Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

bo nie dosc ze mialam 9 dni okres i z seksu nici to teraz jeszcze przez tydzien sie nie widzimy... sumujac ponad 2 tygodnie postu ja pierdacze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole walnęłam mu tekstem dla żartów że pierścionek zaręczynowy... i on sie nad tym zastanawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni a co ja mam powiedziec jak nie mam stałego faceta?:-P Z przelotnymi to az strach.......w sobote jeden w tancu sie do mnie dobieral,ale mu powiedzialam;"hola hola kolego-tylko taniec.a on oki oki":-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo tylko ja kurde nie wiem co mu na to odpowiedziec.. nie spodziewalam sie ze wezmie to na powaznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka nie nie bo zbierałąm od ludzi opieprz za to , że ktoś inny nawalił a mi się obrywało i musiałam tłumaczyć z nie swoich błędów Heeej Laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni hehe zastanowsiz się jak Ci da ten pierścionek :P przecież żaręczyny nie oznaczają tego, że za 2 tygodnie musicie sie pobrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hope:) Unitra to prawda co pisze Hope przecież zaręczyny to jeszcze nie ślub tylko kolejny krok naprzód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wiem ale tak dziwnie mi jakoś:P poza tym wiem że tą kasę którą zarobi chciał na cos innego przeznaczyc a ja se wyjechałam z taką bzdurą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od 2 dni słucham Piaska :D mmm :D Karmelia witaj na pokładzie Zołz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a nie chcialam sie chwalic:-D Ja zawsze sicha i skromna jestem:-D No ale wydalo sie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Hope:) Uni ty się chyba podświadomie boisz tych zaręczyn (przypuszczam, że ja też bym się bała) Skoro chcesz z tego wybrnąć to powiedz, że może chcesz niesmiertelnik wykonany ze srebra z grawerem:) suuper sprawa:) ja bym taki chciała dostać:) gdzieś ostatnio widziałam taką ofertę na necie, 2 nieśmiertelniki za chyba 120zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tyle że sie boję co to że wiem że ta kasa miała iść na coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś od swojego męża dostałam serce z wygrawerowanymi jego inicjałami :) zawsze noszę, nigdy nie ściąłam łańcuszka z tym wisiorkiem tak samo jak pierścionków hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha Hope;) Ja laski spadam...łapie mnie jakies gówno idę sie połozyc! Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy .. nie daj się.. nie daj się ludzie niech swoje myśląąąą lala haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanówcie się oboje czy chcecie zaręczyn jeśli tak to przecież pierścionek nie musi mieć chyba brylantów.Są pieknę i niedrogie pierścionki również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o popieram Karmelię :) tak swoja droga Twój nik kojarzy mi się z TOFI-FI!! :D hah i standardowo.. karmeeel!! ciastkooo !! czekoooolaaadaa!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę po sobie, że chyba pora iść za przykładem sexy i udać się do spania.Zaczęłam już niezłe literówki robić. Uciekam dziewczyny:) Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe dobre Hope ale może i masz rację bo jestem trochę jak to tofi-fi słodka ale twarda i jak reklama twix'a zakręcona pozytywnie:) Dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×