Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

witam :) impressive nie przejmuj ja za granicą też nie bywałam :( jedynie to anglia wielkie mi coś :P ale może na następne wakacje się to zmieni :) a kolczyki ja tak samo uwielbiam! Tyle że przy moich długich włosach takich małych pipek nie widać dlatego lubię większe :) a te co wkleiłaś naprawdę ciekaweee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri to żaden wstyd :P wkurzaja mnie wręcz ludziska, co sie pchaja za granice a nie wiedza jakie mamy piękne tereny, jaki piekny jest nasz kraj i ile jest w nim ciekawych miejsc do zobaczenia!!!!!! jak to sie mówi "cudze chwalicie, a swego nie znacie" ja tez nie jeździłam za granice :P dopiero niedawno zaczełam, byłam w niemczech a potem na dominikanie i w szkocji...ale najpierw zjeździłam kawał Polski :) poza tym uważam,z ę w polsce mamy sliczne plaże :P i co z tego,z ę morze jest zimne ale to własnie frajda jest:D a w ciepłych krajach tez cudownie...ale skoro nam tu przyszło zyc to doceńmy tez ze mamy lepiej niż inni ...na przykałd Ci w norwegii :D mówię o klimacie...bo polityka wszystko inne psuje :o he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no byłam jeszcze na Litwie...tam niby bieda, ale drogi mają zajebiste :) takie równe i proste - elegancja! az wstyd że my mamy takie tragiczne!!!!! metis ale jak masz związane włosy to małe widac chyba nie :) ale spoko...ja mam i duże i małe, nawet niektóre wielkie :o a na slubie to miałam mega ciężkie :) spadły mi jednocześnie w tancu z dobrym tancerzem...tak wymiatał, ze mnie bizuterii pozbawił he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kawal polski zwiedzilam i lubie polskie............................, uwielbiam polskie morze, choc jest chlodne, ale lubie za granica tez bylam, w niemczech, w rosji, na litwie- wilno, troki, we francji - paryż wloszechy- wenecja, florencja, rzym, watykan czechy - pradza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz to bym chciała sie wybrac na grecką wyspę Zakynthos... hm...tak wypoczac i sie wygrzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impresive 20 dla mnie bardziej romantyczny jest paryż o tam to..... ale wencja też, ale na drugim miejscu w pradze tez jest taki most karola i tam sie claowac nie mozna, hihihih smieje sie bo podobno jak tam pacet cie pocaluje to juz z nim do konca zycia musisz sie meczyc, och ten most;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładne te kolczyki ślubne ;) ale że aż spadły :D nieźle musiałaś hasać :D :P właśnie o to chodzi irrenka że ja nie bardzo chodzę w związanych włosach bo jakoś mi nie pasuje ;) dlatego mam rozpuszczone proste albo pokręcone i malutkich kolczyków nie widać ;) A co do podróżowania po Polsce to zgadzam się jest tu masa ciekawych i pięknych miejsc też sobie pojeździłam i jestem zadowolona ;) teraz jeszcze marzy mi się pare miejsc za granicą ale może się doczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm kolczyczkiii :D Uwielbiam kolczyki :D jak nie ubiore i sie skapne to mi ciężko na duszy hahaha :D co do bycia zagranicą to ja tez tam w wielu miejscach nie byłam, standard deutschlandy ktorych nie lubie, dania i słowacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis hehe ja tio przewąznie wlasnie tez w rozpuszczonych :) kitka m isie jakos nie podoba :P moj maz lubi jak mam kitke dlatego rzadka ja robie na zlosc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope haha jakaś Ty nie dobra dla swojego :> ale masz rację jak nie lubisz kitki to co się będziesz .. :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja miałam długie to lubiłam nosić kite :) kita fajna rzecz, ale nie kazdemu do twarzy - to fakt :o ja sobie lubiłam wysoko wiązac :) Hope Ty paskudo, czemu mężowi na złośc robisz?? ;) no jak do rozpuszczonych to duze koła fajnie wyglądaja :) he he Metis no tancerz superowy...niestety to nie mój mąż był :o he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj rozmarzyłam się.. ja już w tej kwestii nie będę marzyć :P wystarczyło by mi żeby było błękitnie z odrobiną zieleni, słonecznie na całe niebo , ciepło i bym była w niebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo Impri marzenia marzeniam lae na ta grecką wyspe to na pewno kiedyś polece :P to nie jest daleko i nie jest kosmicznie drogo :) a już tak nie gadaj,z e hawaje sa nie do zrealizowania!!!! nie można tak mówić...ja 2 lata temu tez bym powiedziała,z e wycieczka na dominikane jest dla mnie nie do zrealizowania :) a co w styczniu byłam tu: http://www.threebestbeaches.com/centralamcarib/dominicanrepublic/uploaded_images/tbb-saona01-748336.jpg http://globtroter.pl/globbaza/photo/DOM_50294.jpg i to na serio na zywo ma tez takie kolory :D kurde jak sobie o tym mysle, to jakby mi sie sniło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri bo jak wklejasz link, to musisz po nich enter wcisnąc wtedy powinno sie dobrze wkleić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri te kolorowe fajowe :0 takie pozytywne , wesołe :D jak któraś chce zobaczyc filmika o tym hotelu i okolicy...tam gdzie byłam to ten prezentuje większośc tego jak wyglądał mój wyjazd :) http://www.youtube.com/watch?v=7ApVj6xNw2Q oczywiście ta laska to nie ja :D ale ten utwór co leci na końcu to był tam hit!!!!!!!!!!!!! uwielbiam ten kawałek :) super do niego tańcowali!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×