Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

czesc , melduje się z @ na czele :(:(:(:( niestety i mnie się też nieudało ,martwi mnie jeszcze jedna rzecz zawsze mialam @ regularną a teraz o dwa dni dostałam szybciej ,niewiem co sie dzieje chyba czas wybrać się do gina :( Pa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
witam kobiety :*:*:*:* Slim nie przejmuj się to tylko 2 dni ;) ja nie mam zielonego pojęcia co mój organizm w tym miesiącu wyprawia.. po 1: mam bóle krzyża i podbrzusza ---ok. już 1,5 tyg wczoraj mi przeszły.. takie bóle są dla mnie typowe jak mam dostać @ a @ jak nie było tak nie ma ......co prawda mam jeszcze 2 dni do terminu @ ale jakieś to dziwne ....... a moja męża ino się ze mnie pod śmiewuje w ciązy tak jest :(:(:(:(a mnie smutno bo wiem ,że dzidzi nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Hej dziewuszki:) Ja dziś zrobiłam jesienne porzadki...pomylam okna, zmiana firanek i generalne sprztanie mieszkanka...nie mam sily;) Ja do @ amm jeszcze dwa tygodnie, wiec cały czas walczymy:) milego sobotniego wieczoru:) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
Witam dziewuszki! długo się nie odzywałam ale robota mnie pochłonęła, siedzę sobie 8 godz od 10-18 na świetlicy z dziećmi z rodzin patologicznych, odrabiam lekcje i takie tam różne pogadanki a że to caritas to jeszcze chodzimy na różaniec bo jesteśmy w budynku obok katedry i ogólnie to jest super. kupiłam se wczoraj test ciążowy bo już dziś powinnam dostać @ ale poczekam jeszcze do pon rano, jak wcześniej czułam że mogę być w ciąży tak teraz na odwrót mam przeczucie że na pewno nie jestem a przeczucie rzadko mnie myli, no ale cóż poczekamy. Slim przykro mi że dostałaś @ a za resztę trzymam kciuki a teraz spadam farbować głowę. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
New ja też robiłam generalne porządki ale wczoraj bo miałam wolne :) też mycie okien i zmiena firanek ;) ect...... Pelle cieszę się ,że praca Ci się podoba :) wiesz te dzieciaki często nie mają nawet gdzie odrobić tych lekcji , nie wspominając o warunkach:( Wiecie teraz właśnie głupia myśl mi przeszła przez głowę ,że fajnie by było nawet jakby dzidzi teraz nie było tylko w następnym miesiącu.... oby bóg dał ;):) ........bo nasza dzidz wtedy może urodziłaby się na urodziny mojego kochanego męża :):):):) ...ale by było miło :):) Pozdrawiam udanego wieczorQQQ i niedzieli 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Peelel-ale sie ciesze:)nic nie zapeszam ale trzymam mocno kciuki za test :) buziale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
No mam nadzieje że dziś albo jutro @ się nie pojawi i za kilka msc się dopiero z nią zobaczę. A co do dzieci to ja już najbardziej sie zaprzyjaźniłam z tymi łobuzami, tak że ostatnio jeden podważył autorytet drugiej wychowawczyni bo tamta zaczęła do niego sie "pienić" co on sobie wyobraża itd i dlaczego on sie nikogo nie słucha a on na to że słucha się Pani M. czyli mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Peelle będę mocno trzymała kciuki ,aby czerwona ciotka się nie zjawiała ;) gratuluję małego sukcesu ;) choć dla mnie to bardzo dużo ;) nie daj sobie wejśc na głowę ale też nie bądź jak klawisz ;):) bardzo się cieszę ,że TY się cieszysz ,że my się cieszymy ;):D:D:D:DD:buahahahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peellle
