Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Gość new_live

Hej! Moze ktoś próbuje jakiś czas,a lbo właśnie zaczyna...? Ja z mężem staramy sie juz 6 miesiecy i poki co nic:( Piszcie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie staramy ,za pierwszym podejsciem niewyszło ,teraz narazie przerwa :(ale już za tydzień lub dwa nowe starania zaczynamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
ja się staram o dzidzi dokładnie to bardzo chciałabym mieć dziewczynkę bo chłopczyka już mam, wczoraj dostałam okresu i jest mi bardzo smutno, jakoś za pierwszym razem nie myślałam o dzidzi i jakoś któregoś msc zaszłam w ciąże, nawet nie wiem kiedy, new_live jakoś specjalnie przygotowujesz się do ciąży ja teraz biorę olej z wiesiołaka i kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o taki klubik to ja lubie P
poczekamy zobaczymy najważniejszy jest spontan i luzzzz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pelle
olej z wiesiołka jest dobry na wzomocnienie orgaznizmu tez biore to co ty a wiesiołek to brałam jak bvylam mała i strasznie chorowałam nie tylko na grype al rózniez na układ moczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
ja olej z wiesiołka biorę gdyż mam problemy z nawilżęniem a i mówiła żę ułatwia zajście w ciąże, poradziła mi go znajoma położna nie zaszkodzi brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore od jakiegoś czasu folik , przy pierwszej ciązy nic niebrałam i za pierwszym podejsciem się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
cały czas biore kwas foliowy... A badania robiłyscie? Ja tak, bo mi gin doradzał. wyszło wszystko o.k i pomimo stu sposobów za zaciążenie, cały czas nic :( Macie jakies swoje sposoby? :) wiem, wiem, trzeba wyluzowac, nie myslec o tym, byc wyluzowanym, najlepiej gdzies wyjechac itd..Tylko ze w moim wypadku to nie realne:( Urlopu nie moge wziac w tym roku, prace mam dosc stresująca, cięzko wyluzowac w takim natłoku spraw..Poza tym juz tak bardzo chce miec dziecko, ze jak widze niemowle, to poprostu mnie skreca :( Ciezko... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
slim ja też nic nie brałam i też się udało, na dodatek miałm zapalenie płuc i bardzo wysoką gorączkę w pierwszym msc zreszto w 3 msc też brałam antybiotyk i prawie wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Acha!co to jest olej z wiesołka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
olej z wiesiołka to takie kapsułki z olejem z rośliny-wiesiołka. w pisz w goglach duzo informacji na forach i nie tylko o nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Pierwsze słysze :P Zaraz sobie poszukam :) Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
new_live Ja nierobie narazie nic ,żadnych badań ,bo wsumie dopiero teraz będą moje drugie starania więc niemartwie się narazie na zapas ;) a jakie sposoby ? chyba tylko przytulanki :) pelle ja też choruje na dziewczynkie bo chłopaka juz mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
Slim a dużo latek ma twój synek, mói ma rok i 9 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Sposoby, np. "po wszystkim" unoszenie nóg do góry itp :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
ja ten sposób praktykuje, a podobno dziewczynkę można począć jak facet dojdzie gdy ty jesteś na górze ale ile w ty prawdy to jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
Slim to mam nadzieje żę nie długo mi odppowiesz czy to dziewczynka, troche czytałam na temat poczęcia dziewczynki, pytałam się też mego lekaż o sposoby i powiedziała żęby próboiwać kilka dni przed owulacją bo plemniki chłopczykowe krótkożyją a dziewczęće długo, więć tak próbuję i jakoś nic nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Ja tez słyszałam o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
New a Ty po prostu chcesz mieć dzidziusia czy marzy ci się jakaś konkretna płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
My tez staram się "na dziewczynke" :) ale tu ani chlopca ani dziewczynki :) Na samym poczatku, gdy zaczelismy sie starac, kolezanka powiedziala mi" próbujesz cąły tydzień dzien w dzien i szybko "zaskoczy" a to podobno nie za bardzo tak probowac tak co dzień... Macie jakies zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Wiesz, marzy mi sie dziewczynka. ale jesli bedzie chlopak, to nie bede plakac. Moim zdaniem, najwazniejsze jest, zeby było zdrowe. W zasadzie, płec nie ma wiekszego znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś tam ktoś muwił ze najlepiej co drugi dzień bo jak codziennie to ponoć plemniki za słabe są czy coś ,niepowiem wam dokładnie ... No powiem jak zaciąze czy to dziewczynka jak bedzie to wiadomo że bylo na górze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Hehe, obalimy mit, albo go potwierdzimy :) życzę wszystkiego naj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
New ja też uważam żę najważniejsze żęby było dzidzi zdrowe, niestety ja po porodzie spędziłam 2 tygodnie z małym w szpitalu i nie było za wesoło bo Wojtuś miał wadę serca(obecnie jest już wszystko ok) wylew dfokomorowy 2 stopnia(bardzo się go bałam ale jakoś nie widać żadnych problemów) problemy z nerkami (u rodziny mężą to większość ma z nimi problemy na razie jest ok) a do tego wszystkiego mały ma okropne atopowe zapalenie skóry. i strasznie boję się drugiej ciąży bo chodzenie było 9 msc koszmarem ale pragnienie dziecka jest silniejsze. trochę się rozpisałam mam nadzieję żę nikogo nie przestraszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Jaka stara?Stara bys byla, jakbys miala 50 ;) Ja mam 24...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
ja mam 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×