Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość klmx
ja mam inne godziny niz ty takze odpisze mu jutro. Pojde za twoja rada;) U mnie dopiero jest 16,40 a wy juz idziecie spac. Napisze ze czasami sie zjawiam ale ogolnie zajeta ostatnio jestem. Ale sie ciesze dziekuje bardzo. Zostaje z wami na zawsze bo dawno nie bylam na takim wspanialym forum(chociaz szczerze to rzadko jetsem na jakimkolwiek forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest super dobrej nocki!!!! trzymaj sie kochana i nie smuć! kolorowych snów ;) klmx to gdzie ty jesteś?? w stanach?? kurde no to tym łatwiej - napisz,ze byłaś na siłowni -bo trenowałas mięśnie, zeby mu mocno przywalić po powrocie!!!!!!!!! ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klmx
tak jestem w stanach:) Ale juz nie dlugo hahha dostalam druga wiadomosc tym razem na gg (wczesniejsza byla na skypa) o tresci ,,denerwuje mnie to ze sie nie odzywasz" haha a niech ma. niech poczuje to co ja czulam:) Dobranoc wszystkim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klmx no dokładnie - potraktuj go tak jak on Ciebie traktował...a jak troche poteskni to mu sie nic nie stanie! zacznie bardziej doceniać :D masz teraz dowod na to jak czasem trzeba sie schłodzić, by drugie sie ogrzało w kontaktach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej irrenka:) U mnie tez nie jest źle choc moglo by byc lepiej:-o Rodzice od niedzieli są skłóceni,że momentami mam ochote znowu sie wyprowadzic:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkieeee panie :) te nowee i staree (czyt. weteranki :P hehe :D Klmx widzisz warto pomilczec? Wartooo :D zacisnąć zęby i efekty sa :) Sexy nie wydaje m isie by rozkochanie lalusia było dobrym pomysłem, bo żeby nei stało sie odwrotnie - ja odradzam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope 🖐️ sexy nie obarczaj siebie problemami rodziców! jestes już dorosła i nie mozesz sie tak tym schizować...rodzice mają swoje sprawy a jak nie umieją sie porozumieć to ich sprawa! mozna im czasem spróbowac pomóc, albo ochrzanić za to, że sie tak zachowują, ale nie mozna sie tym martwić i "przejmować" na siebie tego cięzaru!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) heheh jeszcze odczekałam chwile wczoraj to napisał smsa - zyjesz ??/ :D odzczekałam .... napisałam dopiero co ksonczyłam to i to... a teraz ide spac, dobrano c:D:D i tyle ... a on myslał ze sobie popisze .. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz musze cos na dzisiejszy dzien wymyslic a konkretnie na wieczór by odezwac sie albo nie hmm ... ale musze jak narazie stopniowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ina ina spokojnie :) czasem mozesz mu cos odpisac, ale tak krótko i zwięźle, ale nie tak jakbys obrazona była! słodka i miła bądź :) tylko nie rozpisuj sie za mocno i za czesto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko:):) uuu ale słoneczko grzeje ...lato , lato zwariowało oszalało..moje serce..:) sexy z rodzicami sie nie przejmuj, wiem ze doła mozna miec, bo jak sie moi pokłóca , to wole isc na ogrodek ,albo do mojej kochanej babuni, ktora jedyna mnie rozumie:p hehe ...przejdzie to... klmx a to jak radzisz z chlopem na odleglosc? ja bym nie chciała takiej milosci in ina ty komórkowa dziewczyna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalalalalla "poprostu badz, poprostu badz i patrz" Nie oceniaj mnie Ani dobrze ani źle Po prostu bądź po prostu bądź i patrz Po prostu bądź po prostu bądź i patrz Jak dziecko unieś mnie wysoko Jak dziecko mnie do łóżka kładź Rano zjedz ze mną śniadanie Po prostu bądź po prostu bądź i patrz W zuchwałej chwili pożądania Nadałam tobie takie imię Że znajdę cię na końcu świata I już się z tobą nie rozminę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po prostu bądź po prostu bądź i patrz Po prostu bądź po prostu bądź i patrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie :) ja sie zajme soba po prostu :)) popracuje nad swoja sylwetka bo cos mi sie przytyło i nad stylem ze sie zdziwi :D i teraz wiem jaka bylam milutka... np ja jak chciałam czarne włosy to on mi ma byc blond to ja szłam na to a teraz nie ;) zrobie sobie czarne włosy :) gdy mówił komplementy to ja zaprzeczałam niz przyjmowac z usmiechem i wszystko mu po dobroci robiłam jedzonka to tamto.. od dzisiaj oj nie :D bede wesoła, drazniąca sie i tajemnicza dziewczyna. albo nie raz mówiłam cos ze zrobie ale tego nie zrobiłam... wiec... sie napewno zdziwi, zaskoczy. w zwiazku jest dobrze? ale mysle ze bedzie jeszcze lepiej :Dnie stane sobie na głowie, bede miala soje zdanie... i chce by ten zwiazwk długo trwał... jak on cos bakał ze za 2-3 lata slub heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wloski zorbilam inaina dla sowjego faceta, wiek ze on kocha blondynki, nie cierpi czarnych chco nie zorbilam tego na przekor sobie, bo sie dobrze czuje w tym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×