Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Fala mozna być dobrą kobietą i troche pozołzowac, żeby go przyciągac jak magnes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na tej twardszej to chyba boli bardzo? Moja kumpela marzyla o kolczyku \"w uchu\" czli w srodku na platku, albo na tym dzyndzelku z boli :) tam to musi boleć, ajććć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zołzy tak sie rozpisałyście że nie nadążam na Wami ;) ale to doooooobrze ;) doczytałam do monetu podrywania i podpisuje sie pod tym że ja też kompletnie nie umiem podrywać. Kompletnie sie a tym nie znam. jak jakiś facet sie do mnie przystawia (co jest bardzo rzadkim zjawiskiem) to uciekam bo sie zwyczajnie boje. pesze sie normalnie i uciekam. nie cierpie tego u siebie bo jak niby mam kogoś poznać??? Czwóreczka a co do rudych pasztetów na nk to przepraszam Cie bardzo ale takiego rudego pasztetu jak ja to nie ma więc proszę mi tu nie odbierać mojego zaszczytnego miejsca :P A w ogóle to sie stresuje cholernie bo jutro lece tym cholernym samolotem aaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na tym koniuszku od strony twarzy to musi boleć, tez kiedys o tym myślałam, ale jak sie tam uszczypłam - paznokiec wbiłam lekko, to juz bolałooooo, więc mi przeszło. Co nie zmienia faktu,z e na języku tez boli i to do tego stopnia, że sie pare dni tylko pije, nic nie je, bo język opuchniety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna nie stresuj sie ;) będzie dobrze!!!!! a gdzie lecisz? bo kurde ja mam skleroze i nie pamietam zebys wspominała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym sie nie stresuj ;) tylko nie pakuj w bagaż podręczny żadnych napojów, jedzenia, ani perfum, czy innych rzeczy w sprayu oraz zadnych kosmetyków powyżej 100 ml bo ci je wyjmą!! w bagażu tym duzym - walizce moga byc takie rzeczy spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny to pikuś, ja tyle do szkocji leciałm :) porównaj sobie z lotem na dominikane, gdzie kiśniesz 17 godzin w samolocie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna nie stresuj się ;) tu na pewno nie będzie leciał airbus, bo za krótki odcinek drogi, a to airbusy sie psują ostatnio ;) nie ma strachu!!!!! samoloty to nadal najbezpieczniejszy srodek transportu!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzydziecha..bo ja cie nie widziałam :P to prosze Cie moja droga nie zwalaj mnie z piedestału :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pisalam przed chwilą Sexy lady. Załamałam się...faceci są beznadziejniiiii Dzisiaj kolejny uswiadomil mi, ze nie jest inteligentny(sam to powiedzial) zeby isc na studia...pracy nornalnej i dobrze platnej nie znajdzie bo skonczyl Technikum Zywienia..i w ogole jest bez kasy....a "pracuje" w rodzinnej firmie elektrycznej czy jakos tak i czy z takim czlowiekiem mozna snuc plany? cholera...kolejny bez ambicji. Mam dosc. A jak mu napisalam ze w pewnym wieku czlowiek powinien miec pewne rzeczy poukladane (praca!) i ze kiedys bedzie mial zone, dziecko a to kosztuje...to mi napisal ze on nie ma przyszlosci. 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo Czwóreczka Ty mi tu nie podskakuj bo zobaczysz ;P swoją droga możesz mi wysłac linka do nk na mój mail :D przekonamy sie kto jest bardziej paskudną ruda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka co do facetów palantów to ja sie przekonuje na co dzień. Tzn w sensie że na świecie już chyba tylko tacy zostali. ci normalniejsi sa juz chyba zajeci. W moim wieku to już w ogóle same ochłapy zostały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy rude małpy przestancie sie tu licytować!! ja wiem, ze wtorek to dzien targowy i przekupy klepią dziobami, ale juz koniec na dziś ;) samotna kiedy wrócisz z wyjazdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi co takiego jest z współczesnymi facetami??? co się z nimi dzieje? brak ambicji, wiary w siebie... życie na garnuszku rodziców, nawet po 30tce. O co chodzi? Gdzie ci którzy cos w swoim zyciu robia...? łaaa az mi sie krzyczec chce!