Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Gość peelle
co do mnie to ja sobie wymarzyłam nowe garnki tylko mąż mówi po co skoro obiad zrobie od wielkiego święta, ja chyba lubię stać przy garach takich nowych ładnych ale nie gotować hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
Dobra dziewczyny z nów spadam, jadę do kupeli a póżniej mąż pzryjeżdza trzeba będzie mu trochę uwagi poświęcić. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
ja też już mam takie wymarzone garnki tylko nie wiem czy starczy na nie kasy bo w następnym tygodniu wymieniamy okan a i pewnie bedzie drobniutki remont no i niestety troszke mniej uwagi będę mogła wam poświecic. dobra już teraz na poważnie spadam bo się w ciągnę w pisanie papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Pelle do spisania ....a dogadzaj mężowi..dogadzaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Slim-Kamelia to oddaj swoje Pelle :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
nalot teściowej na odkurzaczu-inspekcja sanitarna:D:D:D::):): to do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe....niemogie oddać swoich bo tak ładnie się na nich kurz zbiera:p:p:p tesciowa na odkurzaczu :D:D:Dodjechała ,całe szczęscie długo niemusiałam jej znosić :p Ja już po kąpanku i idę coś obejrzeć w tv może coś wpadnie mi w oko:) paaaaaa do jutra dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Dzień doberek :)Jak tam poranek dzis? Ja za chwile znowu jade na zakupy. Za miesiac mamy wesele u brata mojego P a ja nie mam sie w co ubrac :( Do napisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
to życzę udanych zakupów :) nie ma to jak czyścić portfel mężusia :) hehee....szkoda ,że moja mężą zazwyczaj czyści mój ..:):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) Jaką ja mam dziś zimnote ...buuuu.... Niedawno wstałam i dopiero pije kawkie :) i czas się wziąść za obiad :) Do poklikania paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka28 -
Witam wszystkie kobitki ..jestem tu pierwszy raz więc jesli moja wypowiedz wyda sie bardzo banalna to sorki...mam pytanko...kochałam sie w dni płodne z moim nazeczonym oboje bardzo chcemy dzidzie...i postanowiliśmy ze to jest ten moment.Ostatnią miesiączkę miałm 20 sierpnia wspóżyłam w 14 dniu cyklu..jestesmy bardzo ciekawi czy nam sie udało..do miesiączki pozostał mi jeszcze jakiś tydzień..wiem to nie dużo ale dla mnie wiecznośc.Czy zrobienie testu przed miesiączką ma jakiś sens?Co do objawów to brzuch boli mnie jak na @zauważyłam dziwne upławy koloru białego oraz kłucie z lewej strony brzucha...wiem ze to moze jakies urojenie ale brzuszek jest jakis taki napompowany...czy to możliwe?czy ktoras z was miał podobne objawy?Proszę o odpowiedz i pozdrawiam szczesliwe mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
cześć dziewczynki dziś jakoń nie mam czasu poklikać. byłam dziś na grzybkach ale jakoś za durzo ich nie bylo a obeszłam chyba jak durna pół lasu, póżniej obiadek i drzemka jak u przeczkolaczka teraz do kościółka a po kościółku jadę do siebie do domu.u nas też zimno jak by zima juz stała za progiem brrrrr. Julka wydaje mi się żę 14 dzień cylku daje jakieś prawdopodobieństwo zajścia w ciążę do zależy od długości twego cyklu(skorzystaj z kalkulatora dni płodnych wyszukasz go w goglach), myślę też żę nie ma sensu robić testu tak wcześnie a co do objawów biały śluz to dni niepłodne, kłucie ciąży też nie oznacza, brzuszek napompowany jest przewarznie przed okresem. objawy te nie oznaczają ciąży ani jej nie wykluczają. dobra spadam do Bozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Julka w 100% zgadzam sie z Peelle...Jak sie stara o dzidziusia, to typowe objawy @ wydaja sie nam objawami ciazy. Spokojnie, poczekaj do dnia, kiedy powinnas dostac okresu, pozniej zrob test. Wiem, ze to latwo powiedziec (bo sama nigdy nei moge sie