Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

to może tutaj zapytam o mój problem, bo ja też mam być czerwcową mamą... czy dokuczają wam dziewczyny bóle brzucha? takie, jakby u dołu, przypominające przetrenowanie? co z tym robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E, szczerze to ja rowniez wolałabym szybciutko wyjsc do domu:-) Oj nie lubie szpitali, jak sie dowiedziałam o ciazy to najgorsze było dla mnie swiadomosc chodzenia do lekarzy no i ten cholerny porod w szpitalu własnie:-) A taka wizja porodu i szybkiego powrotu do domu jak njabardziej mi pasuje:-) Niestety jestem zdana na własne siły, no i mojego:-) mama jest za słaba na przylot a tesciowa..... no coz wole sama:-) Ale rowniez jestem pozytywnie nastawiona, troszke czasu mi to pewnie zajmie ale sie naucze co i jak:-) Kasza, o Tobie to moge powedziec, ze nudno w zyciu nie masz:-) Ciagle cos sie dzieje:-) Ale widze, ze silna kobietka z Ciebie i dasz sobie spoko rade:-) Umiesz walczyc o swoje i to sie liczy. szkoda tylko, ze teraz jak wazniejszy jest spokoj to Ty wciaz na wysokich obrotach jestes:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, ale ja mysle ze Kasza wlasnie na zwolnionych obrotach by zwariowala ;) :p bardzo indywidualna osobowosc :) kobieta zywiol! Myszko, trzymam kciuki zeby wam bylo jak najlatwiej, my to przechodzilismy 3 lata temu, na dodatek ja po cc i po kilku dniach dostalam zakarzenia (z mojej winy bo zamiast odpoczywac po powaznej operacji ja na szybkich obrotach, no bo przeciez trzeba bylo). Bardzo wazne jest kochana nie wstydzic sie prosic o pomoc, jak masz kolezanki blisko ciebie to niech ci pomoga, nawet jesli chodzi o glupie zakupy a zobaczysz jak duzo to bedzie znaczyc. Wychodzi na to ze my tez bedziemy sami i tym razem, no ale juz to przerabialismy wiec nie taki diabel straszny. Poza tym, zacznij jak najszybciej chodzic do baby clinic i poznawac inne mamy, a naprawde szybko zawiera sie znajomosci poprzez maluchy, sama zobaczysz. Taki network jest bardzo pomocny, szczegolnie na samym poczatku. Szkoda ze blizej siebie nie mieszkamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E, z ta Kasza to chyba masz racje co za kobieta:-) Wulkan pomyslu i energii:-) Kasza, wielkie brawa dla Ciebie:-)))) A szkoda wielka, ze nie mieszkamy blisko:-( Niby w jednym miescie a jednak. Tak samo mam z kolezankami, zadna blisko nie mieszka, wiec na wielka pomoc nie licze. Powiem Ci, ze jestem tez z tych co lubia sobie same dawac rade:-) i o pomoc poprosic to ciezko ... i jak tam cisnienie???? I jeszcze tylko prosze wyjasnij mi, czy ta decyzja o drugiej ceasarce juz zapadła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza ja mam co 3 tygodnie usg do tej pory bylo moze ten lekarz jakis byl zly c robil ja przed ciaza 51kg 158 a teraz 71kg to horrorek bo ja to dopiero mala kopa siana jestem ale powiem wam ze w domu jednak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !!!! Oto wiadomosc od naszej kolejnej, dumnej Mamusi-Fasolkowej Mamy!!!!:-):-):-) GRATULACJE!🌼 \" Mala Kinga przyszla na swiat dzis o 10.35. Wazy 3350, mierzy 54 cm, 10pkt:-D. Jest sliczna!nJa dochodze do siebie po cc. Fasolkowa mama juz z fasolka:-D\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie MONIK85...........24.......1.06......C......N ATALKA.............Łódzkie Mum2be..............30....2.06.......s........Tymuś..... ......Katowice carmen37...........24....2.06........s..........??????.. .. .......małopolskie lilianka09............26....2.06........c......Malwinka. ......mazowieckie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............32....4.06........S........ ?? .......................Stany Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...............Łódź czarunia............34....8.06.........c........Wiktoria ........Świnoujście gonzallo..........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?......Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…URODZINKI….WAGA/WZROST..........IMIE Pimach………........10.05....35 tc....2850/54 cm.......cc.........Antoni Fasolkowa mama..21.05...............3350/54...........cc.........Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
