Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

czesc laski co wy sie uczepiłyscie tak do "miłej dziewczyny". Dziewczyna musi byc mila, to swiedzcy o jej kulturze. i wogole o pogodzie ducha. Ja jestem mila, to znaczy ze co??? nie jestem zolza. Hahahahahha:P oj jestem....:) oj lasencje nie zgadzam sie troche z tym wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ledy nie da sie byc miła jak ci ktos na odcisk nacisnie:P, wiadome... jesli cos ci nie pasuje to pokazujesz ze nie pasuje............mowisz co ci nie pasuje................................ Lub to osiagasz od tylu....czyli sposobem osiagasz swoj cel, ten ktos nawet nie wie, ze tanczy jak ty chcesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój "ulubiony"znajomy od soboty chyba sie nudzi,poniewaz bawi sie w to co kiedys tzn.blokuje mnie na gg na drugi dzien odblokuje,potem znowu blokuje,odblokwuje itp.:-D Codziennie widze co innego...nie rozumiem po co to robi?Przecież żyjemy w zgodzie?????:-D Tak czy siak mam wielki polew z tego jakie to dziecko jeszcze z niego...:-o żal.pl :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Kochana:-P Kiedys tez tak robil,ale wtedy bylismy skłóceni;) Dzieciak z niego i tyle....maskara...a ma 28lat:-o Najwyraźniej chce mnie wkurzyc:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) No ja jeszcze żyje:O spoznilam sie do pracy, bo kobieta po drodze do pracy zemdlała nie mogła mowic i po pogotowie musialam zadzwonic i jak juz byli zwiałam do pracy, mam nadzieje ze tej kobiecie nic nie jest:p ale to przypadki ktorych nielubie, no ale zycie komus trzeba uratowac , w koncu my ludzie:) miła niedziela hehehe mila tez trzeba byc ale chodzi o charakter w ksiazce , no oczywiscie ze trzeba byc milym do ludzi ale chodzi o sama siebie:p rany boskie nic dzisiaj nie mysle , chyba przez pogode , bo pada bleee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 - nie poszłam do rossmanna oczywiście bo mi sie niechciało! dzisiaj pada więc pewnie te z nie dojde tam :o 2 - samotna no zachował się jak patafian, ale jedynym plusem jest to, ze sie potrafił do tego przyznać... :P 3 - impri ale ja odstawiłam tabsy 2 m-ce temu i okres wtedy dostałam może 2-3 dni po terminie więc ok! a teraz to miałam zupełnie inne tabsy - takie na 10 dni!! ale też już jest ok... też miałam wieczór z mężem pod znakiem wielkich uniesień i juz rano mam com chciała ;) :D 4 - Lucku Lucy - Samotna to pięknie ujęła i w pełni się z nią zgadzam!!!!!!! zawarła całą kwintesencję! :D nie mozna sie zmieniać na zasadfzie zakładania maski! trzeba byc sobą tylko nie poświęcać swojego życia i szcześcia dla kogoś, bo sie mozna na tym ostro przejechać...!!!! 5 - miła niedizela nie pierdacz, ze taka jesteś milusia!! ty tez masz pazurki! jesteś dokąłdnie słodką brzoskwinką z TWARDĄ pestką w środku!!!! przeciez nie chodzi o to, zeby byc niemiłym! Tylko o to, że nie mozna być na każde zawołanie, że nie mozna robić z siebie siostry samarytanki!!!!owszem usmiech na twazry tak !!! jak najbardziej!!!! ale okreslenie "zbyt miła" czy "za miła" "miła dziewczyna" oznacza tu taka, co nie patrzy na swoje potrzeby tak na prawdę, bo jej to facet przesłania, a raczej zauroczenie facetem!!! ;) Miła niedziela od razu widac, ze z ksiązką się dawno nie widziałaś i że jej nie przeczytałaś w całości :P he he he he tak było tak własnie określane "miła dziewczyna" i "zołza" he he :D 6 - sexy ale ten Twój koles jest nudny! wiesz mnie takie zabawy - dziecinada by wkurwiły szczerze mówiąc i sama bym go zablokowała!!!!! raz na zawsze!!!! co za idiota, nie rozumiem co on chce tym osiągnąć, tylko błazna z siebie robi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri wow ale miałas przygody po drodze do pracy ... to pewnie za sprawą niskiego cisnienia pani zemdlała :o ale mnie teraz zaczął brzuch napierdzielać aaaaa jak boli! aż tez mi sie słabo robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej impri i irrenka:) no nareszcie sie odezwały lalunie:-P No żałosny jest irrenka...