Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Gość Blask Słonca
poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
może ktoś ma ochotę na śniadanko właśnie robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
cześć dziewczyny ja też już na nogach chociaz jeszcze jedno oko nie chce mi się otworzyć ze spania, ja poproszę te śniadanko i do tego cieplutką herbatkę bo u nas 6 stopni za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
kanapeczki z szyneczką ,serkiem,rzodkiewką,pomidorkiem,jajkiem,......cebulka ...wszytko pięknie wygląda a jak smakuje :) po prostu mniam :)-to dla męża..... a ja wcinam płatki nestle:) masz ochotę:>? :):):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
mogą byc też płatki ale z cieplutkim mleczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z płatkuw nieskożystam bo nieprzepadam ale z chęcią podkradne twojemu męzowi tą kanapeczkie brzmi pysznie witaj peelle z rana :) i zaraz ci robie herbatkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
dziewczyny czy macie wyliczone kiedy macie dni płodne, bo ja mam obsesje chyba na tym punkcie ciągle zagląam do kalendarza, przecież nie mam zaniku pamięci żęby wiedzieć kiedy mam dni płodne poza tym to dobrze czuje kiedy je mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
a mam przygotować te płatki jak w dniu świra???? 1 garść otrębów,1 kukurydzianych,1 kiełków,1 płatków owocowych,1 orzechów włoskich, 1 miodowych i rodzynków co razem daje 7 :):):)):)::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
może i tak być a mogę poprosić zamiast kukurydzianych to owsianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nieznam na dniach płodnych zabardzo jak patrzyłam w necie na te kalendarze dni płodnych to mi wyliczyło że miałam wtedy jak sie staraliśmy i d... ale też patrze na śluz jaki mam :) o to niezły miszung z tych płatkuw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Peelle mi się właśnie zaczynają a kończą 17 ,ale niestety......wczoraj zauważyłam u siebie coś niepokojącego....i w poniedziałek idę do gin .....i zaś muszę czekać bynajmniej miesiąc.......:(:(:(:((:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
mi też się zarz zaczną ja mam też bół owulacyjny ale w tedy już się nie staram bo chcę mieć dziewczynkę, no i tak próbuje trafić tą dziewuszkę no cóż możę sie w tym msc uda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
Blask jeśli można wiedzieć to co Cię nie pokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kawkie poranną już zaliczyłam i czas na mnie .....obowiązki , musze jechać na zakupy i ogarnąć troszkie chatkie ,będe zaglądać do was w trakcie sprzątania :) dla każdej po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka 25
Hey wszystkim!Razem z narzeczonym staramy sie o dziecko od 3 mcy i nic.:(:( troszke sie boje,bo mojej mamie i z tego co wiem jej siostrze ciezko bylo zajsc w ciaze,wiec tak sobie mysle,ze ze mna tez cos jest...:\ W sumie to starania o malenstwo sa drugi raz,dwa lata temu tez sie staralismy po czwartum mc-u dalismy sobie spokoj,az do teraz... Nie wiem co mam myslec,moze pojsc do lekarza?chociaz pojscie do lekarza nie ma sensu,bo staramy sie dopiero od 3 mc-y... chyba trace nadzieje...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Dzień doberek :) Nie załapałam się dzis ani an kawke, ani na herbatke, ani na kanapeczki, ani na platki... :( :( :( Ale moj Misio zrobil dzis pyszne nalesniczki na sniadanko :) Ja jzu chalupke wysprzatalam :)Wloski mi wyschnal i tez lece na zakupki :) Peelle, ja tez ciagle zagladam do kalendarza i licze dni plodne, choc przeciez przez dwie czy trzy godziny nic nei moglo sie zmienic :)PARANOJA! Za oknem okrpnie zimno. Cieple ciuszki jzu wyjechal z szafy zeby sie nie zaziebic, choc juz kataru dostalam :( pije swobie korąca herbatek mailnowa:) W przyszlym tyg. czekam ( a rzcej nie) na @ :) Gwizadka 25, nei martw sie, my staramy sie o dzidzie juz dluuugo. Nie nastawiaj sie, ze skoro Twoja mama nie mogla miec dzieci, to i ty nie ebdziesz mogla meic, bo sie zablokujesz i juz na pewno nei zajdziesz w ciaze. Wyluzuj troche, staraj sie o tym nei myslec. Bierz kwas foliowy, i inne takie..Bedzie dobrze! Tylko nei mozesz sobei wmowic, ze nei mozesz meic dzieci!Pozdrawiam goraco i trzymam kciuki :) Milego dzionak dziewuszki. Nie gotowac tu obiadkow beze mnie :) Odezwe sie wiczorkeim, jak wroce zzakupkow :) Cieplego i wspanialego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Dziewuszki nie moge znalezc waszych numerów gg, ktore podałyście na formum :(Poprosze jeszzce raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
