Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Helcia no weź wyluzuj, te zdjecia co tam mam to przeszły taką selekcję jak do Africa Corps :P Więcej dni w roku wyglądam koszmarnie, jest kilka do lepszych kiedy robię sobie zdjęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna właściwe spostrzeżenie :P :D hahaha Dlatego na weekend mnie w domu nie bedzie :D hahaha:D musze się wyszaleć bo po maturze takiego luzu nie będzie:D Czwórka na pewno przesadzasz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna na jaką starość!!?? Normalnie dzieciakiem się czuje jak tak piszecie :P:D śmiech to zdrowie a głupawka najlepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhah samotna rozwaliłaś mnie tekstem ze Ci odbija po fryzjerze na starosc hahhaha Ciekawe co ja będę w sobotę robić :D Cięcie plus moje wiśniowe pasemka :D połażę sobie po drodze..może coś dorobię..:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, Ty nie zadzieraj ze mną pieronico jedna! :D A co, już grzybów przy drodze nie wolno posprzedawać? :classic_cool: wprost z koszyczka...? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co robi 16 blondynek przed kinem?? :D Czekają na jeszcze dwie bo film jest od osiemnastu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski padam na łeb, ide spac............... a miałam zrobic jeszcze kompletną depilacje, bo jutro mojjj potwor przyjezdza, ale nie mam juz sil ale czy rano zdaze?? hahahhahahahahah buziole frendzole i do juterka:P dobranoc lasencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Czwórkata ta i jagódki i miód tez?? :D :D :D Helcia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i 4 nie masz wyjscia :D takie groźby juz leca :D Samotna w naszym imieniu da Ci popalic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa Impressivee i niedziela ;) 😘 😘 Ja dzisiaj grzeje wosk...zaraz zacznę drzeć co popadnie :P mhm, zbieram grzyby i sprzedaję :P i niezłą kasę z tych grzybów trzepię...najlepszę są te grzyby po 60 tce, takiemu to byle chłam wciśniesz haha Nie wiem o czym mówię :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc tym ktore poszly juz dusic komara :D :D :D ja tez niedlugo ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane. otóż, nie poinformowałam Was że decyzją moją i nie tylko, zdecydowałam się iść tylko na ślub. To najważniejsze, nie jakieś barszcze, krokiety czy udka czy wódka ;) Kurcze, jeszcze nikt mnie walcem nie straszył hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka weź mnie nawet nie denerwuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka na wesele Marsz!! To jak ty na wesele nie pojdziesz to ja na studniówke też nie bo nie mam z kim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka, masz motywację :) Helcie zmotywuj że ma iśc z kims na studniówkę Chociaż ja na swoją poszłam z kims i potem żałowałasm bo wiekszośc była sama i sie lepiej bawili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ide nie bede się z Toba Czwórka zadawać :P idź na wesele i nie pierdol ze tak powiem :P No helcia a ja nie pojde.. jutro do pracy bo nie mam z kim... hehe :) Czwórka idź !! przestan wydziwiac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×