Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Hej dziewczynki, Apsika gratulacje !! Jeśli dobrze się zorientowałam jesteś naszą liderką ;)) super!!! To chyba niezły wynik jak na 3 miesiące starań !? Jak się czujesz? Dziel się z nami dalej swoimi nowymi \"doświadczeniami\"... Zmykam i pozdrawiam wszystkie \"potencjalne rodzicielki\" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo coraj więcej nas :D gratuluję tym, ktorym napewno się już udało :) A tym się starają życxzę wiary w to, że się uda:D miłej sobotki Dziewczyneczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczęta! Chciałam do Was wczoraj popisać ale miałam tak silny ból głowy, że nie miałam siły ręką ruszyć. trochę mnie ten ból głowy przeraził bo trwał od 7 rano (już się z nim obudziłam) i skończył się około 2 nad ranem. Było ze mną źle. Mąż masował mi głowę ale to nie dało zupełnie nic. Dziś czuję się jak nowo narodzona ale gdy sobie pomyślę, że takie bóle będą częściej.. tragedia. Dzień wyszarpany z życiorysu. Na szczęście już wszystko w porządku. Z ciążą myślę, że też wszystko gra. W ogóle dziwnie ją znoszę, bo gdyby nie pozytywne testy i cycuchy obolałe to bym nie wiedziała że w ciąży jestem:) Nic mnie nie boli, nie mam żadnych skurczy, żadnych plamień, żadnych nastrojów, częściej tylko sięgam po ogórki kiszone;) Ot i całe znoszenie. A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Apsika na początku nie wiele jest objawów ciąży, a czasami wogóle ich nie ma. Ja w poprzedniej ciąży bólów głowy wogóle nie miałam. Piersi mnie bolały praktycznie zaraz na początku i rwało mnie lekko podbrzusze. Za to około 7-8 tygodnia ciąży dopadły mnie mdłości :/ To dopiero było straszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest pewnie to, że raczej nie można brać żadnych leków. Oj współczuję Ci Apsika, bo wiem co to znaczy ból głowy, sama miewam od czasu do czasu bóle migrenowe. A z tymi ogórkami to chyba lepiej niż byś miała zajadać się tonami czekolady na przykład ;) Dziewczyny będzie dobrze- damy radę. Pozdrawiam niedzielnie i życzę miłego, słonecznego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji. Na różne bóle w ciąży można tylko brać apap. A na bóle podbrzusza nosope. Ale to pewnie na pierwszej wizycie u gina Wam przepisze. Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wręcz przeciwnie myślę że się nie udało jestem tuz przed @ a jajnik mnie kłuje i podbrzusze jak na @ i do tego syfy na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez podbrzusze boli a do @ jeszcze tydzien... :( chyba jutro zrobie sobie badanie krwi... mam nadzieje ze nie za szybko... zreszta musze bo ide w tym tygodniu do dentysty i nie wiem o jakie znieczulenie prosic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnych objawów, choć wiem, że wyobraźnia potrafi płatać figle. Co jakiś czas przelatuje mi przez głowę myśl, że może stało się :), ale jak to sprawdzić? Intuicja milczy ;)) Poczekam, po co się nakręcać. A jak myślicie jakie mogą byc objawy jeszcze przed @? Pani Misiowa może zrób test? A jeśli chodzi o dentystę, to są specjalne znieczulenia dla kobiet w ciąży. Dziewuszki piszcie co u Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulkaMach
Hej . Wyszło mi ,że urodzę 3 czerwca. Mam już 3,5 letnią córkę/ O drugą dzidzię staraliśmy się 3 miesiące. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie :) Coraz więceej nas :) Jeszcze 9 dni i testuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, ja testu nie muszę już robić bo robiłam go w zeszłym tygodniu i były dwie kreseczki. Będę Mamą:) Kurcze a cyc dalej boli oj jak boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsika, to też tobie testów nie zalecam ;))) Ty teraz dbaj o siebie i przesyłaj nam pozytwne fluidy. :) A te piersi to od kiedy Cię bolą? Wybierasz się do lekarza? Pani_Misiowa i jak decyzje, wykonałaś badanie? A może masz już jakieś wieści? Pozdroiwenia dla Wszystkich, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam wyniki na beta hcg.. zobaczymy co pokaza... tylko nie wiem co bedzie jak nic nie bedzie... ;) bo jak nic nie wykaza to nie wiem co myslec... moze za wczesnie? ale te badanie juz mozna niby robic tydzien przed @... eh.. zobaczymy... co ma byc to bedzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta 73
