Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

heja laski lasencje florencje:P :P :P :P zjawiam się kurcze ostnio jestem taka zawalona pracą i innymi sprawkami że czasu brak na forum wieczorem zmeczona padam na łoze...:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ni miła...a w weekendy panów swoich ujeżdzasz ;) :P ups przepraszam... :o helcia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oba juz widziałam, ale wesołe są!!!!! impri no nie wiem...ja bym wzięła loreal...ale to ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive...ding ding dong... :D hahah ten taniec jest niezły a ten z małpami to odjazd hahaah :D Skąd WY pieronice takie filmiki bierzecie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytajcie to:D:D:D Opis imprezy w wydaniu mojej kochającej żony: "Wczoraj wybrałam sie na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, ze wrócę o północy. "Obiecuję ci kochanie, nie wrócę ani minuty później"- powiedziałam i wybyłam. Ale impreza była cudowna! Drinki, balety, znów drinki, znów balety i jeszcze więcej drinków..., było tak fajnie, ze zapomniałam o godzinie.. Kiedy wróciłam do domu była 3 nad ranem. Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tą wściekłą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowałam, ze mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy... Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, ze chociaż pijana w cztery dupy, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy - po prostu uniknęłam awantury z mężem... Szybciutko położyłam się do łóżka, myśląc jaka to ja jestem inteligentna! Ha! Rano, podczas śniadania, mąż zapytał o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, ze o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. "Och, jak dobrze, jestem uratowana..." - pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Mój mąż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc: "Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką". Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem: "Taaaak? A dlaczego, kochanie?" A on na to: "Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła "O kurw..!", znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nadepnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha no nie moge :D hahahaha Bynajmniej humor mi się poprawił :D hahahahahahahahahaha Macie coś jeszcze śmiesznego ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri ja mam fajnego maila kiedys go laskom wysyłałam, Tobie nie, bo Cie z nami jeszcze nie było....ale wysle do wszytskich jeszcze raz ;) może go Impri nie znasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem w klasie dwóch kolegów, jednego nazwiskiem Ruchała (tak wiem, pewnie myślicie, że jak facet to Ruchał, a jednak Ruchała:D ) i drugiego nazwiskiem Starego (nie odmienia się, A. Starego). Wiadomo jak to nauczycielki czytają obecność... nazwiskami. Więc wyobraźcie sobie ich miny po odczytaniu: Nowicka Ruchała Starego."- z tego też nie mogę hahahaha :P To musi naprawde śmiesznie brzmieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyremontowałam niedawno pokój a tu już muszę sie wyprowadzić do nowego domu mmmmmmmhm! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadą dwie blondynki na rowerach. Nagle jedna zsiada i zaczyna spuszczać powietrze w obu kołach. - Co robisz? - pyta druga. - Spuszczam powietrze. - A po co? - Bo mam kierownicę za wysoko. Na to ta druga nerwowo odkręca siodełko i zamienia je miejscami z kierownicą. - A Ty co robisz? - Zawracam. Pie***, nie będę jeździć z taką kretynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis a to czemu??:P Irrenka a faktycznie kiedyś to przesyłałaś ale to było bardzo dawno temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helcia a bo irrenka wysłała taką propozycję takiego domu że hoho :P nic tylko się tam wprowadzać ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach o to chodzi :P Eee to już zrezygnowac musisz bo ja zaliczkę wpłaciłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki iri za te meile szok,coś pięknego ten dom i krajobrazy ajajajaj!!!:P:P:P:P aaaaaaaaaaa!!! spac trzeba:P dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, więcej nas sie zmieści i ciasteczek też dla kazdej starczy ;) dobranoc niech wam sie przysnią takie piękne misiaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhh marzenia... ;) No ba:P Kompromis to sztuka :) Dobranoc Wszystkim :) Idę sie rozmarzyć w snie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak??? były fajne sny??? :D ...bo u mnie nie :o za to była mega burza która mnie obudziła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×