Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Annnnna ja swinie z powodu tych chorob nawet zyczen ci nie zlozylam:-* kochana spoznione zyczenia ode mnie przyjmij, duzo radosci i zdrowia, niech ci chlopy w domu nie zdychaja i duuuuzo slonca:-**** Dunia przybijamy piateczke|:-) bylam u lekarza, mojej normalnej doktorki nie bylo, byla jakas inna babeczka mloda, przemila Panda sdie w niej zakochala i nawet nie ryczala (wow! na tego kolesia w szpitalu reagowala spazmami a na nasza normalna lekarke warczala). Chyba dlatego ze ona ciemnoskora wiec to Pandity klimaty:-P no ale babka sprawdzila gojaca sie juz wysypke, sprawdzila moja ( no co musialam pokazac jak wygladala Pandy wysypka z poczatku:-P wiec zdiagnozowala nas obie). Infekcja wirusowa, wysypka jest reakcja na wysoka goraczke, po opadnieciu goraczki organizm w ten sposob reaguje . Tym razem Sam mial racje bo on tak gadal od samego poczatku z ta wysyp[ka. A ja tak jak sie domyslalam mialam racje co do ucha. Zaczerwieniena brak, mimo tego ze mowilam jej ze przez 3 dni mala praktycznie nic antybiotyku nie brala, ona mi powiedziala ze czasami wirus robi oszukanca, ucho czerwone od temp a tak naprawde infekcji brak. Pierwsze slysze ale ochoczo przyjelam ta wersje koniec antybiotyku! Wy tu szalejecie ze swietami a ja nawet nie mam posprzatane przez te chorobska, lodowka pusta, nikt mnie nie chce zabrac do sklepu a goraco jak dioabli p[rawie 30 stopni i ja za duzo przytasazczyc sama nie moge eeehhhh Aha jak sie zbiore w sobie zapodam przepis na chlebek amiszow. Ale to trzeba zajpierw ciasto robic 10 dni wiec na swieta i takj sie wam nie przyda. Noi ale na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila___ dzieki za przepis. mam wlasnie taki podobny, choc chyba nieco inne proporcje i na pewno na dluzej do piekarnika. No i zawsze jakis taki przyklapniety mi wychodzil, niski i twardawy ;-) Sprobuje ten twoj tym razem, bo skladniki podobne to mam w domu :-D Jutro bede piekla zeby na sobote do koszyczka byl gotowy :-) myszka_____ spokojnych Swiat Tobie i Twoim najblizszym :-D Wracaj do Nas wypoczeta, zadowolona i wybitnie wiosenna 🌼 biala czekoladkow___ oj widac, ze powialo optymizmem :-) Zajeta - chocby i 15h tygodniowo i w ramach projektu (nie ma to jak ktos inny placi ;-) ) i Kubunio zdrowy i rozrabia - super :-) Widzisz, twoj maluch z raczkowaniem na bakier a moj z mowieniem :-( Nie wiem kiedy on opanuje cokolwiek innego niz baba, papa, tratra (takie ala tata) :-D Nie spieszy mu sie w tym kierunku wyraznie :-) Trzymam palce zeby i na domek znalazl sie kupiec. Annnnnnna____ zdrowka znowu dla was ❤️ Ledwno troche wam odpuscilo, a juz znowu sie przyplatalo cholerstwo. Mam nadzieje, ze w Swiat bedziecie radosni i zdrowi i ze pogoda dopisze :-D A co do kranow, mnie strzela szlag jak mam kran bez mieszacza, czyli jeden kran ale osobne kurki. A strzela mnei dlatego, ze Hanka sie boi ze sie oparzy i notorycznie myje rece w zimnej wodzie :-O A te angielskie osobne krany to juz wogole by mnie chyba powalily na kolana (z nerwow :-p)). sztorm_____ smigaj na dwoch kolkach byle ostroznie ❤️ Kasza_____ uffff, ze to tylko wirus, chociaz i taki zwalajacy goraczka z nog. Czyli przy klasycznej trzydniowce ta wysypka po goraczce to tez moze byc reakcja na goraczke? A z zapaleniem ucha to faktycznie, czesto