życie...:-D On mysli ze ja napisze do niego skoro tak sie bawi,ze sie bede pytac hehe ,ale nie mam zamiaru nic robic.......a z tą blokada to niezly masz pomysl Piekna:-D u mnie tez pada....założylam dzis krótki rękaw i kurtke ,ale teraz mi tu kuźwa zimno...a kurtki nie założe:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci to duze dzieci, tragedia , gdzie ten ich rozum zanika , co testosteronu ubywaczy co:P sexy daj znim spokój tacy faceci sa popierdzieleni, ja juz wywnioskowalam jedna rzecz, ze takie durne zachowania naszych byłych sa zwiazane z zawichrowaniami pychicznymi , oni sie pogubili chyba z tym wszytskim , ciagle poznawanaie i podrywanie lasek a poznienie ich posiadanie chyba ich ogłupia...szkoda ze na meska glupote leku nie ma...gdzies przeczytałam ze jak sie odzywaja to znaczy ze tesknia za nami, pytanie za czym Konkretnie? jakie maja oblicza porzucania i w tym przypadku utrzymywania kontaktu, niech ktos mnie oswieci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy zakładaj kurtke albo zrób sobie cos gorącego do picia!!!!! ja łykłam ibuprom max ale zanim zacznie działac to chyba skonam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri a ten ból nie jest zwiazany z torbiela ktora masz? bo az tak silnie boli? ibuprom max powinien za godzinke dzialac;) ale 2 tabsy nospy i po spraiwe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri nie, torbiel inaczej boli...nawet jak pęknie :o to jest mega bolesny okres!!!!!!!!! :( ostatni raz taki bolesny miałam jakieś 6 lat temu :( ojojoj tylko wtedy byłam w domu, słoik z gorącą wodą przyłozyłam do brzucha, skuliłam sie i poszłam spać... a teraz w pracy siedze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu.. ja nigdy takich bólów nie mialam, ale mam czesto ból przy okresie prawego jajnika ,ale to czuje sie taka ciezka no ale to normalne:) iri przejdzie znieczuli powolutku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halolooo :D Sexy prowokuje Cię hehe :D moj ex też tak robił :D po prostu oni mająnajebane :D sprawdza czy odezwiesz się :) najlepsza rada wywal go z listy albo zablokuj- z tym , że nie odblokowywuj go na drugi dzień tylko yy po miesiącu :D ;) igra z Tobą i tyle szkoda Twoich nerwów nawet :)zablokowac i wywalić z listy:) Irrenka heh ja do rossmana też nie dotarłąm dzisiaj rano była u mnie burza teraz taka nieciekawa pogoda wiec pewnie tez nie pojde :D mnie brzuch wczoraj w pracy napierdaczał dzisiaj juz lepiej jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri to zazdroszcze...chociaż ja ogólnie tez nie mam bolesnych, ale kiedyś ze dwa razy mi sie trafiło tak cierpieć no i dziś znowu :( niestety :( normalnie czuje sie fatalnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przepraszam , przypomniało mi sie ze ja po odstawieniu tabsów tez mialam silny ból brzucha spowodowane hormonami , prawie cały dzień leżałam:O i pozniej zdecydowalam ze nie bede brac tabletek by sie nie uzaleznic, bo wiem ze w czesci jest nie zdrowe, to marketing famaceutyczny, zreszta tak moj ginekolog powiedział kiedys...ale bez tabsów tez mozna zyc;) na dzień dzisiejszy mnie to nie dotyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri ale ja po odstawieniu tabsów juz miałam dwa okresy - normalne :P teraz miałam inne tabletki... po dwie dziennie przez 10 dni. a tak poza tym ja zawsze byłam przeciewniczką hormonów, tylko byłam zmuszona do ich brania ze względów zdrowotnych :( Impri od tabletek anty sie człowiek nie uzależnia - tym mnie rozbawiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Hope:) wiem ze ten żałośnik mnie prowokuje:-P hehe i chyba faktycznie go zablokuje na miesiąc,że to on zacznie sie pytac dlaczego???????:-D Irrenka ja tez mam takie bolące okresy...niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy nic mu nie odpisuj.... jakby cokolwiek napisał , żejesteś dziecinna (haha a kto pierwsyz zablokował) - chociaż najlepsze ywyjscie wywalić go z listy :P go najbardziej zaboli to , że Ty nie reagujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×