Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Dziewczyny zauwazyłyscie ze ostatnio wszystkie pary sie rozstaja?? u was tez tak jest?. Wokol mnie wszystko sie rozpada, zwiazki, ktore byly silne jak i rowniez te, ktore dla mnie nigdy nie mialy przyszlosci. Oczywiscie zwazajac na to ze to bliskie mi osoby: wysluchuje i coraz bardziej odechciewa mi sie zycia z facetami. Nie wiem co sie dzieje ale naprawde nie mam ochoty spotykac sie z moim bo wydaje mi sie ze faceci po prostu tacy sa i nie warto sobie z nimi zycia wiazac. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klmx wokół mnie sie nie rozstają ostatnio...to tak czasem jest, ze jak sie kilka zbierze to sie wydaje, ze wszyscy...ale to nie prawda :) lilalulu nie widze żadnych przeciwskazań :D sexy zaatakowałam smsami i sie odezwała...całe szczescie, bo jakby tego nie zrobiła to bym jej nogi połamała!!!! wtedy by miała dopiero powód do smutków.... ;) do juterka kochane ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie słodkie zołzy hihihi:D moze sie troszke przedstawie mam 28 lat i jestem od 8miesiecy sama...i chyba zołza ze mnie bo z facetami mi sie nie układa albo maszkara...lub gorsze głupia hmmmm ciezko stwierdzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilau witamy to, że sie nie układa z facetami to nie zawsze nasz wina, nie możesz tak mysleć. po prostu czasem tak wychodzi. Różne sa powody, nie znamy Twojej sytuacji ale zapraszamy to sie poznamy lepiej. Klmx Wśród moich znajomych na szczęście też nie ma żadnych rozpadów więc to nie jest tak że sie większości nie układa. po prostu akurat tak sie zdarzyło wśród Twoich znajomych. Tzn akurat wśród moich znajomych to ejst tak, że wszyatkie koleżanki narzekają na swoich męzów, narzeczonych, chłopaków itp ale żadna nie chciałaby sie zamienić ze mną :) Więc po prostu muszą sobie ponarzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no ostatnio to u moich znajomych tez narzekaja ale zamienic sie nie chcą hihihihi ale no taka natura oni na nas a my na nich narzekamy;)u mnie tez ostatnio nikt sie nie roztaje wrecz przeciwnie ludzie sie zakochuja tylko mnie cos ta strzała amora omija szerokim łukiem....no niech ja tylko dorwe tego łobuziaka amora w swoje małe raczki hihihihi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpinista
Cześć fajna macie podejście do facetów. też bym tak chciała pełen luz i zero stresu. Można z wami pogadać?? Chętnie przeczytała bym tą książkę " Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" może ktoś ma ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilalu nie tylko Ciebie omija strzała amora więc spoko. Tutaj takich jest wiecej :) (np. ja, reszta sie zjawi później ;) ) Alpinista nie wszystkie z nas maja takie podejście pełne luzu do facetów, ale nawzajem sie tego uczymy. Ja akurat książki nie mam, ale później zjawia sie te co maja to Ci na pewno wyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też był moment, że "wszyscy" się w tym czasie rozchodzili ale to minie to się po prostu tylko tak wydaje. Stan przejściowy :P Impri super to nagranie ;) hehehe :D teraz bedziemy ciągle Ewy Farny słuchać :P hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna trzydziecha ale ile mozna czekac na amora normalnie musimy na niego zapolowachihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inserthome
przekazcie irrence, ze ma maila na poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcialam sie odzywać , bo nei wiedzialam co z Sexy , oi tym ostatnim wpisie i wolalam nie pisać bo pewnie za ostro bym napisała... ale Sexy wiem ze moze mialas gorszy dzien ale prosze Cie nie pisz takich rzeczy bo to jest kurwa przesada,, niby sie nie znamy na zywo ale psoor tu piszemy i sie martwimy o Ciebie :O Irrenka masz maila :P Uni butki ok ale w ogole nie moj styl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotno no nie wiem czy jedno... w pracy przynajmniej sie nie bylo, teoretycznie mozna bylo odpoczac, pospac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:) ale czemu sexy nie chce pisac tutaj:(.. iri czy ty psycholożka jestes:P co tu jakies porady na meila irrenki, czyzby ,,my'' tu nie jeststesmy potrzebne... uuu poniedziałek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na hle byłas mila niedziela :P mi sie w chałupach podoba windsurfing ,kurcze fajna sprawa i ta zatoka ach i jeszcze piekne trasy rowerowe:P boze jak to lato zleciało... hope👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) 😘 Trochę jestem nie w temacie, ale Sexy..ja wczoraj znalazlłam na n-kl.taką dziewczynę, której nic się nie układało w życiu, a teraz jest przeszczęsliwa Chyba te smutki trzeba przeczekać:) i napiszę później jej historię to same się przekonacie że cięzko miała w życiu... buziaki! pozdrawiam nowe dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Hope ja tez nienawidze poniedziałkow, ale jakoś przetrwamy ;) ja uwielbiam weekendy, bo mam święty spokój i moge sobie robić rzeczy na które nie mam czasu w tygodniu ... :P na przykłąd teraz sie poopalałam ;) i jestem z tego powodu bardzo radosna :P bo w tygodniu jak wychodze z pracy to już jest po słońcu praktycznie...jeszcze zanim zjem obiad itp to juz jest po 17stej i duuupa balda :) dosłownie i w przenośni :D czwórka ja wierze...tak czesto jest że ktoś ma ciężko w zyciu a potem szczęście w końcu wypełnia jego życie :) ale to tez trzeba tego chcieć...czytam teraz ksiazke "potega podswiadomości" i nawet nie wiecie jak duzo zalezy od relacji swiadomości z podświadomością!!!!! prawda sie okazuje powtarzanie sobie pewnych rzeczy i one sie potem spełniaja...trzeba jakby uczyć świadomościa swą podświadomość, ze coś ma być tak a nie inaczej :D i to sie sprawdza!!!!! lilalulu :) spokojnie, amor musi potrenowac, zeby strzał był celny ;) alpinista a maila dasz?? jak mam Ci wysłac?? przeciez nie wiem na co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri a podaj autora tej ksiazki ,lubie czytac psychologiczne:P kupiłam sobie te fajne kolczyki i mam je dzisiaj w pracy:P takie sa fajne ze szok:) http://lemoniq.pl/Top_10/Oval-XL---pink_dx298,3879.html czwórka bo to prawda , smutki towarzysza na kazdym kroku, ale z nimi trzeba walczyc, mimo wszytsko isc do przodu..a milosc jest albo nie ma, lepiej o niej nie myslec, by nie zwariowac z jego braku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri nie pamiętam autora...a w domu mam ta ksiązke :) podam póxniej kolczyki fajne... ja mam kolczyków tysiace :) mam manie ;) z 10 par mam po mamie, bo ona już nie nosi, ale jak była w moim wieku to tez miała manie :P uwielbiam...jak nie załoze kolczyków to sie czuje jak bez jakiegos niezbednego elementu odzieży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri juz znalazłam ebooks:P przeczytam ja pozniej:) hehe kolczyki sa piekne , a ja uwielbiam je , uwazam ze bez kolczyków wygadam mało elegancko:P miła niedziela ty co urlop?:P wenecja oczywiacie ,naromantyczniejsze miejsce na ziemi:P ...zreszta wstyd mi mowic, ale ja od urodzenia ni razu za granicą nie byłam, moj rekord to czechy:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×