Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

sexy mnie jak ktos obcy zaczepia na gg to tez nie jestem rozmowna i czasem nawet chamska! bo to wkurzające jest jak Cie ktoś zaczepia - i on wie kim jesteś a y nie wiesz kim on jest!! taka prawda :/ zagadaj do niego w pracy!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mnie tylko pare razy na korytarzy minął:( pewnie i tak mnie nie zapamiętał:-P Poza tym nie jestem taka śmiała i nie widuje go często....a fajcei ciacho z niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoopp hoooop :) Sexy ale zraziłas :P przestan jak tal samo jak mi ktos pisze na gg a nie znam albo nei chce podać kim jest to olewam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalyscie ta glosna sprawe artura boruca co zostawil zone dla kochanki,jaka jest wasza opinia:P musze przyznac ze mozna sie pogubic w tym wszystkim, zona go kocha i nie chce mu dac rozwodu a z kolei boruc udowadnia na tej stronie ze kocha swoja kochanke i chce z nia ulozyc zycie, jakbyscie postapiły na miejscu porzuconej zony(o ile to on ja porzucił, czy po prostu im sie nie układało) :) po czy jej stronie jestescie? lubie urode tego faceta, ale ciezko mi jego zachowanie ocenic, jak uwazacie? http://www.arturboruc.com/galeria,11,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielaa ale wpaaadłaś !! :D slub sie szykuje :D Sexy przestan biadolić, bo Cie w dupe kopne :P zebys miala jeszcze powody ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pozdrawiam madasie:):)hehe sexy ja wiem to glupio tak podchodzic:p i to w urzedzie hehe , faceta trzeba poznac w barze albo w knajpce z kolzankami lubz znajomymi albo na stucdiach,chociaz ty tez nie bardzo, no chyba jakas impra ..no kurcze jak ciezko sie wyrwac:O..zreszta nie wszyscy maja tak wspaniałomyslnych przyjaciół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh dobra usmiechne sie:-P Mówicie,ze moj usmiech Go oczaruje?:-D O Borucu to ja juz slyszalam chyba pół roku temu:) W showa-biznesie zawsze sa jakies rozwody,kochanki itp.;) I tak nikt nie przebije Łapickiego i jego młodej żoneczki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impreee o niee Boruc jest booooski :D ale wlasnie... z wygladu :P ja nie toleruje zdrady, kochanek/ków dlatego to go slrela automatycznie :P gnida jedna :O dziekco m usie urodzilo a ten zone zostawił :O chuja mu obiciac i tyle :P a zdjęcie co tam ma ... mmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri cięzko tak rozsądzac, bo nie wiemy jak to było miedzy nimi na prawde. jak ją zdradzał i po jakims czasie powiedział, ze chce rozwód to sie troche nie dziwie że mu dac nie che... ale z drugioej strony co to za zycie, bo dałaby ten rozwód a sama może by sobie z kimś innym ułozyła zycie. Hope :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri pozdrowiłam ja od wszystkich zołz :P a miejsce na spotkanie faceta jest kazde dobre... i chyba każde lepsze od zadymionych pubów i imprez :P he he ja juz pisąłam,z ę swojego an ulicy poznałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope i iri :) macie racje tez tak uwazam, ale nikt nie powie prawdy,a le patrzac na zdjecia chyba na zabój sie zakochał w tej Sarze, i pielkielnie super wyglada i ten jego synek słodki:):) mogl zonie nie robic nadziei, no ale takie zycie, tez uwazam ze powinna ulozyc zycie z kims innym anie bylemu męzowi zatruwac zycie, smieszne ze z zawodu psychoterapeutka:P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenka- Helenka ❤️ ładna Twa sukienka :D i zielone czułenka :classic_cool: :D na forum zawsze chętnie odpisuje w domu męzowi obiad ugotuje :D czasami się na niego jak trzeba - popruje lubi jak jej telefon wibruje :D chętnie doradza Zołz nie zdradza :D Fajna z niej Pani :D nózgi ma zgrabne jak u łani :D Pozdrowienia z moje miasta jak wpadniesz do mnie nie zapomnij ciaaasta!! :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy usmiech nic nie kosztuje i usmiechając się nic nie tracisz :) więc co Ci szkodzi sie uśmiechnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha Hope ja sobie to druknę na pamiatkę :P :P :D :D jestes niemożliwa z tymi rymownkami!