bywa tak, ze antybiotyk to przesaada. I normalnie, gdy dzieciak z bolu nie wyje, to pediatrzy zalecaja wstrzymanie sie z podaniem antybuiotyku przez 24h. No ale u was to wogole inna bajka byla. Dobrze, ze Panda zechciala tym razem wspolpracowac z lekarka :-D A swietami sie tak nei stresuj - to tylko my tutaj w taki temacik sprzatanowy wpadlysmy :-) Ale wiadomo, zdrowko wazniejsze, a co do pogody masz racje :-) U nas 30C z hakiem i wiatr, ze leb urywa, ale w nocy ma sie "zburzyc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojegoi Nikodemka znowu cos chwyta:/ Juz mu zaaplikowałam syropek. Ale widze, ze nie tylko u mnie chorobowo. Annn zdrowka. Wszystkim zycze zdrowych , spokojnych swiat. I bogatego zajeca:P Aha o mało bym nie zapomniała. Matiskowi w końcu wyszły pierwsze dwa zebole:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NeoNato produkty wysokiej jakości, oferujemy konkurencyjne ceny, dostarczenie towaru lub możliwy odbiór osobisty.. Kontakt: Zapraszamy na naszą stronę: www.neonato.pl . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu po długiej nieobecności się odzywam. Nie czytałam, od razu się przyznaję, więc nie wiem, co u Was. :O Zerknęłam tylko, że chorowitki są, więc życzę zdrówka jak najwięcej. U nas Kindzia pięknie wędruje trzymana za rączki. Radochę ma z chodzenia, że ho, ho! ;) Jeszcze boi się sama przejść kawałeczek, albo stanąć, ale z podporą nie ma zmiłuj. Życzę Wam zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt, smacznego jajeczka, mokrego Dyngusa i jak najwięcej radości ze wspólnych chwil z Maluszkami w ich pierwsze Święta Wielkanocne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Zdrowia dla chorych dzieciakow, ich mam, rodzenstw ! Gratulacje dla nowych umiejetnosci, zeboli, chodzen, raczkowan, stawan... ;) Zdrowych, Radosnych Swiat ! ogolnie mnie jakis dol dopadl i na nic nie mam sil aaa Biala czekoladko pisalas o tych szkoleniach - u nas tez sa podobne i zastanawiam sie czy przystapic , ale co z mala... Sztorm powodzenia w szukaniu pracy co do propozycji unijnych to rzuc okiem na http://efs.wup-katowice.pl/dotacje_-_dzialanie_6.2_po_kl mozna zalozyc wlasna dzialanosc gosp - i wtedy daja 40 tys na rozkrecenie, a w innej zakladce masz propozycje szkolen unijnych... jeszcze ta pogoda jakis koszmar - dzis snieg z deszczem, stopni 2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze zamowilam spacerowke - parasolke na allegro uzywana i wczoraj przyszla i kola rozwalone prawie calkowicie - bede zwracac , ale kasa na przesylke pojdzie w.... i czapeczki przyszly tez a rozmiar jakis za mala wybralam bo sa na styk tak teraz a to kapelusiki na lato mialy byc... wyzalilam sie ;) chcialam ten dolek zasypac zakupami via allegro a jakos tylko go bardziej jeszcze rozkopalam dobra ide , nie smece juz tutaj ;) trzymajcie sie cieplutko mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj spokojnie. Pewnie przygotowania swiateczne ida cala para. My dzisiaj z M bylismy na zakupach. Teraz M wybyl na mecz, Emilka ma zadane spac a ja musze troche ogarnac dom bo niestety jutro do pracy. Tunciu no to gratuluje Matiskowi zeboli i duzo zdrowka Wam zycze Annnnnna Wam czywiscie rowniez zdrowka. Fasolkowa Mamo gratulacje dla Kingi. juz niedlugo bedzie sama smigala a Ty za nia hihi. Pewnie juz zabraknie mi czasu na kafe wiec juz teraz zloze Wam i Waszym rodzinkom zyczenia wesolych, spokojnych a przedewszystkim zdrowych Swiat Wielkanocnych. No i oczywiscie mokrego dyngusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie! i ja Wam życzę Zdrowych!!!!!!!! pogodnych, spokojnych Świąt Wielkanocnych!!!! Smacznego jaja! pysznego mazurka, mokrego Dyngusa!!! Wesołego Alleluja!