Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość kamaśka
witam dziękuje za ksiazkę...od rana czytam,czytam,czytam...a robota czeka:-) jest swietna!wiecie co?trzeba mieć dystans ,naprawdę,wyciagnac z niej to co potrzebne...u mnie zadziałą-na pewno! już widze podtawowe błedy! pierwszy-telefon odbieram odrazu po pierwszym sygnale bo czekam az zadzwoni,dzwonie 5 razy dziennie,pisze 7 razy dziennie jaka ja jestem beznadziejna na szczęście jeszcze moge to zmienć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaśka
sexy lady! przecież oni byli u nas na bitwach w sobote!tyś jest wielkopolanka czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamaska no tak jestem:)cicho....tylko nie mow tu na forum nazwy miejscowosci ani nic....bo jak ktos z zewnatrz wejdzie to lepiej zeby nie wiedzial:) a Ty ile masz lat????????moze Cie znam?????:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamaśka wielkopolanki tu są dwie :P ja też :D ale u mnie lalusiów nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaśka
to ja trzecia:-) u mnie byli he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamaska no to wspaniale, z e ksiązka otwiera Ci oczy i już Cie nic nie zaskoczy lalallala ha ha ha ha a gdzie mój Hope Seba, co mi wierszyk miał zrymowac na nk???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamaska ja jestem z okolic poznania a Ty?no wiem ze byli bo bylam na tej imprezie i ich znam nawet osobiscie:-P Cwaniaki jedne no:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamaśka, to sie z sexy zgadajcie najlepeij mailowo o tym, czy wy sie znacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaśka
Fajnie graja ale juz mają wielbicielki:-) takie wiesz,sikajace pod scena oby im popularność nie uderzyła do głowy ja jestem z okolic Środy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiem Uni, to chyba wina Madasi, ze kawy nie postawiła :o czwóreczki nie ma :( Madasi nie Hope zwiała :( samotna sie ukrywa :o no anulka ma usprawiedliwienie, bo ona sobie weekend przedłuża i sie menem obsciskuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he dobre:D aulka to sciskaj sciskaj ile wlezie.... ja przez tydzień nie będę mogła mojego ściskac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamaśka pomarańczowa środa :) (ja bardziej na południe wielkopolski - od jarocina 60-70 w dół jeszcze) Ty bys sie mogła zaczernić wiesz... tak by było bezpieczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no srode tez kojarze:)a ile masz lat?? ja ponad 20 takze wielbicielkom juz nie jestem.....:) A te małolaty to wiem jakie maja choc w tym roku cos ich malo bylo bo nawet oni chyba zawiedzeni byli,bo cos mowili ze tak cicho hehe wiesz bez jakis krzykow fanek;) a ta niby "popularnosć"juz im uderzyla do glowy-uwierz mi:)znam ich od 7 lat takze wiem jaki byl np.kiedys ten lider zespolu:)zupelnie inny facet,a teraz GWIAZDA sie zrobila;) muzyka do zabawy fajna,ale on sam niestety....typowy bawidamek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy jak Ty się madrze wypowiadasz :) jestem z iebie dumna :D Uni ty grajku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki irrenka:)ale to tylko dzięki Waszej pomocy:) ja tez jestem z siebie dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka masz ode mnie wiadomosc na nk...chcialam na gg wyslac ale tu w domu nie mam waszych kontaktow:( oezwijcie sie do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaśka
oczywiście ze się oczernie :-) tylko znajde chwilke bo mam zapierdzielantus oj pamiętam czasy jak i ja sikałam pod scena:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli nie gębasa :o mam z prawej strony policzek jak chomik robiacy zapasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bioreee cały weekend jade na ibupromie... już nie chce za często łykac, bo sie jeszcze uzaleznie i co??? będziecie miec kolezanke ćpunke :P ale ten ból jeszcze jakos przetrwam, tylko ta opuchlizna mnie wnerwia straszliwieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha!!! Ja po weekendzie? ja powłócząc nogami weszłam w nowy tydzień :D Dentysta zapragnął moje nagie zdjęcie, bo niestety pod ubranie nie widzi hahahhh powiedziałam mu żeby sobie innej na bzykanko poszukał bo to nie ten adres i kuuuniec :D cisza w eterze :classic_cool: uu i jaka ulga, bo to matoł był, ogromnie zaborczy :o Widzę że nowalijke mamy tutaj ;) heloł nowej ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Sexy ...... ten chłop śpiewać nie umie. Koniec kropka ;) Irrenka może sobie przykładają czyms zimny do policzka żeby mniej puchło? Kurcze, doła jakiegoś mam ostatnio. Wzieło mnie na przemyślenia na tematy życiowo-filozoficzne i się zdołowałam. Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×