Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Pytałyście o nianię- już wybrana. Mieliśmy dylemat między dwoma paniami, Mała do obu podchodziła bez problemu i pakowała się na kolana. Ciężko było się zdecydować. Wybraliśmy w końcu panią, która zaprosiła nas do swojego domu i ma większe doświadczenie w opiece nad dziećmi. zaczyna od przyszłego mc, mam nadzieję, że będzie dobrze.... Casting na nianię był dość szybki. Panie przychodziły różne. Przyszła na przykład jedna pani, która zaczęła rozmowę od piszczenia do mojego dziecka. Mała zaczęła ją szerokim łukiem omijać. Potem stwierdziła, że dziwne, że dziecko nie siedzi przed tv, bo jej podopieczni zawsze bajki oglądają.... Była też pani, która przyszła z koleżanką i koleżanka za nią prowadziła rozmowę. W rezultacie nie wiem nawet jak brzmiał głos tej pani.... Nie znoszę takich castingów, ciężko mi zaufać obcej osobie i powierzyć jej własne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia- no to widzę, że z tym mailem się spóźniłam. Zaraz sobie bloga pooglądam i może nasze nowe blogowiczki już się ujawniły? :P :P :P MamoE- najważniejsze, a z łepetyny mi wypadło. Jesteśmy w Trójmieście między 16 a 30 lipca chyba (data powrotu jeszcze dokładnie nieustalona). W międzyczasie jest wypad do Łeby na kilka dni, ale ni potrafię powiedzieć kiedy, bo jedziemy w ciemno. To co, spotkanko chyba będzie możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztorm- Jaś to niezły kawaler. Zgadzam się z opinia, że wygląda na dużo starszego. Lilianko- Malwinka wygląda ślicznie. Jaki uśmiech! Gonia- muszę to po raz kolejny napisać. Zachwycają mnie oczy Twojej Emilki. Lusia- widzę, że Ewka rozrabia jak moja Kingula! :D Carmen- Wituś będzie uwodził tym błękitem oczu jak nic. ;) Tuncia- Twój ale kawaler z Matiego, a z Ciebie niezła laseczka. :P AniuP- Martusia prześliczna w tej sukieneczce i jaki okazały tort. Ewcisko- piękna panienka i widzę, że z Kinią mogą sobie przybić piątkę, mamy taką samą bluzeczkę- na razie jest tak duża, ze może za sukienkę służyć. Chrzestna zrobiła prezent na wyrost. :) Dunia- u Ciebie jak zawsze piękne zdjęcia. :D Shila- Filipek też wygląda na starszego kawalera, jaka czupryna! To chyba wszystkie zdjęcia, których wcześniej nie widziałam i nie komentowałam. Jeśli kogoś pominęłam, nie gniewajcie się, to przeoczenie. Teraz widać indywidualność u każdego dzieciaczka, ja z zachwytem oglądam każde zdjęcie, bo widać, jak czas płynie, a maluchy stają się coraz bardziej dorosłe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nadrobiłam te kilka stron nie pisania, co??? :P Ach i jeszcze Tunci miałam napisać a propos podobieństwa mojej córci do mnie. Dziękuję za ten komentarz. Faktycznie coraz bardziej Mała do mnie się robi podobna, nie ukrywam, że jestem z tego zadowolona. Od jej urodzenia słyszałam tylko, że to wykapany tatuś, a teraz coraz więcej jest głosów, że jednak mama! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Was gonilam do pisania a teraz sama nie mam czasu:) przyleciala do mnie w odqwiedziny przyjaciolka z ameryki nie widzialysmy sie 10 lat i zrobila mi niespodzianke wiec od czwartku moj dzien wyglada tak...sniadanie ...gadamy...w miedzyczasie "obrabiam"Kubusia sprzatam nastawiam obiad...gadamy...pozniej gadamy...obiad..maly spac...my gadamy....prace domowe...gadamy...spacer gadamy...kolacja...mycie...gadamy..chwila ciszy jak klade malego ....otwieramy wino gadamy i spostrzegamy,ze jest ok 3 rano... szczerze bola mnie usta od gadania a tu nie zanosi sie na wyczerpanie tematu:) skladam zyczenia naszym kochanym roczniakom Naszej Kochanej Carmen🌼 witam na blogu nowe mamy...te ktore nie wiedza czemu robimy problem z hasla to zrozumiecie jak dolaczycie swoje zdjecia i tez nie bedziecie chcialy ,zeby kazda nowa forumowiczka miala dostep;) Fasolkowa mamo ciesze sie ,ze nowa niania wybrana:) Zizu moj Kuba tez dosc duzo mowi ,w porownaniu z Tomkiem na jego etapie to wrecz rozgadany na maksa...ale napisze wiecej w poniedzialek jak Aga wyjedzie bo glupio mi siedziec na necie jak mam goscia buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia - moja królewna nia ma rodzeństwa , ale pracujemy nad tym :p To , że mała tak dużo mówi to zasługa nas wszystkich ,praktycznie cały czas do niej mówimy , na spacerach , na rowerze , czytamy książeczki , oglądamy obrazki itd. a dodatkowo moi teściowie którzy się małą zajmują jak jestem w pracy są emerytowanymi nauczycielami , więc w zasadzie wiadomo czemu mała dużo mówi :p Fasolkowa mamo - praca zarobkowa faktycznie dużo czasu Ci zajmuje , a jeszcze zostaje dom na głowie . Doskonale Cię rozumiem , bo jak ja nie wyrabiam to też M obrywa nie wiadomo za co . Nerwus ze mnie czasami . A te niektóre niańki to niezłe numery :) Dobrze ,że udało Wam się znaleźć jakąś fajną panią. Oby została z Wami na dłużej . Joolaa - ja też mam taką koleżankę , czasami nie widzimy się kilka lat a jak się spotkamy to zawsze jest o czym pogadać i tematy się nie wyczerpują :) Miłego gadania :) Dobrze Joolę zrozumiałam , Carmen ma urodzinki ? Wszystkiego najlepszego , dużo zdrowia , uśmiechu , pociechy z synka i M oraz spełnienia marzeń 🌻 Muszę kończyć , rodzinka wzywa :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolokowa mamo a wiec Cie wywołałam:P Ja nie znam tatusia ale Twoja mała na perwno do Ciebie podobna. Brawa i szacun za to ze dałas rade nadrobic zaległosci na forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! My po urodzinach , po wyjezdzie weekendowym - teraz na kafe i nadrabiam zaleglosci i na szczescie / nieszczescie nie ma ich za wiele ;) Zizu - faktycznie Twoja mala jest bardzo rozgadana :) Moja tylko tata,mama, baba , dada - i to na tate, dziadka - ogolnie na rodzaj meski i jeszcze jest bammm - i to oznacza spadanie , ale tez pilke np ;) Za to bardzo wiele rozumie i sama sie dziwie jak wiele - czasami cos powiem, zapytam i nawet bez oczekiwania na odpowiedz a mala zaskakuje i odpowiada pozytywnie :) np na wyjezdzie -Ewka wolala tate , ale ten nie slyszal jej gdyz byl daleko - wiec mowie do Ewki krzycz glosniej i jak ta rozpoczela wydzierac sie :) no i cos tam mialam jeszcze , ale mala wybudza sie... :/ dokoncze pozniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę jestem, czytam, pozdrawiam czasu mało bo na wakacjach byliśmy jeszcze całuje wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wkleiłam fotki ale nie opublikowałam, coś mi umkneło i nie potrafię :( jakby