Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

🌼 STO LAT DLA NASZYCH DZISIEJSZYCH ROCZNIAKÓW - MAGDY, KORNELII I MATEUSZA Biała Czekoladko przykro mi z powodu Twojej sytuacji:( Ale głowa do góry teraz musi być już tylko lepiej!!! A właśnie jak tam to twoje szkolenie?? Duniu przypomniałaś mi o basenie!! Zakupiliśmy dzisiaj dla Wiki takiego żółwika basenik, malutki ale w sam raz na balkon, jutro będzie testowany:) Ciekawe czy woda nie poleci osiem pięter niżej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko przy takich upałach to ta woda wyparuje po drodze ;) choć ja akurat z parteru jestem i moja mama często pod nosem wyzywała, gdy np ktoś kwiatki przelał, a my akurat pościel wietrzyliśmy :) uroki bloków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tylko przelotem. Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin dla wczorajszych solenizantów : Magdy , Kornelii i Mateuszka 🌻 oraz dla jutrzejszych: Martusi i Wiktorii 🌻 Rośnijcie zdrowo i szczęśliwie kochane słodziaki ❤️ Sztorm - ten fotelik chyba kosztował 299 , a przed przeceną chyba 459 , nie pamiętam , bo kupowaliśmy go w kwietniu , jak będę miała chwilkę to pogrzebię w papierach i znajdę rachunek . Moja królewna też uwielbia pluskać się w basenie , kłopot jest jak trzeba ją z niego wyciągnąć , drze się wtedy na całe gardło :p Ganetka - ja małą smaruję kremem z filtrem 50 firmy Avene , też zostawia biały film , ale mi to nie przeszkadza i jak to opakowanie się skończy to znowu go kupię , bo bardzo dobrze chroni . AniuP - bardzo mi przykro z powodu kłopotów finansowych ,ale macie siebie ,kochacie się , tworzycie szczęśliwą rodzinę a ja trzymam kciuki ,żeby szybko udało się jakąś pracę znaleźć . 👄 dla Was. To narazie tyle , przepraszam że nie mogę odpisać wszystkim , ale mamy masę roboty przydomowej . Miłego weekendu .🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i z tego pośpiechu pokręciłam , wybaczcie dziewczyny . To o kłopotach pisałam do Białej czekoladki a nie AniP , przepraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu Mateuszku, Kornelio, najlepsze zyczenia z okzji urodzin!!!!!!!! najcudowniejszego dziecinstwa!!!! zdrówka, dużo radości, dużo prezentów, wszytskiego najpiękniejszego, najcudowniejszego, najlepszego!!!! stooooo lat! ciotka sie spoznila z zyczeniami, bo strasznie wyczerpana upalami, problemikami... :P napisze dziewczynki w wolniej chwili wszystkim moc pozdrowien!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ganetka____ zycze smacznego steczka :-D A ja mam znowu jazde z kremem z filtrem. Hanka miala uczulenie jak byla mala w zasadzie na wszystko co bylo antysloneczne, male krostki jej sie wysypywaly. I teraz, mimo kremu ktory od dwoch lat byl okej, znowu walczymy. I to u niej i u Jaska :-o Mam dosyc, bo dzieciaki maja ewidentnie uczulenie albo na krem albo na slonce, albo na to i to.... Krem z tych "lepszych", mniej chemiczny i byl dobry. Ale od wczoraj Jasiek obsypany, akurat tam gdzie najbardziej smarowyany, barki i brzucho, na szczescie buzia okej. hanka od dzisiaj.... Moze to byc kwestia slonca, bo w zasadzie to te moje maluchy na takim sloncu jak tu ostatnie dni to raczej nie bywaja, bo u nas nawet przy takiej temp odczuwalna jest wyzsza no i ta wilgotnosc w TX. Takze faszeruje maluchy czyms odczulajacym i chowam