Witam!!!Gratuluje dziewczyną,które już wiedzą,że mają dzidzię w brzuszku i trzymam kciuki za pozostałe. Apsika,mam pytanko skąd można ściągnąć taki suwaczek liczący dni ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie kobiety czemu robicie te hcg? Ja nawet nie wiem co to? Czy to konieczne? Do lekarza wybieram się w następny piątek tak aby na pewno na monitorku zobaczył moje maleństwo. Edyta 73 - tu masz link do suwaczków: www.suwaczek.pl Zarejesruj się i stwórz jaki chcesz. Mika, mnie piersi zaczęły boleć w zasadzie pare dni po dniach płodnych. Od razu poczułam w nich tak silny ból jak przed okresem, tyle że znacznie wcześniej. I bolą do dziś. Ja ogólnie jestem bardzo szczupła a piersi miałam zawsze miseczka d to teraz nie wiem w co ja je popakuje bo nie dość że bolą to się powiększają:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsika tak sobie pomyślałam, że może warto czymś te piersi posmarowaś :))) Bo jak szybko się powiększają to mogą pojawic się rozstępy... A tak w ogóle, ja też należę do \"szczęściar biuściatych\", więc perspektywa powiększenia nie jest zachwycająca ;) Apsika według twoich obliczeń który to już tydzień? Pani_Misiowa napisz kilka słów, bo się niepokoję. Alusia1, Iwoon, GaGa, Nadiewa i wszystkie Dziewczyneczki :))) co u Was? Pozdrawiam słonecznie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie HCG - wyszło że nie ma ciąży trudno... probuje dalej :) a hcg w przypadku kobiet w ciazy robi sie pot o aby stwierdzic czy prawidlowo wzrasta - tzn. czy plod sie rozwija... srednio podwaja sie wynik co pare dni.. jezeli maleje to moze byc poronienie albo inny powod..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ja nadal czakam na termin @ i testu. Ostatnio mam wrażenie pełnych piersi. Tak jakby mleczko do nich napływało. Ale staram się nie nakręcać i dalej czekam do 9 października Pani_Misiowa przykro mi i trzymam kciuki za kolejny cykl, tym razem udany 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika u mnie jakos leci...18dc więc już po starankach...staram się o tym nie myśleć, ale wydaje mi się, że się nie udało.........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi urwało połowe postu....gratuluję z całego serduczka tym, którym się już udało :) a tym, które czekają na wynki dodaje sił i wiary :) Pani misiowa....mocno Cię przytulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje tym, co sie udalo i zycze powodzenia przy kolejnych staraniach innym. Ja czekam do 13go pazdziernika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest ze śluzem w ciąży jest taki jak w dni płodne ? to bardziej pytanie do kobietek w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:-) Przyłaczam sie do was.Nie udało sie na maj, ale mam nadzieje,ze czerwiec bedzie trafiony:-) Ja dopiero rozpoczelam starania. Okresu spodziewam sie dopiero ok.18 pazdziernika, wiec jeszcze troche ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dagar- zapraszamy :)) Pani_Misiowa, a to smutne wieści :((( Przykro mi bardzo, njagorsze są te rozczarowania. Ale nie można się poddawać złym nastrojom. Czytałam gdzies, że poczęcie dziecka to \"wielka tajemnica\" dwóch osób i chyba trzeba czekać z pokorą i nadzieją... (i nie zwariować oczywiście ;)) ) Powiem Wam, że po odstwieniu plastrów anty. mam dziwne cykle (29 i 34 dniowe). Ostatni @ miałam 10.IX . Ja Iwoon nawt nie wiem w którym dokładnie dniu jestem. A objawów brak. Nie załamujmy się. Walczmy z godnością ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×