Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

powróciłąm z miasta :) Popieram Irrenka , Sexy nie daj sie tak zapraszac kiedy on chce, pomimo , że tam potem mu coś wypada ;P chociaz ja mam wrazenie ze Ci na nim zalezy ;P Irrenka mi tez ie poczatek tego bardzo podoba !! :D i potem pod koniec :D mmmm :D lubie takie rytmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wokulski junior
Stefan jesteś???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie dziewczynki cos tam jeszcze mnie ciagnie....czasem bym chciala go zoabczyc....ale jak sobie przypomne to wszytsko co mi zrobil...klamal itp.to jestem na niego wkuta:-D ale z tam randka irrenka jest dobre:-P ale sie zdziwi jak bym mu tak odpisala:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy widać własnie ;) tak napisac mu juz powinnas dawno ;) :P Wokulski hahaha Stefana nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope--ojjj napisz mu tak jeszcze i sie z lekka zdziwi:-D jutro ide na nowa uczlenie moze cos ciekawego bedzie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope :-) ...ja też mam wrażenie że sexy sie rozpływa jak lalus sie do niej odzywa, ale stara sie dziewczyna byc dzielna! sexy sama pomyśl, chciałabyś marnować czas będac z takim dupkiem??? chciałabys byc z kims kto Cie oszukuje i kłamie??? na pewno NIE!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mój mąż to teraz potrafi do mnie 4 razy dziennie dzownić :] a ja ... nie dzownie w ogole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy no Ty tam wypatruj nowych chipsów i z wyższej półki a nie tego spiewaka :P Irrenka hee dokładnie :) tyle ze ostre i szybkie cięcie mniej boli i potem opnoć wiecej satysfakcji daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n obo ja w ogole rzadko dzownie :D wole smsa napisac ;) a czasami napisze mu smsa dajmy , wczorajj ze wracam z rozmowy kwalifikacyjnej to odrauz dzowniiii a czemu nei zadzownilllassss :P a co mam zapeszac :P :) potem dzowni bo chce mnie uslyszec - akurat teraz mamy taki czas ze sie mijamy niestety , on ma kursy, prace a ja szkole ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wokulski junior
Stefan powiedz że jesteś, no powiedz... bez Ciebie tak mi pusto i źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefannnnnnnnn
jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...ale wiecie ze tak latwo nie da sie zapomniec jesli sie nie ma innego...ja wierze ze jak poznam innego to ten mi minie na stale...a narazie musze walczyc ale staram sie byc dzielna:-D a ja Ci Hope zazdroszcze tego mena:-( tez chce takiego:-P pozyczysz mi go na troche:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Hope ale dalas im popalic:-D ja tez lubie porzadek a nie zeby jakies smieci pod nogami sie walały :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje irrenko za zyczenia. Co to za dup.k co się podszywa za dwóch gości,jerona co za świry żyją na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D ej porządek musi być 🌼 :) Sexy tam metody :P zaczynalo sie od ZOłzy , potem moja ulubiona ksiazka mezczyxni są z marsa a kobiety z wenus i cwiczenie :P metodą prób i błędów oczywiscie na moim panu :P :) i tak jakos wyszło :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×