Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Helcia, to super, ze mama czuje się dobrze... Przy duzych i licznych (już powyżej 1 szt) mięśniakach u kobiet które juz nie planują miec dzieci zazwyczaj tak właśnie robią, zę wycinają całą macicę. A zakładam,że Twoja mama juz nie zamierza mieć potomstwa, teraz to już czeka tylko na wnuki :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka- no tak masz racje ale czasami chociaz jajniki zostawiają jak Kobieta jest ok 40 bo nie musza w nia tylu hormonów pakowac..No a moja mama nie chce mieć potomstwa już wiecej. I mówiła, że na wnuki na razie też nie czeka :P kwiatek-i tak mnie ta kultura do nich nie przekonujesz :P hehehe sama nie wiem czemu ale nie lubie ich pod każdym wzgledem a jak słysze niemiecki to zaraz jestem tak zdenerwowana że głowa mała :P hehe:d tak juz mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Kwiatek tego nie powiedziałam :P Na pewno bym się skusiła na dobra kase :P:D I przy tym musiałabym się po niemicku nauczyć wmówic a to byłoby przykre :P \"to byś mnie znnielubiła jakbym ci zasczekał po niemiecku\"- masz szczeście, że jestes Polakiem to cos tam jednak zostaje i nie byłoby tak źle :P:D:D No a po drugie to w takim razie nie szczekaj po Szwabsku :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm widzę temat moich \"ulubionych\" Niemców :] a też ich nie trawię ;] i tego języka na który jestem skazana :D Helcia 🌼 dla mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) hmmmmm tak mysle, ze jesli o Hope chodzi, to ma stanowczo za blisko do szwabów :P i pewnie duzo tego jezyka się nasłuchała w zyciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek :) nie nie :) tam to mnie nie ciągnie :) skazana na naukę no i też dużo szwabów u mnie w mieście jest , także ngdzie nie pojde do wiekszego sklepu da się słyszeć ich \"szprechanie\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek ja miałam 4 na maturalnym z niemca, ale od kiedy go sie nie ucze to wszystko zapomniałam :P i dobrze mi z tym :D wiec nie pisz prosze tu po niemiecku bo ja juz nic nie kumam ;) Hope 👄 Reniferku mój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ;) Hope Dzięki bardzo ;) 😘 Kwiatek :P chodziło mi o to, że na forum nie masz tu \"Szprechać\" po \"niemiecki\" :D hehehe Hope a co do słuchania tego połamanca zastranca to Ci bardzo współczuje mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh dobra konczmy bo Irrenka nam tutaj zawału dostanie :P I Jak prezenty kupione?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bardzo dobrze :D ja juz też kupiłam ale jeszcze tatko mi został :( A z siostra nie robimy sobie prezentów także mam juz wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek wiaodme , że mogłabym ale niemieckiego ucze się od 4 czy tam 5 podstawówki , w gimnazjum miałam tylko język... zgadnij jaki :D a w licuem z angllika nam nauczyciele się zmieniali albo babka chorowała przez pol roku i nie dawali zastępstw :P więc szlifuję ten paskudny język :) Irrenka a Ty jak męża masz juz prezent ?:D Helcia hehe takie życie... uoeee :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ja zawsze jak pytam się Dziadków co by chcieli to też mówią , że "nic" a potem jak się cieszą 24 grudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek to że Ty nie lubisz Twoi rodzice na pewno by sie ucieszyli z jakiejś niespodzianki ... :) ja mam zawsze problem co kupić mojemu mężczyźnie, bo straaasznie wybrzydza :) i sam nie wie czego chce a ja mam mu coś kupić ot juz chyba z milion razy mowiłam :):P coś uzytecznego, przydatnego :) Na urodziny to zaciagnęłam go do sklepu by poprzymiarzał com u się podoba i wybralismy razem szatę hehe:P i teraz raczej zrobie podobnie bo nie dojdziemy do konsensusu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro nie zjadziesz tego co chciała mama z czegoś innego też pewnie byłaby zadowlona tak samo jak Twój tata :) a co do tegooooo : hehe to mezczyzni sie robia tacy jak sie z kobietami zadaja chyba o nie nie nie :P on zawsze taki był :) już na nas całą winę zwalasz tak, że jak niezdecydowanie i wybrzydzanie to tylko my- kobity ? :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam od razu do gardła :P ja lubię sobie tak popisać - pożartowac:P eee z gier internetowych to ja jedynie na kurniku czasami siedziałam :D :P Ps. a Twoj nick to chyba nie musze mówić , że koajrzy mi się z tym , że za nim kryłaby się jakaś Pani :D a nie Pan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek :P ja wole taka zabawe dla dzieci , bo przy niej sie relaksowałam :) jak młdosza byłam to też rzadko grałam :P ale była taka gierka która mnie pochłaniałą całymi dniami... GTA 2 haha :D i w simsy :P ale kiedy to była :D i wynalazek mojego dzeciństwa pegazus :D oj w to , to cała rodziną grałam czołgi , mario , contra :D mmm :D do tego mam sentyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kwiatek z tym Maurice Lacroix to chyba na głowe upadłeś - może sie okazać,ze żadna Twojego testu \"na miłość\" nie przejdzie pozytywnie :P ja mężowi kupiłam lornetke :) firmy NIKON na pewno się ucieszy, bo lubi takie gadżety ;) a co do mojego dzieciństwa to Atari i BOULDER DASH, albo Montezuma, albo river ride... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek a wiesz, ze jest taki przesąd , ze sie partnerowi zegarka nie daje... bo to wróży jakieś odliczanie wspólnego czasu do końca, czy jakoś tak... po prostu źle wróży... ale mój mąz mi kupuił rok temu zegarek na urodziny , tyle że ja mu zapłaciłam za niego 5 zł :D zeby nie było że go dostałam tylko odkupiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D irrenka ,a twój mąż to przez tą lornetkę ptaszki ;) będzie obserwował czy .....? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed to sie okaże co on bedzie obserwował ;) a do ptaszków to ostatnimi czasy raczej wolał strzelac ;) :D Ty juz sie nie martw, jak zacznie podglądac sąsiadki, to ja wezme mu tą lornetke i poszukam przystojnego sąsiada :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D to przynajmniej macie ładne sąsiadki skoro ma co podglądać i oby na tym się skończyło bez strzałów z tej ;) broni :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...przystojnych sąsiadów tez mamy - młodych, prężnych i ... jędrnych he he he ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×