Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Jola a co u Ciebie?? Może już urodziłaś. Codziennie obserwuję, jak górna tabelka się zmniejsza :) Ciekawe kto bedzie następny, no i w ogóle które dziewczyny z górnej tabelki (te w dwupaku) są jeszcze na tym forum, może odezwijmy sie zeby wiedzieć, kto jeszcze czeka na rozwiązanie, dajmy znać, że chociaż podczytujemy, co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM gonzallo.........31.....8.06......s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa joolaa............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22.........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin mantraelle.......34...15.06........S................ .................stany JAGODA369......27.....17,06.......C....Julia/Mar tyna....Nowy Sącz kasiulaaa25......25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam.........32....17.06......................... ................Lublin Sztorm...........33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała ediaaa ............32...20.06.........s.......córcia?............ ..Śląskie lusia.79............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja...............Śląsk myszka79..........29...23.06.......c.........Maja...... ...............UK wiki3010...........26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka..........28....27.06........s................ ..............Wiedeń LilkaJ...............34....28.06..........c........ ....................lubuskie atilla................24...29.o6.........c..... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c......Julia.......... ......Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54......cc.....Kinga....Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.....Łódzkie Dunia77............24.05....38tc.....3465/51........sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika.........01.06.......40tc!!!..3380/56.......cc .......Michalek......podlasie Klunia.............03.06.....38tc....2789/..........cc ........Julia.......UK Biała_czekoladka..08.06.....39tc....3140/53.......??.... ..Kubuś... Warszawa Kasza22..........08.06.....40+5.....2900/.........sn. . ...Marianne.....UK Anaconda_a........11.06..40+5.4100/59.......sn. .....Magda.....Zabrze/Śląsk tuncia...........11.06.......3000/51.........? ?......Mateusz.....Rybnik Zakochana mama....11.06........3250/57.....??....Kornelia.......Kalisz AniaP............13.06...........3310.......sn........Ma rtusia.....UK/Poznan Ewcisko.....13.06........3275/57......??.......Wiktoria. .........Łódzkie Marteeeczka.....15.06.....3800/57....cc.......Malaika. . ............Tarnów annnnnnna......16.06.......40+7......3360/?........sn... .....Michał........Nottingham (UK) Gonia..........16.06...................3040/50.............Emilia........Limerick Mama E...........19.06.........40+2.......3526/?.......Corka..... ...UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM gonzallo.........31.....8.06......s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa joolaa............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22.........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin mantraelle.......34...15.06........S................ .................stany JAGODA369......27.....17,06.......C....Julia/Mar tyna....Nowy Sącz kasiulaaa25......25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam.........32....17.06......................... ................Lublin Sztorm...........33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała ediaaa ............32...20.06.........s.......córcia?............ ..Śląskie lusia.79............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja...............Śląsk myszka79..........29...23.06.......c.........Maja...... ...............UK wiki3010...........26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka..........28....27.06........s................ ..............Wiedeń LilkaJ...............34....28.06..........c........ ....................lubuskie atilla................24...29.o6.........c..... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c......Julia.......... ......Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach.............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama...............21.05.....38tc...3350/54........cc.....Kinga......Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka....mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.....Łódzkie Dunia77.............24.05......38tc...3465/51......sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia............29.05......38tc...3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika...............01.06......40tc..3380/56......cc ....Michalek......podlasie Klunia...............03.06......38tc...2789/........cc ....Julia.........UK Biała_czekoladka..08.06.....39tc...3140/53.......... ..Kubuś.. Warszawa Kasza22.............08.06......40+5...2900/.......sn. . .Marianne.......UK Anaconda_a........11.06......40+5...4100/59.....sn. ..Magda.....Zabrze tuncia...............11.06..............3000/51....sn....Mateusz.......Rybnik Zakochana mama..11.06..............3250/57..........Kornelia......Kalisz AniaP................13.06..............3310........sn......Ma rtusia.....UK/Poznan Ewcisko.............13.06..............3275/57............Wiktoria. .........Łódzkie Shila2........... ....14.06..............4240/58 ...sn.....Filipek ......Szczecin Marteeeczka........15.06..............3800/57....cc.....Malaika. . ........Tarnów annnnnnna...........16.06.....40+7...3360/?.....sn.....Michał.......Nottingham Gonia................16.06..............3040/50..........Emilia..........Limerick Mama E..............19.06.....40+2....3526/?............Corka..... ....UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdeczne gratulacje dla wszystkich juz rozpakowanych :) Ja jestem juz przeterminowana :( i jak nic sie nie ruszy to w srode ide na wywolanie. Boje sie tego wywołania wolalabym zeby mnie wzielo z zaskoczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiadomości wspaniale! Mamo E, Goniu, Annnnnnno moje gratulacje! ale wspaniale! Brawo dziewczyny!!!! :) no to najlepszego dla Waszych dzieciaczkow po tej stronie brzuszka i dla Was duzo zyczonka wytrwalosci, cierpliwosci, siły i niekonczacej sie radosci wynikajacej z macierzynstwa!!!!!! Buziaki kochane!!!!!! ps. ojjjj ale sie nameczylam dzisiaj, maly byl niedobry i plakal bez konca domagajac sie czegos do possania, obojetnie czego. chyba skapituluje i zaprzyjaznimy sie ze smoczkiem bo Witus potrafi tak sie rozplakac ze az sie \"zachodzi\" od placzu - wiecie o co mi chodzi - traci oddech nerwos moj maly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla MamyE, Goni i Annnnnnny !!! Lusiu ja też jestem opuchnięta strasznie ale nie w wyniku kontuzji tylko tak ciążowo przez moje nadciśnienie. Twarz mam spuchniętą i przez to małe oczka i wogle nie mam ochoty wychodzić z domu! Ganetka mi gin daje czas do 10 dni po terminie więc mój mały jak się uprze to będzie lipcowym a nie czerwcowym dzidziusiem. Teraz mam skurcze jakieś ale sama nie wiem, to chyba te przepowiadające. Wogóle cały brzuch mam dziś twardy i napięty :-( Mój M naszczęście ostatnio zachowuje się OK bo ja mam takie nastroje, że chyba bym go rozniosła jakby mnie wkurzył. Ale on sie stara i jest bardzo wyrozumiały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak reszta dziewczyn z gory,gonzallo,joola,mantraelle,paola... sadze,ze juz rozpakowalyscie prezenciki z brzuszkow,bo milczycie,czekamy na radosne wiadomosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnnna - gratulacje !!! Ja juz przestraszylam sie tego b.ciezki ... no ale juz macie to za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KolorowyMotylku - tez myslalam ,ze te ost dni bedziemy spedzac razem, ale najwyrazniej moj ma inne zdanie i sa wazniejsze sprawy... No i te nasze nieszczesne hormony , innym razem machnelabym na to reka , ale teraz az we mnie gotuje sie ... Wiki - ja tez ogolnie opuchnieta jestem, zwlaszcza jak cieplej robi sie na dworze, druga stopa tez nie wyglada idealnie - ale ta to juz koszmar ;) Zrobilam jeden oklad juz z altacetu, teraz z lisci kapusty - na stan zapalny piersi pomaga to moze na stope tez :D W kazdym razie nie zaszkodzi ;) Wlasnie ciekawe , co z innymi dziewczynami z poczatku tabelki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dzieki! goniu annnnnnna GRATULACJE! ja tylko na szybciutko wpadlam doczytac ktora ma juz swe szczescie w ramionach ;) porod byl przez cc, ale wszystko, oprocz okropnego opoznienia, poszlo gladko. Anestozjolog jak sie kapnal jaka jestem podminowana, poscil radio, a tam piosenki z lat 80, moja mlodosc ;) , i sobie podspiewywalismy. Po godzince bylam juz w pokoju \"odpoczynku\". Mala zaraz po wyjsciu z brzusia zostala mi polozona na klatce piersiowej, super uczucie! Dostala 9 punktow bo kolorek byl troszke nieciekawy :o jakby nie bylo, 4 dni przeterminowana. Z Evelyn bylo tak samo, widac mam paskudne wody :D:D Ma juz dosc dobry instynkt ssania i przystawiam ja do cyca ile moge. chyba obejdzie sie bez sciagania! Ja natomast obolala bo zaczyna mi sie macica skurczac :o no i strasznie duszno tu na oddziale. jestem na przed porodowce bo tam gdzie mialam byc jakas nowa mama ma ospe i odizolowali pol pietra. do potem mamuski 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!melduje,ze rozpadlam się na 2 kawałki 17 czerwca o 11 55 syn-Jaś waga 3550g dł. 55cm urdziłam 9dni po terminie. Od niedzieli byłam na obserwacji w szpitalu.We srode urodziłam.Dosłownie w godzinę...dzięki Bogu,ze byłam na miejscu bo Jaś dostał taiego speeeda,że po paru skurczach musiałam już przeć.Nie chce wiedziec co by sie stało gdybym była wtedy w innym miejscu...Było super!Też oddychalam jak należy,alepod koniec się wydarłam i to nie wiem czemu...chyba z wysiłku.Mnie parcie nie bolało.Niestety teraz boli krocze a zrobienie hmmm kupki to jak drugi poród.Pozdrawiam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wstepie gratulacje dla calej trojki; dobra robota dziewuszki Carme ja ze smokiem dawno sie poddalam mala pierwsze co zrobila po tej stronie brzucha to wladowala sobie palce do buzi,teraz to normalnie cale piesci az smok nie zawsze pomaga... Monik co do placzuwieczornego to tez to zaaobserwowalam u malej miedz20 a 22 kilkanascie min ryku ot tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrzcie i Gon\zallo tez sie spisala pieknie; gratulacje i latwej kupki na raz nastepny;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik ja tez sie boje poluznienia zwazku nie chce za duzo na chlopa zrzucac zreszta on sam duzo pomaga wczoraj posprzatal sypialnie dzis lsazienke lata po urzedach kapie mala ale jakos tak inaczej jest.I ciale o wyjedzie do USA gada ja o tym ze na koncie zero a on o tymdoktoracie ehhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonzallo, piatka! Gratulacje! AniuP, wiesz co ja mysle, ze ty musisz miec przeznaczone duzo dzieci skoro porod taki wrecz lekki ;) Anaconda, ja choc po cc ale po wyjsciu z sali operacyjnej nie moglam przestac go obcalowywac i mialam tzw chcice ;) mozliwe ze zadzialal tak na mnie stoj chirurga w ktory go ubrali na sale ;) Co do kupek, ja radze rozluznic troszke stolec, moze suszonymi sliwkami? w temacie kupek, Kasza moja Mariannie robi kompetycje, bo 7 godzin po urodzeniu sie zwalila tak przeogromna czarna kupe/mecogno, ze nawet polozna sie zdziwila :) dumna z niej jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, ale sie sypnelo dzieciatkami!!! ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Gonia, annnnnnna, gonzallo, mamo E______ kochane kobietki, gratulacje dla was i waszych Polowek :-) Samej radosci po roznych porodowych przezyciach. Dochodzcie do formy szybko i bez problemow, a dzieciaki niech daja sie wyspac poki co i szybko ciagna cyca :-D ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonzallo______ no wlasnie, Mama E dobrze ci radzi. Hehe, u mnie jedna z "obowiazkowych" tabletek, ktore dostalam dobe po porodzie to byla taka na rozluznienie stolca i latwiejsza wizyte w ubikacji. Tyle, ze jak mnie przeczyscilo dokumentnie tuz po tym jak mi wody odeszly i potem raz jeszcze miedzy skurczami (na szczescie zdarzylam do WC :-P ), to spokojnie minelo pare dni zanim mnie naszlo znowu na kibelek. A wtedy juz nie bylo zadnych problemow, wiec ok. Ale to sie tyczy wszystkich dziewczyn, jesli macie stresa z zalatwieniem si epo porodzie zapytajcie najlepiej jeszcze w szpitalu co mozecie wziac. Sliwki suszone - nie polecam, bo moga sie "odbic" na dziecku. najlepiej cos lagodnego, tutaj mamy takie specyfiki, ktore zatrzymuja wode w jelitach albo fiber (blonnik) w proszku, ktory mozna dodac do wszystkiego. Moze u was jest cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mialam wizyte kontrolna u ginki. pare jej opinii o tematach, ktore nam sie tu przewinely: - \"miesko\" ;-) po porodzie caly dol nie wyglada \"nice\" - milo i tak bedzie nawet i do paru mies po. wszystko jest porozciagane, \"wisi\" nizej, macica nadal sie obkurcza (nawet i do 8 tyg). dopiero wiec po dluzszym czasie mozna stwierdzic ew nieprawidlowosc a poki co to nie zagladac :-D - cwiczenia - kategorycznie poczekac z wiekszym (normalnym) wysilkiem do konca pologu, 6 tyg. chodzi nietylko o to, ze zwiekszony wysilek moze spowodowac ponowne lub b. obfite krwawienie czy tez grozic rozejsciem sie szwow. takze chodzi zwiekszone ryzyko kontuzji, po wszystkie sciegna i kostki nadal sa rozciagniete i \"zwiotczale\" przez ciaze i porod wiec mimo pozorow nie jestesmy takie stabilne i wytrzymale niz przed. na teraz co najwyzej szybki marsz, ale sie nie forsowac :-P - krawaienie poporodowe - gdy karmi sie piersia moze trwac nawet i 6-8 tyg z roznym nasileniem. norma jest to o czym rozmawialysmy, ze jednego dnia prawie nic nie leci a drugiego - mocno, trzeciego wogole i tak w kolko. tyle niusow. ja nadal mam czerwone swiatlo na sex :-o szwy wewnetrzne jeszcze nie zeszly, mimo ze macica ladnie sie obkurcza to jeszcze \"niet\" :-( rozmawialysmy tez o antykoncepcji przy karmieniu i po nim. b. interesujaco brzmi spirala, mirena. ma ktoras jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonzallo - gratulacje !!! 9 dni po terminie, ale za to na finiszu istne szalenstwo ;) Porod w godzine to chyba jakis rekord :) A u mnie bez zmian i kompletne zero oznak aby cokolwiek mialo zaczac sie niebawem :/ Chyba na 23.06 nie wyrobie sie, nie mowiac juz o jutrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Nowego Jasia na Swiecie!!!!!!!!..Gonzallo.........gratulacje Moj Jas nadal w brzuchu choc dzis termin i nie zanosi sie na wyjscie...bbbbuuuuuuu.....a wszyscy wciaz pytaja)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonzzallo__gratulacje,niby po terminie,ale za to rzutem na tasme;) nie do wiary jak szybko moze sie to odbyc,gdy sie juz organizm rozkreci,zycze zdrowka dla malego,a dla Ciebie,aby ladnie ssal i duzo spal. ja godzine to potrzebuje zeby do mojego szpitala dojechac,wiec u mnie tak 3-4 godz to marzenie;) u mnie pogoda sie zmienila,o ponad 10 st mniej,ale burzy nie bylo,wiec jestem dalej nienaruszona w dwupaku. a te kupki po porodzie to tez juz mi daja do myslenia;),a wogole to mam pytanie,czy zawsze przed porodem jest naturalne oczyszczanie sie organizmu,bo tego tez nie mam,w razie czego czeka mnie lewatywa:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM gonzallo.........31.....8.06......s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa joolaa............