Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Biała czekoladko moja mama też mi właśnie wspominała o krochmalu, chyba poproszę żeby mi przysłała. Chyba nie zaszkodzi spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atilla ja odciagam z piersi jednorazowo ok 90 ml. A m oj mały wypija ok 150 wiec musze dwie odciagac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to jest z tymi kupkami przy karmieniu piersia ? U mojej juz 3 dzien bez ! Dodatkowo takie smrodlawe baki ciagle puszcza ,ze dobrze, ze okna pootwierane bo bysmy tutaj padli. Chyba to kiedys bylo juz poruszane ,ale nie pamietam co doradzalyscie :/ Pije herbate rumiankowa ktora podobno dziala bardzo lekko przeczyszczajaco no i nic :/ Zreszta te karmienie piersia mnie chyba tez wykonczy nerwowo - dzis albo krzyczy po karmieniu ,ze chce wiecej - a juz nie ma, albo malo jest :/ Zrobilam 60ml sztucznego z czego w wielka laska wypila 10ml. albo jak przed chwila krztusi sie , parska a potem ulewa kilkakrotnie :/ Nie wiem czy z moimi piersiami cos jest nie tak i raz produkuja za malo , raz za duzo , albo cos z nia i ma co chwile inne potrzeby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuP - to macie niezle atrakcje dzieki sasiadom:) jesli chodzi o skore MArty - to rzeczywiscie wyglada to na sucha skore typu egzema mojej kolezanki corka miala takie zmiany i super pomoglo kapanie w tym preparcie http://www.aveeno.com/productDetail.do?prodid=3662 mi natomiast to super pomagalo po porodzie polecam moze jest ten produkt w angli jesli nie to innej firmy, ale chodzi o colloidal oatmeal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuP, moja starsza miala takie same krosteczki, niestety przygotuj sie ze tak do 2go roku zycie powracaja bo to jest egzma :( ja tez smarowalam tym doublebase, do kapieli tylko oilatum uzywalam i krem tez. Chusteczki tylko pampers sensitive. Ten produkt o ktorym mowi Mantra znajdziesz w Boots lub Waitrose, wiem ze dobry choc sama nie probowalam. Zycze wytrwalosci z tym, bo nie zniknie niestety z dnia na dzien :( A make ziemniaczana na krochmal w polskim sklepie mozesz kupic? No niezly ubaw rzeczywiscie ktos sobie robi w samo poludnie ;) takim to dobrze, bezdzietni to o kazdej porze dnia i nocy ;) My dzisiaj tez bezdizetni bylismy na jakies 3 godziny :) przyjaciolka z mezem i synkiem przyszli i pilnowali nasze szkraby a my na fajny objadek do restauracji tajlandzkiej :) mam nadzieje ze Alex nie bedzie za bardzo marudzic bo troche pikantego zjadlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja chce tez zobaczyc zdjecia Marty i glupia du*** ze mnie tak dlugo na bloga nie wchodzilam ze hasloi login pamietam ale adresu juz nie;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atilla mama
CARMEN ---urodzilam 4 dni po terminie!!! wyniki niskie mialam.Ale strachu mialam taki sie balam .Karmie piersia ale raz mam duzo pokarmu raz malo niedlugo do pracy ide nie wiem jak dalej bedzie chce karmic naturalnie chyba bede odciagac,,,a macie takie cos ze leci wam wodospad mleka przy karmieniu na poczatku??? mala czasem cala w kropkach jejku,,,i wkurza sie ze tyle leci ,ALE jak odciagne to to za malo zje .Jesli chodzi o pierwszy stosunek boje sie na ta mysl czytałam kroras tu pisała że boli ,,,czy za kazdym razem??? pozdrwaiwm was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atilla mama
Czytałam jak wasze pociechy spia moja spi o 20 kapanie po kapaniu płacze nie wiem czemu,potem karmie i 0 21 30 spi czasem obudzi sie 0 24 nakarmie ja i spi do 4 30 pozniej karmie i budzi sie o 6 karmie ja co 2 godzini glodna i zastanawiam sie czy sie ona najada duzo karmie w ciagu dnia pozatym nie chce spac sama,jak mam ja nauczyc??? probowalam ale placze i placze ,,,kurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu co do kupek to u mnie było tak samo i bączki smrodliwe, jak poszliśmy się zważyć to okazało się, że mały nie przybiera na wadze bo mam za mało pakarmu i za mało je dlatego też tak żadko kupki bo nie ma z czego. Od piątku dokarmiam