Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Jasiu sto lat sto lat ....i jeszcze jeden i jeszcze raz sto lat sto lat niech żyje nam;)zdrówka,szczęscia dla kolejnego roczniaka🌼 Shila powodzenia w nowej pracy a Tobie Fifi w żłobku;) to teraz będziesz miał kolegów i zabawek:D cisza aż w uszach dzwoni:(mam nadzieje,ze nie padnie nam forum...ale tak jest dziewczyny wszystkie zagadaja czy jest nowy wpis ale od siebie nic nie skrobnac wiec nie dziwmy sie:) Lusiu mam nadzieje,ze pogoda sie zmieni i uda sie wyprawa w góry Tomek wlasnie wrocil ze swiadectwem ma juz wakacje ...kurcze rok tak szybko zlecial...dopiero co byly wakacje;) Jagodo ...fajnie ,ze podczytujesz ale przypomnij mi prosze któremu z naszych dzieci złożyłaś życzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, zadnemu ale zauwazylam ze pamietacie o kazdym dziecku z tabelki ale o moim zapomnialyscie. Ale jesli nie chcecie skladac zyczen to nie,OK. :) Temat zamkniety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego kochanym Roczniaczkom :* ja juz po imrezce super byla gdyby nie fakt ze ciagle przy ubikacji siedzialam :( Martynka juz w domku ze swiadectwem jaka dumna z siebie jest :) a jedzie nad morze to jeszcze nie tak daleko zobaczymy jak to bedzie to byla jej decyzja ze chce jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda jeśli się dopominasz....nie no żartuje:) Mnie jakoś umknęło... Spóźnione STO LAT dla Ciebie Bartusiu!!!!! 🌼 🌻 Wszystkiego najlepszego dla Jasia!!! 🌻 Sztorm śliczny ten twój roczniak:) Moja Wika zasypia przy lampce nocnej, takiej co ma najmniej WAT i energooszczędnej:P Ale przed tym jak my się kładziemy spać to ide zobaczyć czy jest przykryta i czy wszystko ok i wyłanczam tą lampkę. Shlia gratuluje nowej pracy. Reszte później....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda,Twój Bartuś był uwzględniony kiedy piszemy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA Roczniaków ..ogólnie:p nie wiedziałam ,ze to dla kogoś problem jesli nie wymienie z imenia przepraszam:)czasem zdarza sie,ze mnie kilka dni nie ma i slkladam"ogolne"zyczenia;)więc dla Bartka spóźnione sto lat;) Nemezis,zdrówka dla Ciebie oby dolegliwosci szybko minely a wtedy Ty bedziesz mogla cieszyc sie ciaza🌼 a wyjazdem Martynki aż tak się nie przejmuj,pewnie da sobie wysmienicie rade...zawsze to my dorosli jako rodzice opiekunowie przezywamy to ow wiiele bardziej niż dzieciaki...znam to po sobie;) zreszta nawet jesli cos bedzie nie tak,to mozecie podjechac i ja odebrac skoro to nie jest az tak daleko...ale ja bylabym dobrej mysli,w koncu bedzie wykwalifikowana kadra ,kolezanki,morze,wycieczki....ehhhh tez chce na zielona szkole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola masz racje :) co do zasypiajnia to jak zasypiaja wasz dzieciaszji same czy lulacie i jak czesto sie budza Milenka ni chce samazasypiac i co gorsze nie chce spac w pokoju swoim budzi sie z 15 razy tam a ogolnie to budzi sie sporo tak do 1 z 5 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas z zasypianiem się zmieniło,w sumie nie jest zle bo nie lulam ,nie bujam ,nie nosze ani nic takiego tylko musze siedziec lub lezec obok i do zasypiania mamy misia ,ktory jak kiedys sie zgubi to ja sie pochlastam chyba... to taki niby renifer(kolor ecri codzien prany:o)i Kuba slini te poroza,wpycha do nosa smyra sie nim po twarzy az usnie i spi trzymajac go za poroze...jak jestesmy na spacerze nie moge o nim zapomniec bo jest ryk:O a budzi sie roznie klade go o 20 najpozniej jak zje dosc porzadna kolacje lub wypije mleko budzi sie kolo 1.00 wypija herbatki dosc duzo albo wody ok 150-200 ml..a potem o 3-4 musi byc mleko bo inaczej bedzie wstawal co 5-10 min i trabil herbate..potem zasypia i wstaje roznie 6.30 -7.