przed sloncem :-O A co do filtrow, to takie ktore zostawiaja film na buzi sa calkeim dobre, moze niekoniecznie wygodne, ale te wlasnie sa dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dwa zdania Biala_ Czekoladko, doskonale rozumiem , co to trudna sytuacja finansowa, strasznie Wam współczuję, bo wiem ile to nerwów cała rodzine kosztuje! Może uda Wam sie coś wymyslic! moze macie jakis pomysl na wlasna firme np? teraz sa jakies dotacje a to z uni europejskie, a to z urzedu pracy!? albo po prostu porozsyłac ze 100 sztuk cv i może akurat sie co fajnego znajdzie! ja wierze, że dacie sobie rade! jak jest zdrowie, checi sa, to musi sie udac! trzymm kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala czekoladko_____ mam nadzieje, ze wasze problemy sie szybko skoncza, maz znajdzie prace, a cala "reszta", ktora i tak stanowi sedno, bedzie bez zmian ❤️ U nas wlasnie nieco pada, ale cos niemrawo. meczu USA: Anglia nie da rady ogladac, bo nie ma wizji ze wzgledu na burze tu i owdzie, dobrze, ze choc komentarz zostal :-p Basen dzis byl w uzyciu, takze przez chlopakow mojej siostry, wiec pelna chata u rodzicow, dzieciaki szczesliwe :-D Tfu tfu przez lewe ramie, jak dotad wszyscy sie staraja nieco mi pomoc wiec nawet zycie na walizkach jakos nie daje mi w kosc. Ale to dopiero miesiac. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu Mateuszek świetnie sobie radzi no i widać, że chyba motory go interesują ;) To niesamowite jak dzieci potrafią zaskakiwać, chciałabym widzieć miny lekarzy, którzy stawiali tak straszne diagnozy rok temu. Oby tak dalej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm na szybko,ja tylko sprostowane zyczenia i wlasciwe chce przeslac:) Madziu__dla Ciebie malenka mialy byc zyczenia z 11.06 a nie dla Martusi,wszystkiego najlepszego i najpiekniejszego!🌻 🌻🌻Martusiu i Wiktorio,male ksiezniczki,zyczymy WAm wspanialego dziecinstwa,rosnijcie zdrowo i beztrosko,badzcie radoscia i duma dla Waszych Rodzicow,a oni niech wspieraja WAs w Waszych poczynanich teraz i przez cale zycie😘😘 🌻Filipku,jutro Twoje swieto,Tobie i Twoim rodzicom,wszystkiego najlepszego,rosnij zdrowo,miej wspaniale dziecinstwo ,krocz przez zycie smialo,a szczescie niech Cie nigdy nie opuszcza😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Marto i Wiktorio - wszystkiego Najlepszego !!!!!!! Ganetko - zazdroszcze tego basenu na dachu :) swietny pomysl tylko wlasnie szkoda, ze nie prywatny ;) ale pewnie sa takie godziny ,ze nikogo tam nie ma ;) Biala czekoladko - bardzo mi przykro ,ze te fatum nie chce Was opuscic... Moze za rada Duni pomyslec czas nad wlasna firma ? Moja kol wlasnie w takim programie uczestniczy- ma szkolenia m.innymi z ksiegowosci, porady prawnikow... dostanie max 40 tys bezzwrotnej dotacji i jeszcze pomoc przez rok w postaci np oplacania ksiegowej i zusu... Mysle ,ze ta propozycja jest rewelacyjna dla osob ktore maja pomysl na wlasny interes. A nawet jesli nie uda sie rozkrecic biznesu to po roku mozna go zamknac bez zadnych konsekwencji... Tucia - gratulacje dla osiagniec Matiska ! zuch chlopak !!! My juz w domciu - Ewka tez kapala sie w basenie - przy takich temp raczej nic innego nie wchodzilo w gre ;) W piatek byly 34 stopnie ! Ale to nic nie takie anomalie pogodowe zdarzaja sie , inna sprawa byla plaga wezy ! Nie wiem co sie