któraś miała chwilkę to poproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Barbaro - chcialam zmienic Twoje zdjecia na naszym blogu , ale nie potrafie ich odszukac :/ W nieopublikowanych tez ich nie widze,hmm za to poogladalam inne :) i FAsolkowa mamo - Twoja cora z wiekiem coraz to bardziej do Ciebie podobna !, Ewcisko - Wiki sliczniutka i wyglada w sam raz wagowo , a te tuniki tez gdzies widzialam ;) , Sztorm - Jasiek wyglada na kilkulatka ;), tez sa nowe zdjecia od Pimach - no chyba ,ze cos mi umknelo i te "nowe" wcale nie sa takie nowe..., Lilianko - Maliwinka sliczna i jaka wesola ... ogolnie zdjecia swietne, dzieci piekne ! Tunciu - sorki ,ze nie wyrobilam sie na czas - ale jak widze dalyscie sobie doskonale rade beze mnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znajde chwilke czasu to podesle wam zdjecia Antosia pimach aby wkleic na bloga...mam jej nowe zdjecia,.)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znajde chwilke czasu to podesle wam zdjecia Antosia pimach aby wkleic na bloga...mam jej nowe zdjecia,.)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizu - rozgadana Twoja mala :) Moj to na wszystko wola yyyyyyyy Umie mama, baba, dada, tata, papa, lala, nana, ale ostatnio tylko gada da da da da, ewnentualnie nanana no i to yyyyyyyyyyy :P:P:P:P:P no oczywiscie rewelacyjnie mu wychodzi NIE!!! tuncia - podciecie wedzidelka to chwila moment. My podcinalismy daaaawno, bo Filip mial cos ok 1mca. Chwila i po krzyku :) Milego dnia mamusie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip w zlobku, wiec uaktualnilam jego zdjecia na blogu :) W weekend dorobil sie basenika :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizu nie ma co masz masz mala gadułke!!!!!!!!!!!Super My nie gadamy typowe podstawy..ale i tak wiadomo co chce bo pokarze spryciarz maly. Po 3 dniach awantur nocnych mamy 2 zabki z gory)))czyli teraz cale 4 szt)))) Roczkowy grill w niedziel sie odbyl..i zapomnial mu dac tych rzeczy na wrozbe na roczek..fuła ze mnie. Fasolkowa mamo___Dobijają mnie dwa etaty- czyli praca, która zajmuje mi z dojazdami około 11 godzin i etat mama- gospodyni domowa. Nie daję rady....znam ten bol oj i to dobzre czasem jest naprawde ciezko szczegolnie jak nocki nie wyspane!!! Ale macie za to nianie niech sie sprawuje!!! Joolaa__gaduło jedna)))))))ale czasem jest az milo jak tak bez przerwy mozna gadac z fajnymi osobami lusia__wy swietowaliscie wtedy co my))) alescie sie kobietki rozpisaly przez ten weekend!! Ja w pracy co widac po mailach w domu to nawet czasu nie mam wlaczyc kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shila własnie zarejestrowałam Matiska do podciecia wedzidełka. Wszyscy na mnie naskakuja ze chce go kaleczyc, ale tak doktor kazał i wole to miec za soba, tym bardziej ze 3 lekarzy potwierdziło ze ma za krotkie. Skoro mi napisałas ze to chwila moment to tylko mnie pocieszyłas:P Drugiemu tez chyba bedziemy musieli podciac a to bedzie chybna masakra bo on nawet buzi nie otworzy. Tak ogolnie to mnie Mati zaskoczył dzis. Szła za nami taka babka ktora widział raptem raz w przychodni i ja poznał,cieszył sie na jej widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha a u nas wybily sie