Witam Kobitki! mnie od rana gardełko pobolewa jakieś choróbsko mnie łapie, w ogóle dziwnie się czuję a przez tą zmianę czasu chyba dziś cały dzień prześpię, a tym bardziej sie martwię bo @ jeszcze nie widać i jeszcze w tym tygodniu badania w medycynie pracy, oj żeby mi szybko przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) my przez ostatnie klika dni ocieplalismy dom, wiec roboty co nie miara, a sprzataniu nie wspomne. Nie bylo nawet czasu zeby poczte w kompie sprawdzic. Mam nadzeje ze nie bedzie padac przez kilka dni, bo tam nie wszystko jeszcze wyschlo dobrze. Ja takze mam dziwne przeczucie ze w tym miesiacu sie nie udalo - nie wiem nigdy o tym nie myslalam specjalnie, a raczej nastawialam sie ze wlasnie sie udalo. W ogole nie jestem pewna czy mialam owulacje w tym miesiacu. Czekam do soboty na pojawienie sie @, choc test ciazowy awaryjnie lezy w szafce. Dzisiaj w pracy od rana mielismy niemila niespodzianke bo pradu nie bylo. Teraz nam niby przedluzaczem pociagneli z innego gniazdka, ale telefony ciagle nam nie dzialaja ;) Trzymajcie sie, milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Peelle- jak tam taścik??Daj znać, bo nie moge sie doczekać dobrej nowiny:) Ja dopiero za dwie godz. jade do pracy, wiec czeka mnie dłuuugi wieczór:( Buziaki i miłego dnia:)paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
hej pelle, ja w pracy siedze od 7.30 ale ciezko jest. Dzisiaj ledwo co wstalam a teraz strasznie boli mnie glowa i chce mi sie spac. nie wiem jak ja do 15.30 tu wysiedze. Wlasciwie to bede siedziec do jakies 16.30 bo musze na meza poczekac i potem razem jedziemy na zakupy. Milej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Ja dzis siedze w pracy do 22-giej, wiec juz wogóle nie wiem jak dam rade;) Peelle-czekam na info!:)kiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
buuuu to naprawde ci wspolczuje, ja juz ledwo tu siedze. Wszyscy dzialaja mi na nerwy, glowa peka i chce mi sie spac. Najchetniej polozylabym sie i przespala minimum godzinke. Gdzie pracujesz, ze az do 22 cie mecza???? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
A taka jedna firma, do kitu;) ja wczesniej spalam po 9-10 godzin i nadal bylam spiaca i zmeczona, od soboty nie stety nie moge spac...zasypiam pozno, budzie sie o 5-tej, 6-tej i nie moge juz zasnac:(pozniej w ciagu dnia ejstem nie przytomna:( Mam nadzieje, ze sie to zmieni, bo jestem nie od zycia:( odzywajcie sie dziewuszki:)paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Symptyczna79
Witam Kobiety starające się o dzidziusia :) Bardzo mocno tak jak Wy pragnę mieć takie maleństwo malutkie.Na razie nic z tego :( Kiedyś człowiek uważał żeby nie wpaść a teraz nawet wpaść nie może. W lipcu będę miała 30 lat,mam kochanego mężusia (od roku)i w kwietniu 2009 dostaniemy klucze do naszego mieszkanka,oboje pracujemy.Kochamy się bardzo mocno.Bardzo chcemy mieć Dziecko ,obojętnie czy chłopczyka czy dziewczynkę.Nie mogę się doczekać kiedy będę w ciąży.Za każdym razem jak leżymy i przytulamy się czule "po' myślę sobie "może to teraz będę w ciąży'. ...jak dotąd nic. Smutno mi jak widzę szczęśliwe mamusie,albo kobiety w ciąży zazdroszczę im na dnie serca.Ginekolog mówi "proszę brać folik i do dzieła" . Starania są bardzo przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Witam nową forumowiczkę :) Ile już staracie sie o dzidzie?my juz troche i nadal nic:( Ale oby juz teraz, oby oby...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny No własnie Pele daj znać bo niecierpliwa jestem mam nadzieje że ogłosisz nam dobrą nowine ;) Dziewczynki usypiacie w pracy ale ja też dziś jestem do niczego taka spiąca że najlepiej bm przespała cały dzień ta pogoda taka do kitu dzis ... sympatyczna jesteś w moim wieku ;) Może ma ktoś ochote na mocną kawe???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Symptyczna79