dzieje - powypelzaly w lasu i wszedzie ich pelno ... Ewka jeszcze nie chodzi , wiec nosilam ja zreszta pewnie nawet jakby sama chodzila nie odwazylabym sie puscic ja samopas. Jednego sama widzialam ,tzn jak wial w paprotki - sam jego koniec byl poteznych rozmarowi... Maly zaskroniec wygrzewal sie niedaleko miejsca gdzie grilowalismy a sporo wieksza zmija byla tuz obok drzwi wejsciowych do domu... A i tak miedzy 12 a 15 staralismy sie nie wychodzic - basen w cieniu, spacery jak juz to tez w cieniu i tak krem z filtrem 50 - taki rossmanowski u Ewki sprawdzil sie ok - nie ma podraznien na skorze , za to barwi ubrania... Duniu - z Jaska to numerek :) Az wyobrazilam sobie jak wskakuje do basnu jak nurek ;) Ewka miala taki mniejszy basenik i na czworaka wchodzila do niego - ale tak z 10 -15min i lapki w gorze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dokładnie rok temu powiedziano nam ze Matis jak przezyje to bedzie roslinka,,, No cóz wiele sie nie pomylili mamy piekna czterolistna koniczynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze tylko to..nawet nie bylam w stanie wszystkiego przeczytac wiec wybaczcie...:) Duniu - Ty piszesz ze dopiero m-c ja dopiero dzien i wlasnie uslyszlam, ze co za pomsyl z tortem, ze tort przy takich temperaturach to salmonella gotowa ale to nic sluchajcie tego... a sushi jak najbardziej... no kosmos..az spac mi sie odechcialo:) a to dopiero pierwszy dzien no nic za kilka dni do mamy wiec czuje ulge:) i powiedzicie mi czy Wasze dzieci (mam na mysli te mieszkajace w PL) maja torta na roczka - nie robionego wlasnorecznie tylko kupnego? ok musze zmykac... przede mna cale lato trzeba zregenerowac sily;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizu__nie szukaj myslalam ze jakis tanszy taka kwota dla mnie jest i tak powalajaca. Juz zakupilam na allegro tanszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizu__nie szukaj myslalam ze jakis tanszy taka kwota dla mnie jest i tak powalajaca. Juz zakupilam na allegro tanszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ROCZNIKOW )*)*)*)* dziei dziewczyny za slowa otuchy niestety natrzie bez zmian i doszly bole glowy :( milenka coz basen skoncyl sie przezibieniem i cala pocieta jest przez komary koszmar i znow nie je wiec trudny okres mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedzialkowo :) co tu tak cicho? wywoluje Was dziewczyny! my powoli szykujemy sie do wakacji bo juz w sobote lecimy do Portugalii. jak na zlosc moj samochod ma byc do odebrania na srode-czwartek :/ niby moge brac samochod M ale on teraz ma juz wolne bo posprawdzal wszystkie egzaminy i siedzi z Laurka w domu ale wole im zostawic autko bo jak cos to lepiej zeby oni mieli sie czym przemiescic. w weekend bylismy na zakupach przedwakacyjnych bo pogoda w UK jakos nie zmusila mnie do kupienia wielu typowo letnich ubranek dla Laurki a ze w PT i PL cieplutko to musielismy to nadrobic. dobrze, ze bylam z M bo on sie rozplywa jak widzi te slodkie ciuszki dla dziewczynek. najchetniej zgarnalby cale wieszaki i tyle :P ale eh, Laurka to i tak coreczka tatusia ;) a to moj ulubiony zakup: http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/1/5?extra=sch&n=children przeslodkie :) tunciu Twoj Matisek to taki maly cud, dowod na to, ze medycyna nie jest w stanie przezwyciezyc