Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Gość Blask Słonca
ja co prawda swój profil na NK usunełam ale jeśli któraś Kobieta ma ochote ze mną poklikać to zapraszam to moje gg4272991 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Kobieta ale to zabrzmiało :):):):):D:D: hehe jakby jakaś propozycja czy cuś :):):) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
dziewuszki, tylko zeby sie teraz wszystko nie przenioslo na gg...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
mój nr gg to 575089 nie, umiem podzielic uwagi miedzy kompem a synkiem wiec za czesto pewnie nie pogadamy jedynie kiedy bede u tesciow lub u mamy albo jak wojtus spi. dziewczyny mam zły humor chyba dlatego ze wczoraj mój mąż przyjechał do mojej mamy 30 km od naszego miejsca zamieszkania(a propo widze zę każda z nas z innego końca polski ja jestem ze wschodu z Siedlec) mnowilam mu zeby jak bedzie wyjezdzal o 6 rano to mnie zabral i wroce z nim w sobote po malego ale on nie obudzil mnie sam pojechal, bo ogolnie to się nie domyslil ze w koncu choc raz chce zjesc od zajscia w ciaze romantyczna kolacje z winem i swieca i kochac się bo to mi jak jest maly to nie wychodzi. no ale jestem zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Peelle, coz nie wiem co Ci powiedziec...Męzczyźni są raczej nei domyślni (przynajmniej, nie stety mój :( ) i czasem trzeb aim powiedziec czego oczekujemy, pragniemy, czego nam brakuje...Porozmawiaj z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
juz z nim gadalam, wiem ze on sie wogole niczego nie potrfi domyslec to taka moja pierdola, a po drugie to ja maze zeby wojtek choc raz zostal z moimi rodzicami na chociaz dwa dni a ja bym w tym czasie odpoczela i miala czas tylko dla męża bo on wraca po18 z pracy i jak wroci to ja juz jestem wrakiem tak mnie maly wymeczy a po drugie to on boi się zostawic małego ma to pewnie po rodzicach bo oni nie chca zzabrac malego na noc a mieszkaja od nas 500 m dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Bez obrazy, ale widze wpływ rodziców...??? Nie wiem co Ci powiedziec, nie mam jeszcze dzieci i nie moge Ci dawac rad, bo nie wiem co to znaczy "calodzienne wymeczenie po opiece nad dzieckiem, ale mogo sobie tylko wyobrazic... Przepraszam ze zapytam, ale czy to oznacza ze wy od poczecia syna nie kochaliscie sie? Sorki ze tak na forum i wprost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
za pytanie to nie powinnas przepraszac, nie czasem się kochamy ale zauwazyłam żę coraz bardziej brak mi popedu i nawilzenia a to dlatego że ciągle cos robie caly dzien, mały strasznie energiczny a mąż prawie nie obecny tylko w nd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Kurde, czy po pierwszym dziecku u wszystkich konczy sie wspolzycie malzenskie?Pociag seksualny, gry wstepne, cieszenie sie sob apol nocy, romantycznosc itp.? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
no chyba troszkę się zmniejsz ale nie rególa bo u mojej kumpeli po porodzie libido wzrosło że mąż już nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Hehe, ja tez mam taka kolezanke, Ona to nazywa "polka galopka" :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
za to ta kolezanka w ciąży nie miała ochoty na seks a ja wręcz odwrotnie, ja po prostu muszę odpocząć psychicznie raz w te wakację wyrwaliśmy się z domu na dwa dni i wtedy nabrałam ogromnej ochoty ale co z tego wrociłam do domu i znow szara zeczywistosc. mecze męza na jakies w czasy on tez chce się wyrwać zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New nie zawsze kończy się po pierwszym dziecku umnie akurat z sexem jest ok to ja mam czasem dość a maż nie:) tak wystartowałyscie z pisaniem ze nienadązam :) Peelle widze że masz niezaciekwa sytuacje miejmy nadzieje ze wszystko wruci do normy bo super ładna z ciebie babka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berklasa
dziewczyny mam ptanie czy po stosunku wieczornym to czy rano sie odrazu myjecie czy nie prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Slim a skad Ty wiesz jak wygląda Peelle? :) Jutro wejde na gg to napisze do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
I powiem Wam jeszcze, ze ja tez raczej nie mam problemu z popedem :)Chyba ze jzu mialam naprawde masakryczny tydzien i jestem tak zmeczona, ze marze o cieplym łózku i zasnieciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że umnie jest inaczej bo niemam męza na codzień to wiecie jak sie po miesciącu dorwiemy to wiecie no co bede wam gadać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Slim POLKA GALOPKA? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Hehe, ja my tez tak mielismy ostatio jak mój P wyjechal na dwa tyg., jak wrocil, to nie moglismy sie od siebie oderwac :) My po dwoch tyg. rozlaki, a co mowic TY? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj muwie ci jak sie M dossie to niemoże odessać a mam go zawsze tylko na 3 dni to wiesz trzeba nadrobić cały miesciąc na zaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
New bede czekac na gg na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Jutro sie odezwe. Bede w domku do poludnia, pozniej jade na zakupki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask zapisalam sobie twoje gg wrazie czego :) A dziewczynki Ja przewaznie jestem na niewidocznym :) a teraz już czas na mnie idę lulu bo zemnie śpich jest :):) Miłego wieczoru wam zycze buzioleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
to miłych snów papapa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Buziole :) Ja za 25 minutek do domku :) kisss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
nie pisałam bo właśnie z mężusiem - Wojtusiem widzę , że nie tylko ja uwielbiam to imię ;) oglądaliśmy filmik :) co do libido to różnie bywa zależy od kobiety , wiadomo nie jesteśmy tacy sami......a co do regionów Polski zgadzam sie ja jestem ze śląska :) hehe ale co dziwne wcale nie potrafię zajeżdżać gwarą śląska :D:D:D::):):) może dlatego ,że korzenie sięgają kieleczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×