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas z zasypianiem się zmieniło,w sumie nie jest zle bo nie lulam ,nie bujam ,nie nosze ani nic takiego tylko musze siedziec lub lezec obok i do zasypiania mamy misia ,ktory jak kiedys sie zgubi to ja sie pochlastam chyba... to taki niby renifer(kolor ecri codzien prany:o)i Kuba slini te poroza,wpycha do nosa smyra sie nim po twarzy az usnie i spi trzymajac go za poroze...jak jestesmy na spacerze nie moge o nim zapomniec bo jest ryk:O a budzi sie roznie klade go o 20 najpozniej jak zje dosc porzadna kolacje lub wypije mleko budzi sie kolo 1.00 wypija herbatki dosc duzo albo wody ok 150-200 ml..a potem o 3-4 musi byc mleko bo inaczej bedzie wstawal co 5-10 min i trabil herbate..potem zasypia i wstaje roznie 6.30 -7.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie ,ze ja tak do przodu,ale jutro wczesnie jedziemy do PL,a niechcialabym z tego powodu nie zlozyc zyczen przyszlym jubilatom, KIngusiu,Ewciu,Julio i Dominiku🌻szystkiego co najlepsze na swiecie,zdrowka,radosnego dziecinstwa,pieknego i szczesliwego zycia,rosnijcie zdrowo na pocieche i dume dla swych Rodzicow🌻🌻🌻🌻 dla Bartusia -Jagody tez spoznione ...wszystkiego najlepszego🌻 mamy wpisu nie bylo w tabelce,a niesposob pamietac kazde urodziny,tym bardziej gdy mama rzadko pisze. LUsiu__happy bitdday to you...udanej imprezki i wypadu....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego wszystkim solenizantkom i solenizantom ktorzy mi umkneli i tym przyszlym 🌻❤️ rosnijcie zdrowo i sprawiajcie duzo radosci rodzicom!!! U nas z zasypianiem od dwoch nocy troche problemow, bo Ola poprostu nie chce isc spac ... ale mozliwe ze to tylko dlatego ze przez dwie noce pod rzad nie bylo mnie jak szla spac, wiec teraz sie na mnie msci ;) A spimy w osobnym pokoiku i bez lampki. Tak normalnie to spi od okolo 20 do 7 rano bez budzenia sie. aczkolwiek w ostatnich dniach cos sie przestawia, z dwoch drzemek dzinnych zrobila sie jedna ale dluzsza i pobudka jest troszke wczesniej :( Shila, gratuluje nowej pracy! przepraszam ze tylko tyle ode mnie na teraz, obowiazki wolaja, obiadek dla Duzej i trzeba Mala budzic. A ze u nas dzis goraco i slonecznie to chce z dziecmi wybyc do parku, niech sie wyszaleja!!! pa pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jestem, zyje choc powalilo nas zbiorowno jakies katarzysko :-O Jasiek zagilony, Hania tez, mnie drapie gardlo i tesciow tez :-D Takze sie gdzies Zalatwilismy :-p A ja nie wiem co i jak u was - przepraszam, ale u tesciow to jestem tak zalatana, ze nie wiem jak sie nazywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki tym,ktore szybciutko odpisaly na moje pyt.,czyli po urlopie bede Benjamina przyzwyczajac d ciemnosci,mam nadzieje ze nie bedzie ciezko,bo przesypia nocki, kochane ja teraz z PL pewnie rzadko zagladac bede,jezeli wogole mi sie uda,ale Wy pamietakcie o wpisaniu paru slow od siebie,zeby nasze forum jeszcze zylo,bo ostatnio cienizna :(.ja wracam za 3 tygodnie ok 19.07 powinnam najpozniej sie odezwac,jezeli juz nie z PL. wszystkiego b.dobrego i zyjcie w zdrowku i radosci razem ze swymi pociechami i rodzinami❤️😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu__mialo byc happy birthday to you...ach te literowki:O,no jestem quuin literowek w koncu:D:O Duniu__zdrowka dla