woli walki, samozaparcia i wielkiej milosci rodzicow :) a Matisek na tym filmiku pieknie 'robaczkuje' :) zobaczysz, jeszcze bedziesz za nim gonila :) Fasolkowa mamo, ja to nawet nie pisze o siniakach mojego dzieciecia bo co chwile sie wywali albo zlosci sie na zabawke i chlast - rzuci nia ale zabawka wyladuje na nodze i potem siniak gotowy. czasem mysle, ze najlepiej poobkladac male dzieci poduszkami to bysmy mialy jedno zmartwienie z glowy ;) ganetko ja do tej pory z Polski mialam filtr Mustela, szczerze go polecam - nie podraznil malej skory, dobrze chronil przed sloncem, nie zostawial bialych sladow. bomba. tylko nie jest najtanszy bo zaplacilam za niego bodajze 60zl. ale szczerze warto. mam jeszcze jego koncowke wiec bede uzywala go w PT ale tam maja taki jakis ichni (nie pamietam nazwy), ktory jest tanszy a tez byl idealny wiec teraz kupie tamten. ale Mustela naprawde polecam. dziewczyny ja Wam strasznie wspolczuje tych upalow - to ukrop a nie lato, ale ponoc dzis jest lepiej z temperatura. dobrze, ze macie dostep do baseow bo i raz, ze maluchy maja frajde a dwa, jest chlodzenie dla nich i dla Was ;) i spoznione zyczenia dla Matiska i calej reszty pierwszorocznych jubilatow :) buziaki dla Was Sloneczka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczonka i od nas dla wszystkich naszych kochanych roczniakow z ostatnich dni ❤️ 🌻 MantraElle_____ to ty juz po tej stronie wody? Hehe, z salmonella "tyz" dobre ;-) ale zeby ni ebylo, upaly zeszly wiec chyba temat tortu nie jest tematem tabu juz :-p Ja Jaskowi robilam roczekw PLi mial kupowany tort, owszem, w dobrej, sprawdzonej cukierni (rodzinne okazje od naszego slubu tortowo sa wlasnie z tej cukierni, bo u mnie nie ma chetnych na pieczenie ciast generalnie, a o torcie to juz nie wspomne :-D). Jakos nikt o salmonelli nie gledzil... Juz predzej obawialabym sie jakichkolwiek wedlin z niepewnego zrodla, bo jad kielbasiany tez lubi ciepelko itp itd. A wogole to jak rodzinka na oko w oko z Alexem? A jak mluszek zniosl podroz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia____ alez Mati sobie swietnie radzi! Buziak dla malego czolgisty :-D A szepnij, jak stoicie z fundacja i kasa na te sprzety potrzebne do pionizaji Matiego? nemezis_____ oj, o komarach nic mi nie mow. Upal nie upal, im wystarczy skrawek cienia i sie czaja! A wielkie sa jak w Texasie, gdzie wszystko jest rozmiaru mega :classic_cool: Szok! Ja mialam z tesciowa wyskoczyc pod namioty z dzieciakami na pocz lipca na pare dni na zgrupowanie obozowe za Poznan, ale po tych paru dniach z ogrodkiem "w uzyciu" ciezko sie zastanawiam :-o Nie bawi mnie psikanie czy smarowanie dzieciakow jakas chemia non stop przez pare dni, a ze wysypalo mi ich po filtrze na slonce to juz nie wiem co i jak :-o Hania na dodatek z tych, ktorym bable schodza dlugo - juz ma pare takich strzalow, ktore jej zejda moze po miesiacu, na szczescie nie na buzi... Mam nadzieje, ze mdlosci ci szybko przejda. Ale ty z Milenka chyba tez tak mialas, prawda? Trzymam palce zeby szybko minelo, a mala niech znowu zacznie jesc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catherine____ pewnie w Portugali to jedziecie na pewniejsze upaly niz tutaj. Po kilku dniach 30 z hakiem dzis rano bylo 10C i leje caly dzien, przynajmneij u mnie. I znowu ma byc nieco w