Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

trzydziecha, ja sie dołowałam w weekend, dowiedziałam sie pare smutnych rzeczy i tak jakoś pomyślałam o życiu :( Nie dołuj się...jest lato, zima to czas depresji ;) choć mam nadzieję, że w tym roku zima nie da nam za bardzo w kość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smuccie sie dziewczynyyy mnie tez cos sie zbiera na melanholijne rozmyslania, ale tym czasem staram sie to odgonic i chce sie zapisac do fryzjera na obcięcie włosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Irrenka, super pomysł:) a jaka długość? kolor bez zmian? Ja do fryzjera idę dopiero we wrześniu, niech kłaczki podrosną, wtedy zrobię coś z nimi :) A chcę mieć dłuższe żeby je jakoś upiąć na imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 a ja własnie ciacham na krótko :D tzn tak po skosie na boba z grzywką na prosto, bo nigdy nie miałam ;) kolor tez bym chętnie zmieniła na ciemny,a le na razie sie powstrzymuje, bo mi szkoda kasy (za koloryzacje dobra farbą płace 150zł) poza tym wiem,z e z ciemnych cięzko sie schodzi... a jakbym faktycznie zaszła, to z tym kolorem co teraz mam ie ma problemu, bo odrostów nie widac prawie wcale :D zobaczymy jak mi będzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to czyli działacie żeby mieć dzidziusia :) fajnie Ja potrzebuje włosy takiej długości żebym mogła je spiąć, bo nie lubie jak mnie coś smyra po karku;) no chyba że to facet hihi masz rację, na razie nie przyciemniaj Ale powiem Ci że czytałam kiedyś artykuł i tam pisało, że nie należy farbowac włosów w 1 trymestrze, a potem jakies pasemka to nie problem, bo w sumie, przy pasemkach i tak nie farbują "po skórze" ;) Kobieta w ciązy tez musi byc zadbana! nawet bardziej powinna o siebie dbać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no wiem, bo w pierwszym trymestrze sie u dzidziusia wszystko wykształca, a takie chemikalia i nienaturalne zapachy sa przeciwskazaniem, bo moga szkodzic i wywoływac mutacje genowe :o wiem, bo pół roku położnictwo studiowałam :) czwórka no niby działamy, a niby nie... na razie tak wiesz tylko sobie gadam... od piatku mam obolałą gebe, więc warcze czesciej na męża niż go do siebie ciągne... wiesz jak cos człowieka boli to nie jest aż tak skłonny to czułości ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i marze o stomatologu ... :P jak mi przejdzie opuchlizna i stomatolog to sie męzem zajme ;) he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera zalało u mnie caly parter:-O kuchnia i salon...:-O pękł jakis wąż od zmuwarki i w ciągu 3 minut zalaało....w kuchni kafelki ale w pokoju wykladzina:-O Masakra....jedyne co nas nie martwi to,to ze w przyszlym tyg.w salonie i tak beda zakladne panele wiec wykladzina bedzie zrywana;)tzn.moj tata juz dzis ja zrywa.....ale byla maskara..... do tego ja sie chyba przeziębilam na tej imprezie,bo cos kipskawo sie czuje:(aaa jeszcze mamy robiony kominek wiec remont mnie dobija,a na dworze ścieta akacja po trąbie z czwartku:-o jak nie urok to sraczka:-o ładny drugi tydzien urlopu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy nie łam sie... no lepiej przy takich wydarzeniach byc w domu, kuruj sie,z eby sie choróbsko nie rozwinęło!!!! a akacją sie nie martw... szkoda tylko że sie taka mała powódź domowa zrobiła...ale dobrze,z e nie po remoncie w pokoju a przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie słuchałam lalusia ha ha ha ha ale sie usmialam :D koles jest niesmiałyyyyyyyyyyyyyyy- w ogóle nie patrzy w kamere :D a ten teledysk z tymi laskami w mercedesie jest drętwyyyyyyyyy ojojoj... frajera z siebie tam zrobił, ze na tylne siedzenie wsiadł he he he, laska powinna jechac sama, a on sie do niej dosiąść a nie dwie laski i on na tył bleeeeeeeeeeee frajerekk i do tego takie mega discopolo!!! głosik ma jak kastrat hi hi hi hi sorry, ale u mnie odpada na 1000% facet to musi miec głos jak dzwon!! a nie takie pici pici ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe irrenka dobra opinia:-D Musze sie wykurowac,bo w weekend chce jechac na impreze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy więc