz sie zalalam potem i mi puls skoczyl do 120 juz chcialy wolac lekarza. A najgorsze bylo to ze ja nie moglam nic powiedziec mialam takie dziwne cisnienie w uszach i ja wiedzialam co zrobic ale nie moglam im powiedziec. Na koniec zaczelam rzygac. I po 10 minutach mi przeszlo ale po tym juz nie moglam sama do kibla nawet isc ;-/ Rano skonczyla mi sie kroplowka, bylam juz glodna jak wilk a nic nie moglam jesc bo w razie jakbym miala miec operacje to nie mozna. No i mialm usg i widzialam swoje dziecko! Takie male okragle. I w sumie mj chlopak mial racje moj okres byl 31 sierpnia i zrobilismy to 6wrzesnia a nie jak ja myslalam tydzen wczesniej (mam PCO wiec moje okresy bywaja rozne). Najwazniejsze dziecko jest w dobrym miejscu tylko ten bol stad ze mam PCO i jedna cysta mi sie zrobila wieeeelka i zbiera mi sie w niej plyn. Ale ufff odetchnelam chociaz przez moment bylo nieciekawie. Teraz leze sobie do konca tygodnia w lozku i juz mnie trafia. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsika doczytałam się ze mamy ten sam termin porodu (2.06.09) :-) Tak wogole to ja tak jak Apsika nie mam żadnych objawów ciąży, nie rzygałam ani razu, humorów nie mam ,zachcianek tez nie .Moze później mnie dopadnie..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza22 to rzeczywiście przeszłaś koszmar! Najważniejsze ze wszystko już jest dobrze, czego życzę Ci z całego serduszka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorciasocho
właśnie wróciłam od gina->szok-> na usg 2 pęcherzyki.za 2 tyg będę wiedziała czy to bliźniaki czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moga przestac bolec piersi w ciazy?Mnie przestały,wiec zbliza sie chyba okres.Czy bolace piersi sa wyznacznikiem ciazy? Prosze odpowiedzcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beees
witam wszystkie mamy czerwcowe, jeszcze poczekam, bo do lekarza idę za tydzień, może do was dołączę... najna przykro mi. staranowa jestem w identycznej sytuacji, choć nie wiem w jakim wieku jest twoje maleństwo, mój synek ma 16 m-cy i na pewno ponad 12 kg. Są sytuacje gdzie muszę go podnieść, przenieść, inaczej się nie da, czasami nawet nie chcę inaczej, bo im bardziej uważam na podnoszenie, tym bardziej za tym tęsknię. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana mama
Kasza22 najważniejsze że wszystko w porządku ale sytuacja była ciężka!!! Ciesz się dzieciątkiem i uważaj na siebie, odpoczywaj za dwoje :-). Wiktorciasocho powiem Ci szczerze że ja bym tam chciała bliźniaki. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałam się do was przyłączyć. Nie wiem jak to sie liczy ale od ostatniej @ minęło juz 6 tygodni nie wiem który to tydzień ciąży, ale dzisiaj ide do lekarza, strasznie sie boje. Ale kobietki powiedzcie czy to normalne ze tak zle sie czuje, mam straszne mdłości i wymioty i nie tylko rano ale cały dzień. I do tego problemy ze snem, cały dzień bym spała ale niestety nie moge bo pracuje a potem w nocy nie moge zmruzyc oka. To moja pierwsza ciąża i boje sie czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane i ja wczoraj zrobiłam test... wyszedł taki bladzioch, dzis zrobiłam kolejny i jest na pewno. Blada ta kreseczka ale jest!! Udało sie! Załapałam sie na czerwcówki :) Trzymam za was kciuki! pozwole sobie zaglądac do was czesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×