wreszcie czworki - jak narazie po polowie gornych, na dole ciezko dojrzec ;) ale mam nadzieje, ze teraz bedzie z gorki ;) Basenik u nas juz dosc dlugo - tzn w gorach, bo na miejscu to chyba bym musiala na balkonie go rozlozyc ;) mala fika w nim i bardzo zadowolona , niestety tez psy z upodobaniem ciagna do niego ;) Tuncia - jesli 3 lek potwierdzilo ,ze trzeba to zrobic to podcinajcie i nie patrz na to co inni mowia . Fasolkowa mamo, Sztorm - z jednej strony Wam zazdroszcze, ze spelniacie sie zawodowo, macie odskocznie w postaci wlasnie pracy, szerszy kontakt z ludzmi , ale z drugiej wlasnie to musi byc szalenie ciezkie takie godzenie tych dwoch rol . Z biegiem czasu pewnie wszystko bedzie coraz to latwiejsze. U nas druga wyplata bardzo by sie przydala, teraz dzieki zaskornika ;) jest ok, ale i te pewnie kiedys skoncza sie... Narazie tak szczerze powiedziawszy nie widze siebie spedzajaca godzine dziennie z dzieckiem w czasie dni roboczych. Szukanie pracy tez pewnie nie bedzie najlatwiejszym zadaniem, potem ustalanie kto, gdzie, jak mala bedzie zajmowal sie. Dodatkowo zaczynaj wkurzac mnie znajomi - mowiac oczywiscie nie wprost, ze powinnam pracowac... Zreszta sama doskonale pamietam jaki ja kiedys mialam poglad odnosnie mam siedzacych tylko w domu z dziecmi.. Ja zmienilam sie, zmienilam priorytety i wybralam tak jak wybralam, co nie znaczy, ze nie mam czasami watpliwosci... Chcialam wrocic na lono zawodowe na jesien, a teraz wydaje mi sie to zbyt wczesne... ciekawe jak dlugo bede to przekladac ;) W kazdym razie z tego roku z Ewka, choc poczatkowo chcialam uciec do pracy, dostalam tak wiele, ze nie zaluje ani w ulamku tego siedzenia w domu. a pytanie z innej beczki ;) czy macie moze jakies inf. czy sa jakies ograniczenia odnosnie ilosci ziemniakow dla roczniakow ? Ewka ziemniaki wprost uwielbia :D Moze zjesc obiad, deserek a jak widzi ziemniaki to trzesie sie i moga byc suche z koperkiem, z kefirem, wszystko jedno - pochalania jak leci ;) W koncu ziemniaki za duzo wartosci nie maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia.79___ja raz poszłam do pracy fakt bo musiałam z powodow finansowych nawet w dwojke jest ciezko!! Nawet jak bym nie musiała to i tak bym poszła..bo nie jestem typowa matka polka nie nadaje sie na siedzenie w domu z dzieckiem..oj wyjde na wyrodna)))))))). Owszem dzieci sa cudowne ale...ja tez chce cos od zycia.Ile moge to daje im siebie))fajnie brzmi--- wiedza ze mama jest. Ja lubie taki gwar choc czasem narzekam bo nie daje rady...))))hi,hi Z moja Madzia siedzialam w domu do 20 m-ca i wtedy dobrze mi było. A opina innych sie nie sugerowałam jak dobrze Ci w domu to po prostu siedz i ciesz sie kazda chwila z dzieckiem. Moj maz dla odmiany jest wiecej z Jaskiem i widze wiez miedzy nimi ..zreszta inaczej na niego patrzy niz na Madzie wtedy- wiedywal ja wieczorami i w weekendy-praca,teraz przezywa zabki ,kroczki wszystko ..to jak bardzo sie zmienia. Co do ziemniakow ja jestem tego zdania ,ze jak lubi niech sobie je.Jas tez nasz to zarloczek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie wam pożalic. Brzuch mi urósł:( normwalnie umiem chwycic sobie sadło i mam go na brzuchu strasznie duzo. Jak go sie pozbyc? Wogowo