Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Gość Blask Słonca
właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
jakoś dziewczyny nie możemy się zgrać, ja właśnie wróciłam z zakupów ale zaraz i tak idę do okulisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Ja mam dzis mały kociol w pracy i jakos tak nie mam czasu poklikac :( Odezwe sie jutro. Milego wieczoru:)Paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja z tym że niemozemy coś sie zgrać i poklikać :( mi jakoś czasu brak ostatnio w dzień ,jedynie wieczorem posiedze troszkie przy kompie ,no ale już od poniedziałku obiecuje sie meldować regularnie:) Miłego wieczoru wam życze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Hehe :) Obiecanki, cacanki ;p U mnei sie troche uciszysło...Jeszcze półtorej godz. i do domu :) Przed @, łapię się na tym, ze myślę o tym, ze moze nie przyjdzie, moze sie nie pojawi, moze w końcu nam sie uda, a jak nie..??Znowu rozczarowanie i ta mysl, ile bedziemy jeszcze póbowac...??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New obiecuje ,obiecuje :p Trzymam kciukasy żeby @ nieprzylazła do ciebie , a tak wogle to jak sie czujesz ? i niemartw mi się na zapas ;) Cały czas tak do puzna pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
dziewczyny jesteście? ja też ciągle jestem zalatana na nic czasu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
jutro 12 h w pracy więc może uda mi się wieczorem zajrzeć .....albo na momencik z pracki ;0 :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blask to miłej pracy ci życze jak ci się uda to zajrzyj w czsie pracy :) ja juz zmykam spać bo rano trzeba wstać :) pa miłego wieczoru 🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
właśnie nie umiałam zasnąć i postanowiłam zajrzeć a tu lipka nic się nie dzieje;) więc słodkich snóFFFFF;) życze:*:*:*:*:*buziale dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Slim- pracę mam na 4 zmiany, więc różnie to bywa... Ale dziś jestem na szczeście na 8-smą i o 16-tej już mnie tu nie ma :) Czuje się dobrze, w sumie nijak.... ;) A co tam dziewuski u Was? Jka samopoczucie? U nas dziś zajrzała jesień do okien...Robi sie chłodniej, bardziej ponuro i wogole jakoś tak do kitu.... Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Dziewuszki wiem, ze to głupie pytanie, głupie jak diabli, ale czy myslicie czasem o swoich byłych...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny ehhhh o pogodzie nic niemuw u mnie raz pada raz się przejasni i znowu pada taka dziś pogoda :( Dopiero teraz mam czas i zasiadlam z kawą do kopma :) New wcale nie głupie pytanie :) tylko ze ja tak do końca niepotrafie na nie odpowiedzieć bo mój mąż to ta pierwsza miłość i ostania :D Ale był taki jeden chłopak co zabiegał o mnie i go poprostu olałam i nieraz zdaża mi sie onim pomysleć co by było gdyby......:D A wiecie jutro jest nasza 10 rocznica ślubu :) tylko szkoda że musimy ją oddzilnie spędzić ,napewno jutro załapie doła :(:(:(:(:( 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Slonca
Nwe live wcale nie głupie ostatnio nawet szukałam mojego ex na naszej klasie ;) :D:D:D hhehe :):) a u mnie sie nawet wypogodziło ............już niedługo 21 i do domciu ,bo jak na razie to pisze z pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask a powiedz to są twoje pierwsze starania ? Ja własnie pożądziłam na NK :p a właśnie jak będziecie może chcieli kiedyś się pozapraszać na Nk to ja bym była chętna :) :p a teraz niestety musze małemu ustąpić miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Chyba w obecnej sytuacji nie bardzo pasuję do tego tematu,ale jeszcze 3ms temu przeżywałam dokładnie to co Wy,więc pomimo tego,że wreszcie udało sie mi zajść w ciąże,to wszystko co piszecie jest mi bardzo bliskie. W tamtym roku zdecydowaliśmy się na dziecko,udało się nam w pierwszym cyklu starań,ale mój aniołek odszedł:( Bardzo to przeżyłam,do tego stopnia,że na 8ms dostałam takiej blokady,że nie mogłam zajść w ciąże. Trafiłam na bardzo dobrego lekarza,nie patrzył na to,że staramy się dopiero 3ms,od razu zrobił mi badania hormonalne,mężowi także kazał sie przebadać i wszystko z nami było ok,a dziecka nadal nie było. Dostałam zastrzyk na owulacje,obliczył mi w którym dniu i w jakich godzinach mamy się kochać i zastrzegł,że mam podejść do tego na luzie. Ale gdzie tam, ja istny nerwus i znów sie nie udało. Do tego dowiedziałam sie ,ze mam dość poważna wade macicy i zdecydowałam sie na zabieg,dlatego przez jeden miesiąc nie staraliśmy się za bardzo,skupiłam sie na myśli o zabiegu i wtedy zaszłam w ciąże:) Przedtem jak ktoś mi mówił,że spokoj jest najważniejszy i,że im bardziej będę chciała,tym będzie mi trudniej,to nie wierzyłam w to,ale teraz wiem,że to prawda. Spróbujcie może tego zastrzyku,mi nie pomogł,ale znam wiele dziewczyn którym się po nim udało zajść w ciaże. Życzę powodzenia,każdej z Was z osobna:))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Slim-Kamelia tak to nasz pierwsze starania ..po 3 lata w końcu się zdecydowaliśmy a jak u Ciebie ??? Pozdrawiam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