kratke, ale to i dobrze, bo dzieciaki odpoczna od slonca. A ten ciuszek z kroliczkiem to bomba, slodziak faktycznie. Ale widze, ze ty w roze idziesz czy nie masz wyboru? Juz kiedys tutaj pisalysmy o tych rozach i fioletach dla dziewczynek. Oj, jaka ja bylam szczesliwa dopoki Hanka nie zaczela sama sie ubierac, bo rozu w zasadzie nie miala w szafie. A teraz.... Dobre chociaz to, ze w miare wyglada w rozach i fioletach, ale i niebieskich zupelnie w kat nie polozyla. Dobrze, ze Mustela u ciebie sie sprawdzila. Hanka miala uczulenie i na nia i na Aveno i na nivea z filtrem i nawet wychodzi mi ze Neutrogena baby (?!) z filtrem tez ja uczula.... Wrrrr :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia- obejrzałam filmik i powiem szczerze, ze jestem pełna podziwu dla Matiska. Kolejny dowód, że nie zawsze należy wierzyć lekarzom, a ciężka praca i olbrzymie chęci robią swoje. Pięknie! Z jakim zawzięciem "spaceruje". :) U nas też upału już nie ma. Nagle zimnica potworna, tyłek mi przewieje jak nic. Siedzę w pracy i obserwuję przez okno wielkie kałuże i ciągły deszcz.... Mam nadzieję, że te opady nie przyniosą trzeciej fali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catherine- powiem Ci, że mnie przeraża jak Mała pakuje zabawki na stół, a że ledwo tam sięga stojąc na paluszkach z wyciągniętą ręką, to te zabawki lądują zaraz na podłodze, a czasem na jej głowie. Najgorsze, że wybiera te najcięższe- taka siłaczka z niej i jak rąbną, to aż ja podskakuję. Jak oberwie, albo się przestraszy, to tylko" mama, mama" i z rączkami wciągniętymi leci do mnie. Po chwili znowu te same zabawki na stół pakuje. A ja chyba osiwieję ze strachu, ze coś sobie zrobi. Taki kombinezon z poduszek byłby super i koniecznie z kaskiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mało piszę, ale.... dół okropny Jesteśmy zdrowe, tzn Antosia, bo ja nie, ale mam już dosyć chodzenia po lekarzach i brać leków, które i tak na mnie nie działają. Mamy już cztery ząbki, i dwa kolejny pchają się. Tuncia, w zasadzie to do Ciebie piszę. Moja siostra wysłuchała, lub obejrzała w tv o sprzęcie do pionizacji, tylko nie pamiętam, czy wszystkich, które mają problemy, czy takich z porażeniem dziecięcym. W każdym razie opatentowali to Polacy, sprzęt ten jest dużo tańczy niż inny a i dzieci lubą w nim przebywać. Może wiesz zresztą o czym ja piszę, a jeśli nie, to poszukaj na necie, lub ja poszukam jak będę miała chwilkę. Zmykam małej dać jeść i jedziemy odebrać torcik na jutro. Ma być śmietanowy z truskawkami :) Buziaczki dla wszystkich Roczniaków i gromkie STO LAT!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie masakra, lece jutro do UK catherine jaka pogoda w UK? biore rozne ciuchy i na UK i na PL cdo 2 w nocy bylismy w szpitalu z chlopem, spadl z roweru uderzyl lbem (glupek tyle razy mowilakm kup kask i siatla!) no i biodro niezle sobie obtlukl.Wszystkie skany ok z tym ze ma lekkie wstrzasnienie mozgu, ma lezec 2 dni a ja tu jade grrrr! do tego ne wiem czy tutaj wspominalam ale tydz temu kupilismy samohod z moich oszczednosci no i ubezpieczenie chlopa pokrywa tylko chyba 80% . Chcielismy jechac na ostry dyzur na szpital uniwersytecki (wtedy wszystko by pokryli) ale sa otwarci do 17. No i mial CT scan, rentgen , konsultacje rezydentow itd . Kupilam woz i go chyba bede musiala sprzedac zeby zaplacic rachunki ze szpitala:-( komary mnie jedza zywcem ja juz nie moge... