Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

sexy ty mi sie tu nie wieś:p ułoży się zobaczysz ,mniej wiare głęboko w sobie i zobaczysz , ułoży sie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy nie mozesz sie powiesić - kategorycznie zabraniam!!!!!!!!!!!!!! chyba nie chcesz miec ze mną do czynienia?? nawet pośmiertnie bedzie bolało :P sexy wiem jak to jest... sama tak miałam kiedyś... ale wiesz robiłam wszystko, zeby wychodzić do ludzi - anulka dobrze gada!! a faceta poznasz w najmniej oczekiwanym momencie - jak juz wspominałam... na imprezy chodziąłm co piątek i sobote - oj ile kasy na to poszło! ale męża znalazłam na ulicy he he he a raczej on mnie znalazł :D a co zabawne on mnie spotkał wieczorem, gdy wracał z pubu, gdzie byłam z kumpelami na browarku, na mocnym porterku he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana kochana kochana sęk w tym,z ę my zołzy z krwi i kosci nie jestesmy, a jesteśmy/ byłysmy za dobre, za grzeczne, za uległe i zabardzo zapatrzone w faceta, przez co życie (i facet też) dało nam po uszach teraz uczymy siebie i inne takie jak my dziewczyny dostrzegania potrzeb samej siebie, ze nie można sie zatracać dla kogos, trzeba pamietać o własnych potrzebach, własnych przyjemnościach, na rzecz własnego szczęścia! kobieta nie może byc siostra samarytanką, musi miec swa godnośc i dbac nie tylko o mena a le i o siebie ;) a Ty kochana chyba byłas zbyt zołzowata :o teraz musisz łagodnieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem irrenka:( dziekuje Wam jestescie kochane❤️ anulka wysle Ci moje foto wieczorkiem,tylko sie mnie nie przestrasz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka załozyłabys konto na nk to bys wiedziała jak kto wygląda :P he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy kochanie Ty sie smutaj, bo szkoda zycia na smutki ;) a wiesz, ze ja tez takie doliny miałam i dopiero jak z nich wyszłam i zaakceptowałam sytuacje, zę nie moge nikogo poznac to poznałam mojego świrka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie nie smutaj miało byc!! czwóreczka gdzie Cie wcieło?? tak sie zaczytałaś??????????? madasia cholera nie zagąda - złoje jej dupsko!!!!! summer tez sie ulotniła ale Hope to już przesada, ze ciebie niema !!!!!!!!!!! 😠 😡 Unitra Ty tez daj znak zycia, bo o Ciebie to sie schizuje nie martwie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Anulka wszystkie sie tu domyslamy, ze nie masz :) ale ja wierze, ze bedziesz niebawem mieć :P a gdzie foty z włoch?? miałas mi wysłąć!!!!!!! i co????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenak a jak dokladnie poznalas meza?bo na ulicy to wiem;) ale konkretnie?sytuacja itp.?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba długa i ciekawa bedzie ta fabuła komedii romantyczej irrenki,bo cos dlugo nie pisze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej jestem jestemmmm...:) Sexy, ja mam to samo. Są faceci dokoła a jakoś żaden to nie jest TO. Kiedys gdy szłam do pracy, zaczepił mnie facet, jakis kolarz czy cos ;) Pogadalismy, proponowal wycieczke rowerowa itd. Pochodzi ze slaska a jest nad jeziorem na wakacjach. Fajny facet, tylko ze widzialam go wtedy po raz pierwszy i ostatni. Więc nie wiem gdzie jest moj feler, albo fizycznosc albo charakter. I to mnie bardziej martwi niz brak drugiej polowki. Dupa zbita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszłam z pubu z 2 koleżankami, one szły na autobus, bo obie mieszkały za miastem... więc poszłam je odprowadzić. było około 22 i było juz ciemno, wiec stwierdziłam,z ę nie chce mi sie dreptać 20 minut do domu z centrum i postanowiłam iśc równiez na autobus z lenistwa ;) stoje na przystanku a tu przejeźdza auto - nie jakies wyjątkowe, takie zwyczajne, tylko cholera sobie myśle - czemu on hamuje i zaczyna cofać!!!! a w głowie sobie myśle "spadaj frajerze, bo nie mam ochoty na gadanie z facetami, a tym bardziej na jakis tani podryw" ;) i uczyniłam krok do tyłu, zeby sie za fasadą przystanku schować :D a on podjeżdza i szczerzy sie jak głupi do sera i kity tanie wciska !!! o matko! mysle sobie, spadaj już ... sio! a on dalej gada, mimo, ze ja spławiam, aczkolwiek delikatnie, kulturalnie, bez chamskiego tonu. Drązy i drązy i gada, zę mu po drodze tam gdzie autobus bedzie jechał i że mnie podwiezie. Wiecie wsiadłam, ale w 50% robiąc to kierowałam sie poczuciem,z ę autobus chyba nie przyjedzie, bo był już 5 min spóźniony. Miasto nie jest duże i autobusy sie zazwyczaj nie spóźniają tu. poza tym te inne 50% to jakies ciepło, które w nim siedziało, ta serdecznośc i pozytywne podejście do sprawy. Teksty miał tanie, ale był jakiś przy tym czarujący, czułam że jest inny niz wszyscy - to dziwne uczucie było, chyba powinno nazywać się dotknięciem przeznaczenia :)zawiózł mnie do domu i poprosił bardzo o nr tel. Ja mu nie dałam, tylko wzięłam od niego. po 2 tygodniach napisałam mu smsa. Nawiązaliśmy jakis tam kontakt, a po m-cu od naszego pierwszego spotkania nastąpiło kolejne i tak sie zaczęło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