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka nie dostałam buuu ale w sumie ja znam takich po 30-stce, owszem bardzo niezależnych, z ambicjami, tylko co z tego skoro oni nie mają potrzeby tworzenia związku? Sa tak niezależni że nie potrzebuja żadnej laski. Irrenka wracam w przyszła środe. Także przez ten tydzien nie wiem czy mi sie uda pisac, ale po powrocie sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka nie trzeba miec studiów żeby byc ambitnym, radzić sobie, mieć dobrze płatna prace i działać! przykładem na to jest mój mąż, ja mam studia, on nie. ja zarabiam mniej niz on, a on jeszcze poza większa pensją potrafi dorobić po pracy, czy to auta sprowadza z niemiec, czy to akcjami sie zajął, czy inne tam... ciągle coś. ma chłop łeb cholera! aż mu zazdroszcze, bo tez bym tak chciała. No ale ja aut sprowadzac nie bede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o to mi chodzilo ze kazdy musi miec studia..tylko skoro on nie moze znalezc pracy po technikum to pomyslalam ze moglby pojsc na studia, znalezc prace i pozniej moze znalazlby cos w zawodzie. Bo teraz to on chyba chce wegetowac :o w glowie mi sie to nie miesci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna odpoczywaj sobie i napisz po powrocie na spokojnie kochanie! nie róbcie ze mnie terrorytki :P czwórka tacy faceci jak Ty opisujesz to lenie!!!!! wygodniccy i nieroby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, że w sumie to ze sie ma studia o niczym nie świadczy. ja zrobiłam podyplomowe i co? Pracuje jako mniej więcej sekretarka. I teraz w sumie nie moge powiedzieć bo w miare dobrze zarabiam, ale jak strace ta pracę to będzie kieeeeepsko. baaaaardzo kiepsko. I nie mam własnego mieszkania chociaż jestem już wiekowa. Bo normalnie nie stac mnie na własne mieszkanie i wiem, że nigdy nie bede zarabiac tak żeby mnie było stać. A znam ludzi którzy nie skończyli studiów a zarabiaja więcej ode mnie. Bo wierza w siebie i nie boja sie ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Irrenka masz trzydzeche w znajomych na n.k? bo my dwie jakos nie mozemy sie porozumiec a bylabym wdzieczna na maila z linkiem jej profilu. Juz dwa moje maile wrocily, nie zostaly wyslane...Prosze kochana Irrenko. Ja piernicze...dla mnie wykztalcenie nie jest najwyzsza wartoscia czlowieka..znam ludzi po studiach siedzacych w domu na kompie 18h/dobe...bezrobotnych i po szkole zawodowej którzy budują domy, mają firmy, wczasy w Tajlandii. Nie wyobrazam sobie zeby moj facet mial siedziec w domu..nie pracowac i jeszcze uzalac sie nad sobą Ja to mam pecha. Daje sobie siana, juz nic od nich nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zołzy, ja bede powoli szla spać. chociaż nie wiem czy ze stresu zasne ;) Trzymajcie sie ciepło i do zczytania. Postaram sie zajrzec do Was jak najszybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka mam nadzieję że kiedyś i na nas przyjdzie czas żebyśmy spotkały swoje połówki :) Irrenka ma mnie śród znajomych na nk. Moze nam sie uda przez Irrenke skontaktowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Irrenko. Ale teraz to mam zrypany nastrój. I zawsze przez facetów 😠 Szukam kochanka, od dzisiaj.😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czwóreczka to tez jest wyjście :D hm... wiesz też bym chetnie poszukała kochanka tak dla urozmaicenia, dla przygody...ale musze się powstrzymac ze względu na męża :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linki juz poleciały :D zmykam kochane bo mi spac chce... wczoraj za długo siedzialam u siostry, irka siostry... do 1 w nocy wypiłam 3 piwa i mi sie głowa kiwa...ła ;) teraz nie dospana jestem... dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×