Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Gość fadeintoyou
Dzien dobry wszystkim:) dzisiaj rano jak wstawalismy do pracy to byl naprawde cudny poranek. Nawet w miare slonecznie, cieplo - az chcialo sie wstac ;) A wy jak zaczelyscie ten dzien??? ja wlasnie siedze w pracy, popijam kawe i przymierzam sie do zrobienia ofert dla klientów. Buziaki, milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Moj poranek byl cieply ale dośc ciezki...Moj P byl dzis na noc w pracy, rano wchodzac do domu, obudzil mnie (o 5-tej rano!!), podszedl do mnie, dal buziaka i poweidzal"Misiu, jade na rybki.Nie wiesz gdzie jest moja karta wedkarska?A jakis cieply sweter?A haczyki?..."O Ludzie!Co to wedkarstwo robi z czlowieka!!!pozbieral sie, dla buziaka an apozeganinie, rzucil w drzwiach "Przepraszam skarbie, ze cie obudzilem", zamknal drzwi za soba i gdy zaczelam znowu przysypiac, zadzwonil budzik!!!;) Ide zaraz do gina, wiec odezwe sie pozniej.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Jak mija poranek hmmm tak jakoś nijak pada ,pada i pada wrrrr... fadeintoyou przeslij mi troszkie tego słoneczka i ciepełka ;) New wyobraż sobie że mój M własnie mi wybył na ryby czyżby nasi panowie się zmuwili :):):) ponoć szczupak bierze ciekawe który z nich przyniesie zdobycz :) M to zagorzały wędkarz ... Facet jest jak: AUTO: Chwila nieuwagi i juz pod nim leżysz. KAWA: Najlepszy jest silny, gorący, pełen subtelnego smaku i nie pozwala ci zasnąć przez cala noc. CEMENT: po położeniu trzeba dużo czasu żeby stwardniał. BATONIK CZEKOLADOWY: Słodki i pierwsze co robi to dobiera ci się do bioder. ŚRUBOKĘT: Potrzebujesz, ale właściwie nie wiesz do czego. TORBA TURYSTYCZNA: zapakuj piwem i już możesz zabrać wszędzie. LOKÓWKA: zawsze jak jest gorący to dobiera ci się do włosów. OBLIGACJE RZĄDOWE: tak długo zajmuje żeby odpowiednio dojrzał. HOROSKOP: codziennie dyktuje ci co masz zrobić i zawsze się myli. KOSIARKA: jak go osobiście nie popchniesz, to nic z jego funkcji. STRUMYK: milo popatrzeć, ale trzeba pamiętać ze nie każdy jest odpowiednio bystry. MASCARA: znika na widok pierwszej łzy. MINI SPÓDNICZKA: jak nie uważasz, zaraz odsłoni ci majtki. MIEJSCA NA PARKINGU: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko \"niepełnosprawni\" lub najmniejsi. WINO: satysfakcjonują cię, ale na krotko. KOTY: pokazują się tylko wtedy, gdy na stole postawisz jedzenie. BURZA ŚNIEŻNA: nigdy nie wiesz kiedy przyjdą, ile będą mieli centymetrów i ile wytrzymają. UZYWANE SAMOCHODY: tanio można kupić, ale nie możesz na nich polegać. WAKACJE: Zwykle nie takiej długości jak byś chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Witam moje miłe panie ;):D:D:D:D Ja cudnie zaczełam dzień .......o 4 rano wróciłam do domu z nocki a o 8.00 wstałam........pieseczek domagała się spacerQ :P a to dziad jeden ....... U mnie pogoda wyśmienita ,aż chce się wyjść na spacerek :) tylko ten wiaterek przeszkadza ...... Peelle czekam na info po wizycie :P:P:P:P:P Dziś mam wolne za nockę.....ale zaraz zmykam groby posprzątać .... groby mam na miejscu więc nigdzie nie muszę jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Slim po prostu pico-bello :):D:D:D:D:uśmiałam się do łez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Melduję, ze bylam u gina, i powiedziala, ze z badan wynika ze wszystko jest o.k Cytologia, badanie piersi, usg narządów rodnych, i wogole wszystko o.k jajeczkuje i woghole jest cacy:)Chcialam zrobic te badania hormonalne, ale Pani doktor powiedziala, ze sa nie potrzebne, bo wszystko jest o.k Dala mi tylko skierowanie na testosteron i cos tam jeszcze, bo mam problemy z cera:(ale nei stety, albo leczenie cery, albo starania o dzidzie, wiec poki co, wyieram to drugie:) Kazala sie nei stersowac, wspolzyc od 10-16 dnia cyklu, co drugi dzień i wogole sie odprezyc...latwo jej powiedziec;) Zmyakm do pracki.piszcie, odezwe sie pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zapodam wam tabeleczkie wpisujcie się dziewczyny ;) OCZEKUJĄCE ---------------- NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. MIASTO New_live……………………… …………… ……………………… Blask Słonca………………… …………… ……………………… Fadeintoyou………………… …………… ……………………… Slim-kamelia ……………….19.11.2008…………29………………………GRUDZIĄDZ ************************************************************************************** ZASKOCZYŁY ---------------- NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. MIASTO Peelle…………………… ? ………… ……………………