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 ❤️❤️❤️👄❤️❤️❤️🌻🌻🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosik wiecej moze napisze jakos w swieta moze !:D dzisiaj juz nie mam na nic sily!{ po co wydawac na silownie, wystraczy generalnie wysprzatac trzypoziomowy dom!!!!}ciumki dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ja taż życzę Wam zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego Dyngusa 🌼 Padam po tych wszystkich porządkach!!!! A do tego moja Wiki ma zapalenie gardła i gorączkę:( A tak mi się marzyło że pójdziemy wszyscy razem z koszyczkiem poświęcić jajka a tu pupa:( Odezwę się może jeszcze w Święta, pozdrawiam Was i 3majcie się cieplutko!!!!! Lusiu zakopuj szybko ten dołek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojo wszyscy chorzy:-( chorujacym duzo zdrowia zyczymy i wesolych spokojnych, slonecznych , PIERWSZYCH swiat Wielkiejnocy, bawcie sie dobrze, niech dzieciaczki sobie podjedza A teraz patrzcie co znalezlismy dzis, ktoos wystawil do wyrzucenia http://www.amazon.com/Eddie-Bauer-Newport-Collection-Bryant/dp/B0010B7QCS/ref=pd_sbs_ba_3 :-D krzeselko latalo na wszystkie strony bo sruby sie poluzowaly, czyste, kilka zadrapan. Sam dokrecil wszystko, wyczyscilam, eszcze chlop przyniesie jutro srodek do dezynfekcji z labolatorium . Co prawda nie ma tego materialu ale podusie sie podlozy i juz. Mala do tej pory miala najpierw pozyczane krzeselko a potem kupione za 5 dolcow, plastikowe, okropne doczepiane do normalnegokrzesla. Nie lubila w nim siedziec ale mysle ze to jej podpasuje:-D no i jestesmy prawie 200 dolcow do przodu bo komus nie chcialo sie dokrecic sruby:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze na chwilkę bo całyy czas bije się z myślami, wczoraj byliśmy z małą u lekarza no i lekarka przepisała małej antybiotyk, nie wykupiliśmy go jeszcze bo wydawało mi się to bez sensu że na gardło odrazu zapisała antybiotyk. Podaliśmy jej wczoraj i dzisiaj tylko paracetamol i Pulmeo. Dzisiaj gorączka nadal się utrzymuje tak na poziomie 38 i 3 no i cały czas zastanawiam się czy podawać jej ten antybiotyk czy nie podając go nie zaszkodzimy jej:(:( Normalnie nie wiem:( Poradzcie coś proszę. Mój M to odrazu podałby ten antybiotyk i jeszcze cały czas przygaduje że powinniśmy go dać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko -kurde nie wiem co doradzic :/ Z jednej strony troche na wyrost ten antybiotyk,,, ale z drugiej jak lek badala to moze jakos? sprawdzila ,ze to bakteryjne jednak np jakas angina ropna ? Goraczka nie jest az taka wysoka, tylko jesli to faktycznie angina to mala bedzie miala spore klopoty z przelykaniem... Moze lepiej zaufac lekarzowi i zakupic te lekarstwo... Tylko jak zaczniesz dawac to zgodnie z tym co lek powiedzial - nie skracaj czasu stosowania nawet jak objawow nie bedzie . moze powiem jak u nas bylo jak mala miala 3 mce i chora lekko byla - to lek sprawdzila, osluchala i zbadala