calej ekipy,wlasnie too mam na mysli piszac zeby kazda cokolwiek dala znac o sobie jak juz pisac nie moze,tak jak Dunia krotki raporcik i juz ok. Shila__gratulacje i powodzenia w nowej pracy,a Filipkowi radosnego czasu w zlobku. MamoE__wolny piateczek i prosze jaka pogoda w LOndynie jak na Twoje zamowienie,wiec zycze milego popludnia z Mala i Duza w parku. dziewczyny jak ja bez WAs tak dlugo wytrzymam,wogole to nigdy nie bylam 2 tyg u moich rodzicow no od czasu jak jestem w wiedniu,obym tylko tam z nimi wytrzymala:O ,a jak juz lista zyczen to dopisuje sloneczna pogode i zeby maly sie tam nie pochorowal jak ostatnio. jejjjjuuuuu...spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizu__-do 13 jestem w pracy potem mysle kolo 14-15 zjawic sie z moimi dzieciakami)))))))mam nadzieje ,ze nie bedzie lało.Swieto ulicy 11 listopada pewno bedziemy chodzic z wozkiem )) tel do mnie....662 45 97 40..........mam nadzieje ,ze tylko wy bedziecie dzwonic z forum a nie jakies "oszołomy" jak znajda numer)) Musze wysłac zdjecia Jaska na forum i pimach ( przysłała nowe zdjecia Antosia...chyba jak zwykle poprosze ganetke)))))) Czyli niet tylko moj tak sie budzi w nocy i w dodatku zle zasypia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zyczenia ;) Dzis bylismy do szczepienia na swinke odre i rozyczke + wszystkie wymiary. Jka patrze na Wasze dzieciaczki to mysle sobie ze moj syn jest naptawde duzym chlopem :) jest na 75centylu, podaje jego wymiary :) Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54......... ................... Fasolkowa mama...Kinga....21.05....3350/54..........8//5...10kg//78 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56..........5 / /7.. .7150//72 zizu77.............Zuzia......21.05....3330/56.........12 /12....10kg/77 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.........12//10.....10800//78 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......6/7 .....6970 /70 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...9/0 ....12kg/79 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56...... . ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53.......9 . .9360//73 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/........10/2 0. ..9.000//73 Anaconda_a.......Magda.......11.06....4100/59........5 /15.....///8500 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........9/ .......9400/74 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57......10/1....10400/79 AniaP..............Martusia.....13.06....3310/50....10//14 . .10660//76 Ewcisko............Wiktoria...13.06....3270/57..... .12//1....8800//81 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... 8/21.....12350/79 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... .... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......8/ 9.......10220/72 jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58....1 1//15..10.5/84 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......8 / 12......8880/73 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .10//7.....9.3//76 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55.... . ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51.....10 ....9.750//77.5 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53...........7//1... 8700// myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......10 /00.....11000/ 72 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369......Bartek........23.06....3600/58........0// 28..13/85 nemezis2682.....Milena......24.06.....3300/54....... 