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCE ---------------- NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. MIASTO Slim-kamelia ……………….19.11.2008…………29………………………GRUDZIĄDZ ZASKOCZYŁY ---------------- NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. MIASTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCE ---------------- NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. MIASTO Slim-kamelia ……………….19.11.2008…………29..................GRUDZIĄDZ *************************************************************************************** ZASKOCZYŁY ---------------- NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. MIASTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCE ---------------- NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. MIASTO Slim-kamelia ……………….19.11.2008… ………29..................GRUDZIĄDZ Żabusia25................07.11.2008........25..................SOSNOWIEC ********************************************************** ***************************** ZASKOCZYŁY ---------------- NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. MIASTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
OCZEKUJĄCE ---------------- NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. MIASTO Slim-kamelia ……………….19.11.2008… ………29..................GRUDZIĄDZ Żabusia25................07.11.2008........25........... .......SOSNOWIEC New_live..................12.10.2008........24..................Warszawa ******************************************************** ** ***************************** ZASKOCZYŁY ---------------- NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. MIASTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o teraz wyszło czy może być tak szanowne panie ?????? jak coś zle to poprawcie żabusia widze już sie dopisała ;) a teraz ja zmykam bo mam wizyte u fryzjera paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Laski a wiecie moze czy sa jakeis suwaczki, ile staracie sie juz o dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
Witam Dziewczyny u was też ładny dzień widzę się zapowiada ale ja za oknem juz widzę nadchodzące chmury. Slim ja nie bardzo wiem jak się wpisać w tą tabelkę bo trochę chyba ograniczona jestem jeśli chodzi o komp, no ale jak bym miała to zrobić to bym skopiowała i dopisała się jeśli tak to się dopisuje to mogę sama zrobić, tylko napiszcie czy dobrze? A na wizytę ulekarza umówiłam się na 27 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
OCZEKUJĄCE ---------------- NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. MIASTO Slim-kamelia ……………….19.11.2008… ………29..................GRUDZIĄDZ Żabusia25................07.11.2008........25........... .......SOSNOWIEC New_live..................12.10.2008........24.......... ........Warszawa ******************************************************** ** ***************************** ZASKOCZYŁY ---------------- peelle ..............7.07.2009........ 25.............. Siedlce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
Jak żle coś wpisałam to mnie poprawcie. a poza tym to trochę jestem zmartwiona bo ta ciąża jak i poprzednia zaczyna się katarem bólem gardła i ogólnie czuję się rozbita jak bym miała mieć grypę:( już se zakupiłam czosnek w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
OCZEKUJĄCE ---------------- NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. MIASTO Slim-kamelia ……………….19.11.2008… ………29..................GRUDZIĄDZ Żabusia25................07.11.2008........25........... .......SOSNOWIEC New_live..................12.10.2008........24.......... ........Warszawa Blask......................01.10.2008.........23..................Bytom ******************************************************** ** ***************************** ZASKOCZYŁY ---------------- peelle ..............7.07.2009........ 25.............. Siedlce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