gg 575089 New czyli nie tylko ja mam paranoję, mogę się pochwalić jeszce jednym "natręctwem" przed poprzednim okresem co pięc minut liczyłam który to dzień pzred planowanym okresem i już nawet wyliczyłam datę porodu a tu takie rozczarowanie chyba musze wyluzować, bo sie zabardzo nakręciłam na ciąże nawet mój mąż był smutny że dostałam okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
Gwiazdeczko któregoś dnia Ci się uda ja zaszłam w ciąże kiedy to dokładnie nie wiem czy przed czy może w trakcie zapalenia p.łuc wogóle się nie spodziewałm a też myślałam żę kuż nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
dziewuszki miałm jechac na grzybki a tu pada, chyba pójdę z parasolką na zakupki do miasteczka więc narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
a więc mój numer gg to 4272991 w katalogu publicznym nic nie mam wpisane :) ot taka tajemnicza jestem.....a co mnie trapi to to ,że chyba mam jakąś infekcje..........bo nie podoba mi się mój śluz i mysza;) :(:(:(:(i dlatego się martwię..........Gwiazdeczko będzie dobrze nie blokuj sie .....a jak się martwisz ,że jest z Tobą coś nie tak to idź do gin zrób badania i upewnij sie!Po co żyć w nie pewności :) a tak wiesz co Ci jest nie obwiniasz się .......ale wiesz co masz zrobić by się udało,by była dzidza wymarzona :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
U nas tez sie rozpadalo :( Mialam jechac na zakupy, ale jakos mi sie odechciewa po malu :( Peelle- ja tez mam jeszcze ejdna paranoje, zawsze, w pierwszy dzien, kiedy powinnam dostac @, robie test ciazowy;) Nastukane mam w tej główce, nei lepiej poczekqać poprostu i zorib ten test za pare dni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to podaje moje gg jeszcze raz 3633337 :) A ja miałam inne plany a wyszło mi co innego dopiero zjechałam do domu byłam u rodzicuw i o obiadku nic niebede wspominać ze gotuje bo jadłam już u mamy :) niema to jak mama zrobi:) Gwiazdka co do twojej sytuacji ja się zgadzam w 100% z dziewczynami ,bedzie dobrze . Co wy macie za pogode :) u mnie słoneczko ,tylko wieje i przez ten wiatr tak zimno ,grzybki hmm ja bardzo lubie zbierać ale jeśc niebardzo a powiem wam ze w tym roku niebyłam jeszcze ani razu na grzybkach ,bo sama się boje jeszcze jakiś dzik by na mnie wpadł :) Blask niemartw sie , a może idz do gina tak dla własnego spokoju . Ja ostatnio kupiłam sobie 2 testy i już po 10 dniach od niby zapłodnienia robiłam test ,taka niecierpiwa jestem baba a drugi z pare dni przed@ bo miałam juz wszytskie objawy tak sobie chyba wmuwiłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
Slim ja tez obiadek u mamy, w końcu jutro już ją opuszcze musi odpocząć od wnuczka. A co do testów ciążowych to jak zaszłam w ciże to robiłam pierwszy test zaraz za 2 dni jak nie dostałam okresu i mi wyszedł żę nie jestem pózniej za ok 3 dni następny i bardzo słabo widoczna kreska następny tak samo, mnie jeszcze na objawy ciążowe nakręca mąż bo mówi np o piersi ci urosły(przed okresem)jestes w ciąży i tak się oboje nakręcamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
no tak jak pisałam wybieram sie do gin w poniedziałek :) co do grzybków mam podobnie ....uwielbiam je zbierać ,,,,bo już jeść to nie bardzo :)... no ja już robie obiadek na jutro :) będą rolady :) takie typowe śląskie danie wiadomo do tego kluski śląskie oczywiście :D:D:D:D ale sie regionalne danie zrobiło:) u mnie strasznie się zachmurzyło :( .....ale wieczorem i tak się wybieram na Tarnowskie Góry bo w tym tygodniu jak co roku jest fajna impreza-Gwarki :) karuzele,występy.....ect. :) to już tradycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój mąż po ostatnich starankach głaskał mi brzuch i muwi tu już jest dziewczynka ja jestem pewny prawie nosił mnie na rękach kawka do łózka kolacja przygotowywal :) no i z tą pewnoscią ze ja jestem już w ciązy pojechał do niemiec do pracy pisał eski jak sie czuje itp. i kturegoś dnia pisze do mnie na gg żona męza kolegi z kturym tam pracuje i pisze tak : gratulacje :) słyszałam nowine :) no to jaką nowine i co mi ty tu gratulujesz a ona no jesteś w ciązy :):) nagadał wszytskim w pracy ze zostanie tatusiem a tu nici z tego ,myslał sobie ze tak bedzie jak za pierwszym razem że raz i juz sie udało :) ale muwi to nic teraz napewno bedzie udany strzał :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
Blask chyba się w proszę na obiadek aż mi juz ślinka pociekła za tymi kluseczkami, mi jakoś nawet kopytka nie chcą wyjść. a te Tarnowskie góry to już wogóle brzmią zajefajnie szkoda żę ja na takim zadupiu mieszkam, coraz częściej się zastanawiam nad przeprowadzką w iiny region Polski ale mój tylko mówi no tak tak i na tym sie kończy nie umie ryzykować. Slim mój też już był pewny żę tak samo łatwo pójdzie jak za pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×