10/02....8900/76 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56..... . 10/5 .. ..10/75 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51....10/29.. ...10/76 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 7/16 ...9000//74 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......6/ .9200.....//73. attillaMama.......Wiktoria ........ ......3250/ ............./.....8700//73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 Wszystkiego najlepszego , miłości , radości , moc uścisków z okazji pierwszych urodzin dla Bartka 🌻 Jagoda369 - Twój synuś przyszedł na świat w rocznicę mojego ślubu :) No i faktycznie kawał chłopa z niego :p 🌻 Zdrowia , pomyślności , dużo czasu na zabawy, uśmiechów wiele oraz samych radosnych chwil dla Jaśka z okazji pierwszych urodzin od Zizu z rodziną 🌻 Sztorm - numer zapisałam , zanim wyjadę z domu to potwierdzę czy na pewno będziesz :) Moja córeczka spała super do 6 mies. potem wszystko się odmieniło , wstawałam do niej po 2-3 razy , ale jak wróciłam do pracy to byłam zbyt zmęczona na takie pobudki i zaczęliśmy małą zabierać do naszego łóżka , bardzo jej się to spodobało i zaczęła lepiej spać , czyli do ok.5 rano bez budzenia , potem cycek i spanie do 6. Ale teraz to makabra , budzi się o 00.30 (ja chodzę spać jakieś pół godz wcześniej) , ląduje w naszym łóżku i przez resztę nocy rzuca się , obraca o 360 stopni , kopie nas gdzie popadnie , jęczy i stęka , czasami mam dość :( Zwalam to na tę pieprzoną trójkę , która nie chce się przebić i daje w kość mojemu dziecku i nam przy okazji . Nie mogę się doczekać dnia kiedy moje dziecko nie będzie chciało rano z łóżka wyjść :) Ale to pewnie nastąpi dopiero jak będzie musiała do szkoły wstawać :D Shila - gratuluję nowej pracy , jak będziesz miała czas to napisz coś więcej 🌻 Ganetko - udanego wyjazdu , super pogody (a ma właśnie taka być), zdrowia dla Beniego , Tobie stalowych nerwów i dosępu do komputera z netem :) Strasznie pusto będzie bez Ciebie , pisz jak tylko będziesz miała okazję . Pozdrawiam serdecznie , miłego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Duniu - dużo zdrowia dla Was , oby gile szybko odpuściły i poszły precz :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztorm ja jak zawsze gapa i nie sprawdzam zbyt czesto maila, ale zdjecia Jasia juz dodane! :) juz widze jak dziewczyny wzdychają do tych czarnych oczu!!!!!! :D stooo lat dla Niego! zdroweczka, niech chlopak ładnie Wam rośnie!!!!!bedzie grzeczny i radosny! Bartusiowi tez najlpsze zyczenia! Kindze Ediiii tez sto lat spiewamy! może Edia sie przy okazji pojawi, co???? Benjaminkowi juz teraz najpiekniejsze życzenia!!!! żeby uśmiech zawsze gościł na jego buźce, żeby wakacje u dziadków się udały i był zdrowiutki!!! Duniu no to sie przyplątać coś musiało, żeby za dobrze Wam nie było? A kysz katarzysko!:) Gnetko bedzie dobrze! zobaczysz! wszyscy pewnie będą zafascynowani Benim!!!! i bedą dla siebie mili :) a jak nie to repremendę dać , że wnuk rzadko w Polsce i trzeba sie nim zajać i nacieszyc a nie foszyć :D dziewczyny dzieki za odpisanie na mój "problem" w zasadzie to ja wiem, ze to nie problem, ale tak pytalam z ciekawosci :D sama mam przerwy miedzy zebami i faktycznie sa i tego plusy :D shila gratuluję, nowej pracy! niech ci się w niej najlepiej wiedzie :D Joolaa ale sie usmiałam z tego poroża !!!!! :D Mój miętoli kocyk!:P wrr jutro dokoncze! dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻🌻🌻 Lusia - wszystkiego co najlepsze , najwspanialsze i najważniejsze w życiu , miłości , radości , uśmiechu na twarzy i spełnienia marzeń 🌻🌻🌻 🌻Wszystkiego najlepszego dla Kingi z okazji pierwszych urodzin ,rośnij zdrowo słodziaku🌻👄 Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu sto lat dla Ciebie ,zdrowia,spelnienia marzeń,żebys zawsze byla szczesliwa i miała same powody do radości🌼👄 Dla Kingi oczywiscie również wszystkiego naj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko szybko daje znac, ze zyje :) wypoczywamy baaaardzo, szczegolnie, ze nasze dziecko jest rozchwytywane przez rodzine a my wyrodni rodzice chetnie oddajemy ja w rece ciotek a sami lezymy i odpoczywamy. zeby tylko potem mala nie wyszla rozpieszczona z tego wyjazdu bo bedzie horror ;) z pogada nie ma szalu ale jest caly czas praktycznie bezchmurne niebo wiec przybralisamy juz wszyscy ladne kolorki. Laura wyglada slicznie, taka mala brzoskwinka bo od razu opala sie na kolor a nie tak jak ja najpierw na buraka... gorace buziaki dla Was wszystkich! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu Stooo lat! stooo lat! najlepsze zyczenia! spełnienia marzeń, zdrowia, zeby zawsze otaczali Ciebie życzliwi i dobrzy ludzie, żebys zawsze optymistycznie patrzyla na swiat i wszytskiego czego sama sobie zyczysz! zeby sie spelnilo!!!! ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catherine ale Ci fajnie!!!! mmm... moje marzenie tak poleniuchować gdzieś na plazy!!! bawcie sie dobrze i korzystajcie, że Waszą córcia ma sie kto zająć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja nadal nie wiem co i jak u kogo :-( Przepraszam, ale nie mam czasu (a mialo byc tak "pieknie" u babc :-p). Obiecalam, ze dowiem sie o co chodzi z tym sudokremem i dziewczynkami. juz wiem i pisze od razu. I dodam, ze temat nie dotyczy tylko sudokremu, ale wszystkich tych maziatych, bialych, z tlenkiem cynku. Bo to wlasnie ten tlenek cynku, jesli jakos dostanie sie do pochwy u dziewczynki to mocno ja uszkadza, moze w efekcie skonczyc sie to nawracajacymi infekcjami itp itd. Owszem, prawdopodobienstwo dostania sie tego do pochwy - nieduze, ale jednak jest... Najlepiej wiec dziewczynki traktowac jakimis innymi "wazelinami", czyms na bazie rumianku... (he?! tylko czym). Coz, ja Hanke smarowalam wylacznie takimi bialymi, z cynkiem. Obeszlo sie bez infekcji, raz - jeszcze w czasach pieluchowania - miala jakies zaczerwienienia i swiad ale to w obszarach zewnetrznych wiec raczej inna historia. Dodam, ze chlopcow z oczywistych wzgledow problem nie dotyczy. Dobra, zwijam sie w kimonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w sobote widzialam sie z Zizu....córeczke ma uroczą taka słodziutka ,ze można zjeść!!!Smieszek i krzykaczek w jednyem, biega..oj i to dobrze!!! A mama ...powiem tak po cichu kazda z nas mogłabysobie wymarzyć taka figurke!!!!!!!!!!!!!!! Naprawde bylo bardzo sympatycznie..choc niestety musiałam sie zbriec szybko....bbbuuuuu. Tatry pozdrowione!! Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodko nie wierze ze nie złozylismy zyczen. Głownie piszemy ogolem wszystkiego naj solenizantom bo ciezko wszystkich spamietac:) No i tak apropo dziewczynki nowe ktore juz nie sa w sumie nowe bo pisza ze dwa miechy moze dajcie poczte to podeslemy wam hasło blogaska? Mysle że dośc czekałyscie:P Co myslicie dziewczyny? Mozemy chyba juz podesłac hasło tym co z nami juz sa ze 2 miechy? Nie chciałabym o tym sama decydowac, bo mi to sobiscie jest obojetne, ale wiem, że sa dziewczyny ktore sobie moga nie zyczyc wiec pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×