dzis na noc wypij jakąs miksture leczącą i spij w skarpetkach ;) dobrze sie odzywiaj i nie pozwól zmarznąc... kuruj sie kuruj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny widzę, że troche się rozpisałyście. Miałam co czytać hehehe:) Dzieje się tu oj dużo się dzieje:) Szkoda, że niektóre zołzy mają lekko utrudnione życie ( stomatologia, pęknięte węże od zmywarki oh, ah, eh) nie wiem jak wy ale ja lubię mieć \"zaciesz\" na twarzy nawet jeśli nie wszystko idzie po mojej myśli wtedy wydaje mi się: a co tam nie jest tak źle wkoncu rogal jest to jest ok;) Ja dziś miałam dość ciężki dzień bo przecież 9i pół godziny w pracy robi swoje, ale jak J. zadzwonił i zaczął mnie rozśmieszać to całe zmęczenie się gdzieś ulotniło. Pisałyście dziś o włoskach więc pociągnę temat. Mianowicie chodzi o to, że 8 Sierpnia idę na ślub i wesele do siostry mojego J. i interesuje mnie uczesanie a\'la irokez (chociaż jestem otwarta na inne propozycje:) ) Najważniejsze jest to abym wyglądała zjawiskowo hehehe muszę i chcę zrobić wrażenie!;p ;) Mam proste wlosy (podatne na modelowanie), długość to ciut za ramiona. Pomożecie? Proszę powiedzcie: Pomożemy!!! ;) Jeśli są propozycje sukienek to też śmiało możecie dawać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka wypije,wezme pyralgine i gardlo zawine;) musze życ!!!!:-D Czesc Karmelia;)witam na pokładzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tez proste wlosy i dlugosc tez za ramiona.....jak bylam ost,na weselu to mialam najpierw wlosy na szczotke wymodelowane,a potem konce wyprostowane......a na czubku mialam natapirowane troche i do tylu zaczesane;)mi sie podobalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey sexy lady:) życzę powrotu do zdrówka bo chorować o tej porze roku nie jest miło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu faktycznie ten laluś to totalny laluś... eeee głos faktycznie taki \"psie\" :P i widać że to nie jest żaden taki bardzo poważny zespół b teledysk wygląda tak hmmm... jakby to napisać amatorski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy lady (i oczywiście reszta zołz rownież) a jak myślicie gdyby je ta troszkę podkręcić żeby były falowane? Kurczę nie wiem do końca i w 100% czego tak naprawdę chcę!!! W związku zdecydowana natomiast jeśli chodzi o włosy to obrót o 360stopni w drugą stronę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie przedwczora dowiedzialam ze ide na wesele he he to w sam raz sie sukienka przyda co ja zamówiłam hie hie.. znaczy sie o ile pojde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam raz tak ślicznie włosy upięte boże jak mi sie to podobało... pozniej juz mia zadna fryzjerka tak nie zrobila... to musi byc ta jedna jedyna fryzjerka a ja nie mam z nia kontaktu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Unitra no to masz szczęście skoro kupiłaś sukienkę:) Ja pewnie polecę na shopping dopiero w tę Sobotę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy......mi tez sie podobaja fale ale jesli fryzjerka ci za mocno podkreci to bedziesz miala szope i bedzie Cie to postarzalo;) hejaaa Uni;) dzieki za kolejna opinie heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wydaję mi się czy rzeczywiście wiekszośc z Was utrzymuje również kontakt na nk? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wszystkie chyba;) dziewczyny moj sie yta co chce na urodziny... ale ja nie wiem co chce:( i co mam mu powiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pozwolicie to ja się również z Wami zakumpluje na nk ;) Jak to co chcesz na urodziny?! Twórczego, subtelnego, namiętnego kochanka:) np oczywiście:) Ciekawe co by Twój odpowiedział na takie życzenie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj bylam u babci bo imieniniy miala a ona sie mnie pyta kiedy jakiegos kawalerka bede miala😭 porażka...ja sama zadaje sobie to pytanie:-o nawet sexić sie nie mam z kim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah te nasze Babcie potrafią trafić w czułą strunę;) a co do sexu to jak myślicie jakie ćwiczenie jest najlepsze? Oczywiście sexercise:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×