butlą i dziś już była kupka a nawet dwie! I z tym dokarmianiem też tak jest, że raz zje 60 ml raz 15 ml bardzo różnie. Lilianko u mojego M też dziecko jest na pierwszym miejscu a ja zostałam pozostawiona sama sobie. Ale od pewnego czasu zauważyłam, że mu przykro jak mały bardziej radośnie reaguje na mnie i próbuje do mnie gaworzyć, szybciej się uspokaja przy mnie i dlatego jest mu przykro i cały swój czas poświęca dziecku. Zaczełam mówić jaki to tata jest ważny dla niego. Jak mały się uśmiecha przy nim to zaraz mu mówie jak się cieszy, że tata jest, jak nie chce spać i mąż dzwoni z pracy to mówie, że pewnie tęskni za nim i czeka na niego. Mówie mu jak bardzo lubi misia którego od niego dostał i M trochę od tamtej pory się zmienił. Zaczął poświęcać więcej czasu mi, albo nam razem nie pozostawiając mnie obok :-) Ja z M się nie kłóce jakoś się nam układa, po porodzie czułam się trochę przez niego odrzucona jako kobieta (bo tak ogólnie to bardzo pomagał i nadal to robi przy dziecku i w domu), ale przeczekałam to, okazawyłam mu uczucia chociaż on mi nie i z dnia na dzień było coraz lepiej :-) Niektóre rzeczy wolałam przemilczeć niż wszczynać awantury i się wszystko ułożyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atilla mama
moja corcia je roznie w sumie sama nie wiem dokladnie ale jak odciagne pokarm rano mam 90 -100 ml z jedenj piersi jesli odciagne pokarm popoludniu jest tego pokarmu mniej 60-czasem 40 ml wiec obawiam sie bardzo czy jest okey???? a karmie ja staram sie karmic co 3 godz ale ona w sumie roznie chce jesc nie zabronie jej,,,,aaaa masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie :) Moja mala ma cos strasznego dusi sie nagle i nie moze oddychac dzis wiec lekarz martwi mnie to przez to nie wysypiam sie tylko czuwam :( co do jedzenia to nie wiem ile ziada ale je co 3 -4 godziny w dzien a w nocy raz a waga narazie ok moze to glupie ale w sobote bylam na randce:) mama przyjechala i zostala z mala a ja na 4 godzinki wyskoczylam jednak moje zycie uczuciowe staje na nogi a wszystko dzieki przeprowadce jak dobrze czasem podejmowac ryzyko najgorzej boje sie czy tu prace znajde i daleko z dojazdami ale narazie nie bede sie martwila co do chrzcin to 20 wrzesnia mam ale mialam z nimi problemu nie chcial mi ochrzcic ksiadz kazal czekac jak mala bedzie w szkole palant jeden ewcisko fajne te ubranka pokarze chrzesnej stronke to moze kupi cos co to kryzysow malzenskich to wspolczuje i trzymam kciuki zeby bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOj Jasiek jutro konczy 3 miesi a rano jedziemy na konstultacje do urologa. Zobaczymy co mi powie. No i jutro minie tydzien jak rzadzimy sie we dwoje na wlosciach. W sumie, przez malownaie Hani pokoju, czas nie wiem kiedy mi minal, ale cos podejrzewam, ze Jas ma dosyc tylko towarzystwa mamuni :-o Wczoraj marudek mu sie wlaczyl po poludniu, dzis podobnie. A mi ciezko, a on by chcial aby go nosic, nosic, nosic... A ja nie dam sie zszantarzowac, bo juz mi kregoslup wysiada po paru minutach (mam nadzieje, ze jutro mi Jaska zwaza, bo cos mi wydaje, juz dobijamy do 7,5kg :-P ). Mimo ze je ostatnio jakos tak mniej, ale to chyba tez dlatego, ze jest juz full time na formule. Czasy 240ml regularnie co 3 godziny chwilowo sie skonczyly. Teraz je roznie, najczesciej ok. 180ml co 2,5 - 3 godziny. Jak przespi pore karmienia to wtedy na gwalt jest te 240ml, ale ot moze raz dziennie. No i ma juz jendo karmienie nocne mniej. Wg teorii - przesupia noc, bo spi ciagiem 7-8 godzin (jak pada kolo 19:30 - 20 to budzi sie na jedzenie kolo 4 i potem juz regularne 3 godzinki ;-) No i ostatnimi czasy wychodzi z mojego dziecka ludzik, ktory ma w nosie zabawki. On jest b. towarzyski i nie ma lepszej zabawy niz ktos obok :-) Na szczescie ktos kiedys wymyslil lusterko, hihi, poki co sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia no wiesz w domu dzieciatka 2 miesiace cyce pelne mleka a ja na radki:) a moja mala tez w tygodniu jest znudzona mna w weekend jak mam gosci to inna jest