Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Gość peelle
No dzieci to mają wyobraźnie, aż milo poczytać zwłaszcza tego że dzidzi bierze się z miłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za ciebie kcikasy żeby udało sie w tym miesiącu ,bo sama wiem jak to jest jak męza ma sie daleko a zegar biologiczny tyka niestety :( Ja jakieś kilka miesięcy temu dostałam od kuzynki ciuszki dla dziewczynki wszytskie nowiuteńkie stoją sobie w kartonach w piwnicy :) pokupowała dla dziewczynki i chłopca a że ma chłopca to dała mi te ciuszki ,nieraz mnie korci poprzeglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
też mam kilka ciuszków dla dziewczynki ale już tak sobie myślę że może być i drugi chłopak będą się razem bawić z Wojtkiem a i będzie okazja żeby pomyśleć o trzecim dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
pelle- miało byc bez paranoi:(ja idąc twoim sladem, tez obiecalam sobie, ze tym razem sie wy;uzuje i moze cos z tego wyjdzie...ale jak piszesz, ze idziesz do piwnicy, i zabierasz ksiazki o ciazy, to mi sie serce kraje :) Nie martw sie, wszystkie chyba w końcu musimy kiedys zaskoczyc, nie? :) U mnie duzo pracy ostatnio... Ja cykle mam 26 dniowe ostatnio, poki co mam jeszcze końcówke @, więc juz nie długo ruszamy do boju!:) odezwe sie pozniej. buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
Witam! nie dziwcie mi się dziewczyny, że popadam w skrajną paranoję ale tak sie nakręciłam na dzidzi a tu moja ostatnia szansa w tym roku może być zaprzepaszczona, a swoją drogą to przez ostatnie dwa dni nie było seksiku z przyczyn od nas niezależnych a teraz najbardziej czuje że mam dni płodne, no i mam takie pytanie może któraś z was też tak ma a mianowicie jest to mój 15 dzień cyklu a już mnie strasznie cycuszki bolą a od 13 dnia czuję śluz przezroczysty i ciągliwy i wtedy był seksik. no a pytanie to takie czemu mnie tak wcześnie piersi bolą i to tak drugi cykl mam, odkąd urodziłam tak nigdy nie było no i oczywiście moje problemy z nawilżeniem, może coś z hormonami mam nie tak, może to jest przyczyna tego że nie mogę zajść w ciąże. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Cześć dziewczyny Jak miło się patrzy ,że można coś tu poczytać ciekawego :) Slim taaaa mi mamy sądne dni 27-28 ;)......oni @nie przyszła a poszoł won!!!! :)):):):) Pelle nie smutaj się masz duże szanse ......ja trzymam za WAS wszystkie mocno kciuki :) Mam też nadzieje ,że znajdziecie inne rozwiązanie z praca :( Co do tekstów skąd biorą się dzieci--chciałabym móc słyszeć własne ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Peelle ja tez tak czasami mam...Symptomy sa inne niz zwykle, nakrecam sie, a potem, gdy przychodzi @szybko schodze na ziemie:(Nie dziwie ci sie, ze sie nakrecasz...Ja bym chyab umarla, gdyby moj P mialby teraz wyjechac na długi okres czasu, beze mnie...Ale nei martw sie. Macie juz jeden owoc milosci, przyjdzie i czas na drugo. Wiem, ze to latwo powiedziec, ale chyba trzeba troche wyluzowac (sama tak sobie wmawiam co miesiac :) ) Odezwe sie pozniej.Jade do pracy.Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
A co tutaj taka cisza? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
normalnie już szajby dostaje.........nawet dziś sobie tempke zmierzyłam :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Bylam dzis u dendtysty..Boli mnie zab, a jeszcze 4 i pol godz. w pracy :( a co tam u was? kiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
hejka! jesteście dziewczyny? co nowego u was? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Hej!ja jestem:) Od paru dni, ciągle jestem śpiąca..Śpie po 9 godz. dziennie i jeszcze bym spała, jakbym mogla...I oczywiście wpadłam juz w paranoje ze moze zaskoczylam, bo przeciez kobietom w ciazy ciagle chce sie spac...;)a moze poprostu za długo spie i dlatego moj organizm tak reaguje?Sama juz nie wiem;) miłego dnia dziewuszki:) paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
New być może to jest znak że jesteś w ciąży, jeśli nigdy wcześniej tak nie miałaś, ja to bym bez przerwy spała gdyby dać mi taką możliwość bo ciągle czuję się zmęczona i tak już pewnie pozostanie a jeśli dojdzie drugie dziecko to będę musiała se w oczy zapałki powsadzać hihihi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
