Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Ja dzisiaj 2-gi raz w nocy miedzy godz 4-5 mialam skurcze, nie duzo ale dlugie i bolesne - krzyzowe. Wiec pewnie bede miala takie przy porodzie:( ... bez epiduralu nie obejdzie sie chyba Myslicie, ze jak mam o tej samej godzinie te skurcze to, ze wlasnie tak nad ranem moze zaczac sie akcja porodowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ponownie zobacze mojego maluszka na USG, a nastepnie NST. Ciekwe czy cos sie rusza powoli jesli chodzi o porod... poniewaz brzuch mi obnizyl sie w zwiazku z tym wyglada jakos potezniej. I jakos tak powoli zaczynam czuc, ze to tuz, tuz... nawet wiekszosc rzeczy ulozylam w jednym miejscu do spakowania torby. o i wieczorem ide na wizyte, a raczej rozmowe z pediatra... wlasnie przygotowuje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w sprawie położnej-jak się jest jeszcze w szpitalu to ktos z rodziny zanosi do przychodni zaświadczenie,ze urodziło się dziecko..Połozna zazwyczaj zjawia sie bez zapowiedzi.Ja byłam w szpitalu dluzej,więc nie zastała mnie.Zostawiła w drzwiach kartkę z namiarami na siebie.W sumie była 2 razy.Wkurzała mnie strasznie.Czuć było od niej fajki i po wejściu do mieszkania nie umyła rąk -a przecież dotykała dziecka!!po 2iej wizycie powiedzialam ,żeby dała sobie spokój bo wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wrociłam ze szpitala....wywiad z anastezjologiem, lekarzem, stos badan i opowiesci co do jutrzejszej cesarki. Brrrr wszystko tak powaznie brzmi....zaczełam sie bac i cieszyc na przemian. Jutro o 8 melduje sie w szpitalu. Trzymajcie kciuki. Kasza na jutro masz termin - moze do mnie dołączysz:-) Duniu zycze Ci by Jas był nocnym spioszkiem:-) Wiem co znaczy nie spac w nocy i juz od 4 rano zaczynac dzien przez 1 rok i 2 m-ce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluniu - wszystko bedzie dobrze i juz jutro bedziesz miala dzidzie w objeciach. trzymaj sie dzielnie! powodzenia! i jak tylko bedziesz mogla pisz do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluniu trzymaj się, będzie dobrze. Odezwij się już po, jak będziesz z dzidzią :) Lusia, nie ma znaczenia gdzie jesteś zameldowana, a gdzie do przychodni zapisujesz dziecko. Wypełniasz dwa takie świstki, dla dziecka lekarz i pielęgniarka, i dla siebie jak chcesz położną, możesz jej nie chcieć, to wypełniasz tylko dla dziecka. No i niestety, zamawiam pizze na kolację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uh, zjadlo mi posta 😡 gonzallo____ ja taka polozna to bym chyba z miejsca wyprosila. Bez mycia rak i do tego smierdzi fajami... i do dziecka?! Kombinacja jak dla mnei wybuchowa, bo ja nie znosze dymu z fajek. Moi oboje rodzice pala, wiec od dziecka bylam przesiaknieta dymem. Skutecznie mnie to przystopowalo na cale zycie, nawet nie popalalam sobie nigdy. Moj M skutecznie rzucil juz 4,5 roku temu, zanim zmajstrowalismy sobei Hanie :-) Udalo sie i chyba juz nie wroci, bo sam widzi efekty. Sorki za zamieszanie z pizza :-) Jak nie czeresnie, to arbuz, jak nie arbuz to pizza. Moja wina :-) Aha, Fasolkowa_____ czeresnie mozesz, tylko sobie przegotuj w nieduzej ilosci wody, jak na kombot. One sa twarde, weic sie szybko nie rozgotuja, a smakuja nadal fajnie :-) U mnie przeszly bezbolowo u Jaska. Troche nawet sobie poslodzilam, zeby sok puscily, ale mozna chyba tez bez cukru. Ponoc tez kompot z truskawek mozna, ale to juz wybitnie nie to samo :-) Ja tez piore. Wlasnie skonczylo sie Jasiowe pranie, a teraz puszcze jakies normalne. Tylo to potem sprasowac trzeba 