Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

raczej wygląda jak platyna ale ciepły odcień i to z z tej farby, jest tak swietna cos podobnego do loreala, loreal ma silny zapach amoniaku a wella nie,ale to kupiłam w salonie ... http://www.wellaton.pl/produkty/10_0.jpg tutaj masz typowy zimny odcień platyny http://www.exposay.com/celebrity-photos/sarah-harding-girls-aloud-launch-their-2007-sponsorship-deal-with-hair-care-brand-sunsilk-0hMVVR.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał :) super i fryzura i kolor bardzo Ci pasuje a do tego jak sie super w niej czujesz to nic dodać nic ująć :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri widocznie dobrze zcięta!! doskonale wycieniowana :) dlatego sie dobrze układa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wlosy tak ladnie pachna ze szok:P szkoda ze fryzjerki nie podaja nazw tych szamponów:P ale ja podejrzewam ze to jest szampon Biosilk i serum tez:P bo mam to serum mała buteleczkę i sprawdziłam ten zapach jest taki sam a lakier loreal fioletowy szukam go n allegro:P powiedziala mi tez by unikac jak ognia farb z palette ze przychodza zapłakane klientki z przypalonymi włosami :Pszok! po co wypuszczają to na rynek jak szkodliwy.. wella i loreal i londa sa na poziomie wysokim:) wiec wszytsko wiem:p a co do wypadku w niedziele hehe powiedzial mi ze to popielaty blond i wychodza ciemne heh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela wysłalam ci anie zmienilas meila:P ten lakier tak fajnie pachnie a jaki wytrzymały:P tylko kurcze juz kupiła nivea gold exslosion:D iri ladny makijaz:P taki mocny ale swietny:P dziekuje dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mam impresive20!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jaki jasnyyy, fajny, no podoba mi sie i te sściecie tez jest super :P :P :P widze ze tu niedlugo bedzie rewia mody, kazda sie tu glancujeee na :P :) no no no:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no loreal dobre ma kosmetyki...ale Impri jak ja farbowałam lorealem włosy to nie czułam żeby mocno amoniak smierdział... :O ale nie wazne... wazne ,ze masz nowa fajną fryzkę i sie w niej rewelacyjnie czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały domek Gdzieś przed miastem pośród ciszy Gdzie wróbelków śpiew się słyszy Białym płotkiem ogrodzony Mały domek jest wzniesiony Stoi sobie na góreczce Przy spokojnej ciepłej rzeczce Gdzie szum wody w uszy wpada Jest tu śmiech i jest zabawa Jest tam salon w żółte ściany A w salonie dwa tapczany Mały stolik dla rodziny A obrazów trzy tuziny Dwie łazienki, trzy sypialnie Ma też kuchnie i jadalnie Duży ogród, a w nim kwiatki Barwne fiołki oraz bratki Tak bezpieczny i cieplutki Gdzie nie wchodzą żadne smutki W każdym stopniu doskonały Mój kochany domek mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri mysle ze te farby loreal z salonu sa wyeliminowane z tak silnego amoniaku ale ze sklepów , to aż oczy pieką:P mila fajne:)a co ty domek kupiłaś:P no a ja zaraz do lekarza teraz musze podgrzać gotowe gołąbeczki z papryki mniam mniam:D:D hehe pracujcie ladnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ma byc ładnie...ja planuje skorzystac z tej pogody i sie gdzies przejechac...może do Wolsztyna - parowozy zobaczyc,,,,a może do wrocka :D he he nie wiem gdzie ale gdzies sie wybiore ;) Impri a do jakiego lekarza Ty poszłaś???? :o coś Ci dolega????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziulaG
Witam wczestkich, W przyszlym tygodniu obchodze z partnerem nasza pierwsza rocznice, on bedzie pracowal, ja mam wolne wiec zrobie mu super obiadek, tak sobie wymyslilam :) powiedzcie, czy kupic mu cos jeszcze, jak to sie wogole obchodzi bo tgo taka pierwsza moja rocznica i nie mam zielonego pojecia jak sie za to zabrac :) pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski co Wy sie tak cieszycie z tego weekendu?:-o mi tam to obojętne...mogę spać całe dwa dni... impri śliczna fryz i kolorek takze.Przypominasz mi K.Cerekwicką:)Masz bardzo podobną do niej twarz i usmiech:)Mnie natomiast porównuja do M.Sochy,że mamy podobne rysy...ale czy ja wiem?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre super kolor i sciecie!! :D Sexy a czego tu sie nie cieszyc Smutasku :P wolne , ma byc ladnie , ciepło zyc nie umierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja teraz sobie siedze, mysle kurna co tak smierdzi, koomputer mi sie pali ratunku zaczelam wariowac, bo taki smrod mysle, no ladnie........ komputer!!!!!!!!!!!!!!!! i biegam szukam, wącham a tu nagle no coraz wiekszy ten smrod i spojrzalam za okno, a tak straz pozarna gasi palcy sie smietnik, no clay sie zjaral:P hahahhahaha ale smierdziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela hahahha myslałas,z e kompa przegrzałaś :D sexy weekendzik mnie cieszy, bo sie wyspie i odpoczne a że ma być ładna pogoda to sie gdzies może wybiore iczas na pazury będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula G obiad dobra sprawa...do tego mo.że być winko i sexy bielizna...a potem hm.... :) wystarczy jak na 1 rocznice :D takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×