Mysza i Mamo E juz nie slodzcie tak bo sie zawstydzilam:-P ; ale ja juz jestem na zwolnionych obrotach:-P juz wolniej nie moge i dostaje pierd**** :-P chociaz chcialabym zeby moje zycie bylo tak cudownie poukladane...nie da sie roznioslo by mnie;-/ mama E pisze o robieniu zakupow przez znajomych; a ja juz wczesniej wspominalam chyba ale OTWORZYLI MI DZIS LIDLA NA KONCU ULICY masakra ile ludu dziadkow sie zbieglo samochody jezdza bbbrrrr tyle dobrego ze piechota 50 sekund:-P wiec po porodzie nie bedzie problemu z zakupami... Nemezis moze maszyne mial stara? a Ty wiesz ze w ostatnich 5tygodniach Bobas przybiera po 20 gram na dzien?policz ile ci zostalo i zobaczysz ze lekko 3 kg bedzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj az mi sie łezka w oku zakreciła:-) FASOLKOWA MAMO!!! GRATULACJE!!!! Tysiace buziakow i usciskow dla całej Trojki, juz w komplecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunciu-nie,jest tylko morze;)i hitlerowski obóz koncentracyjny do zwiedzania.Można też pojechać taką specjalną ciuchcią;) dosąsiednich miejscowości.My kupiliśmy namiocik plażowy i spędzaaliśmy na plaży po 5-6 godzin.Hania już wtedy umiała sama siedzieć.Zaletą tego miejsca jest to,że nie ma rozbrykanej mlodzieży-więc raczej jest spokojnie,ale też nie ma się gdzie rozerwać.Natomiast w tym roku moi rodzice wezmą Hanię na kilka dni do Rabki-bo już jest troszkę większa i może pójść do wesołego miasteczka czy nawet do muzeum kolejnictwa w Chabówce.W zeszłym roku nie było sensu.Chodziliśmy tylko po parku zdrojowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
ooooo Fasolkowa GRATULACJE!!!!!!mowilam ze bedzie w czolowce gdyby nie falstart Primach to z moimi przepowiedniami bylaby pierwsza:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Fasookwa Mamo - GRATULACJE! Witamy kolejna forumowa dzidzie:) dzieki za super info Marteczko:) Ciekawe, ktora nastepna:)? ja mialam we wtorek badania i maluszek wazy 2500, jak myslicie ile moze jeszcze przytyc przez ten osttani m-c (juz nawet mniej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum2be masz super brzusio. Ale wysoko chyba nie? A jaka usmiechnieta. Tak trzymac:) Nemezis masz normalny brzuch. Wcale nie za mały, takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Kasza - wlasie doczytalam... naprawde 20 gram dziennie.. hmm zaraz policze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G-R-A-T-U-L-A-C-J-E 🌼🌼🌼🌼 FASOLKOWA MAMO!!! 🌼🌼🌼🌼 ps. az sie rozbeczałam i ciesze sie że kolejne zycie przyszło na świat!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 JESZCZE RAZ GRATULACJE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza a co muszynianka pomaga na spuchniete nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Joolu zapomniałabym spytac, jak Ci sie film podobał??? Tez mamy zamiar sie wybrac na weekendzie do kina na ten film:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuncia-moj brzuch stopniowo sie obniza,ale w dalszym ciagu zadnych boli,no nic sie nie dzieje!!!!!!wiem,ze to jeszcze1,5 tyg,ale w sb sie biore za okna.Tak zazdroszcze naszym rozpakowanym mamom............a w ogole woda mi sie zbierac zaczyna i powoli puchne,na szczescie obraczke juz sciagnełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko 79 ---- Mnie to przedwczoraj strasznie drapało wszedzie gryzło,wczoraj lepiej troche tak jak i dzis sporadycznie nie zeby sie drapac caly czas ja własnie tak nie mam ,mocz mam zółty bo tez trzeba zwracac uwage na to czy nie ciemny ,swedzi mnie od czasu do czasu,ale ja mam cos z psycha heeee bo jak sobie pomysle o tym to zaraz mnie dopada swedzenie.Na ogól dobrze sie czuje mam energie,moja malutka wierci się ,wypycha a jakie to cudowne !!!🌼🌼 wiedzisz ja zawsze cos mam ,u mnie nigdy w zyciu nie było taki wiesz bez problemów ,zawsze cos dlatego taka ze mnie paniakra czasem.Zeby tylko Bozia dała zdrowka dla naszych dzieciaczków i nam tez oczywiscie dziekuje za cieple słowa z twojej strony docenaim to ze ,mimo ze nie znam cie osobiscie potrafisz pocieszyc dzieki.🌼🌼mało takich szczerych ,milych ludzi zazwyczaj jest znieczulica ,obojetnosc.Trzymaj się!