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klunia_____ trzymam palce za jutrzejszy dzien ❤️ Zeby wszystko poszlo sprawnie i bezproblemow i zebys szybciutko cieszyla sie coreczka przy sobie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusia.1912 powodzenia wszystkiego dobrego i daj znac jak szybko będziesz mogła, ucałuj dzieciaczka od ciotek forumowych ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, teraz przeczytalam :-D Fasolkowa, ja cie zadnym "komBotem" nie mam zamiaru faszerowac, choc brzmi zabawnie. Chodzilo o komPot z czeresni, na gesto, ze tak powiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluniu, powodzenia na jutro!!!! I dobrego dochodzenia do siebie! Czekam na wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana mamo to jest wlasnie to ze ja tez sie boje ze moje dziecko bedzie duze. Dzis stanelam na wadze i juz mam prawie 20 kg na plus! JA! ta ktora zawsze miala problemy z jedzeniem i niedowage! masakra jakas. Na co polzna mi mowi ze ostatnie tygodnie kobieta tyje 1kg na tydzien. No ok i mlode tyje 20-30 gram na dzien. Dla mnie wiecej niz 3500 to bedzie olbrzym nie dziecko, mysle ze w PL od razu by mnie na cesarke brali a tu... wogole to bylam na dlugim spacerze z Mucza (wyklad kolejny raz jak to bylo jak ona rodzila bla bla blaaa) i w bibliotece i mam swoje kochane ksiazki swieza dostawe:-D spuchlam jak bela normalnie musialam siedziec w zimnej wannie godzine:-P Cicho z ta pizza bo zagryze! juz w zeszly weekend gadalam Samowi ze chce pizze poszlam do Lidla i co? jedna za prawie 3 funty!phi:-P jako ze ja teraz skapa jestem stwierdzilamz e dam rade. Bog mnie wysluchal: od poniedzalku promocja;2 pizzy za funta!!!!!!!!!! Klusia powodzenia!cos nie sadze zebym miala dolaczyc; Twoj wielki dzien pozwole ci sie nacieszyc:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam!29.O5 O GODZ.14 ODESZLY MI WODY a o 17 urodzilam cc coreczke Wiktoria 3250 .52cm 9 (w tym dniu moj brat miał urodziny)dzisiaj wyszłam ze szpitala jestesmy bardzo szczesliwi.DZISIAJ JESTEM BARDZO ZMECZONA JUTRO SIE ODEZWE PAPAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolaaa___________ hop hop?! Daj znac co u ciebie bo juz drugi dzien milczysz. Czyzby...? kasza____ ale sie usmialam z tym \"bog mnie wysluchal\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 CZARUNIA____serdeczne gratulacje!!! Dochodz szybko do siebie i niech coreczka zdrowo rosnie! ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach.......10.05....35tc....2850/54cm.......cc.......A ntoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05..38tc...3350/54.....cc.....Kinga.....Warszawa lilianka09........21.05....3600/56cm..cc......Malw inka. ....mazowieckie Carmen37.......23.05.......3500/55.......sn. .....Witold......małopolskie Mum2be........23.05........2860/52.......sn.......Tymus. .....Katowice Monik85.........24.05........3300/55........sn... ......Natalka....Łódzkie Dunia77.........24.05....38tc....3465/51........sn...... .Jas.........Stany czarunia........27.05......3250/52......cc........Wiktoria... Świnoujście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra znikam na kilka dni ale nie zamierzam jeszcze rodzić jakby co ;-) Idę na badania do szpitala,mam nadzieje, że szybko mnie wypuszczą! Trzymajcie się dziewczyny! Mysle, że jak wróce to pocieh będzie już więcej w naszej tabelce. W każdym bądź razie tym co już chcą to tego życze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarunia - gratulacje !!!! No i kolejny szybki porod :) Mam nadzieje, ze dobra