nie zgrubłam, ale brzuch zawalił mi sie tłuszczem. Brzuszkow nie moge robic bo kregosłup mam chory. Pije zielona herbatke, jakie macie jeszcze sposoby na brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza? No to nadrobie zaległosci. Lusia rozumiem co napisałas odnosnie pracy. Ja tez z jednej strony chciałabym jakies odskoczni, ale z drugiej nie czuje sie na siłach. Teraz nie nadazam z robota w domu a co dopiero jakbym poszła do pracy. jA TAM NIE MAM NIC DO MAM SIEDZACYCH W DOMU, ale tez mam takie kolezanki ktore głupio gadaja ze mam sie nie marnowac jako kura domowa. A ja nie czuje zebym sie marnowała, spełniam sie jako mama i żal mi kazdej chwili bez dzieci. Co do zabkow to moj Mati ma nadal tylko 2 jedynki na dole. Troche mnie to martwi ze tak nie chca mu sie wyrzynac. Gdzie jedziecie na wakacje? My wybieramy sie we wrzesniu nad morze. Morze ktos z was tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam wlasnie biwakowac od wczoraj z dzieciakami, tesciowka i gronem starych-mlodych znajomych gdzies za Poznaniem, ale niestety - w sobote tesc wyladowal w szpitalu wiec wyjazd odwolany. Na szczescie z tesciem dobrze, wypuszcza go "na dniach", ale stracha niezlego napedzil. tuncia___ to i my mozemy sobie podac reke w kwestii mowienia. Jasiek tez glownie to po swojemu nadaje. "Tata" zapomnial chyba, "mama" wola ale w takich sytuacjach, ze sie zastanawiam czy to wola mnie czy mu "ama ama " nie wyszlo :-p Kiedys mowil "baba" "papa" a teraz - zapomnial i chwilowo rozwija sie w innym kierunku. Nauczyl sie robic zamaszyste "papa", halo halo, pokazuje gdzie jest nos (glownie u misiow i innych przytulaskow), sklada i rozklada wszystko co sie da - klocki, zatyczki wszelkiego rodzaju z korkiem do wanny na czele.A wczoraj probowal jezdzic (?!) na pozyczonej na placu zabaw hulajnodze... serio. Wiec chwilowo chyba u nas goruja miesnie nad intelektem :-P Moze i u was tak jest? Bo Jasiek tez ma przykrotkie wedzidelko, ale nieduzo, jezor wywala ladnie (juz wie o co chodzi z lizaniem lodow :-D) wiec to tez raczej kwestia czasu niz tej przypadlosci. No i pamietaj - chlopcy z reguly mowia pozniej niz dziewczynki! Tego si etrzymaj. A z Nikim zycze powodzenia i mam nadzieje, ze i na niego przyjdzie czas z mowieniem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuncia___ nie mam pojecia jak sobie poradzic z tzw opnoka na brzuchu. Skoro brzuszki odpadaja to moze chociaz skresty w talii? Wszelkie cwiczenia na takie i biodra, ktore twoj kregoslup przetrwa pewnie i dobrze zrobia brzuszkowi? Tak mi sie wydaje. lusia____ masz widze podobne dylematy co ja i nietylko ja. Ja w domu siedze juz w zasadzie 5 lat, z dzieciakami - juz 4,5. I w sumie to szlag mnie czasami trafia, cxhce do ludzi i ratuje mnie to, ze ucze sie w miedzyczasie i to nieco traktuje jak odskocznie. Hanka chodzi do przedszkola, teraz Jasiek poznaje swiat i jakos jest okej, choc wiem, ze lata leca, a tu stazu niet :-o Czasmi mam baaardzo czarne mysli z tym zwiazane, ale cos za cos, probuje pogodzic wszystko i czasami n ei wychodzi. Ale pamietaj, ze najlepsze jeszcze przed nami :-D Co so ziemniakow - niehc je, jak lubi i wcina to dawaj. Skoro w miedzyczasie wcina cos innego, jakos sobie urozmaica