No właśnie nigdy tak nie miałam...Ale właśnie jestem po @, która przebiegala jak zwykle, wiec chyba jest male prawdopodobieństwo ze zaskoczylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie:) jeśli pozwolicie to się przyłącze do rozmowy. Jak dobrze, że znalazłam takie forum bo już bałam się, że może jest coś ze mną nie tak. W lipcu tego roku wyszłam za mąż i od tamtej pory mniej lub bardziej świadomie zaczęliśmy starania o dzidzię. Na początku to za bardzo o tym nawet nie myśleliśmy - po prostu cieszyliśmy sie sobą. Jednak we wrześniu miałam kontrolną wizytę u mojego ginekologa i ten zasugerował, że albo zbliża mi się okres albo to ciąża bo miałam rozpulchnioną macicę. Do okresu było jeszcze trochę więc nakręciliśmy się z mężem, że może to dzidzia. Ale niestety dostałam normalnie @ i z dzidzi nic nie wyszło, ale od tamtej pory bardzo bym chciała zostać mamą i cały czas sama siebie nakręcam ze tym razem się uda. I jak poczytałam wasze posty to ja mam tak samo - jak zbliża się @ to myślę o zrobieniu testu, jak tylko znajdę jakies objawy domniemanej ciąży to się nakręcam, a jak dostałam @ to i tak się nakręcałam, że może jednak to ciąża. Dobrze, że wy też tak macie i nie jestem jedyna. Buziaki i powodzenia w waszych staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
a mnie od wczoraj wieczorem bolał najpierw jajnik a teraz cały czas brzuch i czasem jakby coś zakuło w macicy dodam że mam śluz niepłodny, płodny miałam od pon do wczoraj, po południu już był mętny a kochałam się w pon czy myślicie że teraz to owulacja bo jak tak to szanse na ciąże mam już prawie zerowe bo wczoraj tak brzuch bolał że nie było jak się kochać, szkoda że żadna z nas nie jest jasnowidzem i nie przewidzi mi co tam się u mnie teraz dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
fadeintoyou moim zdaniem to takie nakręcanie siebie, szukanie objawów to naturalne i mało która z kobiet pragnących dziecka jest wolna od takowych myśli, tylko większość z nich nie przyznaje się bo zaraz po niej pojadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
masz racje pelle, wszyscy mowia, ze trzeba sie wyluzowac i nie myslec o ciazy, ale to nie takie latwe. moja kolezanka miala nawet tak, ze starala sie nie pic w ogole alkoholu, bo a nuz.... zal mi jej - ze swoim obecnym mezem jest 7 lat, poznali sie jak ona miala 18. od trzech lat mieszkaja razem a od pazdziernika zeszlego roku sa malzenstwem. bardzo by chcieli dziecko i staraja sie juz ok. roku - madzia jak sie widzimy i ciagle nic to jest taka smutna, ze az sie plakac chce. Zreszta wiem co czuje, bo ja jak dostalam @ po tym jak lekarz zasugerowal ze moge byc w ciazy to takiego dola zlapalam ze az sie poplakalam i caly dzien chodzilam jak zbity pies. Mam nadzieje, ze juz niedlugo przerwiemy ta zla passe i kazda z nas po kolei bedzie sie chwalic swoja fasolka i zamiast o czekaniu bedziemy rozprawiac o swoich dolegliwosciach ciazowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
ja też płaczę jak dostanę okresu i szczerze współczuje kobietom które nie mogą mieć dzieci a bardzo tego chcą:( teraz czuje niewielką namiastkę tego co one muszą znosić każdego dnia ale ja mam nadzieje że się doczekam dzidziusia w zasadzie to chyba ze mną wszystko ok skoro jedno już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Witam nowa osóbkę:)Jak miło, że Nas przybywa:) Dziewuszki nie płaczcie..Ja tez dostaje doła, jak przychodzi @, ale do placzu doprowadza mnie tylko czasem bezsilnośc... odezwe sie pozniej...paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
no a ja spadam i tak dziś cały dzień przed kompem dzięki teściowej spędziłam pozdrawiam i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
Hej dziewuszki co tak tu pusto, tak się za robotę wziełyście że nie ma czasu wejść na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
hej dziewczyny Co tam u was ???? Ja w sobie widze ostatnio ciągle jakieś objawy...:) boję się , że za bardzo się nakręcam :( i potem z tego wydzie @ i nic więcej :( oby jednak tak się nie stało ale ciiiii.......a jeszcze bardziej mnie nakręca mój kochany W i mówi np teraz nie możesz sie denerwować .....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
ja ciągle czuję jak by macica mnie łaskotała takie dziwne uczucie mam, ale być może dlatego że za bardzo nasłuchuje co się w niej tam dzieje a poza tym to jak bym miała być w ciąży to by się dopiero zagnieżdżało, ale pomarzyć dobra rzecz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Dzien dobry :) ja przez weekend mialam tesciow u siebie i nie bardzo moglam posiedziec przy kompie, ale teraz grzecznie sie odzywam ;) wczoraj mielismy z mezem rocznice 3 miesiecy od slubu - moze to glupie, aby mowic o trzymiesiecznicy, ale ja co miesiac swietuje nasze malzenstwo. mam nadzieje, ze my wszystkie tutaj szybko zostaniemy mamusiami i juz niedlugo bedziemy tu pisac o mdlosciach, zachciankach, itp. pozdrawiam i ide zrobic sobie kawki, bo nie potrafie wziac sie do pracy inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Zabusia, moje gratulacje !!!! Fajnie wiedziec ze jest tu ktos kto w tym samym czasie bral slub. A moge sie spytac skad jestes???? To teraz obie czekamy na fasolke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×