OCZEKUJĄCE ---------------- NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. MIASTO Slim-kamelia ……………….19.11.2008… ………29..................GRUDZIĄDZ Żabusia25................07.11.2008........25........... .......SOSNOWIEC New_live..................12.10.2008........24.......... ........Warszawa Blask......................28.10.2008.........23........ ..........Bytom ******************************************************** ** ***************************** ZASKOCZYŁY ---------------- peelle ..............7.07.2009........ 25.............. Siedlce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Peelle- zrób teścik i daj znać jak posżło:)Już nie moge sie doczekac wyniku:) A co do tabelki, to tam po Nicu jest data ostatniej miesiaczki a ty wpisalas nie wiem co:)Tak wyszlo, jakbys ostatnia miesiaczke miala 7.07.2009 :) :) paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
nie New to miała być data porodu :D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Acha!Przepraszam:)O ja nie domyślna:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
nie przepraszaj po prostu bądź :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCE ---------------- NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. MIASTO Slim-kamelia ……………….19.11.2008… ………29..................GRUDZIĄDZ Żabusia25................07.11.2008........25........... .......SOSNOWIEC New_live..................12.10.2008........24.......... ........Warszawa Blask......................28.10.2008.........23........ ..........Bytom ******************************************************** ** ***************************** ZASKOCZYŁY ---------------- NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. MIASTO peelle ..............7.07.2009........ 25.............. Siedlce poprawiam Peelle żeby niemyliło się że to @ :D:D:D mam nadzieje że ta druga tabelka bedzie w listopadzie zapełniona ;) Ja już po fryzjerze kurcze żeby fryzjer do fryzjera musiał chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
dobre;) a lekarze do lekarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
dzięki że mnie poprawiacie, załozyłam w tabelce że jestem w ciąży bo skoro okres mi sie spóżnia 6 dni a na teście wyszła ta druga kreska no i znów się czuję tak jak przy pierwszej ciązy a i sutki mi zbrązowiały to chyba może oznaczać tylko ciążę a z doświadczenia wiem że do lekarza nie ma co iść przed 6 tyg u mnie w poprzedniej ciąży dopiero było coś widac po 6 tyg. dobra sopadam bo dzieci na świetlicę przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
OCZEKUJĄCE ---------------- NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. MIASTO Slim-kamelia ……………….19.11.2008… ………29..................GRUDZIĄDZ Żabusia25................07.11.2008........25........... .......SOSNOWIEC New_live..................12.10.2008........24.......... ........Warszawa Blask......................28.10.2008.........23........ ..........Bytom Fadeintoyou ............ 02.10.2008 ....... 25 ..................Łódź Mam nadzieje, ze wszystkie juz niedlugo zmienimy ta tabelke w oczekujące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
aa zagapilam sie i sie pomylilam mialam na mysli te ktore zaciazyly i juz oczekuja dzidziusia. Sorki, ale mam dzisiaj straszny kociol w pracy. Musze 10 ofert do klientow zrobic i wyslac. Trzymajcie sie, Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Dzien dobry:) ja jestem juz w pracy, zaraz ide zrobic sobie kawe. Jak tam rybki slim??? maz duzo przyniosl do domu? my przez ostatnie kilka dni pomagalismy mojej mamie skladac meble. Sama bidna jest bo tata wyjechal w trase - zawodowy kierowca. Rece bola nas strasznie a to jeszcze nie koniec. Mielismy dzisiaj isc z moim kochanym mezem do kina, ale musimy jechac jeszcze pomoc z tymi meblami. Troszke mi szkoda bo juz dawno nigdzie nie wychodzilismy tak tylko we dwoje, ale mamie trzeba pomoc. To wazniejsze jest :) Milego dnia, fajnie ze to juz piatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×