Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Uni a co sie stało bratu,coś poważnego?Pozdrów go od nas i życz zdrowia. Ja jeszcze dwa dni i tez szpital.Już sie nie umiem doczekać ,ale też sie boje. A ja znowu zachorowałam na yorka, zawsze chciałam mieć parke i juz tak coś z męzem myślimy,hi hi co by sie tu znalazło pod choinką .Oglądałam te maluszki na allegro i znowu zachorowałam.Kochane maluszki. Gdzie to sie dzisiaj bawicie ,mi wypadły urodziny siostrzeńca(14-te)także trzeba iść. Trzeba sobie jutro powróżyć może mi coś wosk pokaże hi hi.Pozdrawiam was ,buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co nie wiadomo co mu jest ale podejrzewaja borelioze... ten guz ktorego mial z tylu glowy przeniosl mu sie na oko i nie mogl go otworzyc... niestety dlugo sobie polezy w szpitalu... mi tez sie zawsze yorek podobal ale ja sobie moge tylko pomarzyc o psie...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Witajcie Uni z tego co wiem, bolerioza jest przenoszona przez kleszcze. Czy Twój brat złapał kleszcza? Uni mam nadzieję że to jednak nie bolerioza i nic innego poważnego. kaha a Ty czemu idziesz do szpitala? pewnie pisałaś tu wcześniej ale mi umknęło ;) Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna>> tak mial kleszcza dlatego jest podejrzenie ze to borelioza... a co gorsza...to ja mu go wyciągałam😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha babcia pierwsza klasa!!!!!!!!!! :D Unitra bądź dobrej mysli i wspieraj go! Trzymam kciuki za brata! samotna Kaha idzie na operacje usunięcia pecherzyka żółciowego :) pozdrowionka!! 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry strasznie nie wyspana jestem dziś ;) hm... ...no to mamy grudzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i co kurna?? w grudniu nie piszemy????????????? obraziłam sie :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra trzymam kciuki za brata, wszystko bedzie dobrze :) 🌼 Kaha za Ciebie tak samo 🌼 szybkiego powrotu do pełni sił po dzisijeszym dniu :* :) Irrenka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope 🖐️ yyyyhh zapomniałam że Kahe dzis kroją :) kurde Kaha trzymaj sie!!!!!!!!!!!!!!!! jestesmy z Tobą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj powróciłam do szarej rzeczywistości :/ :o:o ja w tej szkole kurwicy się nabawie.. :o Przez cały miesiąć nie klnełam tak jak dzisiaj :o Kaha trzymaj się bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha oj ja w licuem też sporo nerwów straciłam :D mhmmmmmm :D piękne czasy teraz bym do nich wrócila :D no ale na studiach to samo znowu nerwy :D także Helcia... nie martw się zawsze może być gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
kaha trzymam kciuki :) Uni trzymam też kciuki za Twojego brata. A ja to bym chciała wrócić do czasu studiów. ech, wtedy to się żyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko z nami w tym techniukm tworzą cuda niewida a nauczyc tez niczego nie potrafią kurna to oni będą trzesli portkami jak znowu wszyscy egzamin zawodowy obleją :O 😠 Ja się czuje jak królik doświadczalny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracą bede sie martwic pozniej teraz ponarzekam na szkołe :P:D Wszyscy maja tyle roboty że mała bania widze:P A świeta coraz bliżej :D i znowu sylwester i kolejny rok do przodu ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) walnijćie se lufę albo i dwie jako ja i lepiej wam będzie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Helcia masz racje, Ty masz teraz czas narzekania na szkołe :) a no własnie troche kiszka jest, wszyscy zalatani ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia:) No wybaczcie Panowie,ze mnie dawno tu nie bylo,ale..... Bylam na L4....i nie mialam nastroju do niczego,wiec nie odwiedzialam forum.Teraz jest ciut lepiej,ale tak średnio:-O wiec i tak rzadko bede sie pojawiac na forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy witaj i na dobry początek w dupsko kopa Ci zasune!! nos do góry !! i mnie nawet nie denerwuj, ze rzadko będziesz do nas zaglądaC!! usprawiedliwiona jest tylko Kaha, która ma operacje! a poza tym miałas byc juz w poniedziałek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc irrenka:) no mialam byc...ale sprawy sie pokomplikowaly:( wiesz co mam na mysli....... a ja mam zaleglosci wiec bede musiala dopiero doczytac do u Was.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×