Staramy się już ponad pół roku i nici z tego :( ciekawe jakie to uczucie mieć w brzuszku dziecko ,nie ? czuć że się porusza ... Boże jak ja tego pragnę.Całą sobą.Czemu teraz tak trudno zajść ? Jak się okaże że będę w ciąży to chciałabym gdzieś męża zaprosić :) i powiedzieć że będzie tatusiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie tego pragniemy i kiedyś wkońcu bedziecie wiedzieć jak to jest mieć dzidzi w brzuszku ja już wiem jak to jest ale powiem wam szczerze że już zapomniałam jakie to uczucie .... tyle lat mineło ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
Witam dziewczyny! Jutro dam wam znać jak test wyszedł no chyba Ze przez noc dostanę @, jutro idę też do lekarza med pracy więc napisze po południu. a tak w ogóle to witam nową kobitkę na naszym forum:) za was wszystkie dziewuchy trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Witajcie babeczki :) Witam nową koleżankę :) Peelle będę mocno trzymała kciuki :) ktoś musi przełamać złą passę a tak poza tematem ....nie było mnie pół dnia tu już normalnie tyle po poczytania :) aż miło ......pozdrawiam buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie kochane forumowiczki, Sympatyczna - dobrze wiem co czujesz, my co prawda jestesmy malzenstwem dopiero od lipca, ale ja takze chcialabym czuc juz bicie serduszka w moim brzuszku ;) Wczoraj jakos w ogole makabryczny dzien byl. Mnie glowa bolala jeszcze caly wieczor - nawet lezenie w lozeczku i ciepla herbatka nie pomogly. Mam nadzieje ze taka pogoda nie trafi sie zbyt czesto, bo chyba mnie w pracy znielubia ;) Milego dnia, buziaki :) Aha na ta mocna kawke to ja sie pisze, w koncu trzeba sie obudzic. Pelle czekamy na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Melduję się z @.......teraz niech tylko minie i do dzieła :) no ja dziś jestem "bogaczem"----> mam wolne :) buahaha Fadeintoyou może po prostu miała jakąś migrenę lub ciśnienie ? I stąd ten paskudny ból głowy . Kawka dla wszystkich \_/> :):):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Blask: nigdy wczesniej nie miewalam migren, w sumie to nawet glowa mnie prawie nigdy nie bolala. Moze rzeczywiscie mialam jakies niskie lub zbyt wysokie cisnienie. Mnie dzisiaj brzuch zaczal bolec tak okresowo, wiec chyba w sobote dolacze do ciebie z meldunkiem o @. Kawke juz dzisiaj pilam taka z mlekiem, ale moge zaproponowac za to kawalek murzynka - moja mama piekla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kawkie i nawet murzynka stawiają od rana to ja się pisze :) kawkie już mam ale murzynka z miłą chęcią bo bardzo lubie słodkosci ale niemam talentu do ich pieczenia:) a tak wogle to dzień dobry wszytskim No ja jestem w trakcie @ a własciwie w końcówce jutro mi się kończy i na nowo działamy :) Blask to dziś sobie poleniuchujesz jak masz wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo niema :( to idę wyczarować jakiś obiadek bo niedługo mały ze szkoły przyjdzie i mąż z rybków wruci :) paaa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie, slim ja takze uwielbiam slodkosci i wypieki, jednak sama nie jestem za dobra w te klocki. Umiem zrobic ciasto z torebki ;) Ogolnie to w ogole w kuchni mistrzynia nie jestem, ale pocieszam sie ze dopiero zaczynam gotowac. Narazie przewaznie odgrzewamobiady przywiezione przez rodzicow lub tesciow, albo kupione w sklepie polgotowe. Chetnie podzielesie murzynkiem, takze zglaszac sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Slim co do mojego leniuchowania ........to ja ci pożyczę mojego psa i męza.... wierz mi dziś sprzątasz idziesz do pracy i co zastajesz???!!!!! hymm..........coś co przypominało dom jeszcze 14 godzin temu :):D:D:D:D:D Dziś mam wizytę u endokrynologa ...zobaczymy co powie..... Ja może mistrzem w gotowaniu nie jestem ale swoje koniki mam ;):) choć mąż coraz częściej stwierdza ,że jestem coraz lepsza ....... w gotowaniu..........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×