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22.........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin mantraelle.......34...15.06........S................ .................stany JAGODA369......27.....17,06.......C....Julia/Mar tyna....Nowy Sącz kasiulaaa25......25...17.06..................... ...............dolny Śląsk Sztorm...........33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała ediaaa ............32...20.06.........s.......córcia?............ ..Śląskie lusia.79............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja...............Śląsk myszka79..........29...23.06.......c.........Maja...... ...............UK wiki3010...........26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka..........28....27.06........s................ ..............Wiedeń LilkaJ...............34....28.06..........c........ ....................lubuskie atilla................24...29.o6.........c..... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c......Julia.......... ......Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach.............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama.....21.05.....38tc...3350/54........cc.....Kinga......Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka....mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.....Łódzkie Dunia77.............24.05......38tc...3465/51......sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia............29.05......38tc...3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika...............01.06......40tc..3380/56......cc ....Michalek......podlasie Klunia...............03.06......38tc...2789/........cc ....Julia.........UK Biała_czekoladka..08.06.....39tc...3140/53.......... ..Kubuś.. Warszawa Kasza22.............08.06......40+5...2900/.......sn. . .Marianne.......UK Anaconda_a........11.06......40+5...4100/59.....sn. ..Magda.....Zabrze tuncia...............11.06..............3000/51....sn... .Mateusz.......Rybnik Zakochana mama..11.06..............3250/57..........Kornelia......Kali sz AniaP................13.06..............3310........sn.. ....Ma rtusia.....UK/Poznan Ewcisko.............13.06..............3275/57.......... ..Wiktoria. .........Łódzkie Shila2........... ....14.06..............4240/58 ...sn.....Filipek ......Szczecin Marteeeczka........15.06..............3800/57....cc..... Malaika. . ........Tarnów takietam.............15.06.......40.....3090/51....cc.... .Antosia..............Lublin annnnnnna...........16.06.....40+7...3360/?.....sn.....M ichał.......Nottingham Gonia................16.06..............3040/50......... .Emilia..........Limerick Mama E..............19.06.....40+2....3526/?............Corka.... . ....UK Ja na chwilkę tylko dzisiaj. Tak jak pisałam w poniedziałek, zrobili mi cesarkę po południu, mała urodziła się o godz 18. Opis porodu napiszę mam nadzieję niedługo, bo mała się zaczyna kręcić. Na razie nie jest źle, brzuch mnie już nie boli, za to cycki okropnie, mała je co 2-3 godz, w nocy tak do 3 razy. Oby nie zapeszać, to bardzo mi się tak podoba. Antosia udała nam się bardzo, aż się bałam, ze mi ją moja ginekolog porwie, bo przychodziła codziennie popatrzeć jak to mówiła, na śliczniutkiego bobasa. Zdjęcia na bloga wrzucę przy następnym dłuższym spaniu. Albo wyślę, je do którejś z Was na pocztę. Acha Pozdrawiam wszystkie z Was, które zostały teraz mamusiami. I wiecie co, to na prawdę nie jest takie straszne, ani trudne, zajmowanie się malutkim dzidziusiem. Nie spodziewałam się, ze może tak na kimś zalezeć i tak się bać o kogoś... A dla tych które jeszcze czekają, życzę przede wszystkim łatwych porodów w miłej atmosferze i takiego koniecznego niestety pobytu w szpitalu z dzidzią. To jest bardzo ważne, jakie podejście ma personel szpitala do młodej mamusi Jeszcze raz buziaki dla mamuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wczoraj byłam u mojego skarba. Mogłam go w koncu przytulic. Juz ma tylko wefron z antybiotykiem na zap płuc. Je juz normalnie z butelki i bede mogła karmic cycem:) Od poniedziałku jade do niego na 3 dni. Potem 3 dni w domu i weekend z Mateuszkiem. Jakos musze sie rozdwoic:) Ale dam rade. To dobrze wpłynie na moja figurke bo nie mam czasu nic jesc i chudne:P Wczoraj tylko obiad zjadłam bo sniadania i kolacji czasu nie miałam, a zladowałam o 1 w nocy w domu to jesc sie nie chciało. No nie jest łatwo ale dam rade. Widzac jak Mateuszek dobrzeje mam duzo sił. Tylko sie modle zeby nie trzeba było tej zastawki do głowy wstawiac mu. Bo chyba sie załamie. Gratuluje wszystkim nowym mamusiom. Tez ciekawa jestem co u Jolii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonazallo, Takietam- olbrzymie gratulacje! :) :) Zdrówka dla Was i dzieciaczków i jak najwięcej radości z macierzyństwa! Takietam- nie jest tak strasznie być mamą, zgadzam się w 100%. ;) Jak się patrzy na tego malutkiego szkraba, to myśl, ze jest się mamą wywołuje łzy szczęścia i wzruszenie. :) Monik- coś o tych relacjach z M wiem.... Nagle wszystko przewraca się do góry nogami, my niewyspane, oni ze swoimi problemami.... :( U nas te płacze wieczorem to niestety na pewno kolki.... Dziś kolejna noc z 2 godzinnym płaczem... M się Małą zajmował i udało mu się ja uśpić. ;) Kupiliśmy nawet mleko modyfikowane antykolkowe, zobaczymy, czy choć troszkę pomoże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki:) melduje,że 15.06 w moje imieniny przyszedl na swiat nasz Kubus 3850 i 58cm rodzilam sn dzisiaj w dzien moich urodzin puszczono nas do domciu,maly zdowy i oczywiscie przesliczny porod mialam wywolywany,o 10 odeszly mi wody,przyjechal maz i przysypial znudzony na korytarzu kiedy ja spacerowalam bo tak mi bylo wygodnie,rozwarcia nie bylo ..o 12 rozpoczely sie delikatne skurcze ,o 13 nasilily sie ale nadal spacerowalam ,wtedy bol byl mniejszy.. ok 14.00 bolalo dosc mocno i regularnie i polozna kazala mi sie polozyc zeby podac lek rozkurczajacy bolalo juz mega mocno ,maz masowal mi plecy..nagle o 14.50 maly zaczal tak przec ,ze nie moglam zatrzymac parcia a po 5 min bylo po wszystkim...nawet nie zdazylam meza\"wyrzucic\" strasznie mnie rozewrwalo bo akcja zaskoczyla zarowno mnie jak i polozna ale to nic ,teraz juz czuje sie lepiej.jestem wdzieczna mezowi ,ze byl strasznie mnie wspieral pozniej doczytam co u Was bo maly domaga sie cyca gratuluje nowym mamusiom🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joola__takietam__Gratulacje,zuchy dziewczynny z Was! zdrowka dla maluchow od cioci z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja podczytuje,Was wybiorczo to co pisalyscie na forum w czesniej tzn od poczatku:) kurcze jaka szkoda ze ja tak pozno Was znalazlam,tak swietnie mozna sobie pomagac i dzielic sie spostrzezeniami bylo przez cala ciaze:( PIMACH___rzadko tu zagladasz.pewnie maly zajmuje Cie,zrozumiale,nie mialysmy jakos okazji wczesniej ze soby pisac,bo ja juz pozno dolaczylam,a Ty prawie urodzilas swego Antosia,a mam do Ciebie pytanie: otoz jak widzialam na foto masz goldena retrievera,ja tez tylko suczke-Belli,wiem ze to bardzo familijna i porzyjazna rasa,bo juz nie raz sie przekonalam a nasza pewnie jak Toj Elvisek to czlonek rodziny,tak sie zastanawiam,jak wygladaly u Ciebie poczatki gdy pojawil sie Antek,czy piesiek nie byl nagle zazdrosny? a no i z sierscia jak sobie radzisz bo u mnie leci nonstop,maly raczej nie powinien miec alergii,ale nigdy nie wiadomo. bede Ci wdzieczna za odpowiedz,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takietam, Joola - gratulacje !!! :) Zdrowia dla Was i maluszkow ! Joola - jednoczesnie Wszystkiego Najlepszego z OKazji Urodzin :) Najpiekniejszy prezent przynioslas dzis do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×