Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

4 a ty sie tam przebierac bedziesz?? ja do mojej musze srebrne miec:) ircia> o tym to juz nie chce mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni, ja mam jedna sukienkę do kościoła a póżniej przebieram się, jedna jest stalowa, przy ciele, z małym dekolrem, na grubych ramiączkach a druga zamówiłam na allegro, kolor - kawa z mlekiem, ramiaczka odpinane, linka moge pokazać ;) http://www.allegro.pl/item688099226_vila_nowa_195a_oyster_grey_super_l.html#gallery to ta druga ;) tylko muszę ją trochę zwęzić, lekko za kolano wychodzi, ale będzie ładnie falować w tańcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i właśnie do niej potrzebuję sandałków, na niewielkim obcasie ( bo do tańczenia) i najlepiej chyba srebrne lub czarne...bo na przyszłość by się przydały bo akurat w tej kwestii mam braki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he h fajna :) a moja widziałaś?? kiedys linka wkleiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ten kolor? Ładna. Ale mnie by z niej tzytzki wyskoczyły nawet przy walcu hihi musiałabym sie wciąż poprawiać ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czerwona:) no ja sie tez tego z tymi tzytzkami obawiam ale spoko mam przy sobie dwie krawcowe wiec jakby co to przeróbki ;) i nic nie bedzie wypadac:D he he jak sie ma biust to trzeba go pokazac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne sukieneczki ;) a buciki srebrne beda pasowały do obu :) więc Uni i czwórka macie podobny cel :) ja mam ładne srebrne szpilki, ale 9cm :o mam bo mam moja sobie kupiła na moje wesele a tak poza tym nigdy nie chodzi w wysokich butach, więc sa moje teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni no ale te co sa na allegro chyba nie sa za wysokie...a na pewno są stabilne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie potrzebuję tak max 6cm . A najładniejsze sa właśnie takie na wysokim. Ale nie chcę umierać z bólu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba będę musiała zrezygnować ze stanika do tej bez ramiączek heheheh ale może nie spadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to na imprezy bez stanika sie nie ruszam:P no chyba ze w tej sukience bedzie sie ladnie trzymal itd to pojde bez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten drugi tez fajny :) bardziej taki seksowny ;) kurde, mam jeszcze miesiąc na kupno butów!! i cholera, ciężko to idzie, a zwykle problemem są za wysokie obcasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze musze sie zastanowic jakie paznokcie sobie zrobie. trzeba bedzie jakies ozdoby kupic znowu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie sama koło pazurków robie i wszyscy mnie pytają czy mam tipsy ;) Neutralny kolor na pazurki lub nieśmiertelny french manicure...albo w moim przypadku coś pasującego do sukienek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sobie sama akryle robie i moge zrobic to co mi sie podoba :) i zastanawiam si jakie teraz sobie na wesele zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje niestety sa za słabe to sobie akryle kłade od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka juz miałam kiedys Ci napisac,z e ty masz zajebiste pazuryyyyyyyyy tzn masz śliczny kształt płytki paznokciowej, takie smukłe i długie same w sobie! pozazdrościć takich zgrabnych paluszków!!!!! (dopatrzyłam kiedys na nk :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka na pewno nie tylko to ;) ale pazurków Ci zazdroszcze po całościiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO dobra, powiedzmy że jeszcze łydki mu sie udały choć teraz mam na jednej paskudna bliznę po ugryzieniu i niestety szpeci trochę, kupiłam maść na blizny ale to raczej cudów nie zdziała. ;) I jeszcze tzyztki nawet nawet ;) Ale za to ud, brzucha i tyłka swojego nie znoszę! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×