Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ja na 1 rocznice poszlam na lody , tam gdzie bylismy na 1 rande , potem tomantyczny spacer :D a na 2 rocznice poszlismy do pizzy hut , a przez okno było widac jak gosciu który lezal sobie na trawie( za jezdnia) i walil sobie sisiora hahaha porazka :D a ta mtyle samochodow przejezdza no ale dziadek sie nie kreopwal ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope zajebiście mi sie podoba twoja druga rocznica!!!!!!!!!! z atrakcjami :) i to gratis :D ale sie usmiałam :D he he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri ja musiałam wyniki przedstawić , bo dwa lata temu ja chorowałam na anemie, dlatego ja regularnie co rok robię wyniki badań ale mam super wyniki... ajajaj fajne mam włoski taralala:P jutro wrocuś odwiedzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri ahaaa no ciesze sie że jest wszystko w normie kochana ;) tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja idę sie utopić nad moje jezioro...:-o Miło było Was "poznać"!Zawsze mnie wspierałyście i pomagałyście!Dziękuję Wam !!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seeexyyy:( ej!!! jak idziesz sie utopic:(:(:( zostawiasz nas:( a wlasnie utopiła sie komórka mojego tatuska , gdzies na rybach był i popłynęła komóreczka eh! aaa trzeba kolacje zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa mać sexy nie wkurwiaj mnie cholera jasna takim pierdoleniem, bo nie wiem czy mam sie złościć czy bać... ja jebie nooooooooo sexy nie wygłupiaj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy oszalałaś??!!!!! Może pomyśl o konsekwencjach tego czynu zanim to zrobisz!!!! Masz rodzine, przejaciół którzy Cię potrzebuja a ty tu o sobie myslisz i się chcesz poddać !!! Oszalałaś!!!!! Mam nadzieje, że to tylko Twoje wygłupy... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tylko na chwile byłam ide lulkać :) Dopiero godzinke temu do domku wróciłam :) Zrobiłam sobie Zakupy :) hie hie i sie jeszcze niektóre śmieszne rzeczy poprzymierzalo hahaha ubaw po pachy miałyśmy z Uni :P Więc teraz jestem zmeczona jak nie wiem co :P a jeszcze wczoraj kuzynka u mnie na noc była i tylko cztery godzinki spałam hahahaha :D Więc dobranoc 😘 A ty Sexi wracaj Tu i sie tłumacz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k...wa sexy przeginasz Czy Ty myślisz że my mamy lepiej od Ciebie? Nie pomyślałaś że niektóre z nas mają gorzej od Ciebie? Nam też jest czasem cholernie cięzko. Ale idziemy dalej przez zycie. Żeby nie dawać przyjemności różnym głupkom że przez nich cierpiałyśmy. Weź sie zastanów. Jesteś młoda, zycie przed Tobą. I nie pierdziel głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh sexy nie pisz tak nawet.. czasem jest ciężko wiadomo ale życie przed Tobą, czeka Cię jeszcze mnóstwo pięknych chwil.. dla których na prawdę warto żyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatrabat
witam. Bardzo was proszę o obiektywną opinię...odzywałam się już na róznych forach ale nikt nie chce powiedzieć co myśli na ten temat.A mianowicie: Jest mężczyzna, znamy się od roku, przyjaznimy ( ja, mój mąż, jego żona i on )...i...podoba mi się, ja jemu też, parę razy całowaliśmy się i etc. i na tym się skończyło. On codziennie pisze mi smsy, niby nic, ot pozdrawia, pyta co tam słychac. Ja chciałabym coś więcej, wiadomo oczekuję jakiś deklaracji a nie tylko -" jestes sliczna". Zastanawia mnie po co on pisze, skoro nawet nie dąży do spotkania?. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zwyczajnie po to by sie pobawic bo nudzi go zycie z zona i potrzebuje rozrywki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatrabat
to nie lepiej isc na basen np? nie rozumie tego że może kogoś zranic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabatrabat faceci sa egoistami więc ich nie obchodzi to czy kogoś zranią czy nie. Facetowi zachciało sie rozrywki, poflirtować z kimś i znalazłaś sie Ty. Choć możliwe że takich osób jest więcej. Ja bym Ci radziła dać sobie z tym spokój. Bo jak sie dowie o tym jego żona lub Twój mąż, to Ty będziesz mieć najbardziej przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatrabat
do samotna 30cha ...masz rację, muszę to skończyć jak najszybciej:, tez tak myśle ze jest nas wiecej, bo co z tego ze codziennie smski mi wysyła, skoro widziec mnie chce raz na 2 tygodnie...(...oj Boze, jaki ten świat mężczyzn jest dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rababarat
Wydaje mi się, że zakonczenie tego jest najlepszym pomyslem. Gratuluje decyzji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatrabat
z mężem wszystko ok., ale wiadomo jak to jest po latach bycia razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni super buciki:) rabtarabat czy ty myslisz ze sie to nie wyda ze zdradzasz swojego męża?..uważaj!moze pokusa jest silna ale życie potrafi dać kopa...ze mozesz sie nie pozbierac do konca zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabtarabat Impri ma racje.. Kłamstwo ma krótkie nogi i zazwyczaj obrywa osoba naiwna, a z tego co piszesz wynika, że tą osobą bedziesz ty skoro pozwalasz temu kolesiowi no takie coś. Uni a ja nic nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatrabat
no niby to fakt. bawimy sie razem, ale jeszcze do niczego powaznego nie doszło.wiem ze macie racje, a on po prostu sie bawi.niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabatrabat on Cie chyba chce do łózka zaciągnąc...tobie widze tez sie troszke zachciewa, bo chciałabys poczuc znowu ten dreszczyk...który w małżenstwie niestety po czasie zanika... ale kłamstwo ma krótkie nogi a zdrada zazwyczaj jak wychodzi na jaw to niszczy wszystkooooooooooo!!!!! łamie serca, rujnuje psychike i powoduje same nieprzyjemności...więc zastanów sie co robisz i jak chcesz wybrnąc z tej sytuacji i czy wogóle chcesz wybrnąc...twoje zycie twoja decyzja :) Uni sliczne buciki ;) mega pozytywne :D gdzie ta sexy do choleryyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×