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Fasolkowa zostala mamusia:-) Jutro pewnie stanie na nogi, a to nie jest mile po cc, ale da rade! Super, ze kinga taka dorodna i zdrowa!:-):-) Lilianka, czyzbys Ty miala byc nastepna? Ten sluz z krwia to tez mi sie wydaje, ze to moze byc czop sluzowy. No i do tego skurcze, jeszcze niereguralne, ale jednak. Dawaj nam znac, czy to sie rozwinelo...! Mum2be-milo Cie zobaczyc!:-) Brzuszek bardzo okraglutki, taka pilka z przodu, bardzo zgrabna:-) Nemezis, jak dla mnie to wcale brzucha nie masz za malego. Na tym etepie nie jedna znas ma taki lub nawet troche mniejszy! Badz spokojna i najlepiej znajdz dodatkowego lekarza do konsultacji! MamE, nastepnym razem sie uda zdac,o!;-) Wspolczuej Wam z tym puchnieciem nog:-o Mnie to jakos omija, ale widzialam w szpitalu jaka ta opuchlizna moze byc ogromna!:-o AHa, Kasza, jaka pijesz ta wode? Ja tez z reguly Muszynianke lubie, ale teraz nie jest wskazana w ciazy ( oczywiscie pijesz niegazowana?), bo ma za wysokie stezenie sodu. Moj M. ma hopla na tym pkcie i zabronil mi jej pic:-) Poki co, pije to co Matylda- Zywiec Zdroj:-) Nie wiem czy ktos zauwazyl, ze woda Gerber zniknela z polek?Ciekawe dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez sie lezka szczescia zakrecila w oku :) Mamo i Fasolko Kiniu!!!! Gratulacje, dochodzcie do siebie i rosnij Kiniu zdrowiutka!!!!! ❤️ Myszko, cisnienie dzis rano (mierzone w superdrugs) ksiazkowe 110/65 ... wiec panika troche ustaje. Jutro spedze popoludnie w szpitalu, niech mnie tam pobadaja. Jak narazie, jedyna decyzja to w razie wysokiego cisnienia bedzie cc, jak cisnienie zejdzie do przyszlego wtorku, to kladziemy wszystko w rece natury. Wiesz, ja tez z tych co wszystko same robia i rade sobie daja, ale sa sytuacje ze lepiej wyciagnac reke po pomoc niz samemu potem zdrowiem przyplacac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
Mantraelle no wlasnie wszedzie tak pisza ze 20 gram nabieraja masy dziennie. Lekko pol kilo w ostatnim miesiacu w takim razie:-D Tuncia mi zawsze muszynianka dobrze robila jakos lzej sie czuje poza tym na duzo mineralow szczegolnie potasu a podobno potas (banany!) pomagaja na opuchniecie...nie chce robic reklamy (heh bo ja z tamtych terenow :-P) ale ja mam wrazenie ze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia, czy na naszym blogu da sie zrobi jakis osobny dzial na zdjecia maluszkow? Bo tak sobie mysle, ze jak zaczniemy je wklejac miedzy zdjecia brzuszkowe to sie zamieszanie zrobi i dlugo bedzie trzeba szukac. Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
Marteczna no co ty, nie mow ze nie wolno?????!!!!!!! ja pija niegazowana zielona yyyyyyyyy to co ja mam pic ? tutaj nie ma normalnej wody w tym kraju:-( z jednej strony niby dobrze bo potas i magnez ale z tym sodem to mnie zaskoczylas, nie wiem o co chodzi (czemu zle ????? )musze dorwac chlopa niech on wyda wyrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
Marteczka da rade galerie stworzyc osobna z tego co pamietam:-D o moze by dalo rade galerie dla kazdej z nas z osobna?albo na kazdy miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matreeczko, wlasnie, swietny pomysl, a ja w ogole to myslalam Tunciu czy czasami nie mozna by bylo zrobic takie mini rozdzialki dla kazdej z nas? Tzn zeby kliknac na nicka i wtedy widzimy zdjecia poszczegolnych brzuszkow i dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Fasolkowej Mamy! Szybko obie dochodźcie do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez jestem za tym, zeby kazda z nas miala jakby swoj mini dzial ze swoimi fotkami i maluszkiem. Bardzo by to bylo przejrzyste i uporzadkowane. Kasza, nie podam Ci szczegolow, ale chodzi o to, ze kobieta nie powinan pic wody jak jest iles tam sodu( nie pamietam normy). Tak samo male dzieci. No i musi byc niskomineralizowana, naturalnie. Wiesz, ja mysle, ze to nie jest jakies niewiadomo co, przeciez kobiety tez cole pija a to nie ma co porownywac z woda nawet gazowana! Ale jak sie pije mega duze ilosci, to moze to ma znaczenie,hm. Wiem, ze dobre tez sa Dobrawa, Gerber. Mama i ja, Zywiec...i cos tam jeszcze. W Lidlu chyba takich nie ma. A wlasnie, za tydzien w Lidlu maja byc rzeczy dla maluszkow (ciuszki, termometry, kocyki,podgrzewacze itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulację dla świeżo upieczonej mamusi :) i dla ślicznej córeczki Kingi :) :) Życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności oraz powrotu do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×