Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

no tez myslalam o czerwonym;) no widze jak szalejesz na punkcie tego stomatologa :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja dziewczyny Melduje się :D matko jedyna chyba Was nie nadrobie we wrzesniu:D hahahaha :D nie będe miała na to czasu teraz klasa maturalna mnie czeka więc trzeba będzie się przyłożyć troche :P Ale miałam dzisiaj ruch masakra jakaś :P Dostałam tabelki i w ogóle u mnie się wszystko zgadza :P hehe kilku Pań nie znam m.in: Czwóreczka, Anulka i jeszcze kogoś hehe nie pamietam teraz :P Super pomysł z ta tabelką :)hehe dziewczny świetnie wyglądacie po prostu urodą wam do piet nie dorastam. ech Ci faceci nie wiedzą co traca czasami :p Pozdrówki:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Widzę, że fajnie tu u Was. Obserwuję już Was od pewnego czasu i tak sobie wkońcu pomyślałam: \"A co mi tam...dołącze się\":)Nie do konca wiem jakie tu zwyczaje panują;) Jeśli możecie to zaznajomcie mnie z prawami i obowiązkami Zołz:) Jeśli trzeba na dobry początek napisać kilka słów o sobie to załatwione tylko powiedzcie o tym;) Pozdrówki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaśka
hej dziewczyny ,podczytuje Was od jakiegoś czasu.Mam prośbę,mozecie mi wysłać tę książkę? kamea20@wp.pl mam nadzieję że ta książka pomoże mi choć troszkę w małżeństwie.Przeczytam i włącze się do dyskusji.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he to świetnie że nasz topik ma takie wzięcie:) dziewczyny na pewno przeslą wam książkę:) karmelia napisz nam ile masz lat, czy masz problemy z facteme o ile go masz oczywiscie i takie tam;) zasada zołz \"bądź słodka jak brzoskwinka ale z twardą pestką w środku hehe\" . nie mozesz byc miltką dziwczyna która skacze bez przerwy koło swojego faceta. znajdź czas dla siebie i zajmij się swoimi przyjemnościami :) zreszta jak przeczytasz zołzę bedziesz wiedziala o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelia dołączaj smiało ;) napisz pare słów o sobie, ile lat, czy w związku czy nie, czy po czy przed ;) he he które województwo itp itd... kamaska zaraz Ci wysle ksiązke ;) :) równiez mam nadzieje że Ci ksiązka pomoże, ale pamietaj,z e nie można zbyt dosłownie traktowac tego co w ksiązce :) troszke dystansu nie zaszkodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczyny dzięki za miłe przyjęcie!!!:) Mam 24lata i właśnie ukończyłam pierwszy rok studiów pedagogicznych a konkretnie edukację wczesnoszkolną i wychowanie przedszkolne.Jestem z woj. dolnośląskiego.Teraz przejdźmy do najważniejszego wątku:D \"Bądź słodka jak brzoskwinka ale z twardą pestką w środku\" mogę śmiało powiedzieć, że nie tylko podoba mi sie to motto, ale również je praktykuję:) Jestem typem kobiety której nie można zniewolić,stłamsić.Jestem w związku z moim J. dopiero od 9 m-cy, ale jest całkiem całkiem na plus;) Mamy wzloty i upadki (więcej wzlotów-ufff), kochamy się, szanujemy siebie nawzajem i chociaż widujemy się niestety tylko na weekendy to ufamy sobie. Nie mogę powiedzieć, że J. nie ma wad (wszyscy je mamy;) ) na szczęście dzięki mojemu kierunkowi studiów wiem jak postępować z dziećmi a przecież facet to takie duże dziecko:> Zaczęłam Go \"wychowywać\" jednak nadal nie mogę wyplewić u niego spóźnialstwa:/ Jeśli mówi do mnie: \"Misiu będe tak o 17-18\" to ja już z góry zakładam (jestem praktycznie pewna), że przyjedzie o godz.18:15!!! Jednak jestem wdzięczna losowi za to, że jesteśmy razem z J. Mój poprzedni partner był kompletną porażką!!! Do tej pory nie wiem jak to sie stało, że wytrzymałam z nim półtora roku! Chyba miałam klapki na oczach niczym konik dorożkarski;) Wkoncu Go rzuciłam hehehe:)Wiem, że właśnie miesiąc temu został tatą i żal mi jego partnerki bo traktuję ją jak służącą i kompletnie jej nie szanuje(co mnie dziwi własciwie bo w stosunku do mnie nie był taki ani razu może dlatego, że wiedział, że gdyby tak się zachował to miałby ciężkie życie hehehe;P:) )Jednak dzięki porażce z byłym wiem i czuję, że J. zależy,kocha mnie i jest zdolny do poświęceń i to jest właśnie miłość bo to co miałam kiedyś na pewno nią nie było!!! Kurdę, ale się rozpisałam-ups;/ Sorry;p Pozdrówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelia odnajduje w twojej historii liczne podoieństwa do mojej :D ja juz jestem po 5 latach pedagogiki, na poczatku tego m-ca uzyskałam tytuł mgr i szczerze mówiąc te studia tez mi pomogły w \"wychowywaniu\" mojego faceta (od roku męża)... mój były ma już dwoje dzieci - bardzo mu sie do tego spiecszyło, ale ogólnie był bardzo dobrym człowiekiem (często za dobrym)... mój facet też sie strasznie spóźniał, jego rekord, to prawie 3 godziny! nienawidze tego i starałam sie tego go oduczyć!!!! na szczescie udało mi sie w znacznym stopniu, teraz rzadko sie spóźnia i nie za mocno jesli chodzi o ilosc czasu ;) Karmelia fajnie że do nas zajrzałaś, i ciesze sie że zołza dała Ci siłe i wiesz co jest w zyciu i związku ważne :D ...odezwe sie jutro... bo musze zmykać p.s. Madasi