gardlo i powiedziala ,ze antybiotyku nie ma sensu dawac - no ale Ewka miala wtedy gardlo czyste. a jak nie jestes pewna to moze skocz to innego lek - jakis dyzur musi byc! i albo potwierdzi sie ta poprzednia diagnoza albo nie - a ty bedziesz miala spokojne Swieta ! zdrowka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko ja tak się broniłam rękami i nogami przed podaniem młodemu antybiotyku, ale on miał zapalenie oskrzeli, zaufałam jednak lekarzowi z tym że najpierw podałam probiotyk (DICOFLOR 30 akurat nam polecono i po zakończeniu antybiotyku jeszcze przez tydzień mu podawałam) potem normalnie antybiotyk i młody doszedł do zdrowia, chyba mu nie zaszkodziło. Zrobisz jak uważasz ale jeśli to nie np trzeci antybiotyk pod rząd to bym na Twoim miejscu podała zgodnie z zalecaniem pediatry. Zdrówka dla pocieszki🌻 Kasza super krzesełko, faktycznie przejechać go jeszcze czymś dezynfekującym i cacy :classic_cool: A my wczoraj temp 38.8 przez dzień, w nocy już nie było, ostatni raz na wieczór mu wyskoczyła, za to w nocy spał między 1 a 2 25 miut potem padł dopiero o 6:20 i spaliśmy do 7:30, młody w wózku a ja na sofie lulając go w wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam wszystkim, maluszkom i rodzinom Zdrowych, Pogodnych i Spokojnych Swiat Wielkanocnych smacznego jajka i mokrego dyngusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko - ja jestem za podawaniem antybiotyku w ostatecznosci! Ale Ty sama widzisz jak Twoje dzieciatko sie czuje :) Filipowi na bol gardla moja lekarka zaproponowala apis mellifica 5CH 1granulke do buziaka co godzine i szybko podzialalo. Ale to Twoj wybor :) WESOLYCH SWIAT W RODZINNYM GRONIE I MOKREGO DYNGUSA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko mala je jest pogodna/ jesli nie chce jesc i placze, nie chce lapac z wami kontaktu wtedy dajcie antybiotyk. poki co ja bym jeszcze kilka godz dawala paracetamol na przemian z ibuprofenem;szybciej temp zejdzie plus ibupfrofen sprzeciwzapalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szybciutko. Dziewczyny życzę Wam, Waszym M i Maluszkom radosnych Świąt Wielkanocnych, niech wszelkie troski pójdą na ten czas w zapomnienie, pogoda sprzyja rodzinnym spacerkom, dzieciaczki niech nie marudzą i dadzą się dorosłym cieszyć wspólnym czasem :) No i mokrego, ale nie od deszczu lanego poniedziałku :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim mamusiom i ich rodzinkom zycze wszystkiego najpiekniejszego w te Swieta, WielkanOc...to jak dazenie do O...-nieskonczonosci, wiecznosci... :-) Pozdrawiam Was serdecznie ode mnie i moich dziewczynek:-)!U mnie swiat wywirowal do gory nogami ostatnimi czasy, ale powoli sie stabilizujemy,uff...Nie bylo mnie, ale o was myslalam i czasem zagladalam. Moze teraz uda sie czesciej:-) Macie moze konta na Facebooku? Tunciu, bywasz tu? Moglabys do mnie napisac maila? africart@gmail.com, bo chce Ci cos napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrteeeczko ale nam prezencik wielkanocny zrobilas tym zajwieniem sie dzisiaj swoim! Alez sie ciesze! jesli podczytujesz to chyba wiesz, że my tutaj czesto Cie wywolujemy! :) No i prosze! jestes i prosze nie znikaj juz na tak dlugo! :) I tak, kilka z nas ma konto na facebooku :) mozesz zaczac ode mnie szukajac przez maila : eweliwka@onet.eu :) Ewcisko i jak