Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ja nie lubie tak mocno malowanych oczek, delkatnie wole ale tez podkreslam kredka, dlikatny cien, podklesljacy koloryt oczu, zalotnieeeee;Pi dlugie rzesy tuszem :Probie, łaaaaaaaaaa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam krótkie rzesy, dlatego jak pogrubie okropnie wygladaja , dlatego mam zawsze tusz przedłuzajacy rzesy, mi chyba do twarzy z jasnymi cieniami do oczu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri musze wejść na nk i sie dopatrzyć jakie masz oczka :) ale ja nie mam krótkich rzęs, a i tak nie urzywam pogrubiających tuszy! to są najgorsze tusze!!!!!!!!!! zawsze mam wydłuzające - a takim tez można pogrubic jak sie zechce ;) wystarczyć malnąć o warstwe, dwie wiecej niż normalnie... sexy kurde na odległośc to trudno nauczyć... ;) ale poćwicz w domu czasem :) nie żałuj sobie raz kiedys wypaprac troche kosmetyku w ramach treningu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liszowksa ma bardzo wdzięczne do malowania oczy, ma bardzo seksowne oczy!! ostatnio była na wp.pl i miała taki zajebiaszczy makijaz, ze sie prawie posikałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na głównym zdjeciu moja kumpela wizazystka z zawodu mi malowala do podtfolio ..:) hehe ale takli makijatrz mi odpowiada ale ona ma fajne pedzelki kozłowskiego szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wieice ze wiele osob mi gada ze jestem podobna do tej liszowskije, ze wlosy i wogole , juz nie jesten facet mi tak poiwedzial, zawsze gadaja, a wiesz...... jestes podobna do tej aktorki, no tej jak ona liszowska, hahahahhahahahaha, dobre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela :D :) impri wiesz tak popatrzyłam i nie jest źle!! sa osoby co mają dużo bardziej opadające powieki niz TY!!!!! :) ale chyba bardziej mi sie podobasz bez grzywki :) serio!!! taka jestes wtedy bardziej promienna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy lady jeśli chodzi o to hula hop to miałam podobny problem :P Też mi to kręcenie nie wychodziło co chwile kółko mi spadało zanim się zaczeło rozkręcać :P ale doszłam do wniosku że jest ono po prostu za lekkie i trzeba było czymś obciążyć. Więc je rozkręciłam i wsypałam troche ziarenek grochu :P ale strasznie mnie denerwował ten jazgot w czasie kręcenia i zamiast nich nalałam troche wody i taśmą izolacyjną zakleiłam :) no i to obciążenie podziałało już mi nie spadało i mogłam kręcić do woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis masz racje! ciężko jest kręcić jak jest za lekkie, jak sa takie z cienkiego plasticzku, a w srodku puste - to jest masakra! ja mam dość cięzkie, bo pełne w środku - takie stare...jak byłam mała to moja mam nim kręciła! ;) ogólnie kręcenie hulahop nie powinno żadnej kobiecie sprawiać trudności, wyłącznie mężczyźni przez swoją budowę raczej nie są zdolni do kręcenia ;) muszą za bardzo całym ciałem balansować, a my mamy takei bioderka, ze hulahop samo sie kręci na nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do opadających powiek to ja osobiście też takie mam z czego szczególnie nie jestem zadowolona :( :P no ale obrysowuje górną powieke czarną kredką i po wewnętrznej stronie unosze ją do góry a nie jak idzie linia oka później nakładam jeszcze ciemny cień na "zewnątrz tej opadniętej" powieki :P i tak troszke w góre i nie widać ze ona opada bo ciemny cień to zakrywa i tworzą się takie kocie oczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa dwóch przyjaciółek: -Ten mój stary to nie widzi we mnie już kobiety! Przychodzi wieczorem do domu i tylko: Co jest do żarcia? zeżre i idzie spać -Mam na to sposób, z moim było to samo. Kupiłam sobie seksowna satynową czarną koszulkę, czarne podwiązki z pończochami i jeszcze do tego czarną maskę. Wieczorem jak przyszedł z pracy i mnie w tym zobaczył to mówię ci było boooosko! Spotykają się po kilku dniach: - I co, pomogło!? - Daj spokój, zrobiłam jak mi radziłaś, a on wraca do domu, patrzy na mnie i wali tekst: - Cześć Zorro, co jest do żarcia? hahahahahahahahhahahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka no faktycznie te kółeczka troche drogie.. ale fajną mają wewnętrzną strone taki masarzyk odrazu. Mogą być po ich intenywnym stosowaniu niezłe ewekty :) byle była silna wola :P ale mimo wszytsko zwykłym kółeczkiem też niezłe efekty można osiągnąć - wyszczuplić talję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż z żoną leżą wieczorem w łóżku. Mężowi zachciało się pić, a że leżał do ściany zaczyna powoli przechodzić przez żonę. Ta sądząc, że mąż ma ochotę pobaraszkować mówi: - Zaczekaj synek jeszcze nie śpi... Po pewnej chwili mąż ponownie próbuje przejść and żoną, bo dalej męczy go pragnienie. - Mówiłam ci zaczekaj, bo mały jeszcze nie śpi. Mąż wytrzymuje jeszcze chwilę, a potem wstaje delikatnie, żeby nie przeszkadzać żonie i nie budzić dziecka. Idzie do kuchni, odkręca kran I nic - nie ma wody. Sprawdza w czajniku, też nie ma! Pić mu się chce okropnie, wyciąga więc z lodówki szampana... Żona słysząc huk otwieranego szampana pyta: - Co ty tam robisz? Na to dziecko, które jeszcze nie spało: - Nie chciałaś mu dać, to się zastrzelił! hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż pracujący zagranicą napisał do żony: "Kochanie, Nie mogę wysłać ci wypłaty w tym miesiącu, więc przesyłam 100 całusów. Jesteś moim skarbem. Twój mąż, Staś" Na co żona odpowiedziała: "Mój najukochańszy, Dziękuję za 100 całusów, poniżej jest lista kosztów... 1. Mleczarz zgodził się dostarczać mleko przez miesiąc za 2 całusy. 2. Elektryk zgodził się dopiero po 7 całusach. 3. Właściciel wynajmowanego przez nas mieszkania przychodzi codziennie po 2 lub 3 całusy w zamian za koszt wynajmu. 4. Właściciel sklepu nie zgodził się na wyłącznie całusy, więc dałam mu jeszcze inne rzeczy... 5. Inne wydatki - 40 całusów. Nie martw się o mnie, mam jeszcze 35 całusów i mam nadzieję, że to mi wystarczy do końca miesiąca. Czy mam to samo zaplanować na kolejny miesiąc? Daj proszę znać! Twoja najdroższa, Hela" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła niedziela to nie jest prawda, ze nie można podczas okresu farbowac włosów! to głupi mit!!!! ja farbuje nawet jak mam okres i dobrze jest!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×