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo Zołzy roboty full ale spróbuje zaglądac Impri, jakby mąz znalazł sobie kochankę to wywaliłabym za drzwi. Nie rozumiem takich zagrywek zdradzonych żon. Takie robienie na złość. Nic tym nie osiągnie poza wkurzaniem. No chyba że chodzi jej o udowodnienie przed sądem ze to rozwód z jego winy i moze dlatego gada że rozwodu nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy po co te Twoje dołki uważaj na kołki i zamiast maków zbieraj fiołki :) Masz wszystko dom, prace , kochającą rodzine czy Ty robisz jakąś kpine?! Nie masz faceta jedynie i przez to niby zycie Ci smutno płynie?? Docen to co masz :) Pokaż tym na którym Ci zalezy , że o nich dbasz wiesz osób chciałoby być na Twoim miejscu i uważa Cię za SZCZĘŚCIARE?? dlatego jak będziesz sie dołowac z błahych powodów wymyslimy dla Ciebie karę :classic_cool: Jesteś fajna dziewczyna co w tańcu błogo się wygina :D Miłość sama przyjdzie, keidy Ty nie będziesz jej szukać bo ona lubi tak niespodziewanie do naszych serc pukać :D Usmiechaj się często , bo to przyciąga żadna smutna mina faceta nie pociąga a jadłaś kiedyś pstrąga ?:P Nie robię już draki więc przesyłam buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj Hope ale extra:-D I cała prawda o mnie:)dziękuje👄 Masz talent dziewczyn-powinnas pisac teksty piosenek i kase zarabiac:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to wariat chudy co nie lubi nudy krótko trzyma faceta i taka jest jej zaleta bo to piękna kobieta!!!! To silna dziewczyna co wojne zaczyna jaj jej ktoś podskoczy to mu wydrapie oczy! To przebiegła kotka i drobna błyskotka :D lubi lizaki i mądre chłopaki wcale nie dla draki bo to wariat taki! :D :D :D :D :P :P :P Hope to nasza szeryf-ka i to dla niej dobra ksywka pilnuje porządku i zdrowego rozsądku! a gdy ma smutki nie pije wódki tylko walnie małego drina i wtedy juz wesoła mina ;) ha ha ha ha ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ❤️ :P samotna a Ty co taka zapracowana????? a wiecie co...ja wczoraj zaczełam czytać książke pt. "smak miodu" i sie zszokowałam lekko...bo tam jest napisane, ze podobno nie tylko mężczyźni, ale i kobiety nie mają natury monogamicznej. Kurde w szoku byłam, bo podobno obie płci są z natury poligamiczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy jakoś tzreba do Ciebie dotrzec jak nie prozą to poezją haha :)) Irrenka ooojaaaaaa :D dziekujeee :D ale się usmiałam :D superrr wierszyki! :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Hope słodka panienka kazdy facet wymięka ona wie czego chce i czasem stanowczo powie nie! Ona zna swoje zalety to cechy super kobiety! Miła niedziela dąży do wesela panów ma dwóch teraz kolej na jej ruch! kto wie co sie stanie może będzie z tego wielkie chlanie! może wielka miłość się zrodzi i wszystkim dogodzi :) to szalona kochanka wyciska wszystko ze swego wybranka!!!! Samotna jest zapracowana od samego rana do fryzjera nie zapisana choc tak głośno namawiana potrzebna jest jej zmiana!!!!!!! dlatego czekamy kochana!!!!! :D musisz tego dokonac, aby sie przekonać! trzeba ryzykować :P a nie w dziupli się chować! Ta ruda wiewióra musi zmienić swe pióra :D Potrzeba jasności by dodać łagodności 🌻 Impressive słodka to nasza maskotka to miła kotka ale ostra od środka! na mena ma chrapkę może zastawi pułapkę :) :P ważne,ze uśmiech u niej gości na buzi pełnej młodości! :) sexy nasza piękna musi być uśmiechnięta bo uśmiech ją rozpromienia gdy nie ma dziewczyna natchnienia! jest super laseczka młoda dzieweczka sexy lady jak ksywa wskazuje na faceta poluje ale nie wie dziewczyna że miłość się inaczej zaczyna przychodzi nieoczekiwana i wtedy jest wielka zmiana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha ma już brzuszek a w brzuszku jest maluszek jest w pięknym stanie to nasze kochanie! w błogosławionym i opieką otoczonym wszystkie czekamy jak chrzestne mamy... maluszek będzie słodki a radochę bedą miały ciotki :) nasza Unitra jest zawsze sprytna szkoda dziewczyny bo ma ostatnio smutne miny ale jesteśmy przy Tobie! i niech się dowie że tu jest nasza brygada co innym zołzom pomaga :) zawsze kto chce się wygada... Uni kochanie nie marnuj zycia na płakanie bądź silna dziewczyna co życie w swych dłoniach trzyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×