to co mlodej zalowac? U mnei Jasiek tak szalu dostaje na widok arbuza, porzeczek na krzaku i ... kaszki manny Smakija (nei nalezy kupowac z nim w koszyku, bo robi awanture na pol skelpu, ze on chce ama ama teraz i juz :classic_cool: Sztorm___ daj spokoj z narazaniem sie i byciem wyrodna matka :-P A co do wiezi meza z Jaskiem to bardzo zaluje, ze wlasnie teraz mlody jest tej wiezi pozbawiony (i M tez) juz prawie dwa miesiace. Tak duzo sie w jego zyciu zmienia, a i ja widze, ze ten kontakt bedzie inna niz z Hania. Ale M przylatuje juz za pare dni, weic oddam dzieciaki "w dobre rece" i niech sie wiezi i kontakty odnawiaja :-p (cos w temacie wyrodnej matki? :-p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na sekunde w przerwie sprawdzania trasy na Bieszczady ;) wiec nawet nie mam czasu Was przeczytac bo jakos sie sklada, ze pierwszy raz w PL jestem przy kompie wiec nadrobie juz z UK. a chcialam napisac, ze dzis przypadkowo wlaczylam UWAGE! i byl program powtorkowy o fotelikach samochodowych. wlaczylam mniej wiecej w polowie i wlosy stanely mi deba! byla mowa o fotelikach firmy Chicco. nie wiem jaki konkretny model bo wlaczylam za pozno ale generalnie Chicco ma model fotelika, ktory sie do niczego nie nadaje bo przy wypadku przy minimalnej predkosci (bodajze 45km/h) material sie pruje a dziecko leci z pasami do przodu... na dodatek producent nie ma najmniejszego zamiaru wycofac ich ze sprzedazy i bezczelnie babka powiedziala, ze wprowadzaja nowa game kolorystyczna!!! do tego na poczatku roku zrobili promocje i w kwartal sprzedali tych felernych fotelikow wiecej niz w calym zeszlym roku. no skandal na calego!!! do tego bylo jeszcze o jakis felernych bazach, ktore za granica bezplatnie wymieniaja i ulepszaja a w Polsce firma powiedziala, ze jak chce sie miec inna baze to trzeba sobie kupic samemu, oni nie wymienia bazy. poza tym ponoc z ponad 400 modleli fotelikow na polskim rynku tylko 200 iles tak naprawde nadaje sie do uzytku i jest w miare bezpieczne. no szok. po prostu szok! dziewczyny koniecznie sprawdzcie swoje foteliki!!! tu macie linka do tego reportazu UWAGI! http://uwaga.onet.pl/34927,news,,niebezpieczne_foteliki_samochodowe_dla_dzieci,reportaz.html buziaki i w przyszlym tygodniu obiecuje nadrobic bo niestety wracamy juz w kolejna srode. eh... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlazlam na bloga... Sztorm___ alez twoj facet to przystojniak! Jasiek moj, mimo ze tez duzy, to w porownaniu z innymi dzieciakami (duzymi) jakis taki mlody sie wydaje :-D nie wiem czy to przez te loczki i blekit oczu i ciagle usmiechnietego pysia? Malo powazny czy jak ;-) Myszka___ twoja cora to taki rozesmiany pysiolek! I te oczyska cuuudo.... AniaP_____ Marta tez cudo! MImo tych wszystkich problemow alergicznych, o ktorych piszesz, malutka jest przeszczesliwym i zadowolym dzieciakiem. Z ognikeim w oczkach 🌼 Fasolkowa mama___ i ja dolacze do dziewczyn, ktore mowia, ze Kinga cora zbardziej podobna do ciebie! Sliczna pannica wam rosnie :-D Shila___ Fifi w slipach mnie rozlozyl na lopatki :- A powinnam byc przyzwyczajona do takiego plazowania, bo Jasiek tez tak paraduje (tyle ze w przy malych slipach wyglada komicznie do bolu...) To chyba