wstawać kobietki ni ma spania :) zaglądać pisać mi tu :) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Zapraszam na poranną kawkie :) Blask ty to ranny ptaszek jesteś widze:) my zaczeliśmy starania w lipcu i to było pierwsze podejscie i niestety niewyszło :( teraz dopiero zaczne drugie podejscie jak pojade za tydzień do M . Może teraz się uda ,jak zaszłam w pierwszą ciąze to za pierwszym strzałem i było a teraz niewiem może nie tak obliczyłam te dni ,a może już wiek robi swoje .... kijaki gratuluje ciązy i dziękujemy za rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
co do rannego ptaszka to sie zgadza zawsze wstaje przed 6 rano i wyprawiam męża do pracy :) w koncu sie kocha to moje śląskie tamagoci :D:D:D:D: heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Blask- wstajesz o okropnej porze;) Kijaki- to smutne co napisala, ale ciesze sie ze wszystko jest juz ok :)Pozdrawiam serdecznei i życze duzo szczescia i radisci :) Co do tych bylych..ja pracuje ze swoim bylym, i za pare dni jedziemy cala firma na wyjazd integracyjny...Choc nic juz do neigo nie czuje, zastanawiam sie jak to bedzie...;) NK?Ja bardzo chetnie :)Tylko ze szczegóły moge podac gdzies na priva :) Ja jeszcze w domu, do pracy dopiero na 14-ta, wiec piątek mam do kitu :( Pogoda za oknem dzis straszna...Jakies 14 stopni, ogromny ziab, poczmurno a aw powietrzu czuc juz jesien :( Milego dzionka dziewuszki:) Zajrze do Was jeszzce dzis w wolnej chwili :) paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
cześć dziewczyny mmnie rannym ptaszkiem nie można nazwać, jestem od wczoraj u mamy i dziś dopiero przed pół godziną wstałam, a mały już od 7 grasował, zresztą ja mam tylko czas na kafeterie jak jestem u mamy bądz u teściowej. jak wsze samopoczucie dziś ja mam wielkiego doła to chyba pogoda tak na mnie wpływa ale już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
to chyba dobre pytanie co do byłych bo ja o swoim ciągle myślę, zreszto u mnie to trochę dziwna historia bo poprzedni facet chciał mnie zabrać do Irlandii ja się strasznie wahałam bardzo sie bałam wyjechać, studiowałam już prawie złożyłam podanie o dziekankę, no i taki jeden z roku przyczepił sie po sesji do mnie az w końcu został moim mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Hehe:)Mój P jest w simei moją pierwszą miłościa, ale póxniej się rozstaliśmy i mielismy jakies 4 lata rozłąki...az cos nas chuknelo:) Bym zapomniala, Slim wszystkiego Naj z okazji rocznicy slubu!!!:) :) :) Buziaks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
to ja jestem dziś szczęściarą mam wolne :) ale ja pracuje również w niedziele i sobotę ;-\ po 12h więc często w tygodniu mam wolne ;) u mnie za oknem sie rozpogodziło właśnie skończyłam myć okna .....może to dlatego ;) :D:D: hehe .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza !!!!! ja się przyznam bez bicia że tak samo jak ty peelle jakoś humorku niemiałam i nieklikałam ale już mi sie poprawił New dziękuje 🌻 jeśli chodzi o NK to podam moje gg 3633337 kto bedzie chciał to niech kliknie to podam dane do Nk :) Blask pewnie walczy z pożadkami :) A ja siedze i popijam kawkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Znów nie mam czasu do Was zajrzec...W pracy do 22-giej, więc może pózniej znajde chwilke... Ale tu dzis cisza, chyba przez to, ze to piątek :) Ciżeki ten tydzień byl strasznie :( paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Slim-Kamelia zgadłaś dokładnie porządki,porządki , pies i jeszcze moja mężą :D:D:D:D :):):):):) ale rzeczywiście strasznie tu cichutko dzisiaj :) może jutro się poprawi ;) miejmy taka nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berklasa
dziewczyny mam ptanie czy po stosunku wieczornym to czy rano sie odrazu myjecie czy nie prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×