Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

gdzie ta unitra...ja mam do niej pytanko, a jej nie ma i nie ma :o grrrrrrrrrrr no zimne juz wieczory buba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha 🖐️ Aaale dzisiaj sie urobiłam w domu, jak wół. Jutro kraków mnie ratuje, biorę 0,7 l i szaleństwo na Hucie heheehh I tak w ogóle to nie mi sie nie chce i chyba nic ciekawego nie mam do powiedzenia :classic_cool: buziaki, weekend się zbliża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna wysłałam Tobie też :) Irrenka, też tak mysle ;) a jaka jest super dopasowana ;) Mam taki fajny płaski brzuszek w niej :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj co takie wszystkie zdołowane ? jeszcze za wcześnie na jesienne dołki bo jak by nie patrzeć lato jeszcze trwa ;) buziaki dziewczynki i główka do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, nie wiem co bedzie jesienia i zima jak ja teraz przezywam dolki Moje przyjaciołki żala mi sie ze swoich problemów małżeńskich. Dziecieo-małezniskich A co ja mam powiedzieć jak ja nawet meza nie mam. ba, nawet faceta. nie rozumiem ich problemów, one nie rozumieją moich. Dwa inne światy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż.. w tej sytuacji można się pocieszyć tym że przynajmniej nie mamy problemów małżeńskich i z dziećmi.. wiem że marne to pocieszenie ale zawsze jakieś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art00
Samotność coraz bardziej Ci doskwiera? Czujesz, że nadszedł czas na miłość i spotkanie z kimś wyjątkowym? Może właśnie dziś odmieni się Twoje życie. Nie zwlekaj! ZAMIEŚĆ BEZPŁATNIE OFERTĘ MATRYMONIALNĄ SKORZYSTAJ Z DOBORU PARTNERSKIEGO WYKONAJ ANALIZĘ ZWIĄZKU http://iduo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,z ę dziś będa lepsze humory...u mnie świeci słonce :) weekend sie zaczyna :D Impri czekam na fotkę :) czwórka a co bedzie za 8 m-cy????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co ja mam zrobic jak moj strezla fochy jak nie odbieram tel i mowi ze wiecej nie bedzie dzwsonil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemaneczko:) jakie słoneczko dzisiaj ładne:) a no zaraz wysle nowa zajebista fryzke , fajnie sie w niej czuje i wreszcie powrociłam do kochanego blondu:P fryzjerka była taka fajna powiedziala zebym kupowała jedna farbe a nie zmieniala odcieni blondu zamiast zimnego brac cieple odcienie :)milo mi sie spedziło w salonie:) a ja dzisiaj mam wolne bo fryzek i lekarz i nie opłacało sie bez przerwy zwalniac :P metis , samotna ,myślę ze to normalne odczucie, smutno, nudno i tylko trwamy w tej nadziei ze poznamy kogoś..tylko bądźmy po dobrej myśli:) a to ze w malzenstwach problemy to na porządku dziennym,czego to ja nie słyszę, ale to życie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri to super, ze zadowolona!!! ja chce fotke zobaczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sliczna fryzurka ;) czy to tez jest kolor platyna?? grzywa fajowaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×