historia krótka... ale prawdziwa! nie spodziewałam sie zupełnie tego wieczoru poznac mojego przyszłego męża :D ale jak przejeżdżamy czasem koło tego przystanku to sie smiejemy jak dwa głupki :) a on sobie jej robi, ze tu znalazł taka biedę i ja zgarnął z ulicy ;) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka spotkało cie przeznaczenie , to jak strzał amora aż sie popłakałam;)hehe:) a to zatrzymywanie i cofanie,strasznie mnie to denerwuje , wiem ze dwóch kolesi jechalo pod górke wolno i gapiło sie na mnie ,a le to była zabawa , wiekszosc facetow lubi chamskie trabienie i zatrzymywanie na kazdej napotkanej fajnej dziewczynie , a wieczorem to wiadomo chemia i pozadanie u mezczyzzn rosnie i ponoc wtedy zdobywaja nas:D to powinnismy sexy i czworeczka wychodzic wieczorami , moze to jak nasz wilebiciel zobaczy wzrosnie poządanie i zechce sie znami umowic :D ah ! zobaczymy moze cos mi sie wkrotce przytrafi hehe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa irrenka jestem pewna ze olsniłaś go swoja uroda , amsz piekne brylantowe oczka;) napewno twoj maz nie mogl od ciebie oderwac, zatrzymujac musial cie miec . Piekne to jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wieczorami wychodze tylko biegac ;) a co do faceta...hmm..mieszkam na wsi a tutaj po pierwsze nie ma wielu fajnych, 2- fajni gdzies wyjechali lub zajeci ;) Teraz chyba skupie sie na sobie, wlasnych przyjemnosciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna historia irrenka-jak w filmie:)tez bym tak chciala.....ehhh a nie balas sie wsiąśc do samochodu?Ja bym pewnie nie wsiadla:-D a dlaczego irrenka to Ty wzielas jego nr,a nie dalas mu swojego?cos chcialas tym zyskac?czy zołzy tak maja robic?;)bo wiecie musze wiedziec jak by jakis men na dysce chcial ode mnie numer;)to dawac czy wziac jego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive jakie oczka?? chyba w tych ciemnościach musiałby mi latarą poświecić po ślepiach he he he he :D czwórka nigdy nic nie wiadomo, może jakiś zabłądzi przejezdny i bedzie Cie o drogę pytać ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka ja tez na wsi mieszkam i ten nie ma menow...a Ty biegajac tez mozesz kogos poznac?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem sexy tak jakos wyszło, bo głupio mi było po 15 minutach rozmowy dać mu już numer :o tak jakos... a wsiąśc sie nie bałam, nie wiem jakieś miałam szczęście w życiu, ze zawsze jak wsiadałam do czujegoś auta to trafiałam na porządnych, dobrze wychowanych facetów, nigdy mi nic nie gadali głupiego, ani nie straszyli... chociaz zazwyczaj wsiadałam z kumpela jakąś... :) hm... ale mi sie poprzypominało teraz, gdy jako nastolatka szalałam oj szalałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehh ja biegam bocznymi drogami, a poza tym to jak sie zmecze, spce to tak tragicznie wygladam ze nawet gdyby ktos za mna krzyczal i pytal o droge to uciekalabym co sil w nogach hihihihi zeby mnie nie zobaczyl :D No, ale kiedy w lutym tez na ulicy zaczepil mnie wloch to dalam mu numer i odwiozl mnie do domu....taak wiem ze to glupie, ale najpierw zapytalam go gdzie ma schowany pistolet, siekiere i worek :P A potem bylo faaaaajnie, 2 tygodnie goracego romansu :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy, biegajac moge miec bliskie spotkanie z wilczurem sąsiadow...i jeszcze paroma innymi pieskami, lktore ludzie na noc wypuszczaja z kojców. Eeeee tam, za pare miesiecy pokaze wam nową czwóreczke, wlosy zapuszczam, postaram sie schudnac i wtedy to ja bede sie facetom smiala prosto w twarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka no widzisz jakiego romansa miałas szalonego! ja takiego nie miałam :o o podoba mi sie twoje podejście do sprawy!! :D tak trzymaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×