wszystkie nowe fotki. Wstawilam tez naszych pare, wakacyjnych. catherine____ a wydawalo sie, ze chico to porzadna firma... Milego pobytu w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlazlam na bloga... Sztorm___ alez twoj facet to przystojniak! Jasiek moj, mimo ze tez duzy, to w porownaniu z innymi dzieciakami (duzymi) jakis taki mlody sie wydaje :-D nie wiem czy to przez te loczki i blekit oczu i ciagle usmiechnietego pysia? Malo powazny czy jak ;-) Myszka___ twoja cora to taki rozesmiany pysiolek! I te oczyska cuuudo.... AniaP_____ Marta tez cudo! MImo tych wszystkich problemow alergicznych, o ktorych piszesz, malutka jest przeszczesliwym i zadowolym dzieciakiem. Z ognikeim w oczkach 🌼 Fasolkowa mama___ i ja dolacze do dziewczyn, ktore mowia, ze Kinga cora zbardziej podobna do ciebie! Sliczna pannica wam rosnie :-D Shila___ Fifi w slipach mnie rozlozyl na lopatki :- A powinnam byc przyzwyczajona do takiego plazowania, bo Jasiek tez tak paraduje (tyle ze w przy malych slipach wyglada komicznie do bolu...) To chyba wszystkie nowe fotki. Wstawilam tez naszych pare, wakacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje znać, że zyję, ale Witek daje mi wycisk :D tak, tak, mialam urodzinki 3. Tym które obczaiły dziekuję, za zyczenia :D ciesze sie, że juz wkrótce ukażą nam sie nowe mamusie na blogu :) ;) ja chce do roboty!!!! ostro przeglądam ogłoszenia! :) :P Witkowi zabawa w ciapcianie sie w wodzie przypadła do gustu ! Tunciu może na brzuszek pomóc taki pas na baterie. Podobno aż zakwasy sie od niego robia, ale nie wszytskie sa dobre. chyba z tv marketu sa ok. zapytam moze kumpeli jutro o szczegóły... za chiny nie pamietam nazwy... Zizu ale masz wspaniale rozgadana panienke!!!! :D to mój dziedzic niee.. mama, baba, ne (nie) tata, psiiiii ( na kota) ijijiji(Na psa) pipi na mikrofale papap( jak idziemy na pole)tam ( jak na coś wskazuje czym jest zainteresowany)...chociaz nawijam mu ile moge :P czasami czytam ale to raczej sobie czytam, bo Witus woli kartki wydzierac :D ale ładnie daje buzi, naśladuje mielenie językiem (lylolylolylo), dmucha na wiatraczek, okulary sam zaklada na... główkę, opaski tez na głowę, czapeczke tez sam wie o co chodzi,wie ,że pilota trzeba skierować w strone tv :p chce sie dzielic swoim piciem, czy ciasteczkiem zarówno z mamusia, dziadziem, bacia, ... ale równiez z pieskiem :D ojj.. trudno tak wsytsko spisac :D Lusiu, chyba nic to złego, że Ewce tak ziemniaczki smakują! lepiej ziemniaczki niz czekoladki np a i ziemniaczki są zdrowe, tylko zależy z czym podane... catherine dzieki za linka. eee skonczyla mi sie wena... o i to w dobrym momnecie bo musze uciekac z kompa! a wiec do jutra!!!!!!!!! przepraszam, że tak chaotycznie ale w mojej głowie właśnie taki chaos przez brak wypoczynku!!!! ja chce na wakacje!!!!! :p spokojnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , myślałam że szybko nadrobię jednodniową zaległość , a tu niestety . Tyle napisałyście , że dziś nie dam rady odpisać ,a dodatkowo miałam męczący dzień i padam na pyszczek . Mam nadzieję ,że jutro w pracy będzie mniej roboty to uda mi się odpisać . Pozdrawiam serdecznie , spokojnej nocy , pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×