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ROCZNIAKOW, MOC CALUSKOW, NIECH WAM SIE W ZYCIU UKLADA I ZAWSZE SWIECI SLONCE! sorki ze tak byle jak ale normalnie szlag mnie trafia wszystko na raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę życzenia najsłodsze dla Naszych Rocznaków!!! Dużo zdrówka, miłosci, radości i szczęśliwego dzieciństwa dla Wszystkich naszych Dzieciaczków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takietam_____ fajnie, ze sie odezwalas :-) Niedobrze, ze z twoim zdrowiem krucho :-o Rozumiem, ze co lekarz to inna diagnoza? Oj, zycze wobec tego duzo sil, cierpliwosci i zdrowia, zdrowia, zdrowia ❤️ kasza_____ kochana, mam nadzieje,z e TERAZ to chlop nabedzie kask i swiatla (co on, po ciemnicy na cmoka jezdzil?!). Oj, jak nie urok to Sam zleci z roweru - chociaz dobrze, ze ma plackowac tylko dwa dni. A z tym ubezpieczeniem to nie dajcie za wygrana, zgloscie do ubezpieczenia nawet wasza czesc, moze pokryja w ramach tego, ze uczelniana przychodnia nieczynna juz byla? Sprobowac to "sklejmowac" warto, bo koszty - masz racje - male raczej nie beda :-o A jesli to sie nie uda, to spobujcie powalczyc ze szpitalem, zbey chociaz na raty moze rozlozyli? Duzy buziak wirtualny dla ciebie i przywiaz na wszelki wypadek chlopine do lozka, zeby wysiedzial te 2 dni w domu, zeby sie nie zrywal do roboty jak wylecisz i spuscisz go z oka... A co do komarow to przynajmniej w PL duzo ci sie nie zmieni.... Wszyscy trabia o pladze komarow i coz, pogoda nadal sprzyja tym cholerom! Skoro u moich rodzicow w ogrodku, PL centralna, zero powodzi ani nawet wody wiekszej w poblizu, a "komary jak Sodoma, muchy jak Gomora" (kto zna piosenke, wie, jak sie ten cytat konczy ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoznione zyczonka dla naszych roczniakow z poprzednich dni🌼 czytam pobieznie a jak juz poczytam to nie mam czasu odpisac,jakis dol u mnie ostatnio:(wszystko mnie denerwuje i drażni,chce mi sie płakać nic mnie nie cieszy:( cwiczyc mi sie nie chce zmuszam sie okropnie dieta...hmmm na razie sie nie zalamuje ale niepokoi mnie 1,5 kg w gore przy malutkich porcjach tzn na razie no panic mialam juz przeciez takie przestoje ale w niedziele moja 30 i roczek Kuby mialam być laska a tu doopa Tunciu zuch chlopak kochany świetnie sobie radzi:) Duniu czyżby ze spotkania nici?jakoś nikt poza nami dwiema nie pisze nic na ten temat chyba ,ze cos mi umknelo? Mantra nie doczytalam dokladnie ale czy to impreza w lokalu gdzie chcesz przyniesc swoj tort?bo tak jest ,ze latem nie specjalnie chca sie na to godzic,suszi i owszem jesli jest robione w lokalu gdzie imprezka ale tort w razie salmonelli bedzie wina lokalu wiec maja z tym problem ,przynajmniej ja to przerabialam na komuni tatar byl a ciasta mialam miec od nich ,z tym,ze ja chcialam swoje Mamo E podziwiam Cie za trzymanie tej diety ja nie umiem nooo moze jesienia ale teraz kiedy pachnace ogrodem truskawki ,czeresnie arbuz tani ,rzodkwiewki,salata ,mloda kapucha od tescia nie umiem oprzec sie moja impreza koncem koncow chyba w domu bedzie ehhh wybaczcie ale nie mam sily na pisanie ,mam nadzieje ,ze minie mi ten dół bo denerwuje mnie okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×