Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

hej irrenka:) mi sie śnił jakis wypadek...kuźwa no:-o szczepionka na mnie źle dziala...bo źle sie czuje:-o bylam u fryzjera.....zrobilam sie nadal na blondi...ale mialam sie zrobic na brąz....nawet fryzjerka mi doradzila,ktory brąz i sama mówi ,że było by mi w nim baaaardzo ładnie...ale skonczyla sie jej juz ta farba:( więc dopiero następnym razem sie przefarbuje.....chyba,że sie rozmyślę:-P Dobrze się czuję w blondzie,ale chcialam zmiany...a do blondu zawsze mogę wrócić:) Zobaczymy za 2 miesiące:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy wypadek ? uuu...tez miewam głupie sny sexy ja tez mam prolbme , fryzjerka kazala mi kupic farbe bo ona ma farby londa ktore zółkna ja podejrzewam ze fryzjerki celowo mowia zeby nie farbowac bo sie boja...tragedia w moim miescie nawet porzadnego fryzjera nie ma..katastrofa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri ulalala obudziałaś sie z ochotą na sex :D sexy nie martw się tym snem :) Impri no własnie coś mi sie kojarzyło,z e ta londa to nienalepsza marka :o ale to kurde żeby fryzjerki sie na inna nie mogły przerzucić - dziwne no.... kup w sklepie jakąs lepszą...i juz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri ja mam sklep fryzjerski nie daleko poprosze pania by mi doradziła ,ale ostatnio chcialam taki złoty blondzik z londy ale to farba fryzjerska a nie ze sklepu sa swietne , tylko ze na odrosty mi pokryła czyli moj naturalny kolor a na blond reszte wogule:O powinna mi sie zafarbowac jakas farba rozjasniajaca , natomaist slysze cos na temat tonerów ze ponoc rozjasniaja o kilka tonów , bo mam taki srebrny blond obecnie i mysle ze jakis jasny blond powinien pokrywac...no zobacze i tak dzisiaj po pracymusze sie przemeczyc by powalczyc o dobra farbe , fryzjerkom juz nie ufam ,jak dotad nieznalalzlam dobrej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri no mam nadzieje,z ę w końcu znajdziesz dobrą z której b edziesz zadowolona i zostaniesz jej stała klienką... tak jak ja z mojej jestem zadowolona :) w nocy była u mnie burza...a teraz mnie głowa zaczyna bolec :( czyżby znowu miało padać... no jest pochmurno :o u Was też tak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja fryzjera sie niczego nie boi i zawsze dobrze doradza;) irrenka u mnie nie było burzy...a teraz mam sloneczko i błękitne niebo:) impri musisz w koncu jakas dobrą fryzjerke poszukac no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde sexy ty jesteś najbliżej mnie i masz taka sliczna pogode :O u mnie jest bleeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej :) u mnie tez burzy nie było , na eszcze (chyba?!) nie zapowiada ale ponuro jest ... sraka jak nie wiem :P Impre tematen film co pokazywałam o tym adwokacie to ogladalam dobry :) lubie takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope chodzi o ten film ,,słaby punkt'':) jest zajebisty , ja takie filmu ogladam z ciekawym scenariuszem:) niewiem ale polecam obejrzec ,,batman -mroczny rycerz'' swietej pamieci grał ciacho Heath Ledger bo go ostatnio ogladalam... ja czesciej ogladam te romantyczne klomedie bo po nich sie smieje ...a ostatnio sa fajne :) sexy i iri u mnie w miescie sa dziwne fryzjerki takie lalunie ktore sa kiepskiej jakosci w swoim zawodzie,a nawet bym ich na koleznaki nie chciala blee... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri he he to az tak źle z tymi fryzjerkami, ze nawet na kolezanki sie nie nadają ;) :D może jedz do fryzjerki w innym mieście?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry i bardzo bardzo duze dzieki za wczorajsze wsparcie. :) Lapiac sie na swojej desperacji i za Wasza rada, zdecydowalam sie czyms zajac i poszlam z kolega do kina. Bylo bardzo fajnie, wciagnelam sie calkowicie w film i wieczor milo uplynal nawet nie myslac o chlopaku. Telefon w kinie wylaczony, wiec dopiero pozniej okazalo sie, ze moj mezczyzna dzwonil zaraz na poczatku seansu. Pozniej juz nie oddzwonilam, bo bylo za pozno (plus roznica czasu). Ale bylo mi milo, ze zadzwonil i znowu poczulam sie z powrotem "in control". ;) Teraz przychodze do pracy, a tu poranny email od niego pelny milych slowek, buziakow, itd. To zanim jeszcze zdazylam do niego oddzwonic na wczorajszy telefon. :) Dziekuje Wam bardzo. Dzis moj nastroj zdecydowanie kilka punktow w gore. P.S. Mam nadzieje, ze nie przeszkodzi Wam, jesli sie tutaj troche podlacze. Czytam juz Was od tygodni, wiec chyba czas na oficjalne dolaczenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka bardzo sie ciesze, ze humor sie polepszył_ :) ale zawsze o tym pamietaj, bo nie myslec za duzo o pierdołach i czas sobie czymś wypełnić... :) tak jest zdrowiej ;) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 u mnie też pochmurno, słonko za chmurami i rano padało :( te ciacha mi się raczej nie przyśniły, przynajmniej nie pamiętam żeby mi się coś śniło :P wczoraj walnełam się na czarno :P i nici z mojego dojścia do brązu ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochotnik
ja lubię na jeźdźca na przemian w cipę i w odbyt pieszcząc ciało całe KOBIETY! Lubię również francuza z wzajemnością na boku. Lubie jak ONA bierze do buzi aż do samych jąder a nawet z jądrami! A TY? napisz Może spróbujemy razem james49@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jakis napalony kornik zabłądził :D he he he jeeejuuu jaki ten dzień smetny :o chyba sobie zrobie zupke z papierka ...serowo-grzybowa :) hm...ciekawe jak to będzie smakowało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Impri już zdecydowana jesteś co zrobisz z włosami :) jakie cięcie i jaki kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie podobne, bardzo fajne, ta druga swietnie wycieniowana i puszysta - idealna!!!! jak wrócisz od fryzka to machnij fote i wyslij nam na maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie fryzury mi się podobają na pewno będziesz się w nich fajnie prezentować i pewnie nie opędzisz się od męskich spojrzeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooouuuuu :D hehe :D Impri ta druga fryzurka jest zajebiaszcza :) Irrenka wysłałam Ci moją kreacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka jak nie masz nic na poczcie to podałaś chyba złego maila :o helcia urocza, pozytywna i szlachetna sukienka!!! bedziesz w niej promiennie wygladac na pewno!!!!! super!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×