calkowicie smieje sie nie marudzi i wtygodniu jak widzi kogos innego nie tylko mnie tez jest nie marudzaca:) wczoraj jeszcze przekrecila sie na boczek z brzuszka 2 razy ale jej sie to nie spodobalao zaczela plakac jakby sie przestraszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuncia - garniturek mam na 62. I chwilowo nie wystawilam na allegro:) jest w komisie :):) carmen - na modyfikowanym duzo kup i wodniste? zmien mleko na inne - bo to nie pasuje i dzieciatko i tak malo bedzie przybierac. Ja tak na bebiko mialam. Jak zmienilam to kupa jedna i taka plastelinowata - czyli tak jak byc powinno:) Moj Filip je roznie 140-180ml co ok trzy godz. Po nocy je 210, ale to dlatego, ze je po 19 a pozniej dopiero o 6:) czylu wychodzi jakies 5karmien dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantra, u nas nadal karmienie piersia i ja nie zciagam mleka wiec trudno mi okreslic ilosci ale wczoraj zostawilam przyjaciolce 110ml na karmienie o 14ej (tyle tylko mi sie zciagnelo z jednej piersi o 11ej) i mala zjadla wszystko ale juz po 2 godzinach chciala znowu, czyli bylo za malo.... My jemy mniej wiecej co 3-4 godziny w ciagu dnia. A w nocy budzimy sie jeszcze chociaz raz: jesli zasniemy o 21ej to tak okolo 2-3, jesli zdolam karmic okolo 24 to dociagnei mi do 5-6ej. Juz za bardzo ni mysle ile zjada, przybiera na wadze dosc dobrze - na standarty angielskie jest dzieckiem duzym - i nie wyglada mi na chora :) Nie chce juz niepotrzebnie panikowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila2 dzieki za odpowiedz!!!! Bardzo dziekuje, bo juz sie zamartwiam na maksa co to moze byc, ale wciaz zwlekam z lekarzem, czekajac chyba na to ze samon jakos przejdzie, bo przeciez od urodzeni był na bebiko i nic mu nie bylo. No ale to pewnie to przez to mleczko sraczke mamy... A Ty Shila sama zmienilas mleko czy po konsultacji z lekarzem? Jakie teraz kupujecie? (moj M stwierdzil ze Mały ma sraczke przez moje mleko i powiedzial zebym go moim nie karmil, - Ci faceci, a raczej moj facet któremu wydaje się, że jest namądrzejszy heheheh ;P ) Nemezis to wspaniale, że na randke poszłaś! Gdzie jest napisane, że kobiety karmiące nie mogą chodzic na randki? i kto Ci zabroni? Brdzo sie cieszę! I dla Ciebie dobrz, i dla córeczki wspaniale bo mama szczęśliwa :) U mnie na weekendzie byli dobrzy znajomi z daleka! ale miałam radoche! dzidzius wszytsko zmienił w kwestiach towarzyskich, ale jest to najwspanialsza zmiana jaka mogła mi sie przytrafic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis fajnie ze udalo Ci sie wyrwac na randke, kazdej z nas potrzebna jest jakas odskocznia od codziennosci.I wcale nie uwazam zeby bylo cos w tym glupiego. Ale napisz lepiej jak bylo na tej randce. A teraz musze Wam sie pochwalic moim weekendem. Wczoraj mialam urodziny (30 niestety :) )i w planach mielismy kolacje w sobote a pozniej wypad na "drinka" z moja kolezanka i jej chlopakiem,Emilka miala sie zajac inna kolezanka. A tu w sobote z samego rana moj M zabral mnie na sniadanie do mojej pracy. I kiedy mala zaczela nam marudzic przyszla kolezanka i zajela sie nia "zeby rodzice mogli spokojnie zjesc". Pozniej pojechalismy na przejazdzke do ... hotelu, maja tam super SPA i M wykupil mi masaz i zabiegi na twarz. Mama sie relaksowala a tata zajal sie mala. Wieczorem poszlismy na kolacje, pozniej w pubie gdzie mielismy sie spotkac z kolezanka czekala na mnie impreza niespodzianka, byli tam wszyscy moi znajomi. I do tego tort w ksztalcie butelki Bacardi Bery (moj ulubiony drink). Nawet mala byla grzeczna dla opiekunki i nie musialam sie stresowac. A w niedziele z samego rana dostalam prezenty od M i Emilii. I najwspanialsza kartke na swiecie od Emilii. Zaprojektowal ja i wydrukowal M , ze zdjeciem w srodku mojej ukochanej usmiechnietej coreczki. Takze mialam cudowne urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia wszystkiego naj naj naj 🌻🌻🌻a mezus super mial pomysl:] carmen - kupuje hipp priobiotyczne, ale nie to z napisem plus - bo to smierdzi :P a to zwykle nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się. Jestem po 15-dniowym urlopie. Troszkę czytałam, ale do pisania jakoś mi brak weny. Gonia- najlepsze życzenia. :) Przeklejam tabelkę, bo jakiś babol u nas zagościł. Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga......21.05....3350/54........2//6....5985//65 lilianka09............Malwinka..21.05....3600/56........ .2//............// Carmen37.......... Witold......23.05...3500/55........2//......6 150//59 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55.......1 //27.....4920/57 Dunia77............Jas..........24.05.....3465/51...... ...2//......5770/61 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michalek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubus.......08.06....3140/53....1 //16..4800//61 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........2/ /10...5160/57 Anaconda_a........Magda.......11.06....4100/59.........2 //0.....//5530 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........//27.......5500/68 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP.................Martusia...13.06....3310/50....1//29.. . ..5740//59 Ewcisko..............Wiktoria...13.06....3270/57..... .1//24...4325//59 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...1//23..6105/62 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.........1 //6........// takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......2//0......5500/58? jolaa.................Kubus........15.06....3850/58..... ...1//25..6000/65 annnnnnna.........Michal........16.06....3360/??......1/ 27......5640/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .2//5..4680//59 gonzallo.............Jas...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..2.....5100/59.5 Mama E............Alexandra...19.06....3526/53.......1//23.... 5300//56 myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......2 /0 ...5100//56 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369...........Kamil........23.06....3600/58....... .0//28........// nemezis2682......Milena......24.06.....3300/54........ 1//26....5000/60 Sztorm..............Jas..........25.06.....3550/56...... 1/14 .. ..5640/59 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.......1 //3......//3960// wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......1 //14...4200// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 1/20 5260//62 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......0 //13........// attilla............... Wiktoria ........ ......3250/ ........ ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia___wszystkiego najlepszego z okazji 30 urodzin!!!! wspaniale to Twoj M zorganizowal,moc wirtualnych usciskow dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu,ale ty to jestes dzielna kobietka,sama remont przeprowadzasz,ja to bym pewnie nawet o tym nie myslala gdyby m wyjechal,zuch dziewczynka ja po odwiedzinach rodzinki m z pl,bylo milo,zawalili nas i Benjaminka prezentami,ale padam z nog,no bo wiecie jak to z goscmi,jescze na kilka dni,gotowanie,kawki,no i cos Wiednia tez chcieli zobaczyc(ostatnio byli tu 3 lata temu na naszym slubie koscielnym). Nemezis,ja nie wiem jak to bylo z tym ex Twoim(tzn ojcem Milemki),bo dolaczylam dopiero w maju,ale z tego co czytam to on jakis sorry za wýraz palaaant jest.wiec kobieto,korzystaj z randek ,a byc moze usmiechnie siee do Ciebie los,a pamietaj-szczesliwa mama daje szczescie dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu - wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen i pokochania swoich 30 lat!!! To przepiekny wiek :) 🌻❤️ fajny mialas dzien, skabek ten twoj M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis wymiatasz:-D i bardzo dobrze korzystaj z zycia, juz wystarczajaco w tylek dostalas Gonia la la la spiewam Ci sto lat przy akompaniamencie mojej mlodej robiacej u gu gu aaaaaa:-P Dunia a ja od czwartku tez bede sama z mloda buuuuuu:-( ja sie chyba zaplacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×