tam? chyba decyzja podjeta? co do antybiotyku? ja bym jednak zaufala pediatrze i podala ten antybiotyk... no ale latwo mi mowic, bo my jeszcze , odpukac, nie mielismy jeszcze recepty na takie lekarstrwa... Zdrowka! Ksza pogratulowac zdobyczy!!!! :) Annnnnnna mam nadzieje, że u Was lepiej juz dzisiaj! Tunciu! pogratulowac piewrszych zabkow!!!!! :) I jak tam Nikodem? mam nadzieje, że go jednak nie rozlozylo znowu jakies paksudztwo! Fasolkowa no to zaraz Ci Kinga zacznie biegac ! :) moj tez juz zasuwa ladnie za raczki ale do samodzielnego chodzenia, to chyba jeszcze daleko, chociaz nigdy nic nie wiadomo! :) to co, aparaty/kamery w dlonie zeby nie przegabic i uwiecznic pierwsze samodzielne kroczki? :D do jutra, lece :) :* spokojnej nocki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie godziny temu podaliśmy małej antybiotyk, mimo podawania IBUM gorączka ciągle rosła, powoli ale rosła no i mała nic dzisiaj prawie nie jadła, zrobiła trzy rzadkie zielone kupy no i niemal cały czas chciała spać, ani bawić się nie miała ochoty ani śmiać, normalnie aż płakać mi się chcaiało jak na nią patrzyłam:( Strasznie boje się żeby się nie odwodniła bo ona nic nie pije (nie to że przez chorobe tylko zawsze), starałam się jej podawać bardzo często pierś ale ona possała trochę i zasypiała, no i dlatego zdecydowliśmy że podamy antybiotyk, mam nadzieje że jutro będzie lepiej!!! Dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi, jesteście kochane!!!! Marteczo suuuuuuppper że piszesz!!!! Co tam u Was?? I jak tam dziewczynki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko trzymam kciuki żeby antybiotyk szybko pomógł. Biała czekoladko - świetnie wieści, może powolutku wszystko zacznie wracać na właściwy tor. No i niech znajdzie się jakiś dobry kupiec na dom :) Maarteczko witaj :) zaglądaj do nas częściej, tzn pisz :) Kasza no to więcej takich znalezisk wam życzę :) Oby Pandzie się spodobało nowe siedzisko :) Kurcze dziś zauważyłam u Marty takie coś jakby tik nerwowy. Siedziała sobie na podłodze i nagle skręciła głowę w prawo i szybko z powrotem i widać było, że nie robiła tego celowo, tylko mimo woli. Zauważyłam to kilka razy. Nie wiem skąd coś takiego, będę ją jeszcze obserwować. Myślice, że to może być przez stres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Wesolych, i przede wszystkim zdrowych swiat!!! Jak juz sie u mnie uspokoi to przysiade z wami 😘 na dodatek mielismy odciety prad ... pracowali rozkopujac mi caly przeddzionek do 1.30 rano ale taraz chata juz ciepla :) to nic ze nie posprzatana, nie to najwazniejsze ;) Sciskam wszystkich mocno mocno!!! p.s. Duniu, nie mam czasu nawet na dolek ;) :D:D:D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego z okazji Swiat,sciskam kazdą z osobna i wszystkie razem;) buziaki dla Maluchów ,pewnie nie bedzie mnie wczesniej niz goscie odjada...kurcze nawet umyc sie bardzo nie mam czasu..ciagle sprzatam gotuje i tak na przemian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joolaa za rok proponuję abyście to Wy pojechali do kogoś na Święta z wizytą, bo Ty biedulko na co dzień masz mnóstwo roboty z twoim męskim towarzystwem więc choć od święta należy Ci się odpoczynek. Ściskam mocno i życzę znalezienia czasu na dłuuugą odprężającą kąpiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×