córa już sie dobrze czuje... więc nie ma strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka widzę, że naprawdę mamy trochę podobnych doświadczeń:) Nie wiem jaki ty masz sposób na edukowanie swojego męża, ale ja zaczęłam praktykować wysyłanie komunikatu "ja" i nie wierzę!daję rezultaty!!! Polecam wszystkim zołzom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelia witaj :) ja kiedyś jak moj mąz się spóźniał po prostu umówiłam się z koleżanka :P tam miał mi dac znać do 15 o któej będzie u mnie nie dał ,to telefon do koleżanki i spotkanko z nią i lekko się zdziwił jak dzowni do mnie a ja mówię , że nie dam rady , bo nie dawał znać więc umówiłam się z koleżanką ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha wiesz facet, czyli takie duże dziecko, czasem jest duzo trudniejszy do opanowania niz zwykły malec! czasem trzeba próbować różnych metod, czasem stawiać na wyczucie... mnie przede wszystkim pomogła ogólna wiedza pedagogiczna, która pomagała mi również nieraz sama siebie uspokoić i podejść do sprawy racjonalnie... najwazniejsze, ze są skutki! :D witajcie zołzy!!! pewnie tak przy poniedziałku wszystkie dziś będą raczej zapracowane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope - po zołzowemu D :D :D sexy napisz jak sie bawiłaś!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zołzy. ja już od dawna na nogach. mam nadzieje ze dzisiaj sie juz cos ruszy na forum;) irrenka> my jak zwykle na posterunku od rana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak sorki zapomnialam dopisac:D:P jeszcze przez 5 dni bede sie zajmowac tym małym Bąblem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni no to dobrze..a później odpoczynek??? oj widze, ze bez kawy Madasi to tak niemrawo sie wszytskie budzą do zycia w poniedziałkowy ranek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem w weekend urodziny a w poniedzialek bede pilnowac te 2 kuzynki c wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sie tych dzieci napilnujesz ;) ooo urodzinki :D bedziemy opijac :D Hope a co u Ciebie????????????????? jak weekendzik minął??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa u mnie teraz aktualnie do dupy , w pracy masakra jest :/ a weekend ee nijako brzydka pogoda :P nic nie mozna było zrobić , nigdzie pojechac :P dupa ,, dupa , dupaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, ale co w pracy źle?? zapracowana tak?? :) no a weekend nawet jak brzydki to przynajmniej dobrze, ze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki;) ja mam jeszcze tydzien wolnego,takze bede tylko czasami na kaffe w tym tygodniu;) Imprezka byla extra!!!!!!!Normalnie czulam sie jak ryba w wodzie w tym tańcu!!!Uśmiech na twarzy,biust do przodu i poszlam na parkiet;) oczywiście zaraz pojawili sie pierwsi partnerzy;)niektorzy to by tanczyli ze mną caly wieczor,no ale musialam dac szanse innym:-D Nprawde bawilam sie superowo!!!!!!!!!:-D:-D Ten \"mój\"też byl bo grał;)z wyglądu sie nie zmienil niestety...nadal sie farbuje:-P Patrzyl sie ale cos tak jakos dziwnie tzn.nie umial sie spojrzec na mnie wprost tylko tak jakos tak wymijająco....nawet potem mnie pozdrowil przez mikrofon,wiec chcialam usmiechem mu podziekowac,ale on zamiast sie spojrzec to czegos gdzies tam szukal:-P może mu glupio za tą dodokaczke:-D nie mam pojęcia o co mu chodziło,ale jego trzech kumpli sie gapiło..jeden filmowal mnie i moje kumpele w tancu-kamera lalusia....nie wiem czemu akurat nas?!;) Było mineło...w sumie mialam ochote cos napisac do tego lalusia tak tylko neutralnie,ale nie mam pomyslu co?;) Podobno na koncu sierpnia tez ma grac hahah no to bedzie powtórka z soboty-wyśmienicie:-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ale sie ciesze, ze sie dobrze bawiłaś!!!!!!!!!!!!!!!!! ale błagam nie pisz do tego lalusia! to bedzi wyglądało, jakbys po zobaczeniu go zateskniła! bedzie sie czuł silniejszy, a że ty za nim latasz... :o nie zrobiłabym tego na Twoim miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem irrenka dlatego to mnie powstrzymuje choc nie ukrywam,że mnie korci;) ale wiem bo jak bym nawet napisala cokolwiek np.ze dziekuje za pozdr.czy cos to on będzie góra...dlatego nie mam zamiaru tego robic;)moze sam cos napisze...zawsze pisal....zobaczymy;) a jak nie to nie;) widzial,ze sie dobrze bawilam,mialam partnerow,bylam usmiechnieta i ladnie wyglądałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, najwazniesze, ze widział cie usmiechniętą, radosną i promienną :) dzieki za link, ale otworze dopiero w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w takim sklepie: www.merlin.pl zamawiam ksiązki, swego czasu nawet sporo... i od czasu do czasu przeglądam, co tam nowego... i dzisiaj tak patrze, a nasza "zołza' została na merlinie zakwalifikowana do bestsellerów :D :D :D ale jajka!!!! i niech mi tu teraz ktoś powie,ze ta ksiazka jest głupia! to w morde dostanie ;) ;) :P teraz zamówie sobie "smak miodu" Salwa al-Nu′ajmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×