doczkeac :) ), ale przeczekaj ten okres... U nas tez zimno. Rozmawialm wczoraj z kolezanka z Suwalk i u nich wczoraj sneig padal..brrrrr!!!!!!!!!! zrobilam dzis pyszne pączusie, P sie zajadał az milo bylo popatrzec :) Zmykam paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka niepozostaje mi nic innego jak tylko sie zgodzić z dziewczynami ;) A ja cały dzień prawie przelezałam tak jakoś nijak sie dziś czuje do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:D moge sie dolaczyc? :) co prawda dopiero zaczynam starania, ale razem zawsze jakos razniej :) Poza tym strasznie sie boje ciązy, a na sama mysl o porodzie sciska mnie w srodku :( mam nadzieje, ze z czasem to przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
fanka-deszczu nie jesteś sama ja też dopiero zaczynam starania o dzidzię :) więc jest nas coraz więcej........ale fajnie się czyta takie posty ,w których dziewczyny piszą ,że nie chcą @..ino ciążę!!!!A nie jak inne a ile kosztuje paczuszka z...,co zrobić chyba jestem w ciąży.....ile zapłace za aborcje.....to takie smutne ,że jedni chcą a nie mogą !a drudzy nie chca a maja ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
hej dziewczyny ja jednak od mamy dziś nie pojechałam bo mały zasnął i nie chceieliśmy go budzić jutro z ran sie wybieram do domu i pewnie troszkie mi czasu zabraknie na pisanie bo na mieście muszę pozałatwiać dużo spraw. fanka deszczu ja już mam dziecko a przez to wcale mniej nie boję się ciąży i porodu juz wiem co mnie czeka, wydaje mi się, że każda kobieta ma obawy, poprostu trzeba jakoś stawić im czoło. Slim to chyba ta pogoda wpływa tak na samopoczucie trzeba się przestawić na jesienny tryb. Blask co do aborcji to ja nie mam sił o niej pisać bo jak sobie pomyślę o niej to zaraz wyobrażam sobie te małe dzieciaczki i aż mi łzy do oczu napływają, zwłaszcza żę na studiach obowiązkowo na zajęciacvh mieliśmy film o aborcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
wiesz na You toubie są straszne :( ja to aż się popłakałam i ciarki mi po plecach przechodziły jak to oglądałam,a dodam,że nie jestem aż taka wrażliwa jest chodzi o filmy:(:(:(:(aż łzy na samą myśl płyną ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoleczka ona
blask slonca jakie filimiki, co wpisac w wyszukiwarke na youtub, tez moze sobie obejrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) co do tych filmikuw o aborcji to wcale się nieskusze żeby oglądać bo ja wrażliwa jestem . witam nową koleżankie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
właśnie wróciłam od gin....tak jak przypuszczałam mam infekcje....więc musimy nasze starania przełożyć o miesiąc......:( szkoda ,ale miesiąc szybko mija...poza tematem już nigdy więcej nie pójdę do babki :-/ co za krowa!!!!!!!zero informacji..wogóle bezczelna i jakby mi łaske robiła ,że wogóle gabinet otwarła....dajcie spokój.....stara ropucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask tak jak muwisz miesiąc szybko minie i do dzieła :) co za okropna ginka :( ja niemogie narzekać na mojego gina bo jest naprawde dobrym lekarzem i dobry z niego człowiek ,chodze prywatnie, prowadził moją poprzednią całą ciąze :) Pusto coś dzis tu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
puściusieńko!!!!a niestety musiałam iść do niej bo mój ma L4 -:)-hehe lekarz też czasem choruje,aja nie chciałam czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
nie nic poważnego mam maść i globulinki , w każdy razie i tak po skończeniu kuracji pójdę sobie do mojego ginekologa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka3324
A ja mam 40 lat i obudził się we mnie nagle instynkt macieżyński.I co mam zrobić?Moje trzy córy prawie dorosłe a mnie się chce dzidziusia,a najlepiej chłopczyka wtedy szczęście byłoby podwójne.Ale pewnie dla mnie jest już za póżno ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×