passa dalej bedzie trwala - jakies szczesliwe to nasze forum (pss aby nie zapeszyc ;) ) CZarunia jak tylko dojdziesz do siebie to daj znac i napisz cos wiecej :) Klunia - trzymamy kciuki ! powodzenia ! :) Dziewczyny mam prosbe moze dopisujcie w ktorym tyg dzieciak urodzil sie - wtedy wiemy mniej wiecej jaka jest statystyka ;) Gonzallo, takietam - dziekuje za odpowiedz My juz po pizzy - zamowilismy maxi - srednica 45 cm :D poszla cala, choc pies troche pomogl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziekuje bardzo bardzo bardzo!!! Stres mnie dopadl na maxa ale jak pomysle o malej to odrazu usmiech mam na ustach. Dam jej buziaka od Was. I odezwe sie jak najszybciej. Trzymajcie sie i do ...napisania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia ja z Panem Bogiem chyba za wczesnie wylecialam teraz zdalam sobie sprawe bo o bedzie jAK do tego czasu urodze? chyba nie bede mogla jesc takich chemicznych pizzy ze sklepu. No i bede musiala zyc ze swiadomoscia ze one tam sa... Zyciee chyba jednak nie jest sprawiedliwe...juz nie wspomne ze Czarunia miala termin na 5 dni po mnie hmmmm:-D pytam sie co to ma znaczyc?:-P zartuje oczywiscie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie dziewczyny z UK mam! mam ten papier tzn w wersji papierowej niech wam zaraz napisze co i jak. To jest ulotka ktora daje szpital w ktorej bede rodzic na temat wywolywania porodu i tam jest opisane z tymi wodami co i jak. Kurcze jakbym miala scaner to bym wam wyslala w wersji elektronicznej. Normalnie przejde sie jutro do bibiolteki ooo tak zrobie:-D wydrukujecie sobie i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarunia ❤️ dla ciebie i Wiktori duzo zyczen zdrowka!!!! Dochodz do siebie szybciutko!!!! Malutka poprawka w tabelce NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.......Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54........cc.....Kinga..........Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc...Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn.......Tymus. .....Katowice Monik85............24.05.............3300/55........sn......Natalka.......Łódzkie Dunia77............24.05....38tc....3465/51........sn...... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc........Wiktoria...Świnoujście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga anakonda się włącza w dyskusje..;) normalnie mam o czym pisać;) Byłam u gina, ciśnienie po lekach w normie(ufff cesarka ominięta, bynajmniej z tej przyczyny) Zbadał mnie i.... WRESZCIE COS DRGNĘŁO - ŚWIĘTA PORA;/ Powiedział, ze na 1 cm cos tam już jest, ale raczej po terminie będę rodzic i raczej wywoływanie(srete-tete już ja się postaram) niby 1cm ale szyjka się jeszcze nie zgięła pod odpowiednim kątem etc etc... Do 06.06 mam L-4, w poniedziałek jak nic się nie będzie działo to do Pyskowic mam pojechać, dal mi skierowanie, i tam zobaczą co i jak, albo na obserwacje albo do domu na kilka dni, ale powiedział, ze jak jeszcze mnie nie wezmą do rodzenia to we wtorek, mąż lub ja mam podskoczyć po L-4. Bo nie mam zamiaru wykorzystać nawet pół dnia macierzyńskiego bez córeczki- te zakichane 20tyg. to i tak dla mnie mało. Zmierzył małą i... ma ok.4kg ale powiedział ze to jest plus-minus no ale to już 40tc. Ale jest duża, jednak stwierdził ze mam warunki, żeby rodzic to nie będzie większego problemu, główka ma niecałe 10cm objętości. Ewcisko – z tymi truskawkami to mnie rozbawiłaś…, masz 95 kg.. a ja całe 10 więcej;/ wiec się nie stresuj;) inne mają gorzej Po połogu mam zamiar zacząć brać Cerazette – jedyne tabsy w czasie karmienia;/ do tej pory brałam Cilest wiec tanio wychodziło a te paskudy są drogie;/ Mnie tez wszyscy dookoła pytają „ rozsypałaś się?” „urodziłaś już?” „i jak mamy nowego członka rodziny?” już mnie to wkurza;] Fasolkowa mamo  przeczysz regułom z tym seksem, podobno kobiecie po porodzie ani w głowie ten temat, A nawiązując do seksu, mam zamiar mojego przez najbliższych kilka dni pogwałcić.. może cos się szybciej posunie z porodem… Ja ostatnio na umór wsysam wszystko to czego teoretycznie potem nie będzie mi wolno. Grochowa, fasolka po bretonsku już mi i mojemu się przejadła. Kiszonki wchodzą we mnie że hej.. Co do macierzyńskiego jeszcze to jestem ciekawa jednego, np. będę miała chorobowe do 15.06 a urodzę dajmy na to 10.06, to od kiedy zaczną mi je liczyć? Od zakończenia chorobowego czy od dnia urodzenia? Takietam – ty mi tu nie pisz o likierze kokosowym – ja np. malibu mogłabym kieliszkowac wiecznie. A właśnie a jak wygląda kwestia picia alkoholu w czasie karmienia? Tez całkowity zakaz? Czy cos można sobie od czasu do czasu chlapnąć(troszkę a nie zaraz się upić- chociaż ja to pewnie teraz upulabym się jednym kieliszkiem) AniaP – moja wiecznie kręci bąki w brzuchu dupka raz z lewej raz z prawej a gin powiedział ze jak dziecko jest żywotne w brzuszku to tylko się cieszyć- bo wszystko gra- i wcale nie oznacza to ze poród daleko Lusia.79 – mnie zgaga po czekoladzie wzięła jakoś pierwszy raz z 2 tyg. Temu, ale i tak sobie nie odmawiam potem garść migdałów i po zgadze. A siara tez od styczni ale teraz to już masakra. MantraaElle – ja tam niczym się nie smaruje wiec wiem ze to nie od balsamów czy kremów tylko od mojej kochanej małej w bebechu. Ah, i ponawiam pytanie o te żylaki, mi na brzuchu wykwitł wiec nie wiem co z tym dalej zrobić;/ Czarunia gratuluje córeczki… kolejna wyprzedziła…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) nie urodziłam jeszcze ale nie ma mnie w domu bez przerwy a jak wracam to padam i dopiero dzisiaj nadrabiam troche czytanie.. mam straszny meksyk przed komunią:( próby ,pieczenie ciasteczek,zakupy,przygotowanie domu na wizyte gości z okazji komuni(zostają 10 dni)mili co nie? czuje sie kiepsko ,chociaz mąż odgania mnie od roboty wystarczy,że c ały dzien jestem na nogach i dogladam a to ju ż dla mnie za dużo mam tylko nadzieje,że do niedzieli wytrzymam:) Kluniu trzymam mocno kciuki ,życzę powodzenia i wracaj do nas szybko🌼 Czarunia gratulacje ,wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez sie wkurzam (nie nie tym razem na te cholerna reklame polish dating -ale by the way mogli by sobie juz dac spokoj) otoz staram sie wkleic zdjecia na bloga ba cofnelam sie nawet do strony 217 do wskazowek co i jak. I nie rozumiem czemu to nie dizala do cholery jasnej!sama kiedys mialam bloga i mi wchodzilo a teraz za cholere nie da rady! loguje sie daje zmien wpis wstaw z zasobow wybieram z pliku robie dodaj plik i on mi ne wiem czemu idzie na taka dluga liste wszystkich naszyh zdjec i teraz mam opcje jako link albo wstaw jako obrazek. No to ok ze chce jako obrazek. Jak to robie to mi sie kasuje poprzednie zdjecie i wpis i wskakuje to co wlasnie nacisnelam. Co ja robie zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluniu no to powodzenia jutro. Czaruniu Gratulacje:) Twoja corcia urodziła sie w tym samym dniu co moj Nikodemek:)Ja dzis byłam na duzzychzakupach idzidzia bardzo sie rozpycha, ale obiecałam